Na hlavní stránku  
Právě je úte 02.07.2024, 16:17

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3080 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91 ... 103  Další
Autor Zpráva

(Mirek, admin)
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 15.12.2011, 10:43
Příspěvky: 3262

Reputace: +1691
Sába píše:
Cefíku, tomu se říká "život tě naučí" :)
Jak se máš? Už si vytáhl houpací křeslo ke krbu, vlněnou deku a knížku? :) Podzim a zimu si v baráčku neumím jinak představit :-)
A hlavně bačkory!


Hodnocení: 0
stř 21.10.2015, 16:03
Profil Zobrazit autorovy stránky
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Sam mas backory Pandoure jeden, me do toho netahej :D)) ..

Sába píše:
Tak kyž ne krb, tak aspoň nohy do teplého lavóru :) . Ale nesmíš se v tom křesle houpat moc, ať těma tlapama necákáš vodu široko daleko :)
Haha, jsem si to lehce vizualizoval, zajimavy pohled :)))) .
Kdepak, na lavory, faje, kresla a backory u krbu je jeste casu dost:))).


Hodnocení: 0
čtv 22.10.2015, 00:07
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
Sába píše:
Citace:
Naučil nás, jak jít do meditace a jak se v meditaci přemístit třeba do rostliny, do mysli jiného člověka, jak mluvit se svým pravým já (intuicí), jak se samoléčit atd atd. I jsme si "nahráli" program "Poznám každou nemoc" a určovali jsme u cizího člověka jakou má nemoc.

Sábinko a jak se do meditace chodí? řekni babušce jagušce jak se na lopatu sedá? ;-)
dělám si legraci...omýláme to tu stále, krásně je to popsané na pust.cz meditace - koncentrace
to co popisuješ je koncentrace .... koncentrace na něco (rostlina)
meditace je prázdno mezera mezi a té je třeba si nejprve všimnout a nikam se do ní nechodí to TICHO je přítomno stále...
čili začínáš zklidněním pak koncentrací na něco(barva, písmeno, plamínek atd) a pokud se Ti podaří si všimnou mezery mezi myšlenkami nebo koncentrací pak jsi v meditaci takže proces je koncentrace- meditace- koncentrace- meditace atd atd. a nebo jak to obvykle bývá ani koncetrace ani meditace .. nepřetržitý proud myšlenek co skáčou jak opice ze stromu na strom :-D

důležitější než lézt někomu do hlavy je soustředit se na SEBE umět poznat jaké procesy se odehrávají v Tobě, né s prominutím za sr...se honí hlavou kolemjdoucímu. Protože Ti můžu s naprostou jistotou říct, že pokud by si tuto schopnost měla a neuměla ji kontrolovat pak se z toho zblázníš... přepálíš si pojistky...
proto tyhle semináře moc nedoporučuju z vlastní zkušennosti vím že je daleko těžší pak tyto myšlenkové naplaveniny odstranit, protože Tě to učí mysl rozvíjet
další věc je že se s těmi lidmi energeticky spojuješ daleko víc než si sama ještě umíš představit a ty nevíš co jsou zač, jaké jsou jejich úmysly, ačkoliv se tváří sluníčkově a náležitě duchovně ;-)

Takže buď obezřetná kdo a co Ti do palice leje :-) :sun:


+Cef Hodnocení: +1
čtv 22.10.2015, 11:20
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: pon 10.09.2012, 18:03
Příspěvky: 1287

Reputace: +443
Abecedko, neboj se nic, do hlavy nikomu ani nechci lezt, muj gulas v hlave mi naprosto staci , natoz lezt do ciziho gulase :) .
Nejsem naivni, znate mne, opatrna az na pudu :-) .
Ticho jsem jeste nezaznamenala, opice porad skacou ;-)


+Cef Hodnocení: +1
čtv 22.10.2015, 12:28
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Beda Ti mi vlezt do hlavy, mam tam jeste svych sragor dost (i opic) :D))).


