Na hlavní stránku  
Právě je pát 19.04.2024, 22:00

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 81 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Odkaz na příspěvek Re: Diskuze k článku "Fruktariánství"

Registrován: pát 30.05.2014, 12:35
Příspěvky: 69

Reputace: +16
Proste aj ked som isiel do toho tak s takou pokorou som si to dovolil jakeby neviem to poriadne vysvetlit nevadi ale sak to neni dolezite. Dolezite je ze som sa z toho nezrutil a idem s hlavou hore dalej ...


Hodnocení: 0
pon 14.07.2014, 11:14
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Diskuze k článku "Fruktariánství"

Registrován: pát 30.05.2014, 12:35
Příspěvky: 69

Reputace: +16
A fakt som si to s frajerkou uzil :) kokos a ten langos uplna zverina :D to jakeby som isiel na nejaky trip :D tak mi to pripadalo ako ze nikdy som si tak neuzil jedlo :D normalne sme si sadli do auta a ja som sa skoro pomodlil za tie sladkosti :D a ten langos fajnovo na velkom poli s psenicou :D Fakt som si to nikdy tak neuzil sranda totok :D


Hodnocení: 0
pon 14.07.2014, 11:25
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Diskuze k článku "Fruktariánství"
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.07.2012, 19:04
Příspěvky: 550
Bydliště: Horšovský Týn
pestrá strava sungazing dosažený půst 1 den dosažený půst 3 dny dosažený půst 7 dnů dosažený půst 21 dnů křesťan
Reputace: +298
Stávalo se mi častokrát, takhle kvečeru, že jsem dostával neodbytnou chuť na čokoládu. A potom padla za ,,oběť" komplet celá :-[ .
Když jsem byl na živé stravě, tak se tahle ,,chuť" občas projevovala. A potom jsem opět nějakou čokoládu ,,zdolal" :-/ (podlehl jsem závislosti ).
Ale stávalo se občas, že jsem to pomocí vůle vydržel :-x (a to bylo zase špatně, protože to byl boj a jak píše pan Werdin: ,,Boj přináši zranění.")
A poté jsem objevil paní Boutenko a její knihu ,,12 kroků k živé stravě". A začal jsem praktikovat její ,,zelené koktejly" . Mám výhodu vlastní zahrádky. Takže vlastní saláty, vlastní jedlý plevel,...

Po čase jsem zjistil, že moje tělo se už nedožaduje večerních čokoládových chutí. Dle mého názoru tělo dostalo to, co potřebovalo. A moje závislost v této oblasti nebyla tak velká, abych ji nezdolal pouhým dodáním tělu toho, co potřebovalo.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Minulý víkend jsem se dostal na festivalu ,,Miluj svůj život" na přednášku o živé stravě. Po přednášce jsme s lektorem dlouze diskutovali a bylo to velmi inspirativní.
A došli jsme shodně k jenomu závěru. Pokud je člověk pouze na živé stravě a kupuje zboží (ovoce a zeleninu) pouze z obchodů, velice snadno se může stát, že jeho tělo je nedostatečně vyživováno. Je tomu tak proto, že neustále klesá hodnota většiny výživových látek v tomto zboží.
Toto není jen můj výmysl, ale je to ověřené klasickou vědou. Proč je tomu tak, je nasnadě. Umělá hnojiva, přešlechtění, ...
A jak z toho ven. Já jsem nabízel moje řešení. Vlastní výpěstky a jedlé rostliny z ,,nezasažené" přírody.

Přednášející měla zajímavou alternativu pro lidi z měst, kteří se k materiálu, který mám k dispozici já, nemohou dostat. Jsou to potravinové doplňky, které jsou na přírodní bázi a jsou koncentrované. Například různé sušené řasy, sušený mladý ječmen atd.

Když to celkově shrnu; je třeba dodat tělu to, co mu chybí. Pokud to uděláme, bude nás méně otravovat požadavky na doplnění látek, které potřebuje ( A doplnění poté, co se tělo dožaduje nějakých látek, se pak může zvrhnout v nekontrolovatelnou reakci. O tom by nám mohly vyprávět lednice a jiné zdroje návykové potravy) .

_________________
Sedm miliard lidí na planetě = sedm miliard cest.

Aneb

Žák se učí,
učitel má touhu vyučovat,
mistr inspiruje.

admin: Uživatel zesnul 2. května 2017. Vzpomínáme.


Hodnocení: 0
pon 14.07.2014, 13:24
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Diskuze k článku "Fruktariánství"

Registrován: pát 30.05.2014, 12:35
Příspěvky: 69

Reputace: +16
Ako ano mas pravdu ne ze ne. Ale ja neviem proste ja som nastaveny tak ze vysvetlim:


chcem si jedlom co najmenej komplikovat zivot ( moj smer cesty je bretharian tam vnimam dokonalu slobodu )
cize kupujem iba ovocie a zeleninu v hypermarketoch (sem tam sa mi nieco podari ako dar dostat zo zahrady ale len sem tam )
no a tu zeleninu alebo ovocie ktore jem tak ho jem s uplnou vierou chapes? Proste raz chcem pestovat vlastne plodiny mat kus zeme a tak ale pokial zijem v panelaku nijak si to nekomplikujem proste vojdem do obchodu zoberem melon paradajky uhorku papriku nejake ovocie vzdy rozne co je v akcii a neriem viac. Nekomplikujem si tym zivot. Proste to jem a verim ze to bude v pohode ze moje telo dostava vsetko co ma z tej stravy plus mam anjelov ktory nadomnou stoja a vyzivuju ma tak isto (pomahaju vyzivovat) takze tak no. Proste verim ze to je ok a este si to ovocie aj uzivam pokial je leto je tam ta moznost v zime asi ne :DDD


Naposledy upravil Roberto dne úte 15.07.2014, 09:44, celkově upraveno 1

Hodnocení: 0
pon 14.07.2014, 17:29
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Diskuze k článku "Fruktariánství"
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.07.2012, 19:04
Příspěvky: 550
Bydliště: Horšovský Týn
pestrá strava sungazing dosažený půst 1 den dosažený půst 3 dny dosažený půst 7 dnů dosažený půst 21 dnů křesťan
Reputace: +298
To co tady píšu není dogma. Je to inspirace.
Vyber si co chceš.
A dělej to jak chceš.
;-)

_________________
Sedm miliard lidí na planetě = sedm miliard cest.

Aneb

Žák se učí,
učitel má touhu vyučovat,
mistr inspiruje.

admin: Uživatel zesnul 2. května 2017. Vzpomínáme.


Hodnocení: 0
pon 14.07.2014, 23:44
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Roberto

Registrován: pon 30.12.2013, 01:01
Příspěvky: 13

Reputace: +1
Mňa pestovanie nebaví ani nikdy nebavilo. Na druhej strane ovocie a zelenina z obchodu nie je bohviečo aj keď je v tzv. bio kvalite. Aj z toho dôvodu je pre mňa brethariánstvo ideálne. Tá úžasná sloboda. Už len sa k tomu nejako dopracovať. :)

_________________
"Většina lidí věří v Boha ale nevěří v Boha, který věří v lidi..."
N.D.W.

You cannot have life. You cannot lose life. You´re life.
T.S.


Hodnocení: 0
čtv 17.07.2014, 20:06
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Roberto

Registrován: pát 30.05.2014, 12:35
Příspěvky: 69

Reputace: +16
Plne s tebou suhlasim...


Hodnocení: 0
pát 18.07.2014, 08:39
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Diskuze k článku "Fruktariánství"
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.07.2012, 19:04
Příspěvky: 550
Bydliště: Horšovský Týn
pestrá strava sungazing dosažený půst 1 den dosažený půst 3 dny dosažený půst 7 dnů dosažený půst 21 dnů křesťan
Reputace: +298
Roberto píše:
Panda píše:
... A myslite ze musim uplne vychudnut? Lebo mal som 104kg a teraz mam 82kg a mohlo by sa to aj pomaly zastavit ;-)


Váhu neřeš.
Já vím, že v naší společnosti znamená hubený=nemocný :crazy: . Ale pokud bys byl v Indii, zase by to bylo něco jiné.
Váha je dogma, které nám někdo vsugeroval. A tak se vážíme a honíme :remorse: kilogramy (tu nahoru, tu dolu) podle toho, jak to někdo vymyslel. Ale vymyslel to pro nás? :evil:
Naše tělo je superchytré O:-) Váhu má takovou, jakou potřebuje.
Mnohem důležitější je energie a to jak se cítíš. :dance:

_________________
Sedm miliard lidí na planetě = sedm miliard cest.

Aneb

Žák se učí,
učitel má touhu vyučovat,
mistr inspiruje.

admin: Uživatel zesnul 2. května 2017. Vzpomínáme.


+Panda Hodnocení: +1
ned 20.07.2014, 18:30
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Roberto

Registrován: pát 30.05.2014, 12:35
Příspěvky: 69

Reputace: +16
Den: 28.7.2014

experimenty a stale experimenty. V poradi druhy vikend experimentu. Cez tyzden ovocie zelenina jednodnove posty cez vikend skusam veci ktore som miloval a hodnotim pocity. Vcera nedela china, krevety, ryzove rezance, ostrokysla. Pocity teplo, potenie a zle zle vobec to nestalo za to som rad ze chinu som s lahkostou vyradil lebo som ju volakedy mal rad. Cokolada Lindt gulicky moje naj pokusenie no tu je ta chut stale ok velmi mi chutili :) S cokoladou Merci, tofife, milka tam je problem to nejak nedokazem uplne odstranit. Co sa tyka jedla tak zistujem jednu vec ze moj okruh sa velmi zmensil ale cez vikend to vyzera ze z toho okruhu co ostal si doprajem a uplne si to uzivam. Takze v kratkosti ked to opisem cez tyzden som na ovoci a zelenine ale cez vikend podlahnem luxusnym chutiam. Co do huby nedam ani cez vikend je maso ako hydina,divina v jednoduchosti ziadne maso okrem ryb a kreviet :) Takze tak no je to cele divne ja viem ale uz to neriesim nejak zasadne. Takze tak no myslel som ze jake je to jednoduche ale je rozdiel cestu poznat a kracat po nej. Tot vse zatial.


Hodnocení: 0
pon 28.07.2014, 16:00
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Roberto

Registrován: pát 30.05.2014, 12:35
Příspěvky: 69

Reputace: +16
Cize bez TYRANIE uplne odpadlo:

Maso (vsetko okrem ryb a kreviet)

Stale sa snazim jest iba ovocie a zeleninu citim ze to je spravne ale uz sa nijak netyram a ked mam chut tak si dam. Takze uz ani neviem ci som vegetarian alebo fruitarian :D Kaslem na to uz sa riadim naozaj pocitom a intuiciou. Ked raz budem mat vlastnu zahradu s domcekom tak budem pestovat a jest iba to co si vypestujem. Hawk dohovoril som :)


Hodnocení: 0
pon 28.07.2014, 16:13
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Roberto

Registrován: pon 30.12.2013, 01:01
Příspěvky: 13

Reputace: +1
Nielen fyzické telo má hlad, ale aj emocionálne, duchovné, duševné... Mne sa pri mnohých jedlách al. nápojoch spájajú rôzne pocity, situácie, aké som pri nich zažil, a tiež ľudia s ktorými som bol. Preto sa podľa mňa človek ťažko vzdáva niektorých jedál, aj keď si uvedomuje, že ich už vlastne nepotrebuje alebo mu neprospievajú. Sladkosti, čokoládky, tie sú väčšinou vždy za odmenu alebo darček k sviatku, z lásky, upláca sa s nimi :lol: Ešte nedávno boli pre nás rôzne zahraničné značky nedostatkový/drahý tovar, už len z toho dôvodu si pamätám, aké to bolo výnimočné, keď sme si ich mohli kúpiť a ochutnať. Všetky tie spomienky, pocity sú proste silné.

Niekto sa toho vzdá zo dňa na deň, niekto postupne, niekto sa k tomu vráti naspäť. V podstate je to jedno :)

_________________
"Většina lidí věří v Boha ale nevěří v Boha, který věří v lidi..."
N.D.W.

You cannot have life. You cannot lose life. You´re life.
T.S.


Hodnocení: 0
úte 29.07.2014, 13:11
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Roberto
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.07.2012, 19:04
Příspěvky: 550
Bydliště: Horšovský Týn
pestrá strava sungazing dosažený půst 1 den dosažený půst 3 dny dosažený půst 7 dnů dosažený půst 21 dnů křesťan
Reputace: +298
Roberto píše:
Ale ja mam osobne jeden problem a to ze som totalne zlenivel. V robote od 8 do 18 sedim v kresle par krat sa postavim a prejdem ale to je asi vsetko. Dojdem domov ked meditujem tiez sedim a ked nemeditujem tak lenosim. Na zaciatku som cvicil a mal som chut sa hybat ale teraz nie teraz sa mi jednoducho nic navyse nechce nevies nahodou preco? Celkom ma to mrzi lebo chcel by som ale povedal som si ze sa do nicoho uz nutit nebudem a odvtedy som lenivy :D )


Sám s tím bojuji.
Mám pocit, že nejlepší je nějaký pohyb do kterého se nemusíš nutit.
Já jsem to vyřešil tak, že chodím na procházky se psem u nás na rozhlednu. A to je hned o něčem jiném.
Nebo chodím cvičit s partou, kde jsou fajn lidi. A vlastně se netěším, ani na cvičení samotné, jako na ty lidi.
Nejvíc mi vyhovuje cvičení ráno. Hned jak vstanu modlidba, a potom jogový ,,Pozdrav slunci".
Lenora je strašná a pokud se uhnízdí, je třeba ji vyhánět. Nejlépe láskyplnně.

_________________
Sedm miliard lidí na planetě = sedm miliard cest.

Aneb

Žák se učí,
učitel má touhu vyučovat,
mistr inspiruje.

admin: Uživatel zesnul 2. května 2017. Vzpomínáme.


Hodnocení: 0
stř 30.07.2014, 12:13
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Roberto

Registrován: pát 30.05.2014, 12:35
Příspěvky: 69

Reputace: +16
Myslienkove pochody v mojej hlave su niekedy takmer neznesitelne. Prezivam pocit za pocitom dnom za dnom sekunda za sekundou v kuse len premyslam a rozoberam v hlave mnoho otazok a odpovedi. Niektory maju pocit ze tu ani nejsom duchom pritomny. Mam haluze dobre v hlave kokos neni to sranda. Strasne setko sledujem a v hlave si nonstop analizujem. Skusam aj meditacie aby sa to dostalo z hlavy ale v kuse mam tolko otazok na vsetko a hladam odpovede furt. Potom sa mi podari na chvilu byt zasa tu na zemi hlavne ked si dam normalne jedlo tak vtedy som nejak tak v pohode, ale akonahle idem na poste alebo ovoci a zelenie tak som tu neni. Toto poznanie nabralo taky drasticky spat ze som sa v tom zacal stracat :-/ Ma niekto podobny problem? Myslite ze to je tym odputavanim od materialna? Lebo setko sa lahko pise a hovori ale povedzme si pravdu neni tak jednoduche zasa z toho materialna uplne popustit a zit si svoj vlastny sen ktory je este v plienkach, pokial ma clovek kopec problemov a jedno z druhym. Ja sa teraz nechcem stazovat ani nemozem vlastne nemam naco som docela stastny momentalne ale ta hlava a tych milion otazok a rozoberani a pochopeni proste neviem. Viem aj to ze si mam vazit a byt vdacny za to co mam a som aj za vsetko vdacny dokonca milujem vdacnost citim sa pri nej tak naozaj vdacny aj ked mi niekto donese paradajku zo zahrady tak som neuveritelne stastny a hlavne vdacny. Fakt myslim pozitivne neobklopujem sa ziadnimy negativami. Nepozeram telku spravi nic ani neviem co sa deje vo svete ani na Slovensku len si tak chodim do roboty sledujem mojich kolegov setko len tak sledujem ja neviem. Snazim sa byt hlavne lepsim clovekom a mam pocit ze mi ludia zacinaju dakovat za moj nazor alebo radu tak uprimne. Ale ako co ta hlava? Riadim sa heslom v jednoduchosti je krasa aj to tak citim vsetko ale byvam v Bratislave v panelaku s frajerkou a dvoma mackami a zda sa mi ze len sa tak ponevieram. Ako mam to tak ze sa uz nehavam unasat prudom uz nic nerobim na silu a nemam potrebu vladnut svetu ani mat horibilne vela penazi ale najst ten klud a to harmonicke vyrovnanie. Takze nehavam sa unasat prudom, myslim naozaj len pozitivne a vo vsetkom hladam iba krasu a zmysel, viem presne ze myslienkami tvorime svoju realitu, viem ze stastie moze clovek najst vo svojom vnutri, tak isto viem ze v zivote sa treba naucit milovat vsetko a vsetkych, treba zacat od seba a zacat milovat seba, treba mat zdrave telo v zdravom tele zdravy duch, viem aj to ze vo vesmire nejsme sami a vsetko je prepojene, smrti sa nebojim absolutne, kazdy koniec ma novy zaciatok, viem ze vsetko co sa stane aj to zle v mojom zivote ma ma nieco naucit a to ma posuva vpred, uz teraz viem ze kazda pricina ma aj svoj dovod a ze nahody neexistuju a viem este aj ovela viac ale nechcem uz zdrzovat.... a furt zistujem stale nove a nove veci. Zeby mi z toho som mal tu hlavu nezastavitelnu ? ci? co? ja uz ani neviem a zase som sa stratil :D


Hodnocení: 0
čtv 31.07.2014, 13:35
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Roberto

Registrován: pát 30.05.2014, 12:35
Příspěvky: 69

Reputace: +16
A mozno to je aj tym ze fajcim marihuanu :-D sranda to mi chuti stale je to krasna rastlinka ;-) ty kokos teraz ma napadlo ze som vlastne uplne inde len ne na zemi vdaka tomu ze hulim kazdy den :D Ci pana tak som prave dostal odpoved. Inac dufam ze to tu nikoho nepoburi ale odkedy prisla zmena tak som totalne uprimny.


Hodnocení: 0
čtv 31.07.2014, 13:49
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Roberto

Registrován: pát 30.05.2014, 12:35
Příspěvky: 69

Reputace: +16
Rasta bretharian :-D to nic to ma len tak napadlo :mrgreen:


Hodnocení: 0
čtv 31.07.2014, 13:51
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Roberto

Registrován: pát 30.05.2014, 12:35
Příspěvky: 69

Reputace: +16
V jakej dobe vlastne zijeme? Mam cakat ze ma tu teraz kazdy odsudi ci ako je na tom ludstvo s pochopenim marihuany ? :lol:


Hodnocení: 0
čtv 31.07.2014, 13:52
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Roberto

Registrován: pát 30.05.2014, 12:35
Příspěvky: 69

Reputace: +16
Ale toto chcem pre cely svet. Lasku, mier a slobodu... chcem aby sme sa tu jedneho dna vsetci milovali, aby clovek kracal po svete uplne slobodny, aby priroda a clovek zili v symbioze, aby pokrok technologii bol pre ludi a nie proti nim, aby na svete vladol mier medzi kazdym a vsetkym.... Chcem ist do ineho sveta a chcem aby sme si boli dostupny v galaxiach s mnoha inymi bytostami. To su veci ktore naozaj chcem a samozrejme vela inych...


Hodnocení: 0
čtv 31.07.2014, 13:57
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Roberto
Uživatelský avatar

Registrován: ned 09.02.2014, 01:07
Příspěvky: 145
pestrá strava dělená strava ájurvéda dosažený půst 21 dnů
Reputace: +82
Neboj Roberto, si na spravnom mieste, mas vsetko co potrebujes. Poznam to obdobie, je to ako ked cistim akvarium, vsetko je rozvirene, viditelnost nulova, ale o chvilu sa kal usadi a voda je krasne cira :) Marihuanu neodsudzujem, ale skus ju zamenit za telesne cvicenie, napr. ranny beh na zeleznej studnicke, to ti povoli paru a uvolni dekel na hlave. Velmi dobre viem o com pisem :)


Hodnocení: 0
čtv 31.07.2014, 18:29
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Roberto
Uživatelský avatar

Registrován: ned 09.02.2014, 01:07
Příspěvky: 145
pestrá strava dělená strava ájurvéda dosažený půst 21 dnů
Reputace: +82
Inac tym Rasta Breatharianom si mi pripomenul udajneho breathariana Petra, ktory sice nejedol ale fajcil a kavickoval. :-D

https://www.youtube.com/watch?v=HdZw_cyHc-4


Hodnocení: 0
čtv 31.07.2014, 19:04
Profil

(Mirek, admin)
 Odkaz na příspěvek Re: Roberto
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 15.12.2011, 10:43
Příspěvky: 3258

Reputace: +1690
S Petrem se dá komunikovat na http://www.breatharian.cz/topic/129-slo ... %C3%A1nom/


Hodnocení: 0
čtv 31.07.2014, 19:56
Profil Zobrazit autorovy stránky
 Odkaz na příspěvek Re: Roberto

Registrován: pát 30.05.2014, 12:35
Příspěvky: 69

Reputace: +16
https://www.youtube.com/watch?v=qQRxl_K ... COyqCmSBfA


Hodnocení: 0
pát 01.08.2014, 07:48
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Roberto

Registrován: pát 30.05.2014, 12:35
Příspěvky: 69

Reputace: +16
https://www.youtube.com/watch?v=m2ZsxVm ... COyqCmSBfA


Hodnocení: 0
pát 01.08.2014, 07:56
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: Roberto
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
Týýý brďo Roberto než jsem ten eleborát přelouskala ... to se hnedle ztratí i cizí ... lidově se tomu říká plná hlava sr..ek :-D neber si to osobně ...ale je to tak .... nejsi uzemněj a ještě k tomu hulíš trávu která násilně vytrhává duší z těla ... přemýšlej proč nechceš být v těle a je ti líp mimo něj ... :-) a odkud se pozoruješ:-)
meditace koncetrace spíše koncentrace a pohyb pokud chceš obývat zase své tělo a nečumět někde zpoza něj :-)
drže se a držím palce :-)


Hodnocení: 0
pát 01.08.2014, 09:52
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Roberto
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Roberto píše:
Cappi celej tata Ozzy, jakoby mu z oka vypadnul :) .. http://upload.wikimedia.org/wikipedia/c ... 0-2010.jpg


Hodnocení: 0
pát 01.08.2014, 11:39
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Roberto

Registrován: pát 30.05.2014, 12:35
Příspěvky: 69

Reputace: +16
ABCD píše:
Týýý brďo Roberto než jsem ten eleborát přelouskala ... to se hnedle ztratí i cizí ... lidově se tomu říká plná hlava sr..ek :-D neber si to osobně ...ale je to tak .... nejsi uzemněj a ještě k tomu hulíš trávu která násilně vytrhává duší z těla ... přemýšlej proč nechceš být v těle a je ti líp mimo něj ... :-) a odkud se pozoruješ:-)
meditace koncetrace spíše koncentrace a pohyb pokud chceš obývat zase své tělo a nečumět někde zpoza něj :-)
drže se a držím palce :-)





Ja som vedel ze mi to tu niekto vysvetli tak aby som tomu uplne pochopil. Abeceda ani nevies ako mi tvoje slova pomohli v mojej ceste, jedno velke DAKUJEM


Hodnocení: 0
pát 01.08.2014, 11:58
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Roberto

Registrován: pát 30.05.2014, 12:35
Příspěvky: 69

Reputace: +16
GreenApple píše:
Neboj Roberto, si na spravnom mieste, mas vsetko co potrebujes. Poznam to obdobie, je to ako ked cistim akvarium, vsetko je rozvirene, viditelnost nulova, ale o chvilu sa kal usadi a voda je krasne cira :) Marihuanu neodsudzujem, ale skus ju zamenit za telesne cvicenie, napr. ranny beh na zeleznej studnicke, to ti povoli paru a uvolni dekel na hlave. Velmi dobre viem o com pisem :)




Samozrejme GreenApple aj tebe velke DAKUJEM za tvoje slova. Samozrejme som vdacny kazdemu cloveku na tomto fore lebo je to uzastne citat si Vase denicky a inspirovat sa a prezivat Vase pribehy a skusenosti. Fakt odkedy poznam tuto stranku tak mi moc pomohla. Dakujem dakujem a este raz dakujem...


Hodnocení: 0
pát 01.08.2014, 12:09
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Roberto

Registrován: pát 30.05.2014, 12:35
Příspěvky: 69

Reputace: +16
nejsi uzemněj a ještě k tomu hulíš trávu která násilně vytrhává duší z těla ... přemýšlej proč nechceš být v těle a je ti líp mimo něj ... :-) a odkud se pozoruješ:-)





Krasne este raz DAKUJEM som takmer zavysli na trave a teraz som to cele pochopil a hlavne s tvojimi slovami precitil...


Hodnocení: 0
pát 01.08.2014, 12:19
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Roberto

Registrován: pát 30.05.2014, 12:35
Příspěvky: 69

Reputace: +16
Sranda, písal som denník keď som mal 28 roky a teraz som tu a pozerám že mám 33 roky :))

Pekne pekne docela som sa hľadal jak tak pozerám ale pamätám na tu očistu ci pana bol to prerod

Teraz žijem tak, že pokiaľ mi je fyzický dobre a na psychickej úrovni mi nejaký druh barličky spôsobuje radosť/vášeň idem do toho

Očistu klistir/post robím len vtedy, keď to telo potrebuje

Kódex ktorý je premňa nadobro jasný: zvieratá nežeru :)


No a za ten čas, našiel som miesto na Zemi 20 ar pozemok kde tvorím s rodinou vlastný kus raja

Narodilo sa nám naše prvé bábätko 3.12.19 Eliška



A ideme na to :)))




Jaaaaaj a ešte jedna vec, očistu dopĺňam a uzatváram svoju Trinity Urinoterapiou:
- klystír
- pôst
- urinoterapia






Prajem šetko dobré


Hodnocení: 0
ned 29.12.2019, 07:50
Profil

(Mirek, admin)
 Odkaz na příspěvek Re: Roberto
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 15.12.2011, 10:43
Příspěvky: 3258

Reputace: +1690
Roberto vítej zpět a blahopřeji že se Ti dobře daří! :-)


Hodnocení: 0
ned 29.12.2019, 10:38
Profil Zobrazit autorovy stránky
 Odkaz na příspěvek Re: Roberto

Registrován: pát 30.05.2014, 12:35
Příspěvky: 69

Reputace: +16
Ahoj Panda Mirek ;)))

Musím povedať, vtedy som nepozeral na tvojej výnimočnej stránke ostatné články venoval som sa len čítaním denničkov ostatných čo ma najviac posúvalo a teda píšem aj vlastný denník

No teraz jak som sa sem po rokoch vrátil už ma pôsty nezaujímajú resp aby sa zle nepochopilo, berem to ako jeden zo zázrakov života samozrejme, ale myslím tak že tam už viac nehľadám ;)) a tak som začal pozerať aj ostatné fóra a musím povedať Mirek

že z tvojích odpovedí na rôzne situácie som originál fascinovaný, vnímaš takú hĺbku že to sa len tak nevidí, každá tvoja odpoveď je pravda a čerpaná z Akáše o tom niet pochýb

Žijeme v tak výnimočnej prítomnosti verím že to cítite podobne ;))

Všetky krásne duše týmto pozdravujem a držme sa, začína výnimočná jazda v celom vesmíre ;))

Kľúč je jednoduchý ako aj božská logika a verím že mi dáte za pravdu:

- Boh je Láska/Láska je Boh

Žime v bezpodmienečnej láske každý nový deň, neprímajme do svojho viac rozmerného tela základ základov smrť cítiacich tvorov

a je to, prejde sa očistou až do vyliečenia tela aj duše ja tomu hovorím na karmickú nulu a potom už sme vedomí tvorcovia svojho života v každej sekunde prítomnosti odovzdaný vo výre vesmírnej synchronicity

Prajem všetkym luďom, nech sa zmena Nášho Focusu stane hrou, prajem Nám nech sa stále silnejšie a silnejšie zakoreňuje pravda z hlbky duše do Nášho každodenného života




Selský rozum a otvorené srdce :heart:


+Panda Hodnocení: +1
ned 29.12.2019, 11:26
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 81 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz