Na hlavní stránku  
Právě je pát 28.06.2024, 07:55

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3080 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95 ... 103  Další
Autor Zpráva
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30.05.2012, 09:32
Příspěvky: 1961

Reputace: +992
Sába píše:
ABCD píše:
Sába píše:
ehmmm...jses mimozemstan? :mrgreen:

Mas funkcni cakry a beres energii z prany?



a dál co to tedy znamená ?
logicky ;-)

Ze je nutne k delsim pustum trenovat koncentraci a cakry a tudiz jsem pekna krava, ze se mi do toho nechce :-D

To zní docela sebekriticky. :mrgreen:


Hodnocení: 0
sob 09.04.2016, 19:51
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: pát 18.07.2014, 08:23
Příspěvky: 249

Reputace: +141
Cef píše:
Hehe, tady je zase prdel, to bych potom musel mit u me nekdejsi 40 unavene pruziny v mechanicke vaze a to cely tri dny :D) ..
A pak se zase samy od sebe od-unavily a zacaly fungovat, to je aspon ta spravna svanda jao :mrgreen: (:-) .

A ze se tak nejak s..ou ty vahy tak nejak hromadne skoro vsem co se nekam pohli dal, vid ? :lol:


U mňa to bolo tak, že keď ma blbosť nadnášala, váha ukazovala menej.
Keď som následne zmúdrel, levitácia skončila a váha ukázala viac.


+Cef, +Panda Hodnocení: +2
sob 09.04.2016, 20:14
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
Sába píše:
Ze je nutne k delsim pustum trenovat koncentraci a cakry a tudiz jsem pekna krava, ze se mi do toho nechce :-D


velmi dobrá sebekritika, hned zítra začni :-P

takže jinak když jsou čakry najeté, váha se nemění, nebere se výživa pro tělo odkud?
použij jen selský rozum ;-)


Hodnocení: 0
sob 09.04.2016, 23:20
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: pon 10.09.2012, 18:03
Příspěvky: 1287

Reputace: +443
Z tuku a svalu.

Uz jste me dokopali k pravidelnymu cviceni, ke kazdotydennim pustum, k lepsimu stravovani.... takze odcamcad pocamcad .... ke koncentraci jeste nejsem pripravena :mrgreen: .
Mozna az budu starsi a klidnejsi....a rozumejsi :)


Hodnocení: 0
ned 10.04.2016, 06:47
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
Sába píše:
Z tuku a svalu.


nene Sábi z tuku a svalu to není ;-) vydej se opačným směrem
ale chci k tomu jen doplnit že konkrétně u mě to není stále ještě setrvalý stav, takže teď už jde zase váha dolů.

Citace:
Uz jste me dokopali k pravidelnymu cviceni, ke kazdotydennim pustum, k lepsimu stravovani.... takze odcamcad pocamcad .... ke koncentraci jeste nejsem pripravena :mrgreen: .
Mozna az budu starsi a klidnejsi....a rozumejsi :)


:-D no to my rádi a ještě když ses nechala :-D
jak to, že nejsi ke koncentraci připravená, vždyť ji děláš každý den ;-)


Hodnocení: 0
ned 10.04.2016, 08:45
Profil

(Mirek, admin)
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 15.12.2011, 10:43
Příspěvky: 3262

Reputace: +1691
ABCD píše:
...není stále ještě setrvalý stav, takže teď už jde zase váha dolů....
Došly skryté zásoby pod polštářem.


Hodnocení: 0
ned 10.04.2016, 08:50
Profil Zobrazit autorovy stránky

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
Panda píše:
ABCD píše:
...není stále ještě setrvalý stav, takže teď už jde zase váha dolů....
Došly skryté zásoby pod polštářem.


:lol: jo už jsem to všechno zožrala :innocent:


Hodnocení: 0
ned 10.04.2016, 09:21
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: pon 10.09.2012, 18:03
Příspěvky: 1287

Reputace: +443
Abecedko, jezdim do prace salinou dvacet minut a zkousim si opakovat porad jednu vetu (takova mala modlitbicka :-) ) a vydrzi mi to vzdycky sotva jednu dve zastavky, pak se pristihnu, ze myslim na ouplne jiny veci. Za tech dvacet minut se k te veticce musim vracet spoustukrat. Beznadejny pripad :)

A jeste k Tvym pustum, trpis aspon malilinko? :mrgreen:


Hodnocení: 0
ned 10.04.2016, 16:11
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
Sába píše:
Abecedko, jezdim do prace salinou dvacet minut a zkousim si opakovat porad jednu vetu (takova mala modlitbicka :-) ) a vydrzi mi to vzdycky sotva jednu dve zastavky, pak se pristihnu, ze myslim na ouplne jiny veci. Za tech dvacet minut se k te veticce musim vracet spoustukrat. Beznadejny pripad :)

A jeste k Tvym pustum, trpis aspon malilinko? :mrgreen:


:lol: jehé si mě rozmála... letos náběh nic moc nepohodlno ale pak labůžo, zatím momentálně nepoznávám rozdíl mezi tím kdy jím a kdy ne...rozdíl se projeví teprve tehdy, když chci vyběhnout schody, prostě není výbušná síla, ale nordik fičím 5 kiláků, spinink kolo 3/4 hodiny opět bez výrazné zátěže břišáky v poho, dřepy po 10 už to začne pálit:-D
ale když už nemůžu tak přidám to je dobrý nakopávač ;-)

co se týče koncentrace..vždyť když něco píšeš, počítáš čteš, provádíš koncentraci né? ;-)


Hodnocení: 0
ned 10.04.2016, 16:28
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: pon 10.09.2012, 18:03
Příspěvky: 1287

Reputace: +443
Takze si v pustu jeste libujes....tos me teda nakrkla :innocent: :-D

No jo, ale takovahle bezna koncentrace mi je k nicemu, tim se nevytrenuju k lepsim zitrkum :)


Hodnocení: 0
ned 10.04.2016, 16:34
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
Sába píše:
Takze si v pustu jeste libujes....tos me teda nakrkla :innocent: :-D

No jo, ale takovahle bezna koncentrace mi je k nicemu, tim se nevytrenuju k lepsim zitrkum :)

ale jo to je jasný že třeba to trénovat :-)
no tak počítej nádechy stará zenová technika ;-)


Hodnocení: 0
ned 10.04.2016, 16:41
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: pon 10.09.2012, 18:03
Příspěvky: 1287

Reputace: +443
To uz jsem taky kolikrat zkousela a jsem schopna automaticky pocitat a zaroven premyslet, co budu vadit k obedu :) . Jsem klasicka zenska, ktera nejenom dokaze delat tri veci zaraz, ale i myslet na tri veci zaraz .
Ja vim, trenink dela mistra, ale jak jsem psala, nedelam to prirozene a s radosti a ta treti myslenka vzdycky byla, kdy uz budu moct skoncit a jit zase normalne neco delat.


+Panda Hodnocení: +1
ned 10.04.2016, 18:52
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
ABCD píše:
:lol: jo už jsem to všechno zožrala :innocent:
"Jaaaj, také krásné prasca, škoda ich zožrať" .. :D))


Hodnocení: 0
ned 10.04.2016, 18:56
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Sába píše:
Za tech dvacet minut se k te veticce musim vracet spoustukrat. Beznadejny pripad :)

Queen Of Saba, sleduj 1:38:25, ten je o Tobe (spis o vetsine zacianajicich hledacu) :D) .. jeste zusim hledat jeden zajimavy moment :-) .



Hodnocení: 0
ned 10.04.2016, 19:10
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Sába píše:
No jo, ale takovahle bezna koncentrace mi je k nicemu, tim se nevytrenuju k lepsim zitrkum :)
I kdepaaaak, je to velmi podobna koncentrace, jen ji pouzivas soucasne s meditaci (zklidnenim mysli), stridave se ve zklidnene mysli koncentrujes na cokoliv (pismeno, nebo pomucku - plaminek svicky).
Proste to chce cvicit a nemyslet na blbosti (vyhradit si treba i cas), soustredit (koncentrovat) se jen na to na co zrovna chci naprit svuj focus, to je cely :-).

Uaaaaa ! Jsem to zase nasel ! - sleduj a premyslej o tom :), je to o nenasili, nucenim se do neceho to jde jen velmi, velmi ztezka :-).
https://www.youtube.com/watch?v=s5I3TP4pKTo - to samy videjko jen 1:46:00, masakr :).


Hodnocení: 0
ned 10.04.2016, 19:14
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: pon 10.09.2012, 18:03
Příspěvky: 1287

Reputace: +443
Cefiku, meditovat tri vteriny, to bych se i donutila :lol:
I u cviceni se kolikrat musim presvedcovat, ze to delam s laskou a radosti a pro sebe ... a nabudit se . U koncentrace me to zatim nbejak neslo, tak to nelamu a bud to prijde nebo ne.


Hodnocení: 0
ned 10.04.2016, 19:34
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
U me kdyz neco neprijde samo a nebavi me to (at uz je to hmotarska cinnost, jakakoliv, nebo studium cehokoliv) tak vysledek stoji zpravidla vzdy za h..o (pardon):).
Tolik rika zkusenost a nutit se tudiz do niceho taky nebudu, to musi byt to "cink" okamzik pochopeni o co go a pak to jde uplne samo :-).

Ted jsem treba po premire zimniho samostudia duchovna a Vesmiru upadl natolik z5 do hmoty, ze spravuju barak takovym stylem, ze sam cumim jak se dari, musis jet po hrebeni vlny (rovnovahy) jako spravny surfar, vyuzit toho co Te aktualne bavi a co Ti jde, pak to dava smysl i super vysledky :D) .

Pamatuj, ze vseho se jednou nabazis a je utlum, pak je treba presocit na dalsi vlnu (myslenku) na to co Te aktualne bavi, nuceni se do cehokoli (podobne jako ze musim denne nekde v blbe fabrice nasroubovat tisic sroubu) je prasecina, zlozvyk a nase slepa cesta do industrialniho peklicka ;-) .
Jakakoli cinnost Te musi bavit jako maly decko hrajici si na piskovisti, stejny pocity musis mit, tecka:).

Ale to vsecko je hlavne NORMALNI, nemuzes byt ciste duchovni bytosti ve hmotnym prostredi - pak nemas poradny "uZEMneni" a litas nekde v EZO pakarnach, no a totalni hmotari jsou zase chudaci z opacne strany nerovnovahy a je treba je politovat rovnez, pac neveri nicemu a v nic:).

Presne jak to tam rika ve videjku "Meditovat tri hodiny - to je sileny" :-) .. jo az to budes ovladat a nirvana se dostavi a nebudes mit dost - to je jina :))) .
Male cile, to je dulezity, davej si male cile, pak se ohlidnes a cumis kde jsi a jak jsi zacinala, fakt budes cumet jako cumel Zatopek a jini:).

Nebo myslis, ze behal hned zprvu s oluvkama na kanadach ??
I kdepaaaak ty wanastovy vjeci :) ..


+Panda, +Sába Hodnocení: +2
ned 10.04.2016, 20:11
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: pon 10.09.2012, 18:03
Příspěvky: 1287

Reputace: +443
Cefiku, pravdu dis, je videt, ze uz jsi stary moudry muz :lol:


Hodnocení: 0
ned 10.04.2016, 20:43
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30.05.2012, 09:32
Příspěvky: 1961

Reputace: +992
Sába píše:
To uz jsem taky kolikrat zkousela a jsem schopna automaticky pocitat a zaroven premyslet, co budu vadit k obedu :) . Jsem klasicka zenska, ktera nejenom dokaze delat tri veci zaraz, ale i myslet na tri veci zaraz .
Ja vim, trenink dela mistra, ale jak jsem psala, nedelam to prirozene a s radosti a ta treti myslenka vzdycky byla, kdy uz budu moct skoncit a jit zase normalne neco delat.

Sábino to už si stěžuješ asi tři roky že koncentrace nejde. Jsou i jiný způsoby tréninku. Tak si dej úkol, jedno co, třeba klidně úklid koupelny nebo vyleštění záchoda kartáčkem na zuby. A stanov si nejkratší čas za který si myslíš že to jde udělat. Pokud to stihneš v limitu a ještě k tomu těkat myšlenkama někde jinde, byl čas příliš dlouhej. Zkrať ho a úkol zopakuj. Až stihneš pouze úkol a nebudeš mít čas přemýšlet o něčem jiném, stanovila jsi čas správně a zároveň umíš koncentraci. ;-)
Ale musíš se snažit, fňukáním to nepůjde.


+Cef Hodnocení: +1
ned 10.04.2016, 22:44
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
I na tom neco je :) .. dlouhej cas, zajimavy ..


Hodnocení: 0
ned 10.04.2016, 23:45
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Sába píše:
Cefiku, pravdu dis, je videt, ze uz jsi stary moudry muz :lol:
Taaaaaaaaaaaaaak ! .. a dokud se neomluvis za dedka, konec s moudrama, heee, smytec ! :D)))
(Jesito, Jesito uz to mas usito) :) .


+Sába Hodnocení: +1
ned 10.04.2016, 23:48
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
Sába píše:
To uz jsem taky kolikrat zkousela a jsem schopna automaticky pocitat a zaroven premyslet, co budu vadit k obedu :) . Jsem klasicka zenska, ktera nejenom dokaze delat tri veci zaraz, ale i myslet na tri veci zaraz .


položila si se tedy někdy na otázku kdo tomu v čem přebýváš šéfuje?
Sábi byla jsem v naprosto stejném bodě několik let tamu nazád ...rodina alfa a omega mého života...

Citace:
Ja vim, trenink dela mistra, ale jak jsem psala, nedelam to prirozene a s radosti a ta treti myslenka vzdycky byla, kdy uz budu moct skoncit a jit zase normalne neco delat.


co je to normálně něco dělat ? nene Sábi tudy cesta nevede, netrvdím že se máš k něčemu nutit, ale minuta denně, ještě nikomu neuškodila, ale pravidelná minuta denně
je to právě mysl která Ti brání, hledá kličky a výmluvy proč to nedělat a dokonce vymyslí i to kdy už to skončí, co věcí ještě musíš stihnout a že si musíš ještě ostříhat nehty a podobné ptákoviny ... je to o vůli, tyhle nástrahy mysli prohlédnout..

stále pravidelně trénuju koncetraci na písmena ráno a večer a jelikož ráda spojuju příjemný s užitečným dělám koncetraci ve sprše zavřu oči a jedu, cvičeníí trvá tak minutu, nicméně nikdy jsem to neměřila takže to může být ve skutečnosti jinak
ha no a jelikož mě samotnou zajímalo jak dlouho to trvá střihla jsem to ted a světe div se celé to trvalo 3 minuty
což něco vypovídá o pojmu času


Hodnocení: 0
pon 11.04.2016, 08:23
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30.05.2012, 09:32
Příspěvky: 1961

Reputace: +992
https://www.youtube.com/watch?v=Kn7W4cFbZlA :-D 40-tá vteřina a dále. Koncentrace vs. myšlenky jinde. :-D

Ještě jedna citace
Citace:
Meditace a koncentrace - stále problém
Rozjímejte o čase, hmotě a prostoru v místě, kde se v němž se nachazite. Následně přejděte na meditaci a koncentraci. To je zde tisíckráte zopakovaná a jednoduchá rada. Jenže kámen úrazu je právě v čase, který je potřeba těmto věcem věnovat. Nikdo dnes nemá čas a proto se žáci snaží tuto základní podmínku obejít a pak si stěžují, že jim to nefunguje. Ujistěte žáky, že bez toho, aby věnovali věci čas, to opravdu nepůjde. Žádný strom nevyroste na lousknutí prstu..


Hodnocení: 0
pon 11.04.2016, 09:31
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: pon 10.09.2012, 18:03
Příspěvky: 1287

Reputace: +443
Diky za novy tipy a snahu ...mate se mnou trpelivost :-)


Hodnocení: 0
pon 11.04.2016, 12:26
Profil

(martin)
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21.10.2015, 15:12
Příspěvky: 61
Bydliště: detva
pestrá strava dosažený půst 1 den dosažený půst 3 dny dosažený půst 7 dnů
Reputace: +67
Petr píše:

Ještě jedna citace
Citace:
Meditace a koncentrace - stále problém
Rozjímejte o čase, hmotě a prostoru v místě, kde se v němž se nachazite. Následně přejděte na meditaci a koncentraci. To je zde tisíckráte zopakovaná a jednoduchá rada. Jenže kámen úrazu je právě v čase, který je potřeba těmto věcem věnovat. Nikdo dnes nemá čas a proto se žáci snaží tuto základní podmínku obejít a pak si stěžují, že jim to nefunguje. Ujistěte žáky, že bez toho, aby věnovali věci čas, to opravdu nepůjde. Žádný strom nevyroste na lousknutí prstu..


Touto metódou som sa za pol roka prepracoval tak, že stačí minútka a som vypnutý. Chce to čas a trpezlivosť a hlavne to musí baviť.


+ABCD, +Cef, +Petr Hodnocení: +3
pon 11.04.2016, 14:30
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Sába píše:
Diky za novy tipy a snahu ...mate se mnou trpelivost :-)

Mame :D) .


Hodnocení: 0
pon 11.04.2016, 17:21
Profil

(martin)
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21.10.2015, 15:12
Příspěvky: 61
Bydliště: detva
pestrá strava dosažený půst 1 den dosažený půst 3 dny dosažený půst 7 dnů
Reputace: +67
A ešte jedna vec. Treba si stanovovať ciele postupne od najjednoduchšieho a najzákladnejšieho.
Napríklad , napadne ma, že chcem prejsť na pránu, tak premýšľam čo treba kvôli tomu urobiť a zistím, že treba očistiť telo. Čo treba aby sa očistilo telo, ideál sú pôsty. Čo treba aby som zvládol pôsty, treba mať silnú vôľu, presvedčenie a koncentráciu. Silnú vôľu mám, presvedčenie tak isto len tá koncentrácia nejak pokrivkáva. Ahá, tak to teraz bude môj jediný cieľ, na ostatné zabudnem až mi neberú energiu.


+ABCD, +Cef, +Petr, +Sába Hodnocení: +4
pon 11.04.2016, 17:38
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 13.09.2012, 17:39
Příspěvky: 36

Reputace: +7
Cef píše:
U me kdyz neco neprijde samo a nebavi me to (at uz je to hmotarska cinnost, jakakoliv, nebo studium cehokoliv) tak vysledek stoji zpravidla vzdy za h..o (pardon):).
Tolik rika zkusenost a nutit se tudiz do niceho taky nebudu, to musi byt to "cink" okamzik pochopeni o co go a pak to jde uplne samo :-)


Vrtá mi hlavou, jak se pozná, jestli už je to lámání přes koleno (pohánění egonem, že to dám, ikdyž to pak přepálím) a pak je zatáhnutí ručky ok nebo prachsprostá výmluva, kličkování a tím pádem nevyužití plného potencálu? Jak poznat zlatou střední?


Hodnocení: 0
úte 12.04.2016, 13:33
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Co na to rict ? Leta praxe, driny a odrikani ? :)

Proste kdyz vysledek opakovane stoji za h..o, a nebo hur - je to jeste horsi, je to lamani:).
Kdyz se to lepsi, tak uz Te to samo namotivuje a najdes presne zrovna ten svuj potencial:).


+Kei Hodnocení: +1
úte 12.04.2016, 14:14
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
Kei píše:
Cef píše:
U me kdyz neco neprijde samo a nebavi me to (at uz je to hmotarska cinnost, jakakoliv, nebo studium cehokoliv) tak vysledek stoji zpravidla vzdy za h..o (pardon):).
Tolik rika zkusenost a nutit se tudiz do niceho taky nebudu, to musi byt to "cink" okamzik pochopeni o co go a pak to jde uplne samo :-)


Vrtá mi hlavou, jak se pozná, jestli už je to lámání přes koleno (pohánění egonem, že to dám, ikdyž to pak přepálím) a pak je zatáhnutí ručky ok nebo prachsprostá výmluva, kličkování a tím pádem nevyužití plného potencálu? Jak poznat zlatou střední?


je třeba znát sám sebe, člověk sám nejlíp ví, kdy se vymlouvá a kdy už je něco lámání přes koleno. Nějak to tuší uvnitř, ale ignoruje to. Mysl mu buď vytvoří překážky a nebo ho žene k nesmyslům. Takže jednoznačně znát sou mysl, prokounout a všímat si je Ti nakukáváno a taky potenciál který je momentálně k dspozici.
Konkrétně medita koncentrace se musí trénovat je to postupnými kroky k cíli, ale když Tě nebaví kniha proč do sebe ládovat něco co Ti po prvních stránkách vůbec nic neříká.
takže tady bych viděla rozdíl chceš-li něčeho dosáhnout je třeba trénovat a to i přes nepohodlí, protože né každý den je posvícení, pokud je to něco pasivního co Tě má jen zaměstnat nebo vyplnit čas a nebaví Tě to odložit.
každý to pak pozná podle ovoce které je těch konkrétní činů výsledkem

toliko asi tak


+Cef, +Kei Hodnocení: +2
úte 12.04.2016, 14:19
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3080 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95 ... 103  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz