Na hlavní stránku  
Právě je stř 26.06.2024, 14:43

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ] 
Autor Zpráva

(Jimmy)
 Odkaz na příspěvek mr vomacka

Registrován: čtv 20.03.2014, 22:34
Příspěvky: 6
Bydliště: Na polosamotě u lesa
pestrá strava dělená strava dosažený půst 1 den dosažený půst 3 dny dosažený půst 14 dnů
Reputace: +5
Ahoj,
zdravím vás všechny.
Jsem zde nový a rozhodl jsem se přispět svou trochu do mlýna, příběhem blázna.
Nikdy jsem v daleké minulosti nějak zvlášť nepůstoval a ani jsem se o Brethariánství či jakékoliv jiné nezajímal.
Do konce roku 2012 jsem byl zapřísáhlý ateista, nevěřící nikomu a ničemu, pokud to sám neuvidí, neuslyší nebo neohmatá.
Tohoto konce roku 2012 se stalo v mém nudném životě něco zcela zvláštního a možná jsem konečně prozřel.
Ta zvláštnost byla na vyšší duchovní úrovni, kdy mne v mém skromném příbytku navštěvoval zvláštní druh energie. Občas se událo i něco odstrašujícího nebo plné naschválů. Nějak jsem tomu nepřikládal význam a ani jsem nad tím nepřemýšlel, prostě jsem to bral, že to tak je. Prostě pech. Nehledal jsem hlubší význam. Na konci roku se mi podařilo zcela náhodně nafotit shluk mnoha entit se zřetelnými obrysy lidí a zvířat. Tento snímek jsem nepublikoval. Nevím proč, ale při představě, že bych tak měl učinit, mám divný svíravý pocit. Někdo tomu říká duchové, někdo kouř. Kouř je jen bílý nebo šedívý. Ten "můj" kouř je barevný a možná je to víc. Možná jsou to lidé, kteří prošli branou mezi dimenzemi a nemohou se vrátit. Těžko říct o co jde, nerozumím tomu. Jak jsem již sdělil, toho roku 2012 se mi dělo mnoho zvláštních věcí. Nebudu zde rozepisovat celý příběh, stačilo, že jsem byl za blázna v práci. Vše mi došlo až jsem "listoval" mezi snímky ve fotoaparátu. Od té doby co jsem doslova rozpitval onen snímek, jsem se začal zajímat o mnohé, co jsem do té doby považoval za nesmysl.
Došlo to tak daleko, že jsem začal zabývat tím, kdo jsem, kam se ubírám a co s tím dál. Zatím nemám jasno.
Obrátím list. Jednoho dne jsem si řekl, že začnu s krátkými očistnými půsty a detoxy. Tělo je za ta léta používání zaneseno od hlavy až dolů. Nekouřím a nekonzumuji alkohol již léta, ale mám rád jídlo, zejména sladké.
Každý týden mám 1 denní půst a před měsícem 4denní dietu jen na šťávách. Jsem po operaci menisku, tak jsem si řekl, že zkusím dát 7 půst.
Nyní mám za sebou 14cku, jen o přefiltrované a převařené vodě z vodovodu.
Ale špatná byla příprava, do posledního dne před půstem jsem jedl (špagety se sýrem) a návratovku jsem taktéž pokazil.
První týden po půstu jsem se ještě ovládal, denně jsem snědl max. 1 napařené oloupané rajče nebo kápii. Víc jsem neměl potřebu, cítil jsem se skvěle. Ale to je minulost.
Pak jsem někde zakopl o ovčí sýr a problém byl na světě.
Říkal jsem si dnes ještě ne, až 8 den jen kousíček ochutnám. No a v tom začal problém:
8 den: Ochutnal jsem sýr a ještě a ještě a dal jsem si kysané červené
zelí, jenže !! ono nebylo slané, no tak jsem osolil, mno celkem 4x. Tělo to sneslo.
9 den po půstu, slaná syrová zelenina, sýr, sladkosti. Dobrý, přežil jsem.
Pomalu se začala vracet váha.
10.den jsem se přestal ovládat a začal žrát. Kila naskákala sama zpět a ze včera na dnes jsem myslel, že vypustím duši. Oteklý od pasu dolů. Myslel jsem, že mi popraská kůže na nohou jaký to byl tlak. Nespal jsem celou noc.
Dnes je 11 den, říkám si dobrý přežil jsem, odpoledne jsem nevydržel a snědl za studena konzervu fazolí a navečer grep, zelí s kozím sýrem a sladké sušenky. Zase jsem se neovládl, vše zapíjím teplou vodou s citronem. Děsím se noci a pomalu natékajících nohou. Před ulehnutím rozproudím končetiny na rotopedu, snad to pomůže.
Zítra musím vydržet jen na šťávách, v sobotu půst a v neděli šťávy. Od pondělí se musím žinýrovat.
Nejvíc mi vadí, že veškeré utrpení půstu (v druhém týdnu půstu mi furt kručelo v břiše a chutě byly těžko snesitelné) je smazáno 2denní nezřízenou žravostí nejtěžšího kalibru, jaký si neumíte ani představit, bez rozmyslu a vůle. Tělo je doposud slabé, ale kila jsou zpět (9 ze 13).
Tak zatím končí příběh blázna, co nepoučen, vrhl se do propasti.


+vacoš Hodnocení: +1
pát 21.03.2014, 00:28
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Příběh blázna
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Uz sem neprispivam tak jen velice strucne - zadny rotoped nepomuze, nejedna se o bezny otok, je v tom sul (paradoxne i z tech buchet) pretezujici ledviny, nejsi prvni ani poslední.
To ze ti otikaji nohy je znamkou pretizenych ledvin, reknu Ti to strucne, natvrdo a bez mazani medu kolem pusy :
Pokud nechces svym ledvinam zamavat definitivne na rozloucenou a byt treba dozivotne na dialyze, IHNED zanech jidla a dej aspon 2-3 dny pustu jen o vode nez otoky zmizi, pak udelej znovu poradne navratovku, vyvaruj se dlouhodobe prilis slaneho a vsecko bude ok, je to jediny zpusob jak tomu celit.

Cize existuje pro blazna cesta z propasti z5, drzim palce Jimmi vomacko a na duchy se vy..r, budes za blazna kdykoli s tim vylezes nekde na Slunko:).
Tak snad Te az tato realna hroba ztraty zdravych ledvin nakopne k vetsi motivaci co se vule a k odovednejsimu pristupu ke svymu zdravi:).
Ahoj, se drz:).


+Panda, +mr vomacka, +vacoš Hodnocení: +3
pát 21.03.2014, 14:01
Profil

(Jimmy)
 Odkaz na příspěvek Re: Příběh blázna

Registrován: čtv 20.03.2014, 22:34
Příspěvky: 6
Bydliště: Na polosamotě u lesa
pestrá strava dělená strava dosažený půst 1 den dosažený půst 3 dny dosažený půst 14 dnů
Reputace: +5
Ahoj,
a díky moc za radu, dnes se držím na uzdě, měl jsem jen hrstičku ananasu a jinak piji jen tekutiny. Taky jsem provedl jeden výplach. Zítra a další dva dny dám 3 půstu, aby dobre bolo. Pak se kousnu a dám pořádnou návratovku jen o zelenině. Zeleninu miluji. Soli, slaným i sladkým jídlům se budu vyhýbat obloukem. Je čas změnit jídelníček. Oteklé nohy by měly být dostatečným varováním.


+ANTONÍN, +Cef Hodnocení: +2
pát 21.03.2014, 17:49
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Příběh blázna
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
S ananasem pomalu, je dost agresivni ovoce i mimo pust, jinak klidne stridej ovoce se zeleninou, mej ale na pameti, ze ne hned po sobe.
Sleduj ovoce = cisti, zelenina = dava silu, buduje zpet telo, cize jednoducha logika rika, ze kdyz das zeleninu a na to ovoce, vymetes ji ven jako sprchou a kostetem, t.j temer bez ucinku.

Opacne to samy jen v trochu jinym gardu:). Nejlip ovocny a zeleninovy dny stridat, ale rdoporucuje se min. odstup 2-3 hodiny, ale po pustu lepe dyl, Ty ted ale davej duraz na zeleninu, proc to uz jsem Ti napsal, az po 14 dnech (das tolik vzornyho navratu, kolik jsi dal pustu) opatrne pridavej "hutnejsi" jidla, jestli to bude nezbytny, abys posilil:).
Ono ze zeleniny ne kazdy nabira kila, jen nekdo a jen obtizne, na predsudky o jidle PO uspesne navratovce se ted vybodni, potrebujes se napred srovnat celkove, pomalu startnout, o tom to je, navratovka je horsi cast pustu, ale to uz ted vis:).

Sul, koreni bude casem, nemusis z ni mit panickou hruzu, ale ne ted po pustu, na to bys fakticky mohl dojet.
Pocitej ale s tim, ze ted bude vycistene telo na kdejaky humus citlivejsi, bude na nej reagovat hur nez u lidi se zasvinenym, otupenym telem:).
Se drz, Jimmy vomacko, hezky pomalu, postupne a vsecko bude ok:).


+Dave, +Panda, +mr vomacka Hodnocení: +3
pát 21.03.2014, 21:33
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Příběh blázna
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
mr vomacka píše:
Oteklé nohy by měly být dostatečným varováním.
Taaak:).
Jeste k tem udalostem + fotkam, to nejak do hloubky uz nikde neres, nepitvej, slo jen o jakysi "probuzeni", facana pro Tebe od Vesmiru na vzpamatovani se z Tvoji dosavadni az zarputile hmotariny, to se nekterym lidem (z nejakych nam skrytych duvodu) stava:).
Mame to mnozi dost podobne (i treba o dost brutalneji, nekteri si sahnou i dost na dno) al kazdy ma to "probuzeni" trochu jinak, cize to nikde uz nevytrubuj, podekuj v duchu za to ze Ti to prislo a bud v maximalni pohode:).

Studuj si v klidku nekde v koute co Ti to prineslo, hlavne kam Te to melo nasmerovat, to byl hlavni ucel, nic vic v tom nehledej:).
Nepitvej fotky (resp. myslenky), sleduj JEN kam ukazujou, rozpitvavanim ukazatelu u cesty a soupnutim jich pod mikroskop jeste nikdo do cile nedosel, ukazatele totiz vic nez ukazovat smer neumi (E. Tolle), tak o tom zkus i takto zapremyslet:).
Navic jsu to i Tvy prisne privatni zazitky, nikomu do toho nic neni uz vubec ne na verejnym foru ci jinde, pochopeno ?:).


Hodnocení: 0
pát 21.03.2014, 21:44
Profil

(Jimmy)
 Odkaz na příspěvek Re: Příběh blázna

Registrován: čtv 20.03.2014, 22:34
Příspěvky: 6
Bydliště: Na polosamotě u lesa
pestrá strava dělená strava dosažený půst 1 den dosažený půst 3 dny dosažený půst 14 dnů
Reputace: +5
Ahoj,
díky za radu, řídím se jí. Dnes jen o vodě, otok zvolna ustupuje. Vydržím to ty tři dny, dělám to pro sebe a sychr je sychr.
Stejně jsem se chtěl postit:
celoročně 1 den v týdnu,
3 dny 1x měsíčně,
7 dní 1/4 letně
14 dní 1/2 letně
a 21 plánuji na zimu, uvidím jak se budu cítit a tak nějak to nejspíš přijde samo.
Když ne letos, příští rok určitě, nebudu se do toho nutit násilím, nechám to na pocitech.
Ale už pořádně a bez chyb, podruhé to nechci zažít. Člověk se učí chybami, někdy i častějšími chybami, než mu ledacos dojde. V tomhle případě, častěji nemá při půstech své místo. Jak píšeš, jde o zdraví.
Budu mít ty 3 dny vybrané dopředu.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
A co se týče mého zážitku, kdybych nechtěl, tak o něm nemluvím. Dobře, nebudu to zde již veřejně řešit. I když mezi nebem a zemí se odehrávají věci, o kterých nemáme ani páru. Je to téma, pro někoho více než citlivé. Spousta lidí má podobné zážitky a je škoda, že se tím společnost zabývá povrchně nebo toto téma shazuje. Nemyslím, že by tyto skutečnosti, ať už se přihodili komukoliv, měli být tabualizovány.
Dám sem jen zajímavý odkaz pro ty, co budou mít zájem dozvědět se o dané problematice víc:
http://www.eprv777.cz/clanky/nauka-o-en ... usich.html
http://agartha.cz/html/agartha/sdruzeni/vznik.php
Jsou to odkazy na badatele, kteří se zabývají touto problematikou profesionálně.


+Cef Hodnocení: +1
sob 22.03.2014, 18:16
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Příběh blázna
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
mr vomacka píše:
Dnes jen o vodě, otok zvolna ustupuje. Vydržím to ty tři dny, dělám to pro sebe a sychr je sychr.
Vomajdo, neber striktne, dej tolik az otok ustoupi uplne, pak az dej do ledvin zelovoc, ale syrovy, nebo radej napred napareny bez dochucovani (ma sve "soli" dost, presne kolik po pustu sneses), destilku ted vyslovene nemusis, dej vodu co Ti lip chutna (hlavne do ni nekydej ruzny citrony, minerali, soli a jiny blbiny co tam lidsky ega cpou, aby to "vylepsili", cize JEN cista voda, ani bublinky, nic!:).

Pak dej vzorny navrat a budes ok, vidis uz ted, ze to uz ustupuje a nekrmim Te tu zadnyma nefunkcnima kravinama, funguje to samo, ze jo ? Bezva :ok: ..
Heled:) : http://www.pust.cz/frame.php?load=navrat

Citace:
Stejně jsem se chtěl postit:
celoročně 1 den v týdnu,
3 dny 1x měsíčně,
7 dní 1/4 letně
Znacka ideal, nez zvladnes DOKONALOU navratovku tak jen potud, dal ne, pokud havarujes uz u 15-ky s navratovkou to je zatim dost levy.
Uz ten 1x tydne mas 52x do roka :idea:, cize vic nez se komukoli muze jen snit, tak netlac zbytecne na pilu a jdi pomalu, trenuj navratovku:).

Do doby nez to zvladnes doprej 21-ce klidu a zapomen na ni, ok ? Nebo Ti hrozi nejaka chronicka nemoc konecnym stadiem ?
Pokud ne, mas casu dost, cize hlavne opatrne:). http://www.pust.cz/frame.php?load=startovani Ale zase, neber striktne !
Az das supr navratovku, pak bez dal k 21, nemusi byt presne jak je napsano, muzes jit i pomalejc:).


+Dave, +Panda, +mr vomacka Hodnocení: +3
sob 22.03.2014, 19:57
Profil

(Mirek, admin)
 Odkaz na příspěvek Re: Příběh blázna
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 15.12.2011, 10:43
Příspěvky: 3261

Reputace: +1691
mr vomacka píše:
...I když mezi nebem a zemí se odehrávají věci, o kterých nemáme ani páru. Je to téma, pro někoho více než citlivé....
Ne že by tato témata byla nějak zakázaná, spíš naopak - lidé jdoucí svými vývojovými cestami (jako např. půstaři) mají v těchto oblastech už dost jasno, vědí např. že neexistuje "profesionální" zabývání se mimosmyslovými oblastmi, protože neexistuje absolutní konečná pravda a často mají v těchto oblastech mnoho vlastních zkušeností. Ty odkazy jsou jen počátečním naťukávání mnohem rozsáhlejších oblastí, jednou z mnoha cest kterou si člověk ve svém vývoji vybírá.


+Aldi, +mr vomacka Hodnocení: +2
sob 22.03.2014, 23:05
Profil Zobrazit autorovy stránky

(Jimmy)
 Odkaz na příspěvek Re: Příběh blázna

Registrován: čtv 20.03.2014, 22:34
Příspěvky: 6
Bydliště: Na polosamotě u lesa
pestrá strava dělená strava dosažený půst 1 den dosažený půst 3 dny dosažený půst 14 dnů
Reputace: +5
Ahoj,
tak jen v krátkosti sem napíšu průběh půstové odsolovací léčby, ráno vstávám v 5. Spím s nohama výš, takže nohy ráno oteklé nejsou, ani během dne. Až navečer se začnou plnit, ne moc jako na začátku, ale poznat to je. Vylezly mě tvamé žíly od kolenou dolů, přes kotníky. Nikdy předtím jsem problém s křečákama neměl. Není jich moc, jen tak asi do tuctu, nebolí, jen jsem se lekl. Moč po prvním brutus otoku, byla ráno hodně tmavá, kalná se silným sedimentem. Nyní piji denně přes 5 litrů vody. Moč je světle žlutá, dalo by se říct, že hodně světlá. Ráno tělo vypudí až 1 litr hodně světlé moči. Zítra jdu do třetího dne, budu se hýbat celý den, tak večer uvidím, jak dopadnu s otokem. Jestli to do 3 dnů nepřejde, budu muset nejspíš k pánům doktorům. A já k ním nerad chodím. Jedině až lezu po čtyřech, ale z ledvinama nebude legrace.


Hodnocení: 0
pon 24.03.2014, 01:23
Profil

(Jimmy)
 Odkaz na příspěvek Re: Příběh blázna

Registrován: čtv 20.03.2014, 22:34
Příspěvky: 6
Bydliště: Na polosamotě u lesa
pestrá strava dělená strava dosažený půst 1 den dosažený půst 3 dny dosažený půst 14 dnů
Reputace: +5
Zdravím,
všem co mi poradili, mnohokrát děkuji.
Dnes po třídenním od solí očistném půstíků, baštím již druhý den syrovou zeleninu. Udělal jsem si salát z okurek, rajčat, cibule, čína zelí a syrového fenyklu. Měl jsem toho 5 litrů, teď už jen 3,5. Móc mi to šmakuje. Po negativním zážitku, vydržím na zelenině dlouho. Ovoce až zas tak moc nemusím. Mám kivi, banány a grepy. Dám si je až v druhém týdnu. Zároveň s počátkem konzumace zeleninových dobrot jsem začal navštěvovat místní posilovnu a po operaci kolene jsem začal docela polehoučku trénovat nohy s celkovým procvičením ostatních svalových skupin trupu, samozřejmě z miniaturními váhami. Včera jsem toho měl dost a po příchodu dom jsem odpadl, nevzbudil mne ani vyzvánějící mobil. Dnes stejné množství potravy a stejné 1 hod. cvičení a je to dobré. Nejhorší je přinutit se veslovat 30 min. Jak jsem zesláblý, po 5ti minutách se mi už nechce, ale říkám si, že problém je v hlavě a makám dál. Dnes jsem v pohodě. Těším se na zítra až si to zopakuji. Potom ještě v pátek a o víkendu dám tělu klid. Od příštího týdne se má snad oteplovat, tak začnu běhat. Docela se na pohyb těším. Jako řidič, příliš aktivního pohybu nemám, musím to dohánět jiným způsobem.
Mějte se všeci fanfárově, ahoj


+Cef Hodnocení: +1
stř 26.03.2014, 22:19
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Příběh blázna
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Cau vomajdo, super zpravy, primo vynikajici, jedny z nejlepsich za posledni cca tyden:))).
K "posilce" jen asi tolik:

1) nemas tam vsecky 4 zivly tak uplne pohromade a ve spravnym pomeru (casem si urco dohledas o co jde) a idealni zatez pro cviceni je vlastni telo, cize omezit na minimum, az odstavit, je to lepsi delat jinak a jeste usetris za posilku, nebo jak chces, kdyz Te to bavi a dela Ti dobre
2) idealni zatez je vlastni telo - cize behej !:) zvedej se na trubku, drepuj, klikuj, cokoli co muzes nekde idealne doma, ale na vzduchu a Slunicku, naprosto behani pro zacatek, schvaluju navic mas vsecky (4) zivly kolem sebe tak jak to ma byt (zjednodusene jsi venku)

Nic, opatruj se, jsem rad, zes to dal vlastnima silama a uz mas VLASTNI zkusenost ze jenom Ty jsi panem a obyvatelem vlastniho tela, nikoli MuDr s diplomem co mumla sestre cosi nesrozumitelnou latinou (ale nekdy umeji pomoct, je treba uzit zdravej rozum).
Ty krecaky mi nedoslo ze jsi koci a klidne to muzes mit z dlouhyho sezeni, hlavne to otikani, mi je letos 55 a mam to podobne, dlouho sedim a busim do PC, otecou mi nohy, normalka, sedet minimalne, lezet, nebo behat maximalne, to pomaha.
Krecaky mivaji hlavne baby co nekde strnule stoji u pasu, nebo podobne strnule sedi u stolu v kanclu.

Jsou to stary bubaci ze skrine, co pust vytaha ven na svetlo a resi je sam podle svych priorit, nemaji primou pricinnou souvislost s pustem (jako jeho dusledek) ale pust jednoduse stary zanedbany veci vytahne na povrch, tak treba po opakovani to za par mesicu (let?) prejde, uvidis sam:).
Vo vo vo vopatruj se vomajdo, se drz, pozdravuj stary motorky, taky se me libi :-)
Cef konec:).


+mr vomacka Hodnocení: +1
stř 26.03.2014, 22:47
Profil

(Jimmy)
 Odkaz na příspěvek Re: Příběh blázna

Registrován: čtv 20.03.2014, 22:34
Příspěvky: 6
Bydliště: Na polosamotě u lesa
pestrá strava dělená strava dosažený půst 1 den dosažený půst 3 dny dosažený půst 14 dnů
Reputace: +5
Ahoj,
díky za fandění, docela to pomáhá.
Dnes jsem ve 2 dni přípravy na 3 denní půst, t.j. ráno banán, na oběd grep a na večeři grep nebo pomeranč. Budu relaxovat v přírodě a od soboty jen na destilce. V úterý najedu na syrovou zeleninu. Polo-pařená mi nechutná. Ble. Po třech dnech začnu ovozel. V pátek 1 den půst a pokračuji ovozel, knadkebrot a kozí nebo ovčí sýr.
Do posilky chodím kvůli studenému počasí a větru. Nezvedám objemy, to ani není po 14 a následné opravné 3 možné, ale chodím veslovat nebo se jinak vytrvalostně odrovnávat. Mám z toho úžasné pocity. A cvičení doma jen vyjímečně, normálně se málokdy přinutím. I když připouštím, potřeboval bych malinko nabrat svalovou hmotu, ale nevím jak. Po půstech jsem byl vyčištěný, že postupný přechod na stravu obsahující nějaké stavební prvky mi byl nepříjemný. Sice mi chutnalo, ale žaludek krom ranního ovoce a odpolední zeleniny nechtěl nic jiného (týden mi bylo po "normálním civilizovaném" jídle nevolno). A jen z ovozelu svaly nenarostou. I jako kočí potřebuji občas máknout a poradit si s něčím těžším a ne se poskládat jak skládací metr.
Existuje nějaký proteinový doplněk stravy, který neobsahuje mléčný (z krávy) obsah ?


Hodnocení: 0
čtv 17.04.2014, 19:50
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Příběh blázna
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Jestli ti chutnaji vejce tak zkus, 6 g proteinu v 1ks je myslim primo proteinova bomba a nemusis teda ladovat primo mrtvoly (maso).
Me na mekko (2 ks 4-5 minut vlozit do vrouci vody) chutnaji velice, ale uz jsem od 2010 prakticky nepustoval (delsi pusty):).

Citace:
3. Vejce jsou vynikajícím zdrojem bílkovin – jeden kus obsahuje průměrně 6 gramů bílkovin, které jsou pro lidský oranismus důležité
http://grasa.cz/2013/08/21/12-duvodu-proc-jist-vejce/

Btw. jenom tu naparenku hezky dej aspon prvni den nic jinyho, neprezer se (z euforky z nabyte sily) syrovou zeleninou, to taky neni zadna vyhra, dodrz pekne mnozstvi hrsti, neprehanej to, po navratovce to "dozenes", nepodcenuj ani ty 3 dny:).


Hodnocení: 0
čtv 17.04.2014, 21:52
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz