Na hlavní stránku  
Právě je ned 07.07.2024, 11:46

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3080 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 ... 103  Další
Autor Zpráva
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: pon 10.09.2012, 18:03
Příspěvky: 1287

Reputace: +443
Dnes jsem si byla nechat udělat odběry na TSH, jestli jsem štítku nějak nerozhodila tím sedmidenním půstem a je tam zase zlepšení :dance: . Před čtyřma měsícema jsem měla 2.87 a teď 1.25 (rozmezí je 0.35-4). Tak třeba po tom plánovaným prázdninovým půstu a nekonečných letních green smoothies a šťáv si budu moct zase dávku hormonů snížit.

Tralala, mám radost .... :)


+Dave, +Panda, +Renáta Hodnocení: +3
stř 12.06.2013, 12:10
Profil

(Lenka)
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: stř 18.04.2012, 20:25
Příspěvky: 900

Reputace: +839
Tak to je skvělá zpráva...:-) gratuluji. Další příklad, že to funguje...


Hodnocení: 0
stř 12.06.2013, 12:16
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Sába

Registrován: úte 31.01.2012, 11:38
Příspěvky: 1100
vitarián dosažený půst 14 dnů dosažený půst 21 dnů
Reputace: +733
Super, Sabi, gratulujem. Robili ti aj ultrazvuk?


Hodnocení: 0
stř 12.06.2013, 14:24
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: pon 10.09.2012, 18:03
Příspěvky: 1287

Reputace: +443
Díky, holky ;-)

Reni, UTZ mi dělala naposledy před těma čtyřma měsícema. Tam je to OK, zvětšenou ji nemám.

Jsem si našla výsledky před rokem, to jsem měla s Euthyroxem 88mg TSH 2.66 a teď po roce s Euthyroxem 75mg těch 1,25. To je supr, kéž by to tak hezky pokračovalo...pomalu, ale jistě :-)


Hodnocení: 0
stř 12.06.2013, 14:48
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Sába

Registrován: úte 31.01.2012, 11:38
Příspěvky: 1100
vitarián dosažený půst 14 dnů dosažený půst 21 dnů
Reputace: +733
Tak to je super, že je UZV ok. :ok: V krvi sa to ukazuje často lepšie a pritom to ešte nie je ok.


+Sába Hodnocení: +1
stř 12.06.2013, 16:04
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: pon 10.09.2012, 18:03
Příspěvky: 1287

Reputace: +443
Shrnutí prázdnin: lehárko u bazénu, chlebíčky, dortíčky, alkohol...deset kilo nahoře :lol:

Ne ne, tak hrozný to nebylo :-) . Zpočátku prázdnin jsem se snažila dodržovat zajetý režim...ráno koncentrace, dopol posilování, večer rychlochůze. Ale s dětma to moc nešlo, taky jsem jim chtěla dopřát hezký prázdniny, zážitky, takže jsem se po dvou týdnech snahy stíhat všechno na to vykašlala a dělala jen to, na co byl opravdu čas a chuť.
Takže někdy cvičení 4x týdně, někdy ani jednou. Půst žádnej dlouhej (stejně na to nemám váhu, pořád kolem 49-50kg), byly jen jednodenní jednou za 2-3 týdny, když jsem cítila, že to fakt potřebuju.

Tak ještě týden chaosu a pak zase pevnej režim a bič :)


+Panda, +lva Hodnocení: +2
pon 26.08.2013, 20:12
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: pon 10.09.2012, 18:03
Příspěvky: 1287

Reputace: +443
Moje měsíční hlášení :-) ...

Fyzicky jsem se konečně dostala na váhu 52kg, kterou jsem měla před sedmičkou. Zase mi naskočil menzes, tělo se jakoby rázem uklidnilo, chutě na sladkosti skoro úplně přešly (včera po třech týdnech jsem si dala čokoládu). Takže jím jen na hlad a ne na chutě, což mě těší.

Duchovně se snažím na sobě pracovat, být lepším člověkem, ale bude to dlouhá cesta. Mirek tu jednou hezky napsal "pokora a čestnost", často mi to zní v uších. Někdy něco musím udělat opravdu vědomě čestně (a máme tu zase slovo "vědomí" :) ), i když by mě to lákalo udělat to nečestně. Pak si v sobě hledám příčiny, proč to tak je, proč to tak cítím.

Za dva týdny nastupuju po devíti letech zase do práce, tak uvidím, co to se mnou udělá. Nesehnala jsem nic jinýho než pokladní v Albertu, tak to zkusím, na zkrácený úvazek. Mám ho hned vedle baráku, tak aspoň odpadne zabitý čas v MHD. Uvidím jak to bude se zákazníkama, ale věřím, že když budu já milá (což je moje přirozenost :-D ), že jim nebudu dělat hromosvod jejich blbé nálady a nebudou na mě nepříjemní kvůli nějaké blbosti.


+Panda Hodnocení: +1
pát 04.10.2013, 12:51
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: pon 10.09.2012, 18:03
Příspěvky: 1287

Reputace: +443
Ahojky ;-)

Už jsem se zaběhla v práci, počáteční stres a z toho i únava přešel, tak je to fajn. Práce mě dokonce většinou i baví, jsem spokojená. Od ledna přestoupím na pozici vedoucí pokladních, už se zaučuju. Bude to částečně papírování a částečně práce na place, tak to bude snad ještě lepší, ne tak monotónní.
Dost jsem se poslední dva roky užírala tím, co budu po dětech dělat, chyběla mi ta práce, pevný bod, teď už ho mám, tak snad se mi základní čakra pomalu zase rozfrčí :-)

Snažím se na sobě pracovat, abych byla spokojenější sama se sebou. Vždycky jsem chtěla přestat dělat ze sebe "blbce" a být za hodnou a neužírat tím, že někomu nevyhovím v jeho přání. Vcelku se mi daří, dokonce jsem kontaktovala kamarádku, které jsem před dvěma rokama půjčila docela slušnou částku (slibovala, že mi to do půl roku vrátí, ale už se neozvala) a fakt jsem to z ní dostala. To je na mě výkon a mám z toho radost.
Teď mám za cíl nenutit se do společenské konverzace s kolegyněma, které mi nesedí a předstírat, že jsme "kamošky" . Tenhle zlozvyk už mám ale tak zažitý, že to bude boj. S každým být za dobře a snažit se být oblíbená.


+Dave, +Panda, +lva Hodnocení: +3
stř 04.12.2013, 15:04
Profil

(Mirek, admin)
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 15.12.2011, 10:43
Příspěvky: 3266

Reputace: +1691
Blahopřeji, to jsou moc dobré zprávy a pokroky! :ok: :-D


Hodnocení: 0
stř 04.12.2013, 15:17
Profil Zobrazit autorovy stránky
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: pon 10.09.2012, 18:03
Příspěvky: 1287

Reputace: +443
Zdravím po delší době :-)

Musím si do deníčku napsat přelomovou událost, dneska jsem byla poprvé běhat :-D . Bylo to prima, endorfiny mi stříkají i ušima. Snad to kolena i záda ustojí a budu moct chodit pravidelně. Ale snad jo, v sobotu jsem si dala procházku 20km (pěkně lesem...Klajdovka, Bílovice, Jehnice, Mokra Hora...Cef určitě bude znát :-) ) a kolena ani necekly, záda trošku.
Střídala jsem běh s rychlochůzí, asi 3:1. Na konci jsem si dala ještě "kliky" o strom, abych posílila i horní polovinu.
Myslela jsem, že dopoledne se budu v lese bát, ale občas jsem potkala nějakýho cyklistu, dva důchodce, pejskaře i jednoho běžce...ten mě dokonce pozdravil "ahoj", asi jsem fakt vypadala jako děsnej sportovec :)

Jinak asi žádné novinky, vyvíjím se tak nějak plouživě pomalu, žádné velké skoky :-)


+Dave, +Panda Hodnocení: +2
pát 04.04.2014, 12:22
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: pon 10.09.2012, 18:03
Příspěvky: 1287

Reputace: +443
Pokračování běžecké story :-) ...běhám pořád, už je ze mně docela solidní běhna :-) . Minulý týden jsem si koupila i běžecké boty, abych si šetřila kolena a záda co nejvíc a běží se v nich parádně. Už zvládnu 7km jen s jednou půlminutovou přestávkou. Tu potřebuju vždycky hned asi po dvou minutách běhu, kdy už nemůžu a nadávám si, proč proboha běhám, když na to nemám :-) ... ale pak se rozběhnu, najdu si svůj rytmus a běžím. Bežím je možná silné slovo, je to spíš takový poklus, ale co míjím jiné běžce, tak jsou na tom podobně, tak je to asi normální běžecké tempo ;-)

Jen škoda, že tu v lese nemáme žádnou příjemnou mítinku, kde bych si mohla po doběhu sednout na pařez a jen vnímat energii lesa a sluníčka. Když je hezky, tak tu chodí docela dost lidí, tak se mi nedaří být delší dobu sama a užít si to. Ale nevadí, i tak se vždycky vracím nabitá.


+Cef, +Panda, +lva Hodnocení: +3
úte 22.04.2014, 12:10
Profil

(Mirek, admin)
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 15.12.2011, 10:43
Příspěvky: 3266

Reputace: +1691
Sábi neděláš si zpočátku moc velký nápor že musíš udělat pauzu? Mně vždy doporučovali když docházejí síly tak spíš zpomalit, třeba i jen do symbolického poklusu, raději než zastavovat.

Někteří říkají že meditovat se dá i za běhu, obzvláště v lese, kdy člověk přestane vnímat běh a jen přijímá energii přírody. ... I proto by neměl běžet na pokraji sil, ale aby se cítil dobře a v pohodě. Rychlostní výkon není důležitý.

Jo a jinak blahopřeji ke skvělým výkonům. :ok: :)


+Pega Hodnocení: +1
úte 22.04.2014, 12:27
Profil Zobrazit autorovy stránky
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: pon 10.09.2012, 18:03
Příspěvky: 1287

Reputace: +443
Mirku, nesnažím se běžet hned rychle, taky to nechápu, proč hned přestávka. Spíš než zadýchání mě bolí svaly na nohou a celkově se tak nějak necítím v pohodě. Tak chvíli jdu a pak na druhý pokus to vyjde. Na pokraji sil neběžím, to bych nevydržela běžet půl hodiny :) , právěže jen tak lážo plážo, aby mě to bavilo.
Dnes jsem z lesa vybíhala zároveň ještě s jedním běžcem, ten si stopnul časovač na hodinkách...to jsem si právě říkala, že takhle běhat nechci, na výkon... že si to chci užít, vyčistit hlavu a abych pak nehledala dech někde za mnou a svaly se vzpamatovávaly ještě tři dny.
Dnes jsem i zmokla, ale i tak jsem si to moc užila, to bych si nikdy nepomyslela.


+Panda, +lva Hodnocení: +2
úte 22.04.2014, 13:42
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: pon 10.09.2012, 18:03
Příspěvky: 1287

Reputace: +443
Musím se s vámi podělit o další můj "cvak".
Uvědomila jsem svůj vztah k dětem, že jim dávám volnost, svobodu rozhodování, nechci z nich mít svou kopii a kopii svých názorů (ale svůj názor jim řeknu, to jo :-) ). Chci aby si šly svou cestou, jak to oni cítí. A uvědomila jsem si, že tohoto postoje nejsem často schopna u dospělých lidí. Že občas vnucuju svůj názor jiným lidem a štve mě, že to nevidí tak jako já. Přitom je to blbost, každej je formován už od dětství svýma zkušenostma a zážitkama. A nemusí měnit svůj názor proto, že já mám zkušenosti jiné.
Každej člověk je krásně jedinečnej a konečně začínám cítím respekt ke každýmu z nich.

No a co se týče běhací story, tak pořád běhám, nelením :-) . Sice ne většinou obden jak jsem chtěla, ale párkrát do týdne jo. Teď o prázdninách jsem dokonce vzala i holky s sebou, ony na kole a já běžela. Bylo to super, byly nadšené, tak jsme minulou neděli vzali s sebou i manžela (na kole) . Holky se před ním chtěly vytáhnout, tak bylo tempo vražedné, doběhla jsem udýchaná a červená jak ředkvička :-) . Cestou jsme si i natrhali maliny a lesní jahody, úplná rodinná idylka.


+ANTONÍN, +Lenuška, +Panda Hodnocení: +3
ned 13.07.2014, 13:12
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Sába

Registrován: pát 30.05.2014, 12:35
Příspěvky: 69

Reputace: +16
Ja to mam presne tak s korculami. Behat ma nejak nebavi alebo co neviem tomu dojst na chut. Ale s korculami som zazil taky maly zazrak. Vytiahol som ich asi po 3 rokoch bez kondicie iba cisto na raw strave a spravil som 13,5 km bez nejakej vaznej zastavky akurat na moste som sa kochal vyhladom ale hlavne bez zadychania alebo nejakeho nevladneho zrutenia. takze to iba tak aby rec nestala :) premna to bol taky maly zazrak ale uz to neriesim lebo som uz bol zase a proste neviem jak sa to deje ale zvladam to velmi hravo.


Hodnocení: 0
čtv 17.07.2014, 16:41
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Sába

Registrován: pát 30.05.2014, 12:35
Příspěvky: 69

Reputace: +16
A este som zabudol teraz som iba na melone :D Proste uz 4ty den papam iba jeden melon na cely den. V robote polku doma druhu :D a vcera som si spravil prechadzku 10km som si povedal ze skusim nehat korcule ale behat nieeeee tak ze prechadzka. to uz bolo zaujmavejsie kracal som jak stroj :D ale bol som nacasovany asi preto :D trvalo mi to presne 1hodinu 50 minut. Dnes sa citim super ziadna svalovica nic tazka pohoda. Ale toto sa cisto moje telo rozhodne a je to v intervale asi raz za 2-3 tyzdne ale je to taky cisty impulz tela ze normalne dojdem domov ani nad tym nerozmyslam ze by som isiel na korcule alebo co a zrazu jak dojdem dam papat mojim cickam a len tak ako rana z neba ze hej idem na korcule :D tak idem bez vahania.


Hodnocení: 0
čtv 17.07.2014, 16:48
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: pon 10.09.2012, 18:03
Příspěvky: 1287

Reputace: +443
Ať neplevelím Hlavinčinu diskuzi, tak píšu sem...

Cef píše:
U me 12 hodina nic neznamena, jen nejaky hloupy cislo na ciferniku, lidi se tomu divi (tys jeste nejedl ? vzdyt uz je POPOLEDNI !!!)


No ono než strávíš tu večerní půlku Studentské pečetě, tak to trvá :lol: . Mám pamatováka, mě neoblbneš :innocent: :-D :heart:


+Panda, +Petr Hodnocení: +2
úte 29.07.2014, 08:01
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
A vis ze uz ani ne, na peceti me sr.. ehm.. stvaly ty stale vic prevladajici orisky, driv byly aspon liskace:).
Dneska podzemnice olejna a cena otresna, si kupuju uz jen obcas na chut neco bez orechu, jenom coklit :).

Nikde jsem netvredil ze nejsem vsezravec, vita a pak vege jsem byl jen docasne cca rok a pul kdyz teklo nejvic do bot, ted mi jde spis o rozumnou rovnovahu:).
Ale pamatovaka mas, nekde jsem se o ni zminil kdyz mi jeste smakovala :-) .


Hodnocení: 0
úte 29.07.2014, 12:45
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: pon 10.09.2012, 18:03
Příspěvky: 1287

Reputace: +443
Ty jsi teda huba mlsná :)
Rok a půl vita a vege? Ty bláho, potom ses musel nad svým prvním steakem rozplývat až k chuťové extázi :-D


Hodnocení: 0
stř 30.07.2014, 00:27
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
A veris, ze ani ne ?
Me v te dobe syrovy maso smrdelo uplne jako nejaka mrtvola, to bylo tesne po prvnich dvou pustech a vis sama jak je to pak s chutema.
Proste v te dobe telo maso nechtelo tak to davalo jasne najevo:).
Uz tak maso neprozivam, hehe, tedka tlacim tak akorat maso z melounu, je sezona, ceny dole, mnamka :).

Ale huba mlsna jsem, kdyz mam chute si to odbydu jednorazove a neresim to, telo to asi potrebuje, tak s nim o to valku nevedu :-).
(samoze mam uz na pameti vylozeny srajdy kterym se vyhybam obloukem):)


+Sába Hodnocení: +1
stř 30.07.2014, 12:31
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: pon 10.09.2012, 18:03
Příspěvky: 1287

Reputace: +443
Po dlouhé době hlášení do mého deníčku :-) .
Půsty jsem zatím opustila neb váha se zatvrzela a nechce stoupat. I když jsem se přes minulé léto nedržela a jedla co mi pod ruku přišlo včetně večerního sladkého, tak víc jak 52kg mi to neházelo. Štítka se zase začala pomalu zhoršovat až hrozilo, že se budu muset zase vrátit k Euthyroxu 88 místo 75, které mi po půstech doktorka předepsala. Tak jsem zkusila před půl rokem začít s bezlepkovou a bezmléčnou dietou (Už dřív jsem věděla, že mléčné mi nedělá dobře, ale sýry jsem občas jedla. Akorát mi zůstává máslo, to jím dál.) a kupodivu to zabralo. TSH se přestalo zvyšovat, naopak se hodilo zpět do rozmezí tam kde bylo. Uvidíme jak to bude dál.
S bezlepkem (a tudíž i bezcukrem, když nepeču) jsem shodila 2kg, takže se pohybuju na 50kg. Vím, že mám velké rezervy v pohybu, od podzimu neběhám, jsem ráda, že se po krátké procházce s holkama zase vrátím do tepla, natož běhat. A doma cvičení flákám. Musím v tomhle směru zabrat, i s meditacemi, to taky nějak do pracovního režimu "nemůžu" nacpat.
Ale jinak se s novým jídlem cítím líp, mám víc energie. Od sladkýho a pečiva jsem si úplně odvykla, už mi nechybí. Když na něco koukám, tak hlava by si dala, pamatuje si, že to přináší potěšení, ale tělo mlčí.

Tož tak zatím vypadá moje hledání ... :-)


+Cef Hodnocení: +1
pát 20.02.2015, 13:34
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.07.2012, 19:04
Příspěvky: 550
Bydliště: Horšovský Týn
pestrá strava sungazing dosažený půst 1 den dosažený půst 3 dny dosažený půst 7 dnů dosažený půst 21 dnů křesťan
Reputace: +298
Tak gratuluji. :flower:
To musím dát přečíst ženě. Obě moje ženský se štítnou žlázou bojujou. Třebas je budeš inspirovat. ;-)

_________________
Sedm miliard lidí na planetě = sedm miliard cest.

Aneb

Žák se učí,
učitel má touhu vyučovat,
mistr inspiruje.

admin: Uživatel zesnul 2. května 2017. Vzpomínáme.


Hodnocení: 0
pát 20.02.2015, 14:06
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Je ahooooj ! :)) :flower:
Se drz, taky me letos ceka nejaky to sportovani, pomnozit par tech atomu ve svalove hmote, jsem to celkem flakal posledni dobou :) ..


Hodnocení: 0
pát 20.02.2015, 17:43
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30.05.2012, 09:32
Příspěvky: 1961

Reputace: +992
Hmm, bych zas ted potreboval par kilo shodit. Muzu ti venovat nejaky kilo az dve kila sadla z pupku. :))) A jinak vitej zpet.


Hodnocení: 0
pát 20.02.2015, 18:14
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: pon 10.09.2012, 18:03
Příspěvky: 1287

Reputace: +443
Tondo, jeste neni k cemu gratulovat, do cile daleko :) , ale diky :flower:
U nas v rodine bojuji se stitkou vsechny zensky, dokonce uz i dvanactileta neter bere Euthyrox 75. Takze tak trochu hledam i za ne. Pusty zabiraly super, ale nejsou pro kazdyho, treba najdu neco min bolestnyho :-D . I kdyz samozrejme co zabira na jednoho, tak nemusim zabrat na druhyho.

Cefe, tak se vyhecujeme spolu, zitra povinne beh kolem baraku zakonceny pulhodinkou drepu, vyskoku a kliku :-D

Petre, sadlo si nech, beru tvoje svaly :innocent:


Hodnocení: 0
pát 20.02.2015, 23:56
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Hehe, o sadlicko neni zajem, taky beru svaly :).
Neeee, zitra asi jeste ne, to bych nerozdejchal co planujes, ale pocitam s tim jak se otepli na 100%:).
Uz nazral cas, jsme uz nejak zabydleny, uz neni na co se vymlouvat, napred cviceni, pak spacir za sekajdou:).


Hodnocení: 0
sob 21.02.2015, 00:10
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: pon 10.09.2012, 18:03
Příspěvky: 1287

Reputace: +443
Cefe, beh a vyskoky jsem naplanovala pro tebe, me k takovym nemravnostem nikdo nedonuti :lol: .
Kolem baraku je aspon prirozeny pohyb, my panelakovci musime umele zdvihat cinky. Kydat hnuj je urcite prijemnejsi :-D


Hodnocení: 0
sob 21.02.2015, 00:18
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30.05.2012, 09:32
Příspěvky: 1961

Reputace: +992
Svaly nedam, snazte se sami. ;-)

Kdyz vam nevyhovuje behat, co treba vylety po prirode? Takovy celodenni vylet rozhybe cakry taky. Jak se to rika - kdo chce hleda zpusoby.


Hodnocení: 0
sob 21.02.2015, 11:57
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Podivej se hamouna, pry neda :))) ..
Ale jo, neco dame, uz se otepluje, vypada to velmi velmi nadejne, tak Peto .. hleda zbusob ne duvod proc to nejde:).


Hodnocení: 0
sob 21.02.2015, 16:25
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Sába
Uživatelský avatar

Registrován: pon 10.09.2012, 18:03
Příspěvky: 1287

Reputace: +443
V zime me celodenni vylety nelakaji, deti bych taky nenalakala. Obcas jdeme s detma plavat nebo bruslit,at uplne sportovne neshnijeme. Letos jsem vytahla brusle poprve po patnacti letech...zpocatku jsem se drzela mantinelu jak tonouci a pak se radsi drzela deti predstirajic, ze pridrzuju ja je :) .


Hodnocení: 0
sob 21.02.2015, 23:53
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3080 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 ... 103  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz