Breatharián.eu
https://breatharian.eu/forum/

Proteinová dieta
https://breatharian.eu/forum/viewtopic.php?f=31&t=725
Stránka 1 z 1

Autor:  Kovarikova [ pát 14.02.2020, 13:52 ]
Předmět příspěvku:  Proteinová dieta

Dobrý den, tohle fórum vypadá, že byste mi tady mohli poradit :) Zkoušela jsem různé typy diet, paleo, veganskou, dělenou stravu a další možné a nic z toho na mě nijak zásadně nezabralo. Pohybu mám dost v tom určitě problém není. Nějakou nadváhou také netrpím, ale pořád je tam pár kil, které by určitě šla nějakým způsobem shodit. Chci se zeptat na proteinovou dietu, keto dietu. Snažila jsem se ji vyhýbat nebo nechat až jako poslední možnost. Když jsem si o ní teď ale četla tak si myslím, že by to fungovat mohlo. Nemáte s ní zkušenosti? Myslím si, že ta náhlá změna stravy by mohla mít nějaký pozitivní vliv na organismus. Zatím koukám po této (admin: odkaz smazán a uživatel zabanován, spamer) co na to říkáte? Nevím jestli nejsou 4 týdny moc.. ale zase pokud to bude fungovat tak proč ne. No nejsem si tím uplně jistá a budu ráda za každou radu. Děkuji :) :ok:

Autor:  Panda [ pát 14.02.2020, 15:01 ]
Předmět příspěvku:  Re: Proteinová dieta

Podle toho,
1) proč chceš držet dietu, za jakým účelem,
2) zda tu jen nepropaguješ stránky prodejce, pokud ano tak to prosím nedělej.

Diety se nedrží braním nějakých přípravků, to nefunguje. Výživové přípravky slouží pouze k tahání peněz z důvěřivých lidí a zneužívání pojmů "dieta" či "zdravá strava".

Dieta (už z podstaty slova) znamená něčeho se zříct, vypustit věci které škodí. Nemoci a nadváha jsou ne z toho že by něco chybělo, ale že něco přebývá.

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/