SEMINÁŘ <<< OBSAH >>> PROCES PŘECHODU


INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE

Mnoho lidí mi píše nebo volá a požadují informace, radu, pomoc, kterou potřebují k provedení půstu, ke svému vyléčení či k adaptaci těla na život bez jídla. Ochotně odpovídám na e-maily a rozmlouvám s osobami tak, abych poskytl informace, které jsou pro ně užitečné (přijímám je z intuice).

Někdy telefonní hovor nebo odpověď na e-mail zabere pár minut, jindy je zapotřebí několika hodin denně po dobu několika dnů. Je to věc individuální.

Z reakcí, které později dostávám, mohu usuzovat, jak byla má pomoc té osobě prospěšná, např. že se podařilo vyřešit problém, umožnilo to té osobě pochopit klíčové faktory nebo jí to pomohlo zbavit se "nevyléčitelné nemoci".

Jestli CÍTÍTE, že vám mohu poskytnout pomoc, radu nebo informace, které jste hledali, nebo že pro vás mohu být něčím užitečný, můžete se rozhodnout pro individuální konzultaci se mnou osobně, telefonicky nebo e-mailem.

V takovém případě, prosím, chápejte, že má práce pro vás mě stojí čas a energii. Na oplátku za to NIC od vás nepožaduji. Avšak doufám, že mi sami nabídnete platbu ve formě peněz, práce nebo něčeho jiného.

Chci zde zdůraznit, že i přes můj pozitivní postoj k tázající se osobě NEMOHU zaručit, že budu vždy a každému schopen pomoci, uspokojit jeho poptávku nebo se chovat tak, jak se ode mě očekává.

Mimochodem, pamatujte, že i na fóru http://forum.niejedzenie.info/ (polsky) nebo http://forum.breatharian.info/ (anglicky) mi můžete také klidně klást otázky, požádat o radu apod. Často odpovídám, pokud cítím, že mám správné informace pro osobu, která je žádá. Také i další lidé mohou odpovídat a dokonce vám dát více než já.