Na hlavní stránku  
Právě je pát 19.04.2024, 13:56

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 43 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Odkaz na příspěvek JardaS

Registrován: pát 06.01.2017, 11:31
Příspěvky: 18

Reputace: +6
Ahoj všichni,

Dovolím si tu psát deníček ohledně mého půstu(úspěchů i neúspěchů, pokroků a pocitů).Rád budu za užitečné rady a názory, které mi pomůžou k mému stanovenému cíli. Nejprve bych se trochu rozepsal o sobě a o důvodech proč chci držet půst, když tu budu žádat o rady.

O mně:
Je mi 34let, výška 171cm a váha 61kg, bydlím v Č.B., s přítelkyní máme dvě krásné děti. Sedavé zaměstnání u PC, bývalý amatérský sportovec. Povahou srandista a velký optimista. Největší chyba byla, že jsem v rodině řekl, že budu držet půsty(nepoučitelný :) ).

Důvody:
Jako u většiny z vás(kteří nejsou duchovně osvícení jako já) to byla nemoc, přesněji vleklé a časté angíny několik let. Od lékaře jen samé antibiotika nebo vytrhnutí mandlí. Ani jedna z možností se mi už nezamlouvaly. Začal jsem hledat jiné možnosti. Objevil jsem čínskou medicínu, kterou už přes rok využívám. Pokroky jsou znát a byly by výraznější, kdybych neonemocněl mononukleózou. To byl další důležitý krok v mém životě, kdy jsem ze dne na den změnil jídelníček(již jsem se nevrátil k původnímu stravování) a dál jsem hledal jak se lépe uzdravit. Až jsem našel na netu stránky pust.cz. Začal jsem hltat všechny informace o očistách, postupech a účincích půstu(abych se přiznal hlavně z fyzického hlediska, ale malinko už i z duchovního). A další důvod je, že mi zemřel nejlepší kamarád, který tu zanechal malou holku a to já nechci u své rodiny dopustit. Chci být zdraví a být tu pro svou rodinu.

Půst:
4 měsíce pročítám články a diskuze na stránkách pust.cz a breatharian.eu, knihy od P.M.,P.C.Bragg, Partykova, Werdin. Začal jsem s půstovacím kalendářem od P.M. a zatím jsem si dal cíl zvládnout alespoň 7-čku.Pokud bych ji zvládl i návratovku správně tak bych se odhodlal i na 15-ku.
1-ky:
každý pátek, bez problému jen u té první byla bolest hlavy jinak ostatní v pohodě a za návratovky bych se pochválil, ale ty neděle jsem více utržený ze řetězu. Po měsíci těchto půstu jsem zhubl o 2-3kg a nedaří se je nabrat zpět. Pravdou je že zatím fyzicky tolik necvičím jen každodenní procházky a 5 tibeťanů. Musím po každém půstu přibrat na původní váhu před půstem? Teď se chystám na první svoji 3-ku,uvidím jestli to zvládnu tak dobře jako 1-ky.

No to jsem se rozepsal Díky za pozornost a zase se ozvu

Ještě malá prosba, je-li tu někdo také z Č.B.,dokáže mi poradit kde koupit od někoho destilovanou vodu(třeba kdo má R.O.) nebo v jaké lékárně?Zatím jsem našel Aqua Purificata 5L za 115kč v lékárně Medipont+ u Jihočeské divadla.

JardaS


Hodnocení: 0
stř 01.02.2017, 12:00
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: JardaS - můj půst

Registrován: úte 21.02.2012, 00:17
Příspěvky: 254

Reputace: +84
čau jaroslave :*-)
sakra taky mám iniciály J.S. .....hehe
nicméně vítej v klubu ..mám to úplně stejně jako ty, prvotně se uzdravit
a zůstat v tomto stadiu co nejdéle ...
před 3 roky 15ka...pak jsem se na to na s prominutím vykašlal,,a mám to od těla zpátky, aneb Imperium
vrací úder...takže zpátky na stromy a zase začít jedničkama,,a tak dále.
co se týká destilky, nehrotil bych to..dokud se nedostanes k delším půstům.
trvalé řešení je pak destilátor, ale k tomu dojděš,,,tak ať se daří:-)

_________________
nejhorší způsob smrti je smrt z vyděšení ))


Hodnocení: 0
stř 01.02.2017, 12:47
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: JardaS - můj půst
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Hezky napsano, taky bych to s vodou nehrotil, jel jsem skoro vsecky pusty s obyc. kohoutkovou a taky dopadly ok:).
Motivaci mas dobrou (rodina) mel jsem pred 12 roky nachlup tu samou motivaci:).

Tak at se zadari, urcite se zadari, pojedes-li poctive .. na vode tolik nesupi, hlavne neprznit navratovky:).
Je topak jakesi "prodlouzeni" pustu, a nebo taky anulovani, vyber je jen na Tobe, na nikom jinym:).


Hodnocení: 0
stř 01.02.2017, 13:07
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: JardaS - můj půst
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
Ahoj a vítej ;-)
odpověď na Tvoji otázku
Citace:
Musím po každém půstu přibrat na původní váhu před půstem?

Nemusíš je to indivindi někdo přibere někdo ne :-)
Ohledně vody kluci už řekli ;-)

Držíme palce :-)


Hodnocení: 0
stř 01.02.2017, 13:24
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: JardaS - můj půst
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30.05.2012, 09:32
Příspěvky: 1961

Reputace: +992
JardoS, a jak se stravuješ? Jíš vše nebo vegetarian či něco jinýho? Konzumuješ mléčné výrobky?


Hodnocení: 0
stř 01.02.2017, 15:43
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: JardaS - můj půst

Registrován: pát 06.01.2017, 11:31
Příspěvky: 18

Reputace: +6
Všem děkuji za odporu a rady. S destilovanou vodou máte pravdu, není kam spěchat a ke všemu se člověk postupně propracuje v ten správný moment.
Ohledně stravy,přes rok nekonzumuji mléčné výrobky(tedy pokud nenavštívím svoji babičku,a ty její domácí makové buchty :-),někdy slabá vůle ).Díky jaterní dietě jsem nejprve jedl jen syrovou a vařenou stravu včetně masa.Po skončení diety jsem zkusil i vynechat maso(kromě ryb 1xtýdně,ty se mi pořád připomínají k jídlu :) ) a přidal hodně luštěniny a další nové pro mě objevené suroviny.Zrovna nedávno jsem zkusil ochutnat na zkoušku kousek králíka a chuťové buňky zrovna neskákaly štěstím.Jak se mě Petr ptá co jsem za stravující se osobu, tak bych napsal, že asi člověk co se blíží k veganství s některými hříchy.


Hodnocení: 0
čtv 02.02.2017, 11:12
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: JardaS - můj půst
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
JardaS píše:
Všem děkuji za odporu a rady. S destilovanou vodou máte pravdu, není kam spěchat a ke všemu se člověk postupně propracuje v ten správný moment.
Ohledně stravy,přes rok nekonzumuji mléčné výrobky(tedy pokud nenavštívím svoji babičku,a ty její domácí makové buchty :-),někdy slabá vůle ).Díky jaterní dietě jsem nejprve jedl jen syrovou a vařenou stravu včetně masa.Po skončení diety jsem zkusil i vynechat maso(kromě ryb 1xtýdně,ty se mi pořád připomínají k jídlu :) ) a přidal hodně luštěniny a další nové pro mě objevené suroviny.Zrovna nedávno jsem zkusil ochutnat na zkoušku kousek králíka a chuťové buňky zrovna neskákaly štěstím.Jak se mě Petr ptá co jsem za stravující se osobu, tak bych napsal, že asi člověk co se blíží k veganství s některými hříchy.

To slovo hrichy klidne vynech, je treba dat telu co potrebuje, casem poznas co je chut rozezranost a co potreba. :-)
Ono se to tam preklopi k tomu k cemu inklinujes samo :-)


+Cef Hodnocení: +1
čtv 02.02.2017, 11:45
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: JardaS - můj půst
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Pravdu di kolegyne Abicko, jist s pocitem vycitek (hrichu) jsi na dobre ceste onemocnet, psychika je nade vsim fyzicnem (fyzicno je stejne jen jina forma energie):) .
Pomer je asi 85% psychika (dusevno) - ma vliv na zdravi (a telo Ti rekne samo chutema co potrebuje) a jidlo (tzn. i tzv. "zdrave" diety) jen tech cca 15%:).

Cim driv z tohoto dogmatu vypadnes, tim lip pro Tebe, lidi toho nakecaji a naopisujou jeden od druhyho, by ses mozna divil :) .
Konkretne vitariani nechteji chapat, ze kdyz to zvlada nekdo dlouhodobe, spada do 1 promile z promile(!) vvolenych, co to daji bez suplementace vit. B atd. - tzn. veci obsazenych hlavne v zivocisne strave:).


Hodnocení: 0
čtv 02.02.2017, 12:13
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: JardaS - můj půst
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30.05.2012, 09:32
Příspěvky: 1961

Reputace: +992
Ptal jsem se proto, že mléčné bílkoviny zpravidla souvisí s nemocemi jako jsou angíny. Trhání mandlí a antibiotika nic neřeší, ale to už asi všechno víš.
A jak píšou nejlepším rádcem je samozřejmě chuť, minimálně co se týče základních potravin.


Hodnocení: 0
čtv 02.02.2017, 16:06
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: JardaS - můj půst
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30.05.2012, 09:32
Příspěvky: 1961

Reputace: +992
Cefe ti vyvolení jsou bez výjimky aktivní vytrvalostní sportovci.


+Cef Hodnocení: +1
čtv 02.02.2017, 16:08
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: JardaS - můj půst
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Asi tak nejak .. nespojoval jsem si to nikdy, ale vverim Ti, kazdy pozorujem jiny segment stejnych nformaci :-) .


Hodnocení: 0
čtv 02.02.2017, 16:24
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: JardaS - můj půst
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30.05.2012, 09:32
Příspěvky: 1961

Reputace: +992
Tady je jedna z výjimek https://cs.wikipedia.org/wiki/Scott_Jurek potvrzujících pravidlo, že u člověka to s veganstvím moc nejde. :) Jde to lidem kteří jedou na čakry či na práně ať tomu říká každý jak chce, a nemají už potřebu řešit zdraví ale třeba sportovní výkony. A klidně může mít zas někdo vypozorovaný jiný segment. ;-) :)


Hodnocení: 0
čtv 02.02.2017, 19:24
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: JardaS - můj půst
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Tak :) .


Hodnocení: 0
čtv 02.02.2017, 19:51
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: JardaS - můj půst

Registrován: pát 06.01.2017, 11:31
Příspěvky: 18

Reputace: +6
Ahoj,

přináším poznatky z mé první 3-ky.
1.den - stejný jako u jedniček,žádný problém s jídlem, dostatek vody(kohoutkové).Pohyb lehký(bruslení na rybníce,převážně hraní s dětmi).Žádná stolice.Moč lehce světle žlutá až čirá.
2.den - žaludek se párkrát ozval,ale nic hrozného.Měl jsem pocit,že musím pořád něco dělat abych nemyslel na jídlo. Naštěstí v neštěstí nám nefungovalo zapalování plynové sporáku,tak jsem měl do oběda co dělat.Odpoledne se naskytla možnost si zahrát hokej a ten mi dodal po zbytek dne spousty energie.I když jsme měli odpoledne menší rodinou oslavu(chlebíčky,jednohubky i dort byl),tak jsem odolal i jako hostitel, který připravoval a krájel a nabízel.Za to se musím pochválit :).Stolice jednou.Moč lehce světle žlutá až čirá.
3.den - opět jsem musel něco dělat abych nemyslel na jídlo. Procházka s klukem to vyřešila jak dopoledne i odpoledne. Objevilo se krátké,slabé bolení hlavy asi 3x za den.Dále studenější a sušší ruce a při rychlém zvednutí,krátké zamotání hlavy.To bych přisoudil k nižšímu tlaku.Je zajímavé, že jsem vždy měl trochu vyšší tlak.Během dne jsem 3x vyplivnul žlutý hlen. Stolice žádná.Neměl jsem ani pocit prázdného břicha.Jinak jsem nevěřil, že to tak nechci říct snadno,ale bez vážnější problému zvládnu. Párkrát mi zavonělo jídlo,ale odolal jsem.Podvečer jsem se cítil trochu slabší tak jsem se jel na chvilku projet na kole,hned se to zlepšilo.Před spaním silnější kručení v břiše,tak jsem si šel raději lehnout. Moč lehce světle žlutá až čirá.Dostatek vody.

Každý den jsem cvičil 5-tibeťanů a řekl bych, že mi taky hodně pomohli.

Dnes 1. den návratovky - ráno napařená hrst BIO rajčat(alespoň doufám),ani jsem to celé nesnědl žaludek řekl dost. Přežvikoval jsem to snad 20min a ani mi to nevadilo vychutnal jsem si to.Pocit studených a sušších rukou přetrvává a po ránu se objevilo lehké bolení v krku na mandlích. To bych přisuzoval k těm mým vleklým angínám. Počítám, že až se pustím do 7-čky tak teprve se to pořádně projeví.Teď už si ten zbytek návratovky nezkazit. Odhodlání a sebekontrolu mám.


+ABCD, +Cef, +jardeur Hodnocení: +3
pon 06.02.2017, 10:31
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: JardaS - můj půst

Registrován: úte 21.02.2012, 00:17
Příspěvky: 254

Reputace: +84
seš nějakej vzornej hele :-)))

_________________
nejhorší způsob smrti je smrt z vyděšení ))


Hodnocení: 0
pon 06.02.2017, 11:09
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: JardaS - můj půst

Registrován: pát 06.01.2017, 11:31
Příspěvky: 18

Reputace: +6
Snad jsem se poučil od ostatních co udělaly chyby. Ale stejně ty chyby člověk musí nějaký udělat, aby si sám vyzkoušel následky a pak si z toho vzal ponaučení.


Hodnocení: 0
pon 06.02.2017, 11:22
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: JardaS - můj půst
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
jardeur píše:
seš nějakej vzornej hele :-)))


je vid.. to se jen tak nevidí ;-)

zatím paráda dojeď návrat :ok: :sun:


Hodnocení: 0
pon 06.02.2017, 12:19
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: JardaS - můj půst

Registrován: pát 06.01.2017, 11:31
Příspěvky: 18

Reputace: +6
Ahoj jen doplním můj 2 a 3 den návratovky.

2. den - ráno velký pocit hladu, tak jsem si dopřál rajčata s paprikou(opět napařené,měl jsem pocit, že potřebuji něco teplého do žaludku).Po poledni se dostavil hlad, ale vydržel jsem asi do 17h a pak jsem si s radostí dal 1 a půl hrušky(nikdy jsem to nedělal ale tentokrát jsem ji snědl úplně celou i s tím spodním bubákem :) )
3.den - ráno jsem měl velkou chuť na ovoce,připravil jsem si banán a hrušku.K obědu syrové rajce,paprika a mrkev k večeři opět hruška s banánem a kousek jablka.
Jo a jak jste mě chválili,tak máme nějaké problémy v práci a ten stres a nejistota si vybraly za své a ochutnal jsem sýrové tyčinky co jsme měli v práci.


Hodnocení: 0
čtv 09.02.2017, 11:43
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: JardaS - můj půst

Registrován: úte 21.02.2012, 00:17
Příspěvky: 254

Reputace: +84
tak snad si jich nesežral celou krabici :-)))

hele stres meli lidi v koncentraku...u nas je to jen zvysene napeti...a na to se s prominutim vykasli
bud to ma reseni ,,a nebo nema,,,me se paradoxne posledni dobou jevi nejlepsi nedelat nic
a vono se to vyresi samo .-)
jen pravda blbe se to obhajuje na poradach

_________________
nejhorší způsob smrti je smrt z vyděšení ))


+ABCD, +Cef Hodnocení: +2
čtv 09.02.2017, 12:22
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: JardaS - můj půst
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
JardaS píše:
Jo a jak jste mě chválili,tak máme nějaké problémy v práci a ten stres a nejistota si vybraly za své a ochutnal jsem sýrové tyčinky co jsme měli v práci.


no jak se říká zající se počítaj až po honu :-D
nicméně to tělo asi schroupalo bez potíží.. po 7 by si to následky asi vybralo :-)


Hodnocení: 0
čtv 09.02.2017, 13:17
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: JardaS - můj půst

Registrován: pát 06.01.2017, 11:31
Příspěvky: 18

Reputace: +6
Jarduer a ABCD oba máte pravdu. Na druhou stranu, je lepší, že mě to potkalo teď než až u nějakého delšího půstu. Alespoň jsem si o sobě zase něco nového dověděl a využiji to někdy v budoucnu. Moc se mi líbí ta věta," ..., že je to jen zvýšené napětí". Nejde-li o život, jde o hovno.


+Cef Hodnocení: +1
pát 10.02.2017, 10:00
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: JardaS - můj půst
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Taaaak ! :-D)


Hodnocení: 0
pát 10.02.2017, 11:25
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: JardaS - můj půst

Registrován: úte 21.02.2012, 00:17
Příspěvky: 254

Reputace: +84
hele ja se tim zabyval a trapil leta .....
jasne ze te firma potrebuje zdimat co to jde,,,ale pokud se nechas
tak ses v prdelce,,,dobre se to keca,,hur se to dela....ale jesnou s tim
clovek zacit musi , nebo ho to jednou zlomi

_________________
nejhorší způsob smrti je smrt z vyděšení ))


Hodnocení: 0
pát 10.02.2017, 11:41
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: JardaS - můj půst
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Jj, delal jsem kratko u firmy po prevrate, prisla nouze a mraz na psa a musel jsem vzit nejakou "zatracenou zkur...nou praci" :D) ..
No a tam Te vsim konanim porad udrzuji podvedome "bez nas zahybńes, bez nas zahynes" porad dokola, jako nejakou mantru:).
Jedina sance jak tomu nepodlehnout je ziskat si odstup (- zoom - dlouha dovolena, dlouha nemocenska apod.).

Me pomohlo to druhy:)
Po skonceni neschopenky (a blbych narazek o mozne vypovedi pro dlouhy marodeni s prochlazenym ramenem z te skvele prace)
meli s mym prichodem do prace vypoved na stole v tu ranu - jenze ode me:).
Si asi umite predstavit ty jejich protazene rypouse :) .

Jsem se dostatecne doma probral, abych zjistil, ze v takovym blazinci delt nechci a nebudu:).
Udelal jsem radej dalsi masinu do dilny a rozjel jinou vyrobu a bylo po prdelkach s masazi mozku:).
Magori vyvesovali mesicne grafy jak kdo hezky poslusne a hlavne hodne delal(!!!), no debilove :D) .


Hodnocení: 0
pát 10.02.2017, 12:11
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: JardaS - můj půst

Registrován: pát 06.01.2017, 11:31
Příspěvky: 18

Reputace: +6
Ahoj
tak jsem opět tady a musím vás požádat o radu.Začal jsem svoji první 7-čku a dnes je to už 6 den půstu.Zatím je to celkem v pohodě žádný velký bolesti hlavy ani únava se nedostavily,co mě překvapilo ,že normálně funguji až do večera(jízda do i z práce na kole,30min procházka,hraní s dětmi,5 tibeťanů,lehčí práce kole domu).Samozřejmě je někdy únava,ale po chvilce odezní.
Během 5 dne se u mě objevilo časté krkání a nafouklo se mi lehce břicho až to chvilkou bylo nepříjemné. Tento stav mám i dnes.Stolice byla v 1 a 2 dni půstu pak už ne.Určitě to má důsledek se zbytky jídla ve střevech. Moje otázka zní mám si udělat klystýr?Sice tuším odpověď, ale raději se zeptám.
Díky za rady


Hodnocení: 0
čtv 09.03.2017, 13:44
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: JardaS - můj půst
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.07.2012, 19:04
Příspěvky: 550
Bydliště: Horšovský Týn
pestrá strava sungazing dosažený půst 1 den dosažený půst 3 dny dosažený půst 7 dnů dosažený půst 21 dnů křesťan
Reputace: +298
Krkání bych spíš viděl v souvislosti se spolykaným vzduchem při půstu .

_________________
Sedm miliard lidí na planetě = sedm miliard cest.

Aneb

Žák se učí,
učitel má touhu vyučovat,
mistr inspiruje.

admin: Uživatel zesnul 2. května 2017. Vzpomínáme.


Hodnocení: 0
čtv 09.03.2017, 16:29
Profil

(Mirek, admin)
 Odkaz na příspěvek Re: JardaS - můj půst
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 15.12.2011, 10:43
Příspěvky: 3258

Reputace: +1690
Ne polykání vzduchu, ale zvýšení činnosti střevních bakterií a jiných parazitů, kteří tráví zbytky potravy, ale už jim zbyl jen odpad, ne moc dobrá strava pro ně, tak recyklují a produkují plyny a toxiny. V dalších dnech by už pomřely hlady. Klystýr by trošku pomohl, ale moc ne (zbytky z žaludku a tenkého střeva stejně neodstraní). Spíš pomůže voda na odplavování. Vydržet, to přejde.


+ANTONÍN Hodnocení: +1
čtv 09.03.2017, 17:34
Profil Zobrazit autorovy stránky
 Odkaz na příspěvek Re: JardaS - můj půst
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30.05.2012, 09:32
Příspěvky: 1961

Reputace: +992
Zbytky ve střevech.


+ANTONÍN Hodnocení: +1
čtv 09.03.2017, 19:26
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: JardaS - můj půst

Registrován: pát 06.01.2017, 11:31
Příspěvky: 18

Reputace: +6
Děkuji za odpověď, dnes je to mnohem lepší i když se někdy ozve kručení v břiše.Ještě dvě otázky, který mě zajímají a vy mi na ni určitě dokážete odpovědět.
1) občas se mi při chůzi stane, že se mi znecitlivějí(podobné k mravenčení) pár prstů u nohou a trvá to po celou dobu chůze,pak to vždy odezní.
2) dnes mám poslední den půstu a zítra bych měl začít s návratovkou. Ale v neděli je úplněk a ten silně očišťuje. Měl bych si ten půst prodloužit alespoň do neděle?
Díky za rady moc si jich vážim


Hodnocení: 0
pát 10.03.2017, 10:04
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: JardaS - můj půst
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
JardaS píše:
Děkuji za odpověď, dnes je to mnohem lepší i když se někdy ozve kručení v břiše.Ještě dvě otázky, který mě zajímají a vy mi na ni určitě dokážete odpovědět.
1) občas se mi při chůzi stane, že se mi znecitlivějí(podobné k mravenčení) pár prstů u nohou a trvá to po celou dobu chůze,pak to vždy odezní.
2) dnes mám poslední den půstu a zítra bych měl začít s návratovkou. Ale v neděli je úplněk a ten silně očišťuje. Měl bych si ten půst prodloužit alespoň do neděle?
Díky za rady moc si jich vážim


1)stává se normálně když odezní nepátrej po tom co to je buď rád ... souvisí to s prokrvením té které části
2)pokud Tě nic nebolí protáhni to neboj se toho :-)


+ANTONÍN, +Cef Hodnocení: +2
pát 10.03.2017, 11:09
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 43 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz