OMLAZENÍ <<< OBSAH >>> PŘÍPRAVA NA ZMĚNU ŽIVOTNÍHO STYLU


ZVĚDAVOST

Mezi mnoha důvody, proč se lidé rozhodnou pro zahájení ŽSBJ, je také zvědavost. "Jaké to je, žít zcela bez jídla po mnoho týdnů, měsíců nebo i déle?" - může se někdo ptát sebe samého. "Jestliže to sám nevyzkouším, nikdy se to nedozvím, protože jen má vlastní zkušenost mi dává poznání. Zkušenost jiných lidí může poskytnout informaci, nikoli poznání." Tak může přemýšlet osoba, která se o toto téma zajímá natolik, že se rozhodne vyzkoušet ŽSBJ.

Například, pro mě zvědavost prožít zkušenost je jedním z hlavních důvodů, proč od šestnácti let experimentuji s dietami, půstováním, životem bez jídla, obezitou, hubnutím, vyhublostí, hladověním těla, nemocemi, (sebe)léčbou, stárnutím a omlazováním. Výsledky těchto pokusů jsou vedlejší účinky mé zvědavosti. Díky tomu vytvářím a pamatuji si své znalosti. Používám tyto znalosti, abych napsal tuto knihu a radit lidem, kteří mě o to žádají.

Je třeba připomenout, že dělat pokusy na sobě může poškodit tělo nebo mysl. Může to způsobit nemoci nebo dokonce smrt. Některé experimentující osoby dosahují bodu, kde poškození těla nebo psychiky je natolik závažné, že zvrat se zdá být nemožný. Proto vám radím nenásledovat mě, ani osoby podobně experimentující.