Hodnocení: 0
čtv 22.10.2015, 22:53
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30.05.2012, 09:32
Příspěvky: 1961

Reputace: +992
ABCD píše:
meditace je prázdno mezera mezi a té je třeba si nejprve všimnout a nikam se do ní nechodí to TICHO je přítomno stále...
čili začínáš zklidněním pak koncentrací na něco(barva, písmeno, plamínek atd) a pokud se Ti podaří si všimnou mezery mezi myšlenkami nebo koncentrací pak jsi v meditaci
Vytesat. ;-) Krásně polopaticky napsaný.


Hodnocení: 0
pát 23.10.2015, 00:03
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30.05.2012, 09:32
Příspěvky: 1961

Reputace: +992
Bylo zmíněno samoléčení. Pokud jde o vědomý proces, dojde to vlastně taky samo. Jsou k tomu třeba dva předpoklady - jednak zdroj energie a za druhé schopnost se koncentrovat, která mi umožní s tou energií pracovat. A má to samozřejmě jistý omezení jak, kdy a na co funguje.


Hodnocení: 0
pát 23.10.2015, 00:26
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: pon 10.09.2012, 18:03
Příspěvky: 1287

Reputace: +443
No Vanoce se blizi, treba se nade mnou Jezisek smiluje a v jednom z balicku bude aspon ta koncentrace :mrgreen: .

Diky kluci a Abecedko, ozvu se zase az ucinim nejaky pokrok. Jestli se uz neozvu, tak me opice dostaly :)


+ABCD, +Cef, +Petr Hodnocení: +3
pát 23.10.2015, 08:47
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
Sábi ozvi se raději dřív než až.... :-P


+Cef, +Sába Hodnocení: +2
pát 23.10.2015, 12:46
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
I Prd Sabi, kazdy ma jen takovy Svet jak moc dovoli opicim aby mu jej v hlave zbudovaly :).
Takze kdyz jim to nedovolis, nedostanou Te, nemaji narok :)))).
Ozvi se klidne i bez pokroku, to nicemu neva:).


+ANTONÍN, +Sába Hodnocení: +2
pát 23.10.2015, 23:18
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: pon 10.09.2012, 18:03
Příspěvky: 1287

Reputace: +443
Vzdycky me "dozere", jak si sem prijde nejakej novacek a da sedmicku levou zadni s dovetkem, ze ani nema hlad a nepocituje zadne priznaky .... a ja se na kazdej pust nadru jak blbec ... no kde to jsme? :-D Proc zrovna JA????? :) (ja vim, jsem mlada duse a bla bla bla :) ) . Ale je to nespravedlivy, na tom trvam :mrgreen:

Pred par dnama mi jeden zakaznik pri odchodu rekl "Dekuji za usmev" a ja mela nadhernej pocit, ze jsem presne tam, kde mam byt. Ze i kdyz mi ego obcas rika, ze mam VS a mela bych sedet nekde u pocitace a mit trojnasobny plat, ze moji silnou strankou je zprijemnovat lidem den. Nejen, ze ta prace bavi me.
Pred Vanoci jsem si vzala Santovskou cepici a rozdavala maly darky, tem nejoblibenejsim sazkarum, s kteryma se nejvic bavim jsem nechala udelat pivni krygl (chodi casto vedle do hospody na pivko) a nechala na neho vyryt jejich prezdivku pod kterou sazi a slogan " Po pivu se sazi lip". Kazdej z toho mel velkou radost.

A jeste k predsevzeti do novyho roku, kdyz uz tu tak plkam :-) , ze udelam jeden shyb na hrazde. Desetileta dcerka udela par shybu a ja nic, to me teda dozralo :-) . Uz dva mesice poctive makam, tak snad mi to vydrzi.


+ANTONÍN, +Cef, +Panda Hodnocení: +3
pon 04.01.2016, 22:06
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30.05.2012, 09:32
Příspěvky: 1961

Reputace: +992
:lol: Sábinko, slabý pastelky. :-D Šup na hrazdu ..

Citace:
... no kde to jsme? :-D Proc zrovna JA????? :) (ja vim, jsem mlada duse a bla bla bla :) ) . Ale je to nespravedlivy, na tom trvam :mrgreen:
Nic neni nespravedlivý, přej a bude ti přáno. ;-) :)
Ať se daří v novém roce.


Hodnocení: 0
úte 05.01.2016, 16:38
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Taaaak !:) .. nebo-li "Prej, bude ti prano, dej, bude Ti dano", a nebo taky "Tlucte a bude vam otevreno" :)) ..
Malo bouchas, hehe :D) .


Hodnocení: 0
úte 05.01.2016, 17:16
Profil

(Mirek, admin)
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 15.12.2011, 10:43
Příspěvky: 3262

Reputace: +1691
Sába píše:
Vzdycky me "dozere", jak si sem prijde nejakej novacek a da sedmicku levou zadni s dovetkem, ze ani nema hlad a nepocituje zadne priznaky ....
Což teprve když to mám doma. :-/ Žena 21-denní půsty ani o nich neví, jídlo si přes den sem tam něco zobne a víc nepotřebuje a přitom ji věci jako prána vůbec nezajímají. A já se vedle ní přecpávám aniž chci a půst v současnosti už jen maximálně tak jedničku s vypětím všech sil.


Hodnocení: 0
úte 05.01.2016, 17:30
Profil Zobrazit autorovy stránky
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Vidite - neprejete, neni vam prano, hehehe, dobre to Petr pise :)))) .


Hodnocení: 0
úte 05.01.2016, 17:45
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: pon 10.09.2012, 18:03
Příspěvky: 1287

Reputace: +443
Toz to ja jim to preju, ale taky trosicku, nepatrne, malililinko, neznatelne zavidim :) . No zavist je fakt silny slovo, spis to je to takovy to premysleni, proc je to u me jinak ;-)

Cefe, tlucu, uz mam ruce uplne do krve a dvere jsou s*ine porad zavreny :)

Petre, pastelky jsou jeste silny slovo, spis paratka :innocent:

Mirku, treba se taky jednou dockame , i kdyz ty uz jsi starsi rocnik .... :lol: . Sranda ;-) . Ale aspon se snazime, .... I ty sebemensi ciny maji vyznam.


+Petr Hodnocení: +1
úte 05.01.2016, 21:29
Profil

(Mirek, admin)
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 15.12.2011, 10:43
Příspěvky: 3262

Reputace: +1691
Dá se to brát takhle - Adam a Eva žili v ráji, vše snadné a příjemné, ale v NEVĚDOMOSTI. Pak si (i když nedobrovolně) zvolili POZNÁNÍ, přestože za cenu doprovodných strastí. Co je tedy lepší, žít v ráji a v nevědomosti nebo v poznání a utrpení? Asi pak už není co závidět těm kterým jde vše snadno a samo, protože neprožívají poznání a stagnují ve vývoji.


Hodnocení: 0
úte 05.01.2016, 23:08
Profil Zobrazit autorovy stránky
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.07.2012, 19:04
Příspěvky: 550
Bydliště: Horšovský Týn
pestrá strava sungazing dosažený půst 1 den dosažený půst 3 dny dosažený půst 7 dnů dosažený půst 21 dnů křesťan
Reputace: +298
Někde jsem slyšel (možná, že tady), že přicházíme na svět na místo, které jsme si zvolili, do rodiny, kterou jsme si zvolili, s hendikepy, které jsme si zvolili ...
V takovém případě můžeme nadávat jen sami na sebe a pokusit se překonat to co jsme si zvolili. (Rozhodnutí žít tady v Evropě bylo pro nás asi dostatečně pohodlné že? :mrgreen: )
Krom toho Bůh nám ve své dobrotě umožnil volbu všeho předchozího a taky nám dal všechny prostředky k tomu, aby jsme se s tím dokázali ,,poprat" :innocent:



V sobotu jsem dělal udržovací jedničku. Rozhodl jsem se pro ní ráno. Když jsem se pak napil destilky, dostavil se urputný pocit hladu. :remorse:

Dneska jsem si kolem 15-té hodiny uvědomil, že jsem od rána nejedl, tak jsem to protáhl na celý den. Inu když to člověk neláme přes koleno, kolikrát to přijde samo. :dance:

_________________
Sedm miliard lidí na planetě = sedm miliard cest.

Aneb

Žák se učí,
učitel má touhu vyučovat,
mistr inspiruje.

admin: Uživatel zesnul 2. května 2017. Vzpomínáme.


Hodnocení: 0
úte 05.01.2016, 23:45
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Panda píše:
Co je tedy lepší, žít v ráji a v nevědomosti nebo v poznání a utrpení?

Odpovez si sam, kdy Ti bylo lepe, jakozto bezstarostnymu decku, anebo jako zadumanymu starci ? A mas to poreseno hned .. Bozi zamer byl, abysme byli stastnymi Bozimi detmi, jenze my neee, my museli do vseho co funguje stourat a rypat .. to koneckoncu delame dodnes:).
Nekdy s uspechem, nekdy (prevazne) bez uspechu, ale vic ke skode nas i planety kde zijem :) ;-) .
Proc asi mame zapovezeny Vesmir ? (ze jednou "dobudeme" Mars jsou jen silacke kecy Tety Bety, never tomu, ze to zavisi na nas):) ..


Hodnocení: 0
stř 06.01.2016, 00:01
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
ANTONÍN píše:
Dneska jsem si kolem 15-té hodiny uvědomil, že jsem od rána nejedl, tak jsem to protáhl na celý den. Inu když to člověk neláme přes koleno, kolikrát to přijde samo. :dance:
Tonikuuuu, neprovokuj princeznu :)) ..


Hodnocení: 0
stř 06.01.2016, 00:05
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.07.2012, 19:04
Příspěvky: 550
Bydliště: Horšovský Týn
pestrá strava sungazing dosažený půst 1 den dosažený půst 3 dny dosažený půst 7 dnů dosažený půst 21 dnů křesťan
Reputace: +298
(:-) :hyper:

_________________
Sedm miliard lidí na planetě = sedm miliard cest.

Aneb

Žák se učí,
učitel má touhu vyučovat,
mistr inspiruje.

admin: Uživatel zesnul 2. května 2017. Vzpomínáme.


Hodnocení: 0
stř 06.01.2016, 00:21
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
No co ? Princess Of Saba, neznas ? :)
Si tu chude maly stezuje jak ji to jde ztezka a Ty si jeste prisolis jak jen tak mimochodem bouchas 1-ky jako Bata cvicky (hehe, basnicky strevo se mi probudilo) :D) ..


Hodnocení: 0
stř 06.01.2016, 00:55
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.07.2012, 19:04
Příspěvky: 550
Bydliště: Horšovský Týn
pestrá strava sungazing dosažený půst 1 den dosažený půst 3 dny dosažený půst 7 dnů dosažený půst 21 dnů křesťan
Reputace: +298
Tos mě špatně pochopil.
Právěže nebouchám, když se moc snažím. :-/

_________________
Sedm miliard lidí na planetě = sedm miliard cest.

Aneb

Žák se učí,
učitel má touhu vyučovat,
mistr inspiruje.

admin: Uživatel zesnul 2. května 2017. Vzpomínáme.


Hodnocení: 0
stř 06.01.2016, 01:26
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: pon 10.09.2012, 18:03
Příspěvky: 1287

Reputace: +443
Jednicky jeste zvladam bez namahy, den predtim se rozhodnu a od rana hlad nenastane. Ale od dvojek dal uz musim vylovit spoustu pevne vule a motivace.
Samozrejme nic nelamu uplne pres koleno, je mi jasne, ze pustar ze me nikdy nebude a dlouhy pusty pro me nejsou. Ale kdyz jsem se na pusty vykaslala uplne, tak jsem citila, jak se mi zdravi zase zhorsilo. Takze udrzovat to kratkyma pustama chci.


Hodnocení: 0
stř 06.01.2016, 07:44
Profil

(Mirek, admin)
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 15.12.2011, 10:43
Příspěvky: 3262

Reputace: +1691
Sába píše:
...je mi jasne, ze pustar ze me nikdy nebude a dlouhy pusty pro me nejsou...
Tomuhle se říká programování podvědomí.


+ANTONÍN Hodnocení: +1
stř 06.01.2016, 10:08
Profil Zobrazit autorovy stránky
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30.05.2012, 09:32
Příspěvky: 1961

Reputace: +992
Cef píše:
Proc asi mame zapovezeny Vesmir ? (ze jednou "dobudeme" Mars jsou jen silacke kecy Tety Bety, never tomu, ze to zavisi na nas):) ..
To dobytí Marsu je reklamní tah manažerů z NASA, nic víc. Mars je miliardy let vyhaslá planeta, oheň nemá už celé věky a nikdy mít nebude, následoval téměř všechen vzduch, zmrzla voda. Umělé oteplení je utopie, je tam jen CO2 v ledovcích. Planeta už nikdy neožije, můžou tam postavit leda velkou sodovkárnu když tam maj vodu a oxid uhličitý.


Hodnocení: 0
stř 06.01.2016, 12:12
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30.05.2012, 09:32
Příspěvky: 1961

Reputace: +992
Cef píše:
Taaaak !:) .. nebo-li "Prej, bude ti prano, dej, bude Ti dano", .

Hehe, mám pěknej příklad karmy. Vloni se mi stalo, že jsem našel techničák od auta. Dal jsem si práci a zjistil majitele - byl na firmu, tak to stálo chvíli času a pár emailů zjistit komu patří.
No a co se přihodilo, týden na to jsem sám ztratil techničák od firemního vozu. Chci volat na firmu jestli tam někde neleží ale mezitím už zvonil telefon od šéfa. Že techničák někdo našel a volal kde je k vyzvednutí. Někdo si dal tu samou práci zjistitit komu patří a vrátil ho.


+ABCD, +Cef Hodnocení: +2
stř 06.01.2016, 13:57
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Uplne presne ! :ok: :ok: :ok:
Az neuveritelny potvrzeni shody a proc a za co jsi to dostal z5, uzasny :))) .

Jinak ono nejde jen o ten Mars, to jen ze toho maji plne huby, podle me se nikam plechovou rourou (rozumej za pomoci hmoty) nedostanou, pac to je vsecko tak neskutecne daleko a neskutecne rozmerny, ze to je nerealny:).
Nachazime se jak v blbym casovym, tak rozmerovym meritku pro takovyto zpusob cestovani skrz hmotu, hehe, takova mala pojistka(?) proti nasi divoke strance natury:))).

Si predstav zrnko prachu pri rychlosti svetla co udela s pripadnou "lodi" pri dopadu na ni, uz jen tato uplna banalita, jak by to resili ?:)
Ledaze by dali "shield ON" :D))) .
Kdysi jsem Sci-Fi temata primo hltal, dneska se tomu uz jenom usmivam :-).


Hodnocení: 0
stř 06.01.2016, 17:29
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: pon 10.09.2012, 18:03
Příspěvky: 1287

Reputace: +443
Ja jsem jednou nasla v obchode penezenku i se vsema dokladama, tak jsem ji podle adresy v obcance sla vratit majitelce. Vyklubala se z ni strasne mila elegantni sedmdesatileta pani a moc hezky jsme si popovidaly. Obcas se potkame a vzdycky rika, ze jsem jeji andel :-)


+Cef Hodnocení: +1
stř 06.01.2016, 23:03
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
„Neposlal jsem ti nikoho jiného než anděly. :-) http://www.sumaya.cz/clanky/poselstvi-o ... lunce.html
Nebo-li i clovek ktery Te neskutecne nas..e je taky Tvuj andel (pac Te mel necemu naucit) sila, ze jo ? :)

Hlavne je narez si toto ulozit hluboko do hlavy a podle toho i reagovat, nekdy az neskutecna fuska s nekteryma andelama :)))) .


Hodnocení: 0
čtv 07.01.2016, 16:57
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3080 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91 ... 103  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz