Na hlavní stránku  
Právě je pát 19.04.2024, 15:32

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 596 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 16, 17, 18, 19, 20  Další
Autor Zpráva
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka podle Pavla Máchy (www.pust.cz)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30.05.2012, 09:32
Příspěvky: 1961

Reputace: +992
:-D
Shelly neplyveme, topinambur v návratu klidně vyzkoušej, nic zdraví nebezpečnýho se ti asi nestane. Ale celý a ne šťávy. Obsahuje nestravitelný cukry podobně jako luštěniny, proto jsou běžný druhy zeleniny vhodnější.


+jao Hodnocení: +1
pon 07.03.2016, 20:38
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka podle Pavla Máchy (www.pust.cz)
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
jao píše:
Veta, že sa Ti nechcelo čítať všetko tam nepatrí preto, lebo to svedčí o Tvojej lenivosti a nafúkanosti.
Veta, že namísto těchto dvou zelenin něco ještě jiného, svedčí o Tvojom prevládajúcom egu robiť niečo inak a zviditeľniť sa.
Pri sadení cibuľe do zeme nič nového nevymyslíš, je to rokmi overené mnohými "zemědelci".

To nam sem zase odkudsi spadnul arogantni nafuka, vid ? :D) ..
Nechte ho, at si dela co chce, kdyz je chytrej jak radio, jsem tu nekde psal celkem nedavno nekomu jinymu ze kazdy si musi nabit hubu hezky sam, bez cizi asistence:).
Jeste Ti pak vynada, ze si mu na tu JIP-ku pomohl Ty, pac jeho genius Tvoji dobre minenou radu nepochopil, od takovych se drz(te) radeji dal:).


Hodnocení: 0
pon 07.03.2016, 23:30
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka podle Pavla Máchy (www.pust.cz)
Uživatelský avatar

Registrován: pát 18.07.2014, 08:23
Příspěvky: 249

Reputace: +141
Cef píše:
To nam sem zase odkudsi spadnul arogantni nafuka, vid ? :D) ..

Cefíku, spomeň si, ako som aj ja na začiatku tiež mudroval :-)

Shelly, žiadny strach. Aj ja som si musel kedysi pred zrkadlom dať do držky, kým som pochopil o čom tu vlastne Tí "zlí" štamgasti hovoria. To príde časom. Potom zistíš, že to boli najúprimnejšie vety, ktoré Ti ani predtým a ani potom nikto nikdy nepovedal priamo do očí.
Ale potom, keď pochopíš, sa svet na opačnú stranu obráti.


+ANTONÍN, +Cef, +Panda Hodnocení: +3
úte 08.03.2016, 00:03
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka podle Pavla Máchy (www.pust.cz)
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
a jelikož mi bylo hned po prvních příspěvcích jasný, že tu bude ještě legrace, připomínám citát který by možná stál za to, dát do úvodu těchto stránek, aby si ho každý, kdo sem vleze,musel přečíst než postoupí do diskuze. Neb je dokonale trefný pro tyto stránky.

„Opravdový soucit dokáže jednomu pěkně zatopit a o některých dnech není příjemný. Jestli nejsi připraven na OHEŇ, najdi si nějakého newageáckého, slaďoučkého, permanentně se usmívajícího učitele a nauč se onálepkovat si ego duchovně znějícími výrazy. Ale od těch, co praktikují OPRAVDOVÝ SOUCIT, se drž radši dál, protože by ti připálili prdel, kamaráde.“


+Cef, +jao Hodnocení: +2
úte 08.03.2016, 00:30
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka podle Pavla Máchy (www.pust.cz)
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
jao píše:
Cefíku, spomeň si, ako som aj ja na začiatku tiež mudroval :-)
Hehe, to je nesrovnatelny, tady chybi elementarni spetka pokory pred cimkoliv, uz jen ty dlouhy kecy je unavny cist :) .
Ono je taky rozdil mudrovat a blbe pyskovat:))) .


Hodnocení: 0
stř 09.03.2016, 19:31
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka podle Pavla Máchy (www.pust.cz)
Uživatelský avatar

Registrován: pát 18.07.2014, 08:23
Příspěvky: 249

Reputace: +141
Cef píše:
elementarni spetka pokory pred cimkoliv

Nová doba. Host vyhazuje číšníka.


Hodnocení: 0
stř 09.03.2016, 22:08
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka podle Pavla Máchy (www.pust.cz)
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
:)


Hodnocení: 0
čtv 10.03.2016, 22:15
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka podle Pavla Máchy (www.pust.cz)
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.07.2012, 19:04
Příspěvky: 550
Bydliště: Horšovský Týn
pestrá strava sungazing dosažený půst 1 den dosažený půst 3 dny dosažený půst 7 dnů dosažený půst 21 dnů křesťan
Reputace: +298
Pro lenochy je viewtopic.php?f=5&t=409
A do návratovky odšťavňovač NEPATŘÍ.(jak psal PM).

_________________
Sedm miliard lidí na planetě = sedm miliard cest.

Aneb

Žák se učí,
učitel má touhu vyučovat,
mistr inspiruje.

admin: Uživatel zesnul 2. května 2017. Vzpomínáme.


Hodnocení: 0
úte 15.03.2016, 18:00
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka podle Pavla Máchy (www.pust.cz)
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
Tak letošní povinná 21 splňena... průběh až na malé výkyvy energie no řekla bych až nuda...
a jak se "nic" nedělo v půstu tak na fyzičnu změna změna a změna
těsně před začátkem půstu přišlo stěhování v práci,
pak následně ještě další jobovka v práci, což mě donutilo zamyslet se nad změnou zaměstnání
a aby se dovršila 3 vrána přišlo stěhování celého mého cirkusu do jiného bytu :lol:

takže klucí tam nahoře už stačilo :lol:


+Cef, +Petr, +jao Hodnocení: +3
pát 22.04.2016, 08:44
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka podle Pavla Máchy (www.pust.cz)
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Tak toz gratulace prevelika, co bych za ni dal :) . Se drz:).


Hodnocení: 0
pát 22.04.2016, 09:07
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka podle Pavla Máchy (www.pust.cz)
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
Cef píše:
Tak toz gratulace prevelika, co bych za ni dal :) . Se drz:).


Cefe tady už snad není k čemu gratulovat, proto píšu povinná :-D
ale i tak děkuji :sun:


Hodnocení: 0
pát 22.04.2016, 09:23
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka podle Pavla Máchy (www.pust.cz)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30.05.2012, 09:32
Příspěvky: 1961

Reputace: +992
:ok: :ok: :ok: :)


Hodnocení: 0
pát 22.04.2016, 10:01
Profil

(Mirek, admin)
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka podle Pavla Máchy (www.pust.cz)
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 15.12.2011, 10:43
Příspěvky: 3258

Reputace: +1690
ABCD proč jsi ještě na jídle, když už ho nepotřebuješ a jsi schopná být na práně?


Hodnocení: 0
pát 22.04.2016, 12:40
Profil Zobrazit autorovy stránky

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka podle Pavla Máchy (www.pust.cz)
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
Panda píše:
ABCD proč jsi ještě na jídle, když už ho nepotřebuješ a jsi schopná být na práně?


Pandi
jednak nemyslím si, že jsem k tomu už dospěla...ještě mnoho rezerv v čakrálním systému a taky jsou tu fyzické nedostatky, páč sama vím nejlíp kde mě bota tlačí
druhak tuhle ambici nemám, třeba časem to příjde samo, nicméně nemínim nic dělat na sílu protože Já CHCI být breatha
třeťak když to žrádlo je tááák dobrý :delicacy: :lol:


+ANTONÍN, +Cef Hodnocení: +2
pát 22.04.2016, 13:22
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka podle Pavla Máchy (www.pust.cz)
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Mňáááááááááám, ze jo ? .. to taky rikam, navic nezrat jeste nikomu starnuti Pandi nezastavilo a kopu prumernych roku navic nepridalo :D)))
Ovsem nekdo ma rad vdolky, jiny holky a je zapotrebi to respektovat, co je pro jednoho metou a vrcholem blaha, byt pro jineho nemusi, mam to podobne jako Abicko :-).
Taky mi osobni vaha stavkovala kolem 30 dne a taky jsem presto o nic neusiloval (krom zdravi, to mi zatim UUUPLNE staci) :).


Hodnocení: 0
pát 22.04.2016, 14:50
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka podle Pavla Máchy (www.pust.cz)
Uživatelský avatar

Registrován: pon 10.09.2012, 18:03
Příspěvky: 1287

Reputace: +443
ABCD píše:
Cef píše:
Tak toz gratulace prevelika, co bych za ni dal :) . Se drz:).


Cefe tady už snad není k čemu gratulovat, proto píšu povinná :-D
ale i tak děkuji :sun:

Abecedko, aby si mohla brat jednadvacitku jako nudu, tak si na sobe musela predtim hodne makat. Takze si pochvalu zaslouzis a basta ;-)


Hodnocení: 0
pát 22.04.2016, 22:39
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka podle Pavla Máchy (www.pust.cz)
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Fidli ! :D)


Hodnocení: 0
pát 22.04.2016, 22:41
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka podle Pavla Máchy (www.pust.cz)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30.05.2012, 09:32
Příspěvky: 1961

Reputace: +992
Půsty nuda jsou když se nedá jíst. Leda si po paměti psát kuchařku. :-D


+ABCD Hodnocení: +1
sob 23.04.2016, 08:24
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka podle Pavla Máchy (www.pust.cz)
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
přesně Peťo :ok:
to se ti líhnou i recepty na který si už dávno zapomněl :lol:


Hodnocení: 0
sob 23.04.2016, 09:49
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka podle Pavla Máchy (www.pust.cz)
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
Sába píše:
ABCD píše:
Cef píše:
Tak toz gratulace prevelika, co bych za ni dal :) . Se drz:).


Cefe tady už snad není k čemu gratulovat, proto píšu povinná :-D
ale i tak děkuji :sun:

Abecedko, aby si mohla brat jednadvacitku jako nudu, tak si na sobe musela predtim hodne makat. Takze si pochvalu zaslouzis a basta ;-)


Sábi nezapoměň že pust dělám už nějaký pátek takže z mého pohledu 21 je to povinnost a taky že by už v ní neměli být problémy. ;-)


Hodnocení: 0
sob 23.04.2016, 10:04
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka podle Pavla Máchy (www.pust.cz)
Uživatelský avatar

Registrován: pon 10.09.2012, 18:03
Příspěvky: 1287

Reputace: +443
Abecedko, no dobra, uz mlcim ;-) .

A kdyz uz jsem tak smela :-) , jak vypada navratovka takovyho zkusenyho pustare jako Ty? Jses poctive 21 dnu na ovozelu? Ze bys pouzivala rychlostartovaci jidlo se mi moc nezda, my zenske jsme takove poctivky :-) .

Jestli jsem moc vtirava, tak me posli nekam :)


Hodnocení: 0
sob 23.04.2016, 18:28
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka podle Pavla Máchy (www.pust.cz)
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
Sába píše:
Abecedko, no dobra, uz mlcim ;-) .

A kdyz uz jsem tak smela :-) , jak vypada navratovka takovyho zkusenyho pustare jako Ty? Jses poctive 21 dnu na ovozelu? Ze bys pouzivala rychlostartovaci jidlo se mi moc nezda, my zenske jsme takove poctivky :-) .

Jestli jsem moc vtirava, tak me posli nekam :)


návratovka vypadá tak že dám rychlostart a pokračuju tak jako každý jiný... ;-)
ačkoli ne celých 21 :-)


Hodnocení: 0
sob 23.04.2016, 20:06
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka podle Pavla Máchy (www.pust.cz)
Uživatelský avatar

Registrován: pon 10.09.2012, 18:03
Příspěvky: 1287

Reputace: +443
Ja myslela, ze po rychlostartovacim jidlu uz se muze jist normalne cokoli.


Hodnocení: 0
sob 23.04.2016, 21:32
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka podle Pavla Máchy (www.pust.cz)
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
Jo to myslíš správně... může... ;-)
ale taky nemusí... :-D
Sábi i když RS znám, neznamená to, že chci jíst hned druhý den "prasárny"


Hodnocení: 0
sob 23.04.2016, 22:09
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka podle Pavla Máchy (www.pust.cz)
Uživatelský avatar

Registrován: pon 10.09.2012, 18:03
Příspěvky: 1287

Reputace: +443
Prave proto mi k Tobe rychlostart nepasoval , ze bys hned najela na normos jidlo ;-)


Hodnocení: 0
sob 23.04.2016, 22:37
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka podle Pavla Máchy (www.pust.cz)
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
Sába píše:
Prave proto mi k Tobe rychlostart nepasoval , ze bys hned najela na normos jidlo ;-)


Sábi jo taky se už stalo...spíš jde o to trefit to přesně, protože taky už se stalo, že jsem to úplně přesně netrefila a couvala jsem

nicméně nedělala bych z toho vědu...pořád je se co učit, posunovat hranice a zkoušet, což se samozřejmě zásadně nedoporučuje začátečníkům, a už vůbec né těm co tím léčí nějaký neduh

dál bych to už moc nerozváděla...neb by to někdo mohl vzít za blbý konec
není účelem po půstu zpětně zasypat tělo bordelem....pořád je pro mě správná návratovka alfou a omegou úspěšného dokončení očistného procesu....


+Cef, +Sába Hodnocení: +2
sob 23.04.2016, 22:42
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka podle Pavla Máchy (www.pust.cz)
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Taaaak ! :D)


Hodnocení: 0
ned 24.04.2016, 16:25
Profil

(Lucy)
 Odkaz na příspěvek konec první 7, zítra návratovky..po poruše příjmu potravy

Registrován: ned 20.11.2016, 10:49
Příspěvky: 4
Bydliště: Plzeň
dosažený půst 1 den
Reputace: +2
Ahoj všem, pro pročtení celé diskuze jsem se rozhodla taky přispět :)

Je mi 23 let a dnes jedu poslední den svojí první 7. Mám za sebou pár 1, jednu 3...až to teď jsem netušila nic o kalendáři, ani významu návratovky a tak se docela těším na to, že tu sedmičku (snad) dotáhnu na 100% se vším všudy.
Ani nevím, jestli napsat že to bylo v pohodě a nebo jestli to byl záhul..asi od každýho trochu, ale musím říct, že mě to nesmírně bavilo :-)
První den, den a půl hlad jsem cítila hlad. Druhý den to přešlo, nastoupila únava, velká zima, pobolívání hlavy. Druhej a čtvrtej den jsem musela do práce (vstávání ve 4 ráno, práce od 5 do 14 hod), sranda na tom je, že pracuji jako kuchařka v kuchyni a teda musím říct, že větší sebekázeň než neujídat a neochutnávat při práci, jsem u sebe v životě neviděla :-D A paráda, zvládla jsem to. Čtvrtej a pátej den mě začaly pobolívat ledviny, svaly a hodně klouby (kyčle kolena), dost nepříjemně, moc jsem nechápala co se děje, tak jsem konečně začala hledat info o tom, jestli je to normální nebo ne - začala jsem totiž panikařit i stylem "panebožee, selhávaj mi ledviny, umřu" :lol: . Ve chvíli kdy jsem zjistila co a jak a že to není nic neobvyklého, tak jsem se uklidnila a v pohodě. Dneska sedmý den a už je necejtím. Jediný co mě teď "trápí" je ta pachuť a nepříjemnej zápach v puse..snažím se na to nemyslet, ale dává mi to celkem zabrat. Potom teda taky celou dobu hodně smrkám a hlením, ale z toho mám snad i radost - je krásně vidět jak jde všechno ven. Od čtvrtýho dne taky dělám jednou denně klystýr a i ten mi pomáhá. Dvakrát jsem si dala horkou vanu se sodou, to tělo krásně prohřálo a zklidnilo. Jinak se cejtím dobře, jen když třeba rychleji vstanu, nebo vyjdu schody, tak se mi rozbuší srdce - musím se zklidnit, trochu to prodýchat, narovnat páteř, propojit se ze zemí, projet si čakry a je to pryč. Tak to jen tak pro úvod, co mám přibližně za sebou ohledně půstu.

A teď k návratovce. Po přečtení vlákna tady už mám myslím si docela ucelenou představu jak na to. Jen mám otázku, o které tu zatím zmínka nebyla.. Je tu někdo, kdo má buď sám a nebo přes někoho zkušenost s půstováním a hlavně tedy návratovkou po léčené (a teď už o to víc si myslím, že VYléčené) poruše příjmu potravy? Čtyři roky, skoro 5 jsem žila s bulimie - většinu času z toho o ní nikdo nevěděl, takže pomoc nebyla - já sama nevěděla co dělat. Konkrétními psych. důvody vás tu asi nebudu zatěžovat, ale každopádně průběh to mělo co se jídla týče hodně specifický. Většina lidí to má tak, že zvrací aby nepřibrala. Já se ale přejedla a zvracela jsem proto, abych mohla pokračovat v jídle dál. Jezení mi dělalo moc dobře, umožnilo mi vypnout a kompenzovalo všechno to teplo, lásku celkově věci, co mi v životě chyběli, bylo to takový bezstarostný přepnutí na autopilota. Byla jsem 4 měsíce v léčebně, což v tu dobu bylo asi nejlepší z toho, co jsem reálně byla schopná zvládnout a kde se stabilizovat. Jenže jsem tam kejvla na léky a dejme tomu tak půl roku jsem brala lehčí antidepresiva. Nedělaly mi ale vůbec dobře, tak jsem je po propuštění sama vysadila, chvilku to s tělem mávalo, ale zvládla jsem absťáky a přísun chemie i návštěvy psychiatra a hraní si na pacienta bylo pryč. Myslím, že půst by mohl být onou sladkou tečkou k dostání těch hnusů z těla ven, i jsem to tak v posledních dnech hodně cítila. Už delší dobu se zabývám a moc mě baví duchovní rozvoj, meditace, propojování, tvoření a tak, v poslední cca půlroce se to zintenzivnělo :) Nezvracím, nepřejídám se a tělo mě k půstu samo dovedlo a za to jsem mu moc vděčná, dokonce už začínám sama sebe milovat..a o to asi celou dobu šlo, jen jsem si pro tu zkušenost vybrala trochu jinou cestu než většina.

Jen jak jsem tu četla všechny ty pravidla a "rizika" návratovky, mám z toho trochu strach...z těch vzorců z minula. Pevně věřím tomu, že s vůli kterou po tom všem mám, mám velkou šanci to zvládnout. Ale přece...obavy tam jsou. Měl by někdo nějakou zkušenost, radu?

Děkuju za jakoukoli odpověď a přeju parádní neděli všem :)
L.


Hodnocení: 0
ned 20.11.2016, 11:37
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka podle Pavla Máchy (www.pust.cz)
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
Ahojky vítej mezi námi ;-)

udržet disciplínu v návratu je pro většinu lidí, včetně těch co netrpěli poruchou příjmu, docela náročné, chce to Sloní vůli. Je možné, že se objeví nezkrotná chut dožrat se, čili zpětně doházet jídlem to, co bylo půstem vyházeno, je to průvodní jev, skoro u každého a zvládnou ho precizně Ti kteří mají hodně silnou vůli a nebo taky velký strach o sebe. V momentě, kdy se toto objeví se zastavit a zklidnit a ovládnout emoci to nutkání...jak jsem se dočetla pracuješ už s dechem, takže prodýchat, kdykoliv Tě taková myšlenka přepadne a popřípadě vypadnout z baráku a jít si třeba zasportovat nebo věnovat se činnosti která Tě baví. To je snad jediná rada, která se dá poskytnout. ;-)
držím palce v návratu :-)
P.s. je třeba si to, co Tě nutí, se jít najíst mimo doporučení UVĚDOMIT a ovládnout to. Nenechat ego rozum převčený za emoci strach obavy převládnout...prostě být pevná ve svém záměru.


Naposledy upravil ABCD dne ned 20.11.2016, 12:21, celkově upraveno 1

+ANTONÍN Hodnocení: +1
ned 20.11.2016, 12:12
Profil

(Lucy)
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka podle Pavla Máchy (www.pust.cz)

Registrován: ned 20.11.2016, 10:49
Příspěvky: 4
Bydliště: Plzeň
dosažený půst 1 den
Reputace: +2
Mám to v plánu, hodně mi pomáhala muzika, hlavně hraní - to už během půstu. Zítra máme večer koncert s kapelou, tak to beru jako rozptýlení při prvním dnu..a vzhledem k tomu, že v týdnu mám školu, zkoušky se sborem a podobně, doufám, že rozptýlení bude dostatek :)


Hodnocení: 0
ned 20.11.2016, 12:21
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 596 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 16, 17, 18, 19, 20  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz