Breatharián.eu
https://breatharian.eu/forum/

Organizované přechody
https://breatharian.eu/forum/viewtopic.php?f=12&t=235
Stránka 1 z 1

Autor:  Panda [ sob 26.01.2013, 12:28 ]
Předmět příspěvku:  Organizované přechody

Citace z breatharian.cz:

danna píše:
Všechny na zdejším fóru zdravím,

Henri mi dal důvěru postarat se o jeho pobyty v roce 2013 v ČR. Posílám Vám první info.

Zájem je obrovský, zůstávájí zájemci z loňských zrušených procesů. Ale víte jak to je, kdo kde má být tak tam bude. Zájem je velký a proto místo, kde se proces bude konat si nás teprve vybírá. Proto pokud by jste někdo věděli o vhodném místě, které bude splnovat: příroda, okolo pokud možno NIC:). Jste v té době velmi citliví a např grilování z okolních chat by mohlo zasahovat do vaší vnitřní práce, stejně jako hluk a třeba kolemjdoucí po turistické stezce. Ideální je místo na samotě. Dále jsou účastníky požadované 1L pokoje a dostatečné sociální zařízení. Není nutné na pokoji, ale v počtu odpovídajícím pro ubytované. Budova nebo objekt by měl být čistý, bez vlhkosti a dalších potíží.Vše s ohledem na úspěšnost Vašeho procesu. Adresa pro veškerou korenspondenci ohledně aktivit s Henrim pro rok 2013 je:

pranajinacestakespiritualite@seznam.cz

Pokud budete mít potřebu napsat Henrimu je možné. http://nourriture.pranique.free.fr/

Co se týká věcí kolem aktivit v ČR mi přeposílá. A naopak, pokud se ke mne dostane dotaz na který je potřeba, aby odpověděl Henri přeposílám já. Jsme propojeni:).

Krásné dny prosycené pránou Vám přeji,

Danna


***


Vážení a milí,

jak víte, Henri Monfort pro tento rok nabízí možnost 21. denního procesu zahájení přechodu na pránickou výživu v ČR. V loňském roce byl velký zájem o pobyt a proto Henri vypsal dva termíny: v říjnu ve Francii a v květnu v ČR. Pobyty byly zrušeny. Já se jmenuji Dana a zúčastnila jsem se procesu v létě ve Francii. Byla to krásná a nesmírně cenná zkušenost. S Henrim jsem v kontaktu i nadále a společně nyní spoluvytváříme knihu v češtině, kterou Vám rád představí.

Požádal mne o podílení se na zajištění procesu v ČR 2013. Na letošní rok má v možnostech pouze jeden termín a to během měsíce července 2013. Přesné datum bude upřesněno. Zatím se jedná o dvou možných termínech:

2. - 22.7.2013 nebo 15.7. - 5.8.2013

Který termín to bude se rozhodne po obdržení Vašich předběžných přihlášek. Podle toho bude vyjednáno místo pobytu s ubytováním . Většina z Vás si přála jednolůžkový pokoj se sociálním zařízením a v pěkném energeticky posilujícím místě. Toto je v současné době docela nesnadné vyjednat vzhledem k tomu, že taková místa jsou nejméně na rok dopředu obsazena. Ale víte jak to je:), co má být nám Vesmír pošle.

Cena za doprovod na procesu zůstává stejná - 400,-EUR
Cena za ubytování bude sdělena podle výběru místa.
Cena za tlumočnici bude sdělena.

Celé věci pomůže, pokud napíšete předběžnou přihlášku. Prosím do předmětu e-mailu napište své jméno a datum, kterého by jste se mohli zúčastnit. Pokud Vám vyhovují oba, tak je tam oba uvedte. Do přihlášky uvedte:

Jméno, Bydliště, Kontakt

Poté dostanete závazné a další informace a instrukce k přípravě. S přihláškami se bude postupovat jako v loni, podle datumu přijetí odpovědi. Pak se bude tvořit list náhradníků.

Děkuji za pochopení a společné tvoření na přípravě procesu.

S přáním krásných pránou nasycených dnů

Dana

Autor:  Lenka Clara [ pát 12.08.2016, 21:22 ]
Předmět příspěvku:  Re: Organizované přechody

Dobrý den, info pro případné zájemce: Osmidenní intenzivní workshop Česká pránický přechod podzim 2016: 10. - 17. září 2016, více na www.cesky-pranicky-prechod.cz

Krásné dny, plné světla! Lenka Clara

Autor:  Cef [ pát 12.08.2016, 22:32 ]
Předmět příspěvku:  Re: Organizované přechody

To uz musi fakt bavit ..

Autor:  jindra [ čtv 20.07.2017, 22:09 ]
Předmět příspěvku:  Re: Organizované přechody

Monika Kunovská:

Byl jsem zatím na Cesta k sobě, vynikající = doporučuju

Momentálně běží 3měsíční přechod na pránu

A budou další termíny :-)

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/