Na hlavní stránku  
Právě je pát 19.04.2024, 10:11

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: Očisty na jar
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
očistu jater nevím jak ostatní už nedělám, ale mám vyzkoušeno podle JardyZ, v začátcích to může pomoct ale nepřehánět, pravidelné pusty zajistí pravidelnou očistu tak,jak si to tělo samo přirozeně dle jeho priorit uspořádá
představ si trubku a v ní díry které jsou ucpané očistou jater se odšpuntuješ třetí poměrně drsným způsobem.. půstem si to tělo reguluje samo bez vnějšího zásahu .. vidíš ten rozdíl?
Je vhodný být na sebe hodný :-D
nechat věci po půstech nebo očistách dojet..aby se z toho člověk taky nepo..
takže půst vidím jako nejpřirozenější způsob očisty a nezasahování tykví do procesu ..


Hodnocení: 0
úte 04.07.2017, 14:44
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Očisty na jar
Uživatelský avatar

Registrován: stř 28.06.2017, 21:07
Příspěvky: 13

Reputace: +2
díky abcdko. nechci to dělat násilně, ale co nejvíce správně tak se ptám i ostatních.. v budoucnu mam v plánu půstovat jedničkama a trojákama :-)


Hodnocení: 0
stř 05.07.2017, 22:37
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Očisty na jar
Uživatelský avatar

Registrován: stř 22.02.2012, 22:17
Příspěvky: 11
Bydliště: Vysočina
vitarián dosažený půst 7 dnů
Reputace: +5
ABCD píše:
představ si trubku a v ní díry které jsou ucpané očistou jater se odšpuntuješ třetí poměrně drsným způsobem

počkej – jsi před jaterkou nedala klystýr? ten je nutnej, aby byly volný/připravený odtokový cesty… a pak mi to drsný nepřijde. drsnější mi přijde nechat v játrech ten borčus, kterej vidíme z různých fotek absolventů


Hodnocení: 0
čtv 20.07.2017, 21:55
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: Očisty na jar
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
jindra píše:
ABCD píše:
představ si trubku a v ní díry které jsou ucpané očistou jater se odšpuntuješ třetí poměrně drsným způsobem

počkej – jsi před jaterkou nedala klystýr? ten je nutnej, aby byly volný/připravený odtokový cesty… a pak mi to drsný nepřijde. drsnější mi přijde nechat v játrech ten borčus, kterej vidíme z různých fotek absolventů


Jindra

ad1)
nelze to vytrhávat z kontextu toho co jsem napsala a komu to bylo adresováno... :-)
ad2)
co je přirozenýho na tom vychlastat někilik deci solného roztoku a následně oleje s grepem (apod)
je to způsob jak nějakou část těla očistit ale nikoliv přirozená očista těla

a aby nedošlo k mýlce, nepopírám účinky téhle kůry, (mám vyzkoušeno a funguje) pořád lepší něco, než to nechat v sobě, ale říkám že když už se člověk dostane k půstu má to nechat na inteliganci těla at si s tím poradí v pořadí který si určí samo a ne v pořadí který mu řekne tykev.... :-)


+Cef Hodnocení: +1
pát 21.07.2017, 08:34
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Očisty na jar
Uživatelský avatar

Registrován: stř 28.06.2017, 21:07
Příspěvky: 13

Reputace: +2
jj Chápu to velmi dobře. Prostě přirozeně to vypůstovat a netlačit na to. Doufám, že jedničky i trojky zapůsobí :-)


Hodnocení: 0
pát 21.07.2017, 22:10
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz