Na hlavní stránku  
Právě je ned 07.07.2024, 00:09

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 847 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 29  Další
Autor Zpráva
 Odkaz na příspěvek Re: Renáta

Registrován: úte 21.02.2012, 19:36
Příspěvky: 64

Reputace: +14
Renáta píše:
..ktorýže muž by chcel ženu bez emócií? ;-)

Nehovoril som o žene bez emócií, ale o žene, ktorá nie je zajatkyňou svojich emócií, ktorá má oddelené prežívanie emócií od logického myslenia a teda považuje svoje emócie ako prejav svojej existencie a nie ako dôsledok rozhodnutí v minulosti, alebo obáv z budúcnosti. O žene, ktorá si dovolí prežívať to, čo je práve teraz.


Hodnocení: 0
pon 05.03.2012, 11:19
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Renáta
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Hehe .. trochu deprimujici na palube :mrgreen: ..


Hodnocení: 0
pon 05.03.2012, 15:43
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Renáta

Registrován: úte 31.01.2012, 11:38
Příspěvky: 1100
vitarián dosažený půst 14 dnů dosažený půst 21 dnů
Reputace: +733
Cef, neviem, čo sa ti zdá deprimujúce. Posádka má 8. deň pôst a energie za dvanástich :-D Ide sa ďalej ;-)


Hodnocení: 0
pon 05.03.2012, 16:13
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Renáta
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
U Tebe nic, ale kdyz pilot nevi kudy kam, lepsi do era ani snad nelezt:))).
Jsme vloni v recku pristavali v takovym horku, vetru a turbulencich, ze zvazuju po tom jak prastili kolama o plochu jestli do toho kramu s feny pod kridly jeste nekdy vubec dobrovolne vlezu:))).
A to me predtim litat bavilo, za hodku a neco u more, uzasny:).


Hodnocení: 0
pon 05.03.2012, 18:08
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Renáta

Registrován: úte 21.02.2012, 00:17
Příspěvky: 254

Reputace: +84
Ale no tááááááááák

zážitky nemusí být kladné,,,hlavně, že jsou silné )))

_________________
nejhorší způsob smrti je smrt z vyděšení ))


Hodnocení: 0
pon 05.03.2012, 20:58
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Renáta

Registrován: úte 31.01.2012, 11:38
Příspěvky: 1100
vitarián dosažený půst 14 dnů dosažený půst 21 dnů
Reputace: +733
:-) :ok: Veď toto. Veď to neviem, či napríklad terapia tmou by pre mňa bol kladný zážitok, alebo LEN silný. Človek asi nezistí, kým neskúsi. Len sa s tým moc netreba chváliť v okolí. Keď som pred 15 rokmi použila peniažky, čo mi dala mama, aby som si niečo pekné kúpila k narodeninám, na 3dňovú kúru hydrocolonu, tak sa mi potom smiala, že mi už žiadne peniaze nedá, lebo všetko pre.eriem :-[ (Rodina to nevedela pochopiť.) Nuž ale, zážitok to bol silný a veru jeden z najlepších narodeninových darčekov. :-) Začala sa tým moja cesta k životu bez mäsa.


Hodnocení: 0
pon 05.03.2012, 21:05
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Renáta
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Ako sa u nas hovori, vyhodila si peniaze do riti, hehe .. :)
----------------
No jo Jardo, tos mi pripomnel, kdyz mi jeden kamos kdysi vysvetloval co na jedne mazanine (rozumej obrazu) je za umeni.
Oponovla jsem mu ze to zadny umeni neni nekolik barevnych flekancu a cakancu.
A jeho odpoved byla podobna te Tvoji : "Ucelem umeni neni byt hezky, ucelem je vyvolat silne emoce.
Tak jsem mu odvetil, ze me ta mazanina irituje az moc a ze bych s hlavou namocenou do barev udelal lepsi a on na to s klidem, ze i to nas..ni se je emoce vybuzena tim "umeleckym kusem" a pak je to ok jak ma byt:))).


Hodnocení: 0
pon 05.03.2012, 21:18
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Renáta

Registrován: úte 31.01.2012, 11:38
Příspěvky: 1100
vitarián dosažený půst 14 dnů dosažený půst 21 dnů
Reputace: +733
Ideálny pôstny stav by PMN bol, keby človek prestal rátať dni. Načo to je, to rátanie. Taká somarina. Akože koľko ešte musím vydržať?...


Hodnocení: 0
úte 06.03.2012, 09:23
Profil

(Mirek, admin)
 Odkaz na příspěvek Re: Renáta
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 15.12.2011, 10:43
Příspěvky: 3266

Reputace: +1691
No jo ale to pak může skončit tak, že půstuješ, půstuješ, zapomeneš na dny a na jídlo a najednou koukáš že už jsi breathariánka. (tím svým nárůstem životní energie během půstu máš k tomu velmi blízko a mohlo by se Ti to snadno stát)


Hodnocení: 0
úte 06.03.2012, 09:31
Profil Zobrazit autorovy stránky
 Odkaz na příspěvek Re: Renáta
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
No jo, Miro, zenska nebyla nikdy na vojne, nevi co je 730 a nestrihala nikdy 150 metr, hehe ..
Reni, optej se mangela co je to strihat metr:))).


Hodnocení: 0
úte 06.03.2012, 09:35
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Renáta

Registrován: úte 31.01.2012, 11:38
Příspěvky: 1100
vitarián dosažený půst 14 dnů dosažený půst 21 dnů
Reputace: +733
Cef, no hej. Len taká malá otázočka - to sa strihá krajčírsky či cólštok? :lol:
Mirko, tak nejako si to predstavujem, taký nenápadný prechod - no, ale myslím, že to prezatiaľ vyústi v návratovkové green smoothies :-)


Hodnocení: 0
úte 06.03.2012, 09:45
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Renáta
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
I dej pokoj, 200 dni colstok, to by bylo zase deprimujici, 150 dni to uz je lepsi vyhlidka, ze Miro ?:)).


Hodnocení: 0
úte 06.03.2012, 09:50
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Renáta

Registrován: úte 31.01.2012, 11:38
Příspěvky: 1100
vitarián dosažený půst 14 dnů dosažený půst 21 dnů
Reputace: +733
Inak sranda s tým nedostatkom minerálov kvôli pôstom... čo sa rozoberá na vitariánovi. Mám doma preukázateľné výsledky rozboru krvi po 14dňovom pôste a následnej návratovke, požiadala som o podrobný rozbor krvi. Žiaden deficit, všetko ok, pokiaľ ide o minerálne látky a pod. Dôverujem ruskej škole, z ktorej hodne čerpá aj pani doktorka Partyková.


Hodnocení: 0
úte 06.03.2012, 09:56
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Renáta

Registrován: úte 21.02.2012, 19:36
Příspěvky: 64

Reputace: +14
Renáta píše:
Ideálny pôstny stav by PMN bol, keby človek prestal rátať dni. Načo to je, to rátanie. Taká somarina. Akože koľko ešte musím vydržať?...

To je veľmi dobrá poznámka. Veď človek je najšťastnejší vtedy, keď zistí, že zabudol aký je vlastne deň, koľko je hodín, čo má za sebou a čo ho ešte čaká.. vníma len prítomnosť, kde žiadny čas neexistuje. Je dokonca možné, že vnímaním času sa sami brzdíme. Alebo naopak niečo zas zbytočne urýchľujeme. Niečo na tom bude Renáta.


Hodnocení: 0
úte 06.03.2012, 10:19
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Renáta

Registrován: úte 31.01.2012, 11:38
Příspěvky: 1100
vitarián dosažený půst 14 dnů dosažený půst 21 dnů
Reputace: +733
Bebe, presne. Dám si cieľ, nejaký limit - dajme tomu, teraz dám sedmičku pôst. A jupííí, huráááá, už je ten posledný deň - alebo, naopak, do prčíc, vzdal som to na piaty deň... Poznám veľa ľudí, čo si vyčítali, že nedokázali dať plánovaný počet dní pôstu - sama som niekedy mala podobné pocity. Tak som to prestala riešiť. Viac sa mi osvedčuje nevravieť si, keď začínam pôst, že to má byť sedem či 15 dní. Vravím si tento jeden a zajtra uvidím. A ide to nejako lepšie. Jediné, čo pravidelne dodržiavam sú pôstovacie pondelky - to je už dlhý zvyk.


Hodnocení: 0
úte 06.03.2012, 11:33
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Renáta

Registrován: úte 31.01.2012, 11:38
Příspěvky: 1100
vitarián dosažený půst 14 dnů dosažený půst 21 dnů
Reputace: +733
Pôst je úžasný prostriedok na vyčistenie mysle. Ešte pred pár dňami ma znepokojovali konflikty medzi ľuďmi. Dnes som akoby na inom poschodí. Celý deň sa len usmievam. Zajtra idem do bazéna a veľmi sa na to teším.


Hodnocení: 0
pát 09.03.2012, 01:13
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Renáta

Registrován: úte 21.02.2012, 00:17
Příspěvky: 254

Reputace: +84
Renáta píše:
Pôst je úžasný prostriedok na vyčistenie mysle. Ešte pred pár dňami ma znepokojovali konflikty medzi ľuďmi. Dnes som akoby na inom poschodí. Celý deň sa len usmievam. Zajtra idem do bazéna a veľmi sa na to teším.


a kolik uz mas mila renatka?? ja kroutim 4 den ze 7 mi,,,a dneska mi to lehce krouti palce ))))
mas asi lepsi to proste nepocitat,,a dat co je ti mile a prijemne )))

_________________
nejhorší způsob smrti je smrt z vyděšení ))


Hodnocení: 0
pát 09.03.2012, 01:34
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Renáta

Registrován: úte 31.01.2012, 11:38
Příspěvky: 1100
vitarián dosažený půst 14 dnů dosažený půst 21 dnů
Reputace: +733
Jarko, v nedeľu bude 14 dní, ako tak kukám na to spätne. Tak neviem, čo ďalej. Možno ešte pár dní, lebo na budúci víkend by sme radi sadili v záhrade a pri tom zohýňaní nad hriadkami by sa mi asi trochen hlava motala - dobrá výhovorka, že? :lol: Ten žalúdočný mozog furt hľadá, ako by sa z toho vykrútil :roll:
No vidíš, aká si pôstovacia šikuľka. ;-) Aj tvoje palčeky sa krútia od radosti :-)


Hodnocení: 0
pát 09.03.2012, 09:51
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Renáta
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
*THUMBS UP* Reni. Das druhou 21 drzim pesti vsecky co mam, parada:). :ok: :clapping: :dance:


Hodnocení: 0
pát 09.03.2012, 12:58
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Renáta

Registrován: úte 21.02.2012, 19:36
Příspěvky: 64

Reputace: +14
Renáta píše:
Tak som to prestala riešiť. Viac sa mi osvedčuje nevravieť si, keď začínam pôst, že to má byť sedem či 15 dní. Vravím si tento jeden a zajtra uvidím. A ide to nejako lepšie...
Myslím, že tento spôsob pôstovania, kedy akoby prestávame vnímať čas a termíny je veľmi zaujímavý a môže priniesť nové vnímanie, nové pohľady, možno aj pocity a zážitky a určite nové poznatky. Renáta má na to veľmi dobré predpoklady, ale potom by bolo vhodné, aby to aj prítomní podporili (tentoraz iným spôsobom) hlavne tým, že sa zdržia otázok, koľko už, koľko ešte a podobne. Renáta nám potom bude môcť sprostredkovať svoje možno veľmi dôležité a zaujímavé poznatky, ktoré môžu byť odlišné od klasického spôsobu, kedy viacmenej počítame každý deň. Ak budeme Renátu podporovať úprimne týmto tichým spôsobom, bude to nepochybne cítiť, o tom som presvedčený.


Hodnocení: 0
pát 09.03.2012, 14:14
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Renáta

Registrován: úte 31.01.2012, 11:38
Příspěvky: 1100
vitarián dosažený půst 14 dnů dosažený půst 21 dnů
Reputace: +733
Áno, Bebe. je to tak nejako. Ďakujem ti. Neviem prečo som vždy nervózna, keď začnem myslieť na tie dni a na ich počítanie - možno je to zvyšok mojej mentálnej ujmy z roku 2003, keď som s mojou mamulkou robila Breussovku (42 dní to má byť). Ja som sa na to podujala len preto, aby v tom nezostala sama a vedela si porovnať pocity (a to sa ukázalo ako veľmi správne, lebo jedného dňa mi napríklad volala, že z nej ide krvavá stolica riedka - tuším okolo dvadsiateho dňa - a ja som ju vedela upokojiť, nech sa neplaší, že to mám rovnako a že je to len tá cvikla v šťave - jasné, že to bol badať aj skôr, ale neviem prečo okolo toho dvadsiateho dňa akosi viac ako hnačka u oboch). No a zvládla som to len 38 dní - naozaj som vtedy rátala každý deň a potom som to považovala dlho za svoje zlyhanie, že som mamu nechala doklepať tie 4 dni samú :( Tak asi preto moc nemám rada to rátanie dní. Neviem. No potom som sa ešte dlho obviňovala zo zlyhania vždy, keď som nedokázala pokračovať v pôste dlhšie, ako som pôvodne zamýšľala. Tak som s tým prestala. Som človek hodný obdivu, nie výčitiek ;-) No a napokon som si všimla jeden zaujímavý moment u Duška, keď mal v divadle pani doktorku Partykovú a žena, ktorú volá Čajová kvetina, mu priniesla čaj. Pokojne si ho zobral a pil. A chvíľu predtým vyhlásil, že je tuším v piatom dni pôstu. Hm, tak ma to zarazilo. No, asi pôstuje po svojom. Neviem. Nechcem to hodnotiť, len ma to prekvapilo - trochu som sa aj čudovala, že sa na to nikto z divákov neopýtal...
Inak je to naozaj švanda s tým žalúdočným mozgom, lebo cítim, že už vymýšľam, aké smoothies by som si pripravila -a tak si radšej predstavujem také riadne štipľavé, aby som naň nemala chuť.... No, dosť bolo o pôste. Veď je to len jedlo alebo nejedlo, tak čo to budem rozoberať. Všetko to komplikuje len tá hlava. keby tej nebolo, sveta žiť o vode :-) :-[
Radšej myslím na to, ako sa ponorím do bazéna a ako mi bude vo vode skvelo.


Hodnocení: 0
pát 09.03.2012, 15:04
Profil

(Mirek, admin)
 Odkaz na příspěvek Re: Renáta
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 15.12.2011, 10:43
Příspěvky: 3266

Reputace: +1691
Renáta píše:
...Breussovku (42 dní to má byť)....
Nevíš proč zrovna 42? A jak to souvisí se Stopařovým Průvodcem a "základní otázkou Života, Vesmíru a vůbec"?


Hodnocení: 0
pát 09.03.2012, 15:31
Profil Zobrazit autorovy stránky
 Odkaz na příspěvek Re: Renáta
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Renáta píše:
No a napokon som si všimla jeden zaujímavý moment u Duška, keď mal v divadle pani doktorku Partykovú a žena, ktorú volá Čajová kvetina, mu priniesla čaj. Pokojne si ho zobral a pil. A chvíľu predtým vyhlásil, že je tuším v piatom dni pôstu. Hm, tak ma to zarazilo. No, asi pôstuje po svojom.
Taky jsme si toho s Mirou vsimnuli, neco podobneho rikal Dusek i na Monfrotove prednasce .. je to ostudne a komedialni (klidne to zhodnotim za Tebe, mas dobry postreh):).


Hodnocení: 0
pát 09.03.2012, 15:53
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Renáta

Registrován: úte 31.01.2012, 11:38
Příspěvky: 1100
vitarián dosažený půst 14 dnů dosažený půst 21 dnů
Reputace: +733
Cef píše:
Taky jsme si toho s Mirou vsimnuli, neco podobneho rikal Dusek i na Monfrotove prednasce .. je to ostudne a komedialni (klidne to zhodnotim za Tebe, mas dobry postreh):).


Cef, nerozumiem. Hovoril na tej prednáške o tom, že je ok piť čaj počas pôstu?
Hm, akosi nemám potrebu ho hodnotiť. Je to jeho postoj a možno len zabudol, že pôstuje :-) - ako tam tá kvetina roznášala čaj.

Mirko, neviem. Tak autor píše, že 42 - možno to aj vysvetľuje, ale už si nepamätám. 2udia, čo sa liečia Breussovkou dodržiavajú 42 dní. Poznám aj ľudí, čo ju robili opakovane. A náš spevák Déžo Ursíny nakrútil veľmi pekný materiál o tejto liečbe - kedysi sa to šírilo ešte na VHS kazetách. Hodne motivujúce to bolo. Viem, ako to zapôsobilo na nás s mamou, veľmi to psychicky posilnilo v úsilí prejsť tú cestu.


Hodnocení: 0
pát 09.03.2012, 16:20
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Renáta

Registrován: úte 21.02.2012, 19:36
Příspěvky: 64

Reputace: +14
Renáta píše:
Inak je to naozaj švanda s tým žalúdočným mozgom, lebo cítim, že už vymýšľam, aké smoothies by som si pripravila -a tak si radšej predstavujem také riadne štipľavé, aby som naň nemala chuť...

Mozog nerozlišuje, či ide o skutočnosť, alebo len predstavu. Je mu to úplne jedno, preto si myslím, že ak nervové centrá pociťujú absťák po jedle, nie je potrebné naozaj sa najesť, ale ani vytvárať si nechuť, či dokonca odpor k jedlu. Oveľa lepšie by bolo v tomto prípade dopriať mu uspokojenie v podobe obľúbeného jedla, v toto prípade napríklad Tvojich smoothies tak, že by si svojmu mozgu ponúkla čo najživšiu predstavu spolu s farbou a vôňou, dokedy nenastane pocit nasýtenia. Je potrebná však opatrnosť, hlavne ohľadom zapojenia chuti, teda konzumovania jedla v predstave, aby sa nezačali vylučovať žalúdočné šťavy, lebo by to mohlo vyústiť do hladu. Chcelo by to možno trochu experimentovať a nájsť spôsob na uspokojenie mozgu a nervov bez podráždenia tráviaceho ústrojenstva. Skús niečo vymyslieť.

PS: Veľmi oceňujem Tvoju nepotrebu hodnotiť, čo je známkou pomerne vysokej duchovnej vyspelosti a si teda hodná byť pre nás príkladom.


Naposledy upravil Bebe dne pát 09.03.2012, 17:23, celkově upraveno 1

Hodnocení: 0
pát 09.03.2012, 17:12
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Renáta

Registrován: úte 21.02.2012, 00:17
Příspěvky: 254

Reputace: +84
Milá Renátka,
tak to si šikulka,,,zkus 21 ...budu na tebe myslet...taky mám podobnou úchlyku sem zjistil že při půstu vymýšlím a hledam nové recepty
na to co budu jíst až půst pomine, můžu se zeptat na čem ty tvoje kokteily pripraujes,? mixer?? odstavnovac??))

_________________
nejhorší způsob smrti je smrt z vyděšení ))


Hodnocení: 0
pát 09.03.2012, 17:20
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Renáta
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Renáta píše:
Je to jeho postoj a možno len zabudol, že pôstuje :-) - ako tam tá kvetina roznášala čaj.
Jj, je mozny, ze jak tam kvetinka roznasela ten caj bosa tak mel Dusek postoj ze az zapomnel na pust, hehe .. :sun:


Hodnocení: 0
pát 09.03.2012, 19:02
Profil

(Mirek, admin)
 Odkaz na příspěvek Re: Renáta
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 15.12.2011, 10:43
Příspěvky: 3266

Reputace: +1691
Cef píše:
..tak mel Dusek postoj ze az zapomnel na pust, hehe .. :sun:
Postoj? Jo, při postoji chlapi zapomínají i na kroužkovou nemoc.


Hodnocení: 0
pát 09.03.2012, 19:49
Profil Zobrazit autorovy stránky
 Odkaz na příspěvek Re: Renáta
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Renáta píše:
No a napokon som si všimla jeden zaujímavý moment u Duška, keď mal v divadle pani doktorku Partykovú a žena, ktorú volá Čajová kvetina, mu priniesla čaj. Pokojne si ho zobral a pil. A chvíľu predtým vyhlásil, že je tuším v piatom dni pôstu.
Potud to je popis udalosti na tom videu s pí. Partykovou a p. Duškem:).
-------------
Renáta píše:
"Hm, tak ma to zarazilo. No, asi pôstuje po svojom".
Toto uz je komentar, cize hodnoceni. Bez ohledu na to, ze napisu, ze "jaksi nemam potrebu hodnotit", protoze naopak mam, uz jsem to okomentoval(a):).
-------------
Citace:
PS: Veľmi oceňujem Tvoju nepotrebu hodnotiť, čo je známkou pomerne vysokej duchovnej vyspelosti a si teda hodná byť pre nás príkladom.
Kazdy clovek hodnoti, je to jeho udel, i tento dalsi komentar "nepotreby hodnoceni" neni nicim jinym nez hodnocenim, legracni ze ano ?

P.S. Reni, neni to zdaleka nic proti Tobe, je to jen ma reakce na tuto absurdni situaci kolem toho Duskova cajoveho pustu (mozna ten den zrovna koncil, co my vime, to uz tam ale tusim nezaznelo), cize nic osobniho, ok ?:)).
Jen diskutujeme - konfrontujeme se s realitou, neni to nic proti nikomu:).


Hodnocení: 0
pát 09.03.2012, 20:05
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Renáta

Registrován: úte 31.01.2012, 11:38
Příspěvky: 1100
vitarián dosažený půst 14 dnů dosažený půst 21 dnů
Reputace: +733
Cef, ajaju ajaju, nechytaj ma za ňúúúú, za sukňu červenú nedal si mi na ňúúúú - :-D
Teda, lepšie povedané nechytaj ma za slovíčko, priateľu ;-) Ale zasa na druhú stranu, aspoň mám príležitosť zaspievať si túto krásnu ľudovku. Takže vďaka, Cef :-)

Aj vy to máte pri pôste tak, že vnímate u ľudí viac ich vyžarovanie? Zasa som si to uvedomila dnes v bazéne. Skôr ako začneme cvičiť, je čas cca 15 minút a je naozaj zaujímavé vnímať ženy okolo. Dnes ma najviac zaujalo, ako sa snažíme presvedčiť toho druhého o svojej pravde, o svojich tvrdeniach. Div sa nepohádali o najlepšom postupe pri varení a podobne. Úplne teraz cítim to vyžarovanie - človeka to až odhodí od takej osoby. Jáj, škoda, že ľudia sami sebe tak ubližujú.


Hodnocení: 0
pát 09.03.2012, 20:29
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 847 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 29  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: AhrefsBot [Bot] a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz