Na hlavní stránku  
Právě je pon 22.07.2024, 03:54

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Odkaz na příspěvek Jak mohu vyřešit svůj problém se spánkem?

Registrován: sob 11.09.2021, 08:33
Příspěvky: 1

Reputace: 0
How can I solve my sleeping problem?

People have many questions about the best way to sleep better. Some seek help from friends and family, while others seek professional help. I sleep with my husband every night before bed, and we both agree that it's the best way to manage our sleep. Sleeping pills can be dangerous, especially if you take them when you are already tired. That's why I prefer natural remedies.
Everyone seems to have a different idea on how to go about treating a sleeping problem. I was prescribed Modafinil by my doctor, but I'm not sure it's as effective as some of the reviews say it is. For one thing, Modafinil only helps people who suffer from obstructive sleep apnea. It doesn't allow any other type of sleeping problem. Even though it's a popular prescription medication, most people find it doesn't work for them.
Modafinil, better known as Provigil, is a central nervous stimulant drug. Modafinil, also known as Provigil, is a primary jumpy stimulant drug. It promotes alertness and wakefulness. Buy Modalert and Buy Modvigil contain the same active ingredients as Modafinil and have the same chemical structure.
Generic Modafinil is also available for Provigil. It is generally cheaper than Nuvigil, and insurance companies will prefer it. Modafinil is prescribed to patients suffering from sleep apnea. It causes daytime sleepiness and can be taken at doses of 200-400 mg daily.
The next option is to turn to natural methods. I've heard about some sleeping pills with natural ingredients that are supposed to help you sleep better. Modafinil can have some side effects like nausea, blurry vision, and drowsiness, so those are out as well. Natural pills have fewer risks, but there isn't much research to see what they do. Some natural remedies contain melatonin, which is a hormone that regulates sleep.
Some people swear by aromatherapy. Aromatherapy relaxes the brain and can help you fall asleep. Lavender and valerian are two common oils that are used. Some natural oils don't work at all because they are synthetic and can interact with other medications. Others don't seem to help people fall asleep.
Another natural method is to listen to calming music. Tinnitus is an example of this. Many people who suffer from tinnitus hear a constant ringing in their ears. Trying to listen to calming music can help them overcome the ringing. You can buy CDs or tapes that will help you. They are usually relatively inexpensive.
Some people try cognitive-behavioral therapy. This technique aims to change your thinking to think more minor about yourself and more about things you want to achieve. Cognitive-behavioral therapy usually requires counseling. It can be pretty effective if it is done right. Unfortunately, not many people are willing to take a chance on cognitive-behavioral treatment since it has been considered quackery by the medical community.
Hypnosis is a form of mind control that has been around for thousands of years. It can help people quit smoking, lose weight, get rid of certain habits, and manage other problems. If you want to stop your sleeping problems, hypnosis might be for you. However, people should be sure to seek the help of a professional before trying hypnosis on their own. There are plenty of hypnotists in Toronto to choose from.
If none of these techniques work, your last option is a prescription medication. Your doctor will probably try antihistamines or sleeping pills. These are often effective, but some people find them too addictive and unpleasant. They can also cause severe side effects that make them ineffective. No medication seems to be able to eliminate the problem permanently. For people with chronic sleeping problems, this is usually the best solution.
Unfortunately, prescription medications are not always covered by insurance companies. In addition, they often come with severe side effects that can make the sleeping problem worse. Sleeping pills can become habit-forming if people continue to take them after they've been prescribed.
If none of these methods work, you may have to resort to natural treatments. Over-the-counter sleeping pills are widely available, and many people feel comfortable sleeping pills. There are even some over-the-counter drugs that doctors recommend for sleeping problems. It would be best if you were very careful with these. They should only be taken under medical supervision to ensure they don't cause further complications. These can include stomach upset, headaches and nausea.
One of the most popular methods people use to treat their sleeping problems is hypnosis. People have been doing hypnosis for a long time as a way to solve a variety of issues. You can get hypnosis CDs and programs at local stores. You can also find hypnosis videos online. The advantage of using hypnosis CDs or videos is that they allow you to learn hypnosis in the comfort of your own home. You can also find out more about hypnosis from a hypnotist in your area by asking your doctor for advice.
The bitmap device can be used if your airway is affected by a collapse while you sleep. The bitmap device holds your upper jaw high and keeps the tongue from falling back. It positions the base of the tongue forward of the pharynx. Bimax keeps the airway open at night and the headquarters of the tongue close to the throat. This prevents language from falling backward and clogging up the airway. Vimax was created for sleep apnea sufferers and has been a great help in getting a good night of sleep.
How to treat excessive sleepiness or hypersomnia

_________________
Extra Super tadarise, Aurogra 100, Generic viagra online for sale


Hodnocení: 0
sob 11.09.2021, 08:40
Profil Zobrazit autorovy stránky

(Mirek, admin)
 Odkaz na příspěvek Re: How can I solve my sleeping problem?
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 15.12.2011, 10:43
Příspěvky: 3274

Reputace: +1693
Admin: Sice nevyžádaná reklama, ale ponechávám a připojím strojový překlad, kdyby to bylo někomu užitečné (brát prášky nedoporučuji!):

Jak mohu vyřešit svůj problém se spánkem?

Lidé mají mnoho otázek ohledně nejlepšího způsobu, jak lépe spát. Někteří hledají pomoc u přátel a rodiny, jiní vyhledávají odbornou pomoc. Každý večer před spaním spím s manželem a oba se shodujeme, že je to nejlepší způsob, jak zvládnout spánek. Prášky na spaní mohou být nebezpečné, zejména pokud je užíváte, když už jste unavení. Proto dávám přednost přírodním prostředkům.

Zdá se, že každý má jinou představu o tom, jak postupovat při léčbě problémů se spánkem. Modafinil mi předepsal můj lékař, ale nejsem si jistý, zda je tak účinný, jak se v některých recenzích píše. Za prvé, Modafinil pomáhá pouze lidem, kteří trpí obstrukční spánkovou apnoe. Neumožňuje žádný jiný typ problémů se spánkem. I když je to populární lék na předpis, většina lidí zjistí, že pro ně nefunguje.

Modafinil, známější pod názvem Provigil, je lék stimulující centrální nervovou soustavu. Modafinil, známý také jako Provigil, je primárně nervově stimulační lék. Podporuje bdělost a probuzení. Koupit Modalert a koupit Modvigil obsahují stejné účinné látky jako modafinil a mají stejnou chemickou strukturu.

Pro přípravek Provigil je k dispozici také generický modafinil. Je obecně levnější než Nuvigil a pojišťovny jej budou preferovat. Modafinil se předepisuje pacientům trpícím spánkovou apnoe. Způsobuje denní ospalost a může být užíván v dávkách 200-400 mg denně.

Další možností je obrátit se na přírodní metody. Slyšel jsem o některých prášcích na spaní s přírodními složkami, které mají pomoci lépe spát. Modafinil může mít některé vedlejší účinky, jako je nevolnost, rozmazané vidění a ospalost, takže ty jsou také vyloučeny. Přírodní pilulky mají menší rizika, ale není moc výzkumů, které by zjistily, co dělají. Některé přírodní prostředky obsahují melatonin, což je hormon, který reguluje spánek.

Někteří lidé přísahají na aromaterapii. Aromaterapie uvolňuje mozek a může vám pomoci usnout. Levandule a kozlík lékařský jsou dva běžně používané oleje. Některé přírodní oleje vůbec nefungují, protože jsou syntetické a mohou interagovat s jinými léky. Jiné se nezdají, že by lidem pomáhaly usnout.

Další přírodní metodou je poslech uklidňující hudby. Příkladem je tinnitus. Mnoho lidí, kteří trpí tinnitem, slyší neustálé zvonění v uších. Snaha poslouchat uklidňující hudbu jim může pomoci zvonění překonat. Můžete si koupit CD nebo kazety, které vám pomohou. Obvykle jsou relativně levné.

Někteří lidé zkoušejí kognitivně-behaviorální terapii. Cílem této techniky je změnit vaše myšlení tak, abyste o sobě přemýšleli méně závažně a více o věcech, kterých chcete dosáhnout. Kognitivně-behaviorální terapie obvykle vyžaduje poradenství. Může být docela účinná, pokud se provádí správně. Bohužel není mnoho lidí ochotno riskovat kognitivně-behaviorální léčbu, protože ji lékařská komunita považuje za šarlatánství.

Hypnóza je forma ovládání mysli, která je známá již tisíce let. Může lidem pomoci přestat kouřit, zhubnout, zbavit se některých návyků a zvládnout další problémy. Pokud chcete přestat mít problémy se spánkem, hypnóza by mohla být pro vás. Lidé by však měli určitě vyhledat pomoc odborníka, než se o hypnózu pokusí sami. V Torontu je na výběr spousta hypnotizérů.

Pokud žádná z těchto technik nezabere, je vaší poslední možností lék na předpis. Váš lékař pravděpodobně vyzkouší antihistaminika nebo prášky na spaní. Ty jsou často účinné, ale pro některé lidi jsou příliš návykové a nepříjemné. Mohou také způsobovat závažné vedlejší účinky, které je činí neúčinnými. Zdá se, že žádný lék nedokáže problém trvale odstranit. Pro lidi s chronickými problémy se spánkem je to obvykle nejlepší řešení.

Bohužel léky na předpis nejsou vždy hrazeny pojišťovnami. Kromě toho se s nimi často pojí závažné vedlejší účinky, které mohou problém se spánkem ještě zhoršit. Léky na spaní se mohou stát návykovými, pokud je lidé užívají i po jejich předepsání.

Pokud žádná z těchto metod nezabírá, budete se možná muset uchýlit k přírodní léčbě. Volně prodejné prášky na spaní jsou široce dostupné a mnoho lidí se v prášcích na spaní cítí pohodlně. Existují dokonce některé volně prodejné léky, které lékaři doporučují při problémech se spánkem. Nejlepší by bylo, kdybyste s nimi zacházel velmi opatrně. Měly by se užívat pouze pod lékařským dohledem, aby nezpůsobily další komplikace. Ty mohou zahrnovat žaludeční potíže, bolesti hlavy a nevolnost.

Jednou z nejoblíbenějších metod, kterou lidé používají k léčbě problémů se spánkem, je hypnóza. Lidé se hypnózou zabývají již dlouhou dobu jako způsobem řešení nejrůznějších problémů. V místních obchodech si můžete pořídit CD a programy s hypnózou. Videa s hypnózou najdete také na internetu. Výhodou používání CD nebo videí s hypnózou je, že vám umožní učit se hypnózu v pohodlí domova. Více informací o hypnóze se můžete dozvědět také od hypnotizéra ve vašem okolí, když požádáte o radu svého lékaře.

Bitmapový přístroj lze použít, pokud jsou vaše dýchací cesty postiženy kolapsem během spánku. Bitmapové zařízení drží vaši horní čelist vysoko a zabraňuje zapadnutí jazyka. Umísťuje základnu jazyka před hltan. Přístroj Bimax udržuje dýchací cesty v noci otevřené a ústředí jazyka v blízkosti hrdla. To zabraňuje tomu, aby jazyk padal dozadu a ucpával dýchací cesty. Přípravek Vimax byl vytvořen pro osoby trpící spánkovou apnoe a byl skvělým pomocníkem při kvalitním spánku.


Hodnocení: 0
sob 11.09.2021, 09:31
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz