Breatharián.eu
https://breatharian.eu/forum/

Zákon přitažlivosti
https://breatharian.eu/forum/viewtopic.php?f=10&t=720
Stránka 1 z 1

Autor:  Cestarelax [ úte 16.07.2019, 23:58 ]
Předmět příspěvku:  Zákon přitažlivosti

Zákon přitažlivosti je v poslední době čím dál více diskutované téma. Některým lidem funguje perfektně, ale mnoha lidem nefunguje a neumí si do svého života přitáhnout ty správné lidí, prostředky, situace, zkušenosti, nebo žit život svých snů. Pokud chceš znát 3 nejčastější důvody a chyby proč pravě tobě nefunguje zákon přitažlivosti taka si nezapomeň pustit toto video až do konce. :)

Autor:  LuckaKims [ úte 25.08.2020, 20:56 ]
Předmět příspěvku:  Re: Zákon přitažlivosti

Ahoj ahoj,
zákon přitažlivosti mě poslední dobou přitahuje čím dál více k myšlence na možnost žití z prány. Jsem ve fázi čtení knihy od Henriho, několik půstů mám za sebou a intuice mě přitahuje k práně. Narazila jsem na tyto stránky a hledám aktivní diskuzi k tomuto tématu.
Zajímalo by mě, zda lidé, kteří zkoušeli a přemýšleli o práně v době, kdy bylo toto fórum aktivnější, jsou na pránické výživě.
Jak pránickou výživu hodnotíte vy, kteří jste zkoušeli přejít?

Autor:  Panda [ úte 25.08.2020, 21:08 ]
Předmět příspěvku:  Re: Zákon přitažlivosti

Vítej,
jo některým se podařilo přejít, některým se po přechodu nepodařilo na práně udržet a museli se vrátit. Prána je především o stavu psychiky. Pro lidi co přešli a udrželi se to není až tak velká změna, bylo to jen přirozené pokračování jejich stavu. Je jen velmi malé procento lidí u kterých je souhra životních okolností příznivá k žití jen z prány, ale i neúspěšná cesta rozhodně stojí za to, protože to v životě hodně změní.

Autor:  LuckaKims [ úte 25.08.2020, 22:19 ]
Předmět příspěvku:  Re: Zákon přitažlivosti

Ahoj Pando,
děkuji za odpověď :-) Věděl by jsi, zda existuje ještě nějaká jiná / aktivní diskuzní skupina?
Co ty, jak vnímáš pránickou výživu u sebe? :-)

Autor:  Panda [ stř 26.08.2020, 02:09 ]
Předmět příspěvku:  Re: Zákon přitažlivosti

Aktivní skupina moc ne. Tyto stránky, podobně jako fórum breatharian.cz, vznikly jako následek návštěvy Monforta před 9 lety v ČR. Byla to tehdy móda, kdy se o breathariánství hodně mluvilo. Ale pak to utichlo a zájem lidí pohasl. Podobně to popisoval i Joachim Werdin v Polsku (doporučuji jeho knihu), kde se ta móda objevila o pár let dřív. Dnes se už o breathariánství moc veřejně nediskutuje. Vychází to i z vlastností breathariánů - raději se veřejnosti vyhýbají, protože veřejnost breathariánství odsuzuje (lidé odsuzují to co sami neumí, aby tím zdůvodnili své nedostatky) a to bere pránistům jejich tolik potřebnou energii.

Spíš se pořádají uzavřená setkání pránistů. Na to se můžeš zeptat např. Wewe, je na práně a občas sem nakoukne (nebo přes SZ).

Já na práně nejsem, ale vím i z vlastních zkušeností že prána funguje a jaké jsou u mne zádrhele, co musím v životě ještě řešit a co mi to přineslo.

Autor:  Atrak [ stř 26.08.2020, 09:37 ]
Předmět příspěvku:  Re: Zákon přitažlivosti

Oveľa ľahšie je nájsť diskusie o tom, ako sa dobre a "správne" najesť. O pránu je asi záujem podstatne menší, a teda aj diskusií je pomenej.
Ale informácie o tejto téme sú. A je ich dosť. Takže koho to zaujíma, má všetko potrebné, aby sa vydal na cestu. Aj tak je to vždycky veľmi individuálna cesta.

Mňa to pred pár rokmi tiež doviedlo k informácii (zákon príťažlivosti? :)), že sa dá žiť z prány. A od vtedy ma to láka. Stále však jem. Vlastná cesta mi ukázala, že prejsť "na druhý breh" nebude v mojom prípade také rýchle a jednoduché. Ale idem. Hlavné je mať správny smer. Už to má svoje výhody.
Tá zmena totiž nemusí byť skoková. (T.j. buď si na práne / alebo nie si na práne.) Môže to byť spojitý proces. Od bežnej konzumácie klasického jedla až k úplnej absencii konzumácie klasického jedla. Človek sa môže nachádzať kdekoľvek medzi tým. A akonáhle začne po tej ceste ísť a postupne redukuje a mení svoju stravu, pozitívne zmeny sa začínajú objavovať. A tie stoja za to. Prána je totiž zdravá strava. :-)

Autor:  Panda [ stř 26.08.2020, 13:14 ]
Předmět příspěvku:  Re: Zákon přitažlivosti

Sunyogi Umasankar žil 12 let bez jídla, ale pak se vrátil k jedení z důvodu, že lidé za ním chodili a chtěli učit nejedení namísto duchovního vzdělávání. Nejedení nemá být cíl, je to jen vedlejší produkt duchovní seberealizace a není tak moc důležité jak se lidem v naší společnosti zdá. Důležité je to co je uvnitř nás, jak se člověk v životě mění, jaký je. Nejedení je jen bonus k tomu navíc. Může být a nemusí.

Autor:  LuckaKims [ stř 26.08.2020, 17:21 ]
Předmět příspěvku:  Re: Zákon přitažlivosti

Děkuji za cenné reakce. Zmiňovanou knihu si zrovna tisknu :-)
Změna stravy je mi naznačována několika směry, vidím v tom mnoho výhod, duchovní posun je jednou z nich. A ráda čtu, že je možné být i uprostřed. Mám pocit, že mohu začít tím, že z prány budu žít odpoledne a večer. Chápu to snad dobře, že tělo to pochopí a nebude zmatené.

Autor:  Panda [ stř 26.08.2020, 18:23 ]
Předmět příspěvku:  Re: Zákon přitažlivosti

Jak dobře popisuje Werdin, cesty a metody jsou individuální. Někomu vyhovuje naráz skončit s jídlem, překonat půstovní krize a po pročištění těla pokračovat na práně. Někomu vyhovuje přecházet pozvolna - snižovat počet jídel denně, tím dojde postupně k pročištění a zbavení se zátěží, až postupnou redukcí vypustí jídlo úplně. Prána není motor který se zapne nebo vypne. Je tu a v nás stále, ale kvůli našemu vnitřnímu znečištění jsme zatíženi tak, že nejsme schopni z ní čerpat. Postupným pročištěním lze na pránu přejít plynule. Největší problém ovšem není naše fyzické tělo, jako spíš hlava a duše, která se nechce vzdát požitků a podhazuje nám falešné negativní pocity neuspokojení z omezování požitků (jak je uvedeno i v záhlaví fóra).

Autor:  Atrak [ stř 26.08.2020, 18:49 ]
Předmět příspěvku:  Re: Zákon přitažlivosti

LuckaKims píše:
Mám pocit, že mohu začít tím, že z prány budu žít odpoledne a večer. Chápu to snad dobře, že tělo to pochopí a nebude zmatené.

Telo zmätené nebude. Ale zmätok môže nastať niekde inde. :-?

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/