Na hlavní stránku  
Právě je čtv 04.07.2024, 19:33

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3080 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88 ... 103  Další
Autor Zpráva
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Petr píše:
Ahoj Sábino, rádi tě tu zas vidíme. :) Pravdu mají obě knížky, jdi za svým cílem a zároveň ve stavu dovolení. Tedy má to být jak chceš ty, co chceš se časem zhmotní. Ale zároveň musíš rozlišit kdy už začínáš jít proti přirozenosti, proti zákonu. Protože tam jen narazíš hlavou do zdi.
Pozoruj, uč se zákonitosti abys zjistila kam tě to pustí. Dveře nevyrazíš, sedni si před ně a počkej až se ti otevřou. Nebo na ně můžeš zabouchat ale nerozebíhej se proti nim hlavou.

Taky myslim ze hezky, rovnovaha uplne ve vsem co tu stoji receno, moc pekny:).


Hodnocení: 0
ned 09.08.2015, 22:34
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
Ahoj Sábi jak se vede :-)


Hodnocení: 0
pon 10.08.2015, 08:20
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Sába píše:
To jsme se do toho zamotali :)

No nic, jdu presunout svuj bozsky velkolepy zadek do vany a spat :-D

Rada jsem vas zase, kluci, videla :heart:
Si tak velkolepe usnula, nebo se utopila ve vane ? >:-) :D)))


Hodnocení: 0
pon 10.08.2015, 12:32
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: pon 10.09.2012, 18:03
Příspěvky: 1287

Reputace: +443
Cefe, jsem se odebrala do postele, kde jsem se velkolepě vařila ve vlastním potu :) . Ani techtle mechtle nebyly neb bysme se s manželem nejspíš přilepili k sobě :)

Abecedko, ahooooj :-) . Mám se skvěle, děti nezlobí, manžel také, pracovně jsem taky vcelku spokojená...prima život :-)


+Cef Hodnocení: +1
pon 10.08.2015, 16:16
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: pon 10.09.2012, 18:03
Příspěvky: 1287

Reputace: +443
Ještě je jedna věc, nad kterou dlouho přemýšlím. Jak píše Anita v té knížce, i zločince bychom neměli odsuzovat, je formován svými strachy a realitou, kterou všichni vytváříme. Ale jak k tomu přijde ta oběť? Čím si to přitáhla? Když nic není náhoda ... proč? Když pomyslím na sadistické vrahy, kdy oběti jsou i děti, co všechno musí vytrpět před smrtí ... je to hrůza :( . Vím, děláme to my lidi, my tu realitu vytváříme, ale z pozice oběti ....proč zrovna tenhle člověk a ne někdo jiný?


Hodnocení: 0
pon 10.08.2015, 17:06
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Protoze si postupne musi (kazdy) projit zkusenosti nasilnika i obeti, neni to o tom jak k tomu kdo prijde, ale zase je to jen o dualite - polarizovanem Vesmiru:).
My jsme projevem Vesmiru (vsecky bytosti a entity, nejsme jen my) a skrze nas Vesmir sam sebe pozoruje z nekonecne mnoha uhlu pohledu a zdokonaluje se:).

Nasilnik i obet jsou dva krajni poly emoce-agresivity, je to zatim jediny znamy zpusob jak se muzeme ucit, porovnavanim:).
No .. rekneme ze realitu jen spolu-utvarime :-).


Hodnocení: 0
pon 10.08.2015, 17:20
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Sába píše:
Cefe, jsem se odebrala do postele, kde jsem se velkolepě vařila ve vlastním potu :) . Ani techtle mechtle nebyly neb bysme se s manželem nejspíš přilepili k sobě :)
I neprilepili, pokud byste si poridili takovouto paradni vrtuli s lustrem jako my na stary kolenoule :), kdyz to dam na 3. rychlost tak nas to zveda z posetele pomalu jako vrtulnik, hehehe >:-) :D))) .. https://www.elektro-paloucek.cz/bmz_cac ... 00x600.jpg

Je sice na muj vkus trosku drazsi (cca 2.000,- s dopravou domu), ale uz kolikaty rok jsem jej nosil v hlave a letos si konecne udelal radost do tech veder a stoji to za to pod tim spat:).
Spotreba proudu temer zadna (okolo 45 W na plny plyn) parada :ok: :-) .


Hodnocení: 0
pon 10.08.2015, 17:27
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: pon 10.09.2012, 18:03
Příspěvky: 1287

Reputace: +443
Cefe, nosit takovou vrtuli v hlavě...už si tě představuju jako strýčka Fida :-D (snad si tenhle Večerníček ještě zažil :-) )

Že by si každý měl projít všema zkušenostma? No nevím, to by bylo na jeden život sakra moc :-) .
A že by se Vesmír zdokonaloval? Spíš mi přijde, že degeneruje, jde to od desíti k pěti. By se měl nad sebou zamyslet :innocent:


Hodnocení: 0
pon 10.08.2015, 17:39
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Sába píše:
Cefe, nosit takovou vrtuli v hlavě...už si tě představuju jako strýčka Fida :-D (snad si tenhle Večerníček ještě zažil :-) )

Že by si každý měl projít všema zkušenostma? No nevím, to by bylo na jeden život sakra moc :-) .
A že by se Vesmír zdokonaloval? Spíš mi přijde, že degeneruje, jde to od desíti k pěti. By se měl nad sebou zamyslet :innocent:
Neeeeee v jednom zivote, se rozumi ze to nestihnes :).
Jakto ze se nezdokonaluje ? Vsude ctes ze NEzabijet a NEnicit je ok a dobre, laska je ok, ne valecni stvaci, ze na to lidi s..ou je vec jina:).

Ona ta informace v energeticke info-casti Vesmiru je vsem dostupna, ze nerozbijet, ale budovat je lepsi a uz tu je jednou provzdy:).
Proc myslis ze Stary zakon "Oko za oko, zub za zub" nahradil Novy zakon Jezisovo uceni lasky (a nejen on je prinesl a ucil uz v te dobe):).
------------------------------
A vrtuli das na strop (a pripojis na stridavych 220 silnych voltu v siti) ne do hlavy :D))) ..


Hodnocení: 0
pon 10.08.2015, 17:56
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: pon 10.09.2012, 18:03
Příspěvky: 1287

Reputace: +443
Na jedne strane pises, ze lide realitu jen spoluutvari a na druhou, ze si za vsechno zlo mohou lide sami. To si odporuje, ne?

----------
To ty jsi psal, ze jsi nosil vrtuli kolikatej rok v hlave :)


Hodnocení: 0
pon 10.08.2015, 18:33
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Na jedne strane je horko (treba metr od Slunka), na druhe strane zima (13 mld svetelnych let daleko od nej), polarizovany Vesmir, zvykej si :).
Ale jasne, Buh ridi to abysme se neusmazili, my tezko dokazeme rozsvitit dalsi hvezdu, abysme si v zime pritopili, ze :) .. na druhe strane lidi delaji konecnou volbu svych skutku, nebo ne ?
Je potreba rozlisovat co je polarita a to co si zvolis :).

Potkame se, muzes me bud potrast klepetem, nebo prastit kyjem, co si zvolis ?:)
Vesmir Ti neposila ulohu a hned reseni, jen vobu a dalse to zase vetvi a vetvi a vetvi, neknónecne mnoho moznosti co nastane:).
Prastis me kyjem moje decka me (treba) budou chtit pomstit a uz to nezastavis, chapes ? :-).


Hodnocení: 0
pon 10.08.2015, 20:07
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: pon 10.09.2012, 18:03
Příspěvky: 1287

Reputace: +443
Dobre, tohle si mi vysvetlil :-) , ale vratme se k puvodni otazce...je volba obeti zlocince nahoda nebo ne?


Hodnocení: 0
pon 10.08.2015, 20:29
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Princezno Sabo:), nahoda neni lautr, ale lautr NIC ! :)).
Je jen nekonecne mnozstvi voled, pricin a nasledku, ktery nedohlidnem, ale je Nekdo kdo v tom ma absolutni prehled a vzdycky to nejak dopadne, neboj se nic :-).

Zkoukla uz jsi dokument "Okem Boha Hora" na YT ? Tam se dozvis vic, co a jak a proc tyhlety systemovy veci, pokud jsi uz videla tak si dej maly opacko, neco jsi asi prehlidla a preslechla :).
Jsem to videl uz asi 3x a porad se vracim neco hledat kvuli souvislostem, to se hodi, pak mas prehled, ono se ty infromace hodne prolinaji a skladaji, jinak to nejde:).


Hodnocení: 0
pon 10.08.2015, 21:01
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: pon 10.09.2012, 18:03
Příspěvky: 1287

Reputace: +443
Ja to chapu z pozice zlocince, ale nedokazu to pochopit z pozice obeti. Nekdo si zije normalni hezky zivot, nekam smeruje a najednou bum, konec zivota.
Petre,Abecedko, potrebuju polopaticke vysvetleni, Cefik je moc nesrozumitelny :)


Hodnocení: 0
pon 10.08.2015, 21:14
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30.05.2012, 09:32
Příspěvky: 1961

Reputace: +992
Sába píše:
Dobre, tohle si mi vysvetlil :-) , ale vratme se k puvodni otazce...je volba obeti zlocince nahoda nebo ne?

Sábino pozor na to jak uvažuješ. Jestli se považuješ za oběť, tzn. myslíš na to že tě někdo přepadne, potom si sama svým vlastním strachem tvoříš aby se to opravdu stalo.

Na sibiři mají takový zvyk. Slovo medvěd se nesmí vyslovit a když už se o něm mluví mají pro něj přezdívku. Vyslovit to slovo přímo znamená že tě v lese napadne a zabije. Dál radši kalkulovat nebudem.


+Cef Hodnocení: +1
pon 10.08.2015, 21:24
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: pon 10.09.2012, 18:03
Příspěvky: 1287

Reputace: +443
Petre, JJ, to si mi uz jednou psal a pamatuju na to. Myslela jsem to ted obecne ne na sebe.


Hodnocení: 0
pon 10.08.2015, 21:36
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30.05.2012, 09:32
Příspěvky: 1961

Reputace: +992
Jestliže to řešíš týká se tě to. Není jen něco obecnýho.
Ano jsou i jiný vlivy nebo síly než si sama vytvoříš. Taky je to karmická záležitost, ale víš, vidíš do toho co jsi prožila a vytvořila v minulých životech?


Hodnocení: 0
pon 10.08.2015, 21:42
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: pon 10.09.2012, 18:03
Příspěvky: 1287

Reputace: +443
A co to je teda vlastne karma, kdyz minuly zivoty neexistuji a vse se deje simultane? Tohle mi ta knizka zamotala uplne. Sama pise, ze po te, co prozila, ze na karmu uz neveri.


Hodnocení: 0
pon 10.08.2015, 21:50
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30.05.2012, 09:32
Příspěvky: 1961

Reputace: +992
Sába píše:
A co to je teda vlastne karma, kdyz minuly zivoty neexistuji a vse se deje simultane? Tohle mi ta knizka zamotala uplne. Sama pise, ze po te, co prozila, ze na karmu uz neveri.

Nooo tak to ano jenomže takových lidí opravdu moc není kterých by se karma už netýkala. O sobě si to teda tvrdit nedovolím.


Hodnocení: 0
pon 10.08.2015, 21:56
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30.05.2012, 09:32
Příspěvky: 1961

Reputace: +992
Dokud nemáš jasno ve svém vlastním životě nemá smysl řešit že snad karma neexistuje. Karma existuje a pro každýho. Netýká se jen toho kdo koná podle zákona vesmíru. Tedy když už vše znáš a neděláš chyby karma se tě netýká.


Hodnocení: 0
pon 10.08.2015, 22:02
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: pon 10.09.2012, 18:03
Příspěvky: 1287

Reputace: +443
Uz mam hlavu tak zamotanou, ze uz ani nevim hlavu ani patu , nejvyssi cas se zase odmlcet a premyslet :)

Tak se tu mejte hezky, ja se zase za par tydnu ozvu. Pa pa


Hodnocení: 0
pon 10.08.2015, 22:08
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: pon 10.09.2012, 18:03
Příspěvky: 1287

Reputace: +443
A samozrejme nejenom premyslet, ale hlavne zit :-)


+Cef, +Petr Hodnocení: +2
pon 10.08.2015, 22:09
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Jinak receno Sabi existuji lidicky co uz maji "odzito", pani zrejme zazila neco co ji souplo nad karmu a tihle lidicky uz ji resit dal nemusi, uz vedi vse co potrebuji vedet na pobyt jinde:).
To je taky vsecko v tom dokumentu - po absolvovani celeho Zverokruhu (cca 700 zivotu) mas na vyber - zustat tam kde byla (jednoduse mimo deni ve hmote) a karmu uz dal neresit:).

Jsi pro tento okamzik uz hotova se vzoreckama, ale taky se muzes vratit a ucit dal v "materske", je to zase jen Tva volba :-).
Tak nejak to vysvetluji v tom dokumentu o uceni staryho Egypta, zkoukni si to v klidku a dej vedet:).


Hodnocení: 0
úte 11.08.2015, 00:15
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: pon 10.09.2012, 18:03
Příspěvky: 1287

Reputace: +443
OK, Cefe, jak prijdu z prace zkouknu a beda jestli mi to zamota hlavu jeste vic :)


Hodnocení: 0
úte 11.08.2015, 05:13
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30.05.2012, 09:32
Příspěvky: 1961

Reputace: +992
Sába píše:
A co to je teda vlastne karma, kdyz minuly zivoty neexistuji a vse se deje simultane? Tohle mi ta knizka zamotala uplne. Sama pise, ze po te, co prozila, ze na karmu uz neveri.

Takhle vznikaj poblázněný lidičky. Přečtou si že karma neexistuje a myslí si že pro ně to platí protože tomu jednoduše uvěřili. :-D Viz odkaz abecedky "ezopice" ve vlákně freestyle.
Život si utváří všichni ale každý svojí poměrnou částí dle toho do jaké míry žije v pravdě.


Hodnocení: 0
úte 11.08.2015, 08:21
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
Sába píše:
Ja to chapu z pozice zlocince, ale nedokazu to pochopit z pozice obeti. Nekdo si zije normalni hezky zivot, nekam smeruje a najednou bum, konec zivota.
Petre,Abecedko, potrebuju polopaticke vysvetleni, Cefik je moc nesrozumitelny :)


Sabi koukáš na to z pozice těla čili hmoty, (zahuštěný prostor) hmota vzniká a zaniká (vytvoří se a rozpadne se). Obě pozice jsou jen pozice ve vývoji duše, obě si tuto zkušennost vybrali jako další učební plán, i když o ní po příchodu do těla neví. Zapomenou to, proč sem přišli nicméně prostředí do kterého se narodili aby tuto zkušennost prožili je formuje do té či oné pozice. Nikdo se však nerodí vrahem a nikdo obětí, v infopoli duše jsou předpoklady k tomu či onomu. Záleží pak na rozhodnutí míře poznání toho dotyčného zda se vrahem skutečně stane nebo se stane obětí. Jsou to jemné pohyby energie, které rozhodnou o tom zda se plán naplní.
Na to se je potřeba dívat "z hora" čili z pozice duše Ducha
z našeho lidského hlediska oboje nepochopitelné, proč by se někdo nechal zabíjet Z pohledu kosmu vývoj duše.


Hodnocení: 0
úte 11.08.2015, 08:57
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
Petr píše:
Sába píše:
A co to je teda vlastne karma, kdyz minuly zivoty neexistuji a vse se deje simultane? Tohle mi ta knizka zamotala uplne. Sama pise, ze po te, co prozila, ze na karmu uz neveri.

Takhle vznikaj poblázněný lidičky. Přečtou si že karma neexistuje a myslí si že pro ně to platí protože tomu jednoduše uvěřili. :-D Viz odkaz abecedky "ezopice" ve vlákně freestyle.
Život si utváří všichni ale každý svojí poměrnou částí dle toho do jaké míry žije v pravdě.


Sábi doporučuji .. jednoduše
ve výběru těchto knih postupuj obezřetně, měj k tomu všemu kritický postoj dokud se ti nepotvrdí že to co tam píšou odpovídá i Tvé zkušennosti čili neveř textu ale vlastní zkušennosti
každá zkušennost příjde ve vhodný čas,
chceš-li vývoj uspíšit vyber jednoduchý a starý systém, fungující tisíce let a pilně podle něj cvič
základ je meditace - koncentrace

vědět zda karma je nebo ne, co ji utváří, čím ji rozpustíš apod. je momentálně pro Tebe věc zavádějící, která Ti akorát domotá hlavu a rozvine myšlenkové pochody, který se Ti uhnízdí v hlavě a pak se jich budeš složitě zbavovat. Protazím stačí to že je příčina a následek. Můžeš si to přebrat i jednoduše tak že každá myšlenka je čin a ten se stává Tvou budoucí realitou.

Je mnoho těch kteří byli nalákáni a málo těch kteří lest prohlédli. Tím je míněno, zajímej se o své energetické pole, jak ty reaguješ na podněty okolí, co se děje v Tobě pozoruj své myšlenky, pocity a nauč se znát především sama sebe pak pro Tebe nebude problém rozpoznat vše ostatní.

Jeden krásný citát mám přilepený na monitoru: Lao-c
Sleduj své myšlenky, promění se v slova, sleduj sá slova, promění se v činy, sleduj své činy, promění se ve zvyk. Sleduj své zvyky, stanou se Tvou povahou. Sleduj svou povahu, stane se Tvým osudem.


+Cef Hodnocení: +1
úte 11.08.2015, 10:56
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: pon 10.09.2012, 18:03
Příspěvky: 1287

Reputace: +443
Abecedko, jses zlato, ja vedela, ze mi to podas tak, abych to pochopila :-)


+Cef Hodnocení: +1
úte 11.08.2015, 15:44
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Vsak je to taky Velka Ucitelka, to rikam porad, hehe :))) .. to se o me rict neda, neumim moc ucit, nemam spravnou trpelivost ani nadani:).


Naposledy upravil Cef dne úte 11.08.2015, 15:59, celkově upraveno 1

Hodnocení: 0
úte 11.08.2015, 15:58
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30.05.2012, 09:32
Příspěvky: 1961

Reputace: +992
Lao'c -Tao te ting, je kniha knih. ;-) Ale těch překladů.


Hodnocení: 0
úte 11.08.2015, 15:59
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3080 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88 ... 103  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: AhrefsBot [Bot], Seznam [Bot] a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz