Na diskuzi  

Zobrazeno 4783x

Camila a Akahi - budoucí breathariánští rodiče

V současné době existuje mnoho jedinců po celém světě, kteří dokázali, že lidstvo opravdu může žít bez potřeby fyzického jídla. A to vyvolává otázku: je možné, aby děti žily zdravě život nezávislý na jídle? Vskutku, je i v rámci možností pro breathariány mít děti aniž by se spoléhali na fyzickou potravu pro potřebnou výživu?

Jsme nadšení, že jsme odhalili, že to popravdě není jen pouhá možnost, ale skutečnost, že breathariáni mohou rodit děti a vůbec se nespoléhat na fyzickou potravu. Pojďme ještě jednou cestovat do Ekvádoru navštívit Camilu a Akahiho, budoucí breathariánské rodiče. Jsou nezávislí na jídle téměř tři roky.

Je to už téměř rok, co jsme se viděli, jak to jde s pránickým stavem?

Akahi: "Od minulého roku, co jsme dělali poslední rozhovor, můžeme říci, že v poslední době, ano, ano, došlo ke změnám, mohli bychom říci, nebo ne změny, ale... je to spíš jako... nové poznatky, nové pohledy o tom, co je to opravdu žít v pránickém vědomí. Zažívání tohoto pránického vědomí z neustálé radosti, to je stabilní stav mentálním, emocionálním, fyzickým způsobem; také vědomí, myslím tím ustálení vědomí v tomto stavu. Spoustu inspirace. Spoustu inspirace, která pokračuje ve vytváření nebo je vedením, přes které může tato božská energie volně proudit, plně se vyjádřit. Tohle otevření vědomí umožňuje otevření kapacity pro nové formy komunikace, které nastanou, formy komunikace, které se nám otevřou do vesmíru. Nyní to je jen vesmír, který přes nás komunikuje, přes tato těla ze Světla; a to, co komunikuje je hodně naděje, naděje pro nové lidstvo, které neustále vzkvétá. A nad tím, jak se cítíte - ve stavu pránického bytí - je celkem jasné, že vím, že můj život je zcela volný, že mi zcela patří, a porozumění, že mi láska je ta, co všechno vytváří mimo mě, a učí cítit více mou lásku, tím umožňuje stvořením aby byla také milována."

Tato inspirace, to štěstí, ta láska, bylo to, co vás přimělo vytvořit nový život? A jak to vypadá s pránickým stavem v tom novém životě?

Camila: "Dobře, ano, je to ta samá láska, která nás přivedla k této nové zkušenosti vytvořit život vědomě a ano, pro mě osobně pránický stav se vyvíjí nyní velmi odlišným způsobem, nyní tomu rozumím a žiji z nové perspektivy těchto stavů pocitů, které vám pránický stav dává, nebo stav naprosté svobody - žít a zažívat vytváření nového bytí. A všechno je velmi krásné, ano!"

Jako breathariáni, oba Camila i Akahi jsou velmi naladěni na přirozené fungování jejich těla; také objevili nové chápání života na buněčné úrovni. Díky tomuto novému uvědomění přicházejí nové poznatky o tvoření života a vyživování tohoto života "dechem života" nebo z prány.

Vědomé dýchání, můžete nám o tom něco málo říci?

Akahi: "Jistě. Dýchání je nejlepší, když ho děláte vědomě. Dýchání je tam vždy a je vždy dostupné a je vám vždy otevřené, aby vám umožnilo pocit vlastní energie. Tak se vždy můžeme ponořit ještě hlouběji do našeho dýchání a vzít to na úroveň, kde budeme ještě víc vědomí, čímž můžeme mít hlubší porozumění o tom, jak v nás život doopravdy funguje. Jsme si vědomi, že můžeme být bez jídla, ale nemůžeme být bez dýchání. Fyzický život se projevuje prostřednictvím dechu, a tento stav, ve kterém si dovoluji žít, je jiný stav vědomí, ve které vidím život jako něco přirozeného, co mnou proudí, skrze každý nádech, a dává mi pochopit, že to dýchání se stává koridorem života pro fyzické tělo, které se projevuje ve fyzické formě prostřednictvím dechu v prostoru, který se nachází mezi každým výdechem a nádechem. Je to prázdný prostor, kde necítíte nic, co se děje, a to je přesně v tom prázdném prostoru, kde se to stává po každém výdechu a před každým nádechem, kde částice Světla, které jsme vydechli, narážejí do těch, které vdechujeme."

Akahi: "V tomto střetávání částic, které se vyskytuje v tom bodě prázdna, život vzkvétá, život se projevuje ve svém bytí, v každé bytosti. Pak, když probudíte své vědomí, aby poznalo, že opravdu, ano, v dechu je život a to je v tomto bodě prázdnoty, kde se částice střetávají, aktivují vaše vědomí, které vás vede k porozumění, že život je vždy s vámi, že život je vždy přirozeně ve vás a tam porozumíte, že dokonce už více nepotřebujete jídlo. Myslím, že si myslíte: 'Proč jím? Proč potřebuji jídlo? Co je důvodem, že potřebuji jídlo? Vyživovat, co?' Protože nemusíte nic udržovat z tohoto vědomí; vše se samo udržuje - váš život se sám udržuje, díky přirozenému důsledku bytí jako části vesmíru. Pak už více nepotřebujete jídlo, protože již jste naživu a jste vydržováni v podstatě vlastním bytím."

Jak to vnímáte vy, ve vašem stavu?

Camila: "No, jak také Akahi vysvětloval tuhle formu vědomého dýchání, díky níž můžeme nazvat nekonečno, ten symbol, ano? V tomto případě, jak tomu rozumím, pokud žiji, to je také nekonečno procházející skrze mne normálně a přirozeně, po celou dobu, prostřednictvím mého vědomého dýchání a bytím naživu zde na této rovině, v tomto fyzickém životě - a také v nefyzickém - moje tělo samo o sobě je ten bod, kde částice kolují, jako také i vaše tělo, také i Akahiho tělo, jako každého dalšího. A právě nyní jsem si vědoma, co se děje. Je to jakoby mé tělo bylo bodem, kde částice kolují ve středu této nekonečnosti a toto bytí a toto tělo, které je formováno, je také bodem se svou vlastní nekonečností. Takže nyní cítím svůj život, svou energii, mé bytí je velmi rozsáhlé a cítím, že všechno toto tvoření je ve mně velmi přirozené, v tomto. A že pochopení kolizních částic toho, jak je život stvořen, je také nyní hlubší, a cítím, že toto stvoření to žije také, skrze mé tělo a stejně i jeho vlastní tělo."

Po zanechání fyzického jídla a skoro po tři roky života z prány Camila a Akahi očekávají přírůstek do své šťastné rodiny. A jelikož je to první dítě počaté v čase žití z prány a které je vyživováno z prány, mladí nastávající rodiče se nám svěří se svým radostným zážitkem.

Vypadáte velmi zářivá, velmi krásná. Budoucí rodiče, že? Blahopřeji! Nacházíte se v jedinečném unikátním stavu pránického bytí, je to opravdu krásné, absolutní tvorba vesmíru. Přátelé, pojďme nyní hovořit o vašich vlastních pocitech každého z vás, nebo, co jste pocítili, když jste se dozvěděli, že budete rodiči.

Akahi: "Pro mě to bylo jako by radostné slunce vstoupilo do mého bytí a samozřejmě se projevuje v celém mém bytí. Jsem velmi šťasten, že jsem částí božího spolutvoření. Jsem šťastný, že mohu žít tímto způsobem s tímto krásným pocitem lásky, pro mě tak novým a neznámým. Není to emocionální? Tak vzrušený, když jsem se dozvěděl, že 'ano, je to skutečnost!' Velmi vzrušující. Vyskočil jsem, skákal... vše, co si umíte představit a více – všechny různé formy štěstí."

Camila: "Ano, já také. Je to taková nepopsatelná radost, veliká, beze slov, ale, ano, tak velmi emotivní v mém srdci, tak mnoho lásky. Je to jako poznat nyní jinou část mého bytí a také splnění přání. Ano, štěstí, mnoho štěstí. Jedná se o zcela novou lásku, kterou tady také zažívám pro Akahi a pro našeho syna a ano, mnoho vzrušení. Je to opravdu velmi obtížné, dát to do slov."

Jaké je pro Camilu, být těhotná, když žije jako breathariánka? Měla ranní nevolnosti během prvních třech měsíců?

Řekněte nám, zda jste to jako breathariánka plánovala? Mluvili jste o tom?

Akahi: "Samozřejmě. Ano, ano, mluvili. Bylo to na základě společné dohody, ke které jsme došli po porozumění... viděli jsme kouzlo života a z této magie života jsme dospěli k dohodě, že bychom mohli vytvořit společně život. Bylo to přání které rostlo nějakou dobu v našich srdcích. A ano, jenom s porozuměním, že jsme již v nejlepším stavu, z kterého můžeme tvořit tento život. Dospěli jsme k dohodě a řekli jsme si: 'Ano, jsme připraveni. Dejme si sami tuto příležitost, být ještě šťastnější.'"

Camila: "Ano, protože jsme pochopili, že jsme velmi, velmi zdraví, abychom vědomě vytvořili život, velmi láskyplně přijali nový život, abychom rozšířili naše štěstí jako rodina a poznali lásku mnohem hlouběji. Ano, byl to nový krok. Cítili jsme se připraveni dát a již dáváme."

Jako mladí rodiče věří, že výsledkem jejich životního stylu breathariánů mají jedny z nejčistších buněčných informací k předání svému nenarozenému dítěti.

Akahi: "V tomto pránickém stavu to bude zcela nový zážitek, protože jsem si vědom, že má informace DNA byla nějak nalita do tohoto bytí. Je to velmi čistá informace, DNA, která neobsahuje žádné omezení nebo vzpomínky, které by mohly něco blokovat v jeho vývoji. Tohle DNA neobsahuje žádné požadavky nebo vazby, takže se cítím velmi šťastný, být součástí této volné demonstrace tvoření a jsem také svolný ho nechat pokračovat přirozeným vývojem."

Maminko, sdělte nám prosím, vaše podrobné zkušenosti.

Camila: "Co jsem na pránické výživě, je to poprvé, co zažívám tuto zkušenost a opravdu to nemohu s čímkoli jiným srovnávat. No, z mého pohledu a mé zkušenosti, bylo velmi snadné, zvyknout si, že nosím uvnitř život. Bylo to jako mé vlastní tělo a já a celé mé bytí bylo zcela připraveno. Mám všechny své genetické informace nebo vzpomínky, které nosím uvnitř, všechny jsou zcela čisté, věci, které jsem si vědomě vybrala mít, které jsou dobré pro mě, pro můj život a mé zkušenosti. Vím, že toto bytí, tohle mé dítě, dostává jen to nejlepší, přijímá čistou lásku, informaci lásky, čistoty. Cítím se dobře, když to vím. Cítím se tak velmi bezpečně."

Na rozdíl od mnoha těhotných matek, Camila jako breathariánka má to, co by se mohlo považovat za snadné těhotenství.

Camila: "Tohle těhotenství a tato zkušenost je velmi mírná s ohledem na mnoho těhotenských příznaků."

Máte nějaké jiné příznaky? Známé ranní nevolnosti, třeba?

Camila: "Ne, je pravda, že jsem neměla žádné příznaky, jak obyčejně ženy mívají – závratě, nevolnosti – tyhle věci, ne, ne. Neměla jsem to. Možná citlivost na pach, protože můj čich je v každém případě velmi, velmi ostrý. Nejen kvůli těhotenství, je to už tak jako tak. Mohu cítit také pachy, které jsou daleko, ale možná ještě více během těhotenství."

Pokud jde o spaní, spíte hodně? Spíte méně?

Camila: "Ne, v začátku možná... chtěla jsem trochu více odpočívat, ale ne proto, že bych byla ospalá nebo tak něco, možná, abych byla blíže s mým dítětem, spíš si na to zvyknout, na tento stav, na tuto zkušenost."

Nedostala jste hlad? Chutě?

Camila: " Ne, nic takového. Čestně, neměla. Jednak jsem byla otevřená prožití této zkušenosti, jak se prezentovala. Ale ne, ne chutě, žádný hlad, žádný pocit potřeby pro vnější věci."

Nyní k tatínkovi. Tatínku, vysvětlete změny, které vidíte vyvíjet se v Camile, celé toto období jejího těhotenství, prosím.

Akahi: "Vidím v ní skutečně jen zlepšení, od doby tohoto stavu. Ano, vidím, že žije velmi radostným způsobem, její duch proudí v lásce skrze tuto zkušenost. Vidím tak mnoho světla, které z ní vyzařuje, je to velmi zářivé. Cítím, že celé její bytí vyzařuje esenci dokonce mnohem krásnější, více milující. Ještě jsem ji jako těhotnou neviděl, že by nebyla schopna něco dělat. Ne, je vždy plná energie. Někdy jsem to já, kdo chce, aby se trošku zpomalila, aby odpočívala, ale ona nechce. Je vždy plná energie a vždy šťastná, vždy velmi radostná. Mám pocit, že se hodně z této zkušenosti učí, velmi mnoho. Je to tak, že i já se také díky ní učím. Učím se porozumět více intuici a druhu lásky, kterou vidím se rodit v ní, která se v ní aktivuje. Neviděl jsem ji nikdy s nějakými nevolnostmi, žádné z těchto podivných věcí, o kterých si myslím, že nejsou pro ni normální. A ano, co se týče jídla, je možnost, že se může rozhodnout kdykoli bude chtít, víte? Ale nemám pocit, že by se vůbec o to zajímala. Viděl jsem ji velmi uvolněnou, jakoby vše lépe pochopila, že vše je již tam, že se vše již dokonale děje a že jen musíme zůstat šťastní a nechat vývoj pokračovat."

Po zanechání fyzické potravy a téměř třech letech žití z prány, Camila a Akahi očekávají nový přírůstek do své šťastné rodiny. Ač je to jejich první dítě počato při žití z prány a které je vyživováno z prány, jsou zkušenosti radostné a překvapivě hladké. Camila neměla v prvním trimestru ranní nevolnosti a všechny obvyklé nepohodlí těhotenství, které ženy obvykle podstupují. Kromě toho má výborné zdraví.

A co se týče péče, kterou musíte udělat, abyste byla zdravou matkou, dělala jste nějaké testy?

Camila: "Ano, rovněž jsem cítila, že je všechno výborné, že mé tělo je velmi zdravé, ale ze zvědavosti jsem udělala všechny krevní testy, které jsou na těhotné matce požadovány. A také, dosud jsem nevěděla, jaký typ krve mám, to jsem také chtěla vědět. Před bytím v pránickém stavu jsem se nikdy nezkoumala, takže můžeme říci, že jsem si rovněž ze zvědavosti nechala udělat lékařské testy, abych zjistila, jak na tom všem jsem, průměr, všechno. A stejně i všechny výsledky testů vyšly zcela dokonale. Jakmile jsem je vzala k mé porodní asistentce – k paní, která mi bude pomáhat při porodu, přezkoumala testy a nejdříve tomu nějak nemohla uvěřit. Řekla: 'Opravdu? Jsou vaše?' A ano, jsem na těhotnou ženu velmi dokonalá. To je něco, co každý z nás chce mít, z výsledků testů – aby vše bylo dokonalé, takže jsme byli v klidu."

Jaké byly vaše pocity?

Akahi: "Mé vzrušení v té době... dobře, ano, vzpomínám si, že Camila donesla své testy, krevní test, měření obsahu železa, aby zjistili, zda nemá anemii a vše toto a bylo to velmi zajímavé, protože předložila testy dvěma lidem, nejdřív lékařce – to byla doktorka ze zdejší nemocnice v Ekvádoru – a když to uviděla, byla nejdříve velmi překvapena. Potom nám blahopřála a byla velmi šťastná a tak překvapená. Řekla nám, že v Camile nalezla čistou krev, krev, která má stabilitu. Říkala, že obyčejně v krevním testu vždycky naleznou nerovnováhu, buď více cukru, nebo méně toho, či nedostatek onoho nebo nadbytek jiného. Ale ohledně Camily byla překvapená, protože shledala úplnou rovnováhu krve. Řekla nám, že má železo 41. Vysvětlila nám, že o toto číslo musí lidé usilovat. Takže je velmi kouzelné porozumět, jak tento odlišný způsob žití, nebo tento způsob bytí na živu, tento stav, jak se projevuje také na fyzickém těle. Sám se projevuje fyzicky v čistotě v buněčné stabilitě ve vyrovnanosti fyzického těla ideálního pro každé bytí. Takže je velmi hezké to vědět. Ano, je to opravdu... a také jak je věda překvapená, když vidí, jaká rovnováha je nyní v našich fyzických tělech. Ano, velmi vzrušení, velmi šťastní."

Abychom zjistili více o Camiliném zdravotním stavu z lékařského hlediska, navštívili jsme porodní asistentku, která se stará o Camilu a připravuje ji na porod.

Jsme velmi nadšení z Camiliného těhotenství a chceme se o tom dozvědět více. Tino, jsme si vědomi, že jste po mnoho let velmi úspěšná v pomoci při porodu dětí přirozeným způsobem. Mohla byste nám poskytnout trochu více informací o vašem vzdělání a vaší zkušenosti?

"Pomáhám už dlouhou dobu při porodech. Studovala jsem Pohotovostní medicínu a Přírodní medicínu a Záchrannou pomoc, leč porodní asistenci jsem studovala mezi těmi, které praktikovaly přirozený porod. A to, co jsme hledaly a co vyšlo z mého studia přirozeného porodu – ne lékařsky zaměřené zdravotní sestry, porodní asistentky – byla důvěra v ženy, ve všechny ženy, že mohou rodit své děti a mít své děti v bezpečí domova zdravým způsobem. A tak mé vzdělání porodní asistentky se výrazně liší od vzdělání lékařského. Ve většině případů nejtěžší částí porodu pro každou novou mámu, je zabránit lékařským zásahům a získat důvěru v jejich vlastní těla a vlastní schopnosti k narození svých vlastních dětí ve vlastním domově. A mnoho mladých párů u prvního dítěte musí důvěřovat opravdu hodně."

Jaké jsou podle vašeho názoru výhody přirozeného porodu?

"Mám pocit, že je tam mnoho zdravotních výhod. Maxilofaciální rozvoj – děti, které procházejí porodním kanálem někdy prodlouženým způsobem – získají vývojové stimulace z korunky své hlavy do spodní části nohou. Průchod porodními cestami je obrovská výhoda pro celoživotní zdraví dítěte. Cokoli, co překáží nebo odejme tento proces přirozeného porodu a tento průchod porodním kanálem, poškozuje dítě, odvádí ho od plné životní zkušenosti dítěte a matky. To je přirozený proces. To je to, k čemu jsou ženská těla původně navržena. A pak, když dáte pryč tuto přirozenou zkušenost a pomocí mocných lékařských postupů – necháte ženě rozřezat břicho Císařským řezem, nebo vagínu kvůli epiziotomiím (a epiduralu), všechny druhy léků – brání v prvních dnech výživě dítěte, aby dostalo správné množství mleziva. Idea porodních asistentek a přirozeného porodu je doslova umožnění, aby přirozenost zaujala své místo. A tak mou průpravou je jedna z největších trpělivostí a ohromné důvěry, že v každé ženě je schopnost k porodu přirozenou cestou."

To je velmi dobré. Chtěli bychom vědět, jestli jste si vědoma, že Camila je breathariánka?

"Ano, jsem si toho vědoma už dlouhou dobou před tím, než otěhotněla."

Co si myslíte o jejím těhotenství?

"Nuže, věděla jsem, že by chtěli za nějakou dobu dítě, takže jsem to očekávala. Věděla jsem to, myslím předtím, než to věděli oni. Jsou tak nádherní. Měli by mít spoustu dětí. Měla jsem obavy. Zpočátku jsem byla znepokojena pouze z laboratorní práce, jaká bude její hladina železa, hemoglobin a zpočátku jsem naléhala, abychom udělali laboratorní zkoušky, jen abych vyplnila své formuláře o její výživě. Byla jsem nesmírně šťastná, mohu čestně říci, že ze všech těhotných žen, které jsem navštěvovala po celé roky, žádná neměla lepší krevní test. Má vynikající zdraví. Má velké zásoby železa a energie. Její krev je obraz dokonalosti a nejvyšší perfektnosti. Takže je to pro mě opravdu pěkná a uklidňující věc. A vím z jejich celkového zdraví a úrovně aktivity, že fyzicky jsou v pohodě, že je jim fajn, tak si nedělám příliš starosti, ale zkontrolovala jsem to a sledovala lékařské kontrolní standardy – a ona je velmi zdravá. Jen o to jsem se zajímala."

Takže zdraví obou, matky i dítěte jsou perfektní ve vaší...

"Cítím se opravdu velmi pohodlně a šťastně, co se týče těhotenství Camily. Cítím, jak dobře zachází se svým tělem a že poznává, že potraviny nejsou nezbytné, že jen zahrnuje to, co její tělo potřebuje. Je dost v kontaktu sama se sebou a rozumí vlastním procesům, aby věděla, co potřebuje. A tak Camila a Ricardo, coby bretahariáni, prochází procesem celkové důvěry, který jsem vštěpovala všem ženám, aby měly přirozený porod a aby věděly, co jejich tělo potřebuje a Camila jí má velké množství."

Jako budoucí rodiče, kteří jsou taktéž breathariány, Akahi a Camila prochází rovněž vývojem své vlastní transformace.

Akahi: "Také jsem se naučil více milovat... mít se rád, od sebe, z této lásky, která chce vyzařovat, více milovat všechny bytosti okolo mě, každého – všechny bytosti okolo mě."

Camila: "Cítím, že celá tato cesta, zkušenost s těhotenstvím, je zrání, možná probuzení, instinkty, které jsem měla vždy uvnitř, ale nebyla jsem si jich vědomá. Možná, že jsou věci, které matka, žena objevuje, když zažívá též tento zážitek. Ale stejně jako v pránickém stavu, se jí smysly a vnímání výrazně rozšíří. Od začátku jsem cítila tyto instinkty... například, instinkt lásky, milovat všechny bytosti, dokonce více, zažila jsem porozumění, že každá bytost má svou matku, má bytost, která ji má ráda, že nyní více do lidí vidím a cítím."

Opravdu oni jsou dvě nádherné duše spojené v lásce. Posíláme Camile a Akahimu přání všeho nejlepšího pro bezpečný porod a přejeme mnoho šťastných chvil se svým synem.

Zdroj: http://www.suprememastertv.cz