Na hlavní stránku  
Právě je pát 19.04.2024, 07:16

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 14 ] 
Autor Zpráva
 Odkaz na příspěvek Půst do oficiálních struktur

Registrován: pon 13.02.2017, 14:24
Příspěvky: 3

Reputace: 0
Nazdar všichni, děkuji za přijetí.¨

Povedlo se mi něco v co jsem absolutně nedoufal - protlačit půst na velmi důležité místo - do veřejné soutěže videí Nadačního fondu Neuron, partnerem soutěže je vlivné médium - TV Prima ZOOM.

Je to soutěž - vítěznému videu bude ze strany fondu pomoženo nemalou finanční částkou ale hlavně taky zviditelněním, např. právě v TV Prima.

JE TO OBROVSKÁ ŠANCE PRO MNOHO NEMOCNÝCH, skeptiky respektuji, kdož ale to cítíte jako já prosím o Váš hlas, děkuji. Tlučte a bude vám otevřeno... pojďme tlouct :-)

Jen tak ze srandy jsem tam zaslal těch videí 5 a přijali je všechny (!) - hlasujte ale HLAVNĚ prosím pro video "SKUTEČNÁ RAKOVINA" (ale hlasů máte neomezeně)
http://neuronzoom.nfneuron.cz/hlasovani/ úplně nahoře musíte zaregistrovat svůj mail, do něj vám přijde odkaz - bacha mně spadl do spamu !


Hodnocení: 0
pon 13.02.2017, 14:30
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Půst do oficiálních struktur
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Se bojim Staniku, z tu asi neporidis .
Co vim tak nikdo tu s pustem o vstup do zumpy (coz mainstreamovy media jsou do jednoho) zajem nema .

Navic pustu vdecim za zivot po hodne, hodne blbe nemoci a k cemu mi jsou prachy ? Hmmm ? ..
Ani zdarma, ani za prachy, sry .. (respective tak vysokou nabidku mi tezko ucinis)


+HiMoon, +Kei, +Panda Hodnocení: +3
pon 13.02.2017, 17:31
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Půst do oficiálních struktur
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30.05.2012, 09:32
Příspěvky: 1961

Reputace: +992
Ahoj Stando, rád o tobě zase slyším. Co tě prosím tě vede k propagaci půstu? To ho chceš snad zpeněžit?
Hlas rozhodně nedám a ani to nehodlám odvírat. Půst do žumpy nepatří, každý se musí zasloužit minimálně tím že se o něj začne sám zajímat.


+Cef, +HiMoon, +Panda Hodnocení: +3
pon 13.02.2017, 21:31
Profil

(Mirek, admin)
 Odkaz na příspěvek Re: Půst do oficiálních struktur
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 15.12.2011, 10:43
Příspěvky: 3258

Reputace: +1690
Navíc tahle videa jsou i dost nešťastně zvolená. Statické texty se hodí sotva tak pro powerpoint prezentaci, ale jako videa nezaujmou.


+Cef Hodnocení: +1
pon 13.02.2017, 22:04
Profil Zobrazit autorovy stránky
 Odkaz na příspěvek Re: Půst do oficiálních struktur
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30.05.2012, 09:32
Příspěvky: 1961

Reputace: +992
Uff, tak jsem klidnej, tohle opravdu nikoho nezaujme. ;-)


+Panda Hodnocení: +1
pon 13.02.2017, 22:24
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Půst do oficiálních struktur

Registrován: pon 13.02.2017, 14:24
Příspěvky: 3

Reputace: 0
Panda píše:
Navíc tahle videa jsou i dost nešťastně zvolená. Statické texty se hodí sotva tak pro powerpoint prezentaci, ale jako videa nezaujmou.

když já to s pc vůbec neumím, tohle je maximum co dám dohromady, tak aspoň něco :-) zároveň výzva pro ty co umí víc... ta soutěž je každý rok...

ale ten fond toho dělá víc - Pando tebe a tvých názorů si vážím, uznávám tvé znalosti - zvaž, budu psát projekt i sem http://www.nfneuron.cz/cs/neuron-impuls/ kdybys chtěl na tom spolupracovat... jsem názoru, že půst by měl vyjít z gheta v kterém je a platí "vše co si člověk dokáže představit dokáže taky uskutečnit", pokud už dopředu složíme ruky do klína je jistota, že se nikdy nic nezmění, pokud ale budem bojovat máme aspoň naději, že třeba... pokud to cítíš jinak ok

ostatním dík za názory, respektuju


Hodnocení: 0
čtv 16.02.2017, 09:28
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Půst do oficiálních struktur

Registrován: úte 21.02.2012, 00:17
Příspěvky: 254

Reputace: +84
Standa Kunc píše:
Panda píše:
Navíc tahle videa jsou i dost nešťastně zvolená. Statické texty se hodí sotva tak pro powerpoint prezentaci, ale jako videa nezaujmou.

když já to s pc vůbec neumím, tohle je maximum co dám dohromady, tak aspoň něco :-) zároveň výzva pro ty co umí víc... ta soutěž je každý rok...

ale ten fond toho dělá víc - Pando tebe a tvých názorů si vážím, uznávám tvé znalosti - zvaž, budu psát projekt i sem http://www.nfneuron.cz/cs/neuron-impuls/ kdybys chtěl na tom spolupracovat... jsem názoru, že půst by měl vyjít z gheta v kterém je a platí "vše co si člověk dokáže představit dokáže taky uskutečnit", pokud už dopředu složíme ruky do klína je jistota, že se nikdy nic nezmění, pokud ale budem bojovat máme aspoň naději, že třeba... pokud to cítíš jinak ok

ostatním dík za názory, respektuju


Milý Stanislave , propagátoři půstu již byli , mnoho slavných osobností, lékaři atd...a vše skončilo jak skončilo, pokud už chceš ve jménu půstu čerpat žumpoidní dotační tituly,,,tak pán bůh s tebou a tvojí karmou , protože i kdyby jsi uspěl, tak tvá karma utrpí takovou
pecku , že se budeš docela dlouho divit,,,přečti si něco o bílé magii a snímání břemen z cizích osob....
neznám nic jednoduššího , než v dnešní době najít doménu www.pust.cz :-) Cesta je tam jasná. Kdo po ní nedokáže
jít a potřebuje berličky , tak tomu to bude k prdu .....

_________________
nejhorší způsob smrti je smrt z vyděšení ))


+Cef, +Petr, +detox Hodnocení: +3
čtv 16.02.2017, 10:20
Profil

(Mirek, admin)
 Odkaz na příspěvek Re: Půst do oficiálních struktur
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 15.12.2011, 10:43
Příspěvky: 3258

Reputace: +1690
Informací je všude tak správně jak má být, záleží na tom zda je člověk připravený k jejich přijmutí. Když jsem před 9 lety "objevil" půsty a vitariánství, měl jsem pocit že jsem objevil poklad který nikdo nezná, protože jsem do té doby 40 let o ničem takovém neslyšel. Ale ty informace tu vždy byly, jen nebyly pro mě. Dnes naopak vidím jak je všech těchto informací všude nadbytek.

Půsty se nedají řešit vědeckou cestou. To není dobrý směr k propagaci. Věda tohle nevykoumá, protože zkoumá jen o jeden malý aspekt. Nejde tam jen o nějaké fyzické očišťování organismu. Stejně jako nevykoumá proč a jak funguje breathariánství. Naše současná společnost jde teď technickou cestou. Musí se nejdříve pár století v tomto směru vyřádit než obrátí pozornost jiným směrem a bude připravená s půsty pracovat nějak globálněji.

Není třeba bojovat a snažit se v tomto směru něco měnit - protože jak říká jedna jistá písnička "Věř mi, že vše je tak jak má být!" Vše co se děje, děje se nejlépe tak jak to má být.


+Cef, +HiMoon, +Lenuška, +detox Hodnocení: +4
čtv 16.02.2017, 10:21
Profil Zobrazit autorovy stránky
 Odkaz na příspěvek Re: Půst do oficiálních struktur
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Standa Kunc píše:
.. pokud ale budem bojovat máme aspoň naději

Staniku, tos jeste za cely ty roky (co se nazorove zcela mijime) nepochpil jednu zakladni vec, a to ze BOJEM niceho nedosahnes ? :-)
Proc porad slysis z medii "Prohral svuj letity BOJ se zakernou nemoci" ?
Inu pac BOJ je negativni emoce uz sama o sobe a je to to posledni co nemocny clovek potrebuje k uzdraveni ..

Jinymi slovy pust do (zumpy) konzumu nepatri, je to kazdeho individualni (a pomerne i intimni) volba:).
Je to "dar z nebes" a bylo receno "Buh nema rad, kdyz mu nekdo micha jeho kartama" - uz jsi nekdy slysel ? ;-)
Nemoc je taky dar a JENOM Tvuj kriz a ten nema z Tebe pravo nikdo druhy sejmout, nasmerovat ano, ale udelat za Tebe (klinikou pustu apod.) uz nikoli :-) .

Evidentne nechapes tuto zakladni Pravdu, kterou ctili nasi predkove uz tisice let pred nami, neobjevil jsi zhola nic noveho, bez urazky.
Plosne sirit "dobro" (= "dobro" z Tveho pohledu) proste nelze, smir se s tim a ulevi se Ti:) .


+Lenuška, +Panda Hodnocení: +2
čtv 16.02.2017, 11:24
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Půst do oficiálních struktur
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30.05.2012, 09:32
Příspěvky: 1961

Reputace: +992
Stando jenom dáš informace lidem které půst nezajímá, a kteří je použijí proti tobě a ostatním půstujícím. Pokud to není čistě snaha vytřískat na půstu nějaký penízky. V tom případě doporučuji zvednout zadek a začít dělat něco co si lidé sami žádají a za co jsou ochotni zaplatit. Možná to bude větší dřina ale zato poctivá práce.


+ABCD, +Cef Hodnocení: +2
čtv 16.02.2017, 11:29
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Půst do oficiálních struktur
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Panda píše:
Ale ty informace tu vždy byly, jen nebyly pro mě. Dnes naopak vidím jak je všech těchto informací všude nadbytek.

Rovnez podpis pod tohleto :- )


Hodnocení: 0
čtv 16.02.2017, 11:30
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Půst do oficiálních struktur

Registrován: pon 13.02.2017, 14:24
Příspěvky: 3

Reputace: 0
ok Pando a ostatní, já vám vaši cestu neberu a respektuji ale nenechám si ani vzít tu moji, jsme holt z jiných těst, máme na to každý právo... držím palce ať je vaše cesta co nejlepší...


Hodnocení: 0
čtv 16.02.2017, 13:41
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: Půst do oficiálních struktur
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
Řekla bych že si zbytečně plácáte játra ... tohle má povahu spasitelského syndromu, a ten jen tak nepřejde, možná časem ale většinou, až po té co dotyčný dostane pořádně přes pazoury, právě proto že to myslel dobře... jinak známé jako páchání dobra.
Jak krásně napsal Cef "Bůh nemá rád, když mu někdo míchá s kartama"
až dozraje čas lidi ho budou používat ted jsou ale v zajetí bílých plášťů, nicméně je vidět na rozrůstající se základně, že lidí co se léčí jinak než ofikl medicínou přibývá.. otázka vývoje a urychlit tento vývoj je míchat Bohu kartama


Hodnocení: 0
čtv 16.02.2017, 15:14
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Půst do oficiálních struktur
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30.05.2012, 09:32
Příspěvky: 1961

Reputace: +992
Standův spasitelský syndrom trvá už asi deset let, dohledávat na vitoši nebudu. Od člověka který před deseti lety držel 21 dnů půstu očekávám něco jinýho. Zde se jedná spíš o snahu zpeněžit co ho jiní naučili a není to poprvý.


+Cef Hodnocení: +1
čtv 16.02.2017, 17:19
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 14 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: AhrefsBot [Bot] a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz