Breatharián.eu
http://breatharian.eu/forum/

Borelioza
http://breatharian.eu/forum/viewtopic.php?f=56&t=416
Stránka 1 z 1

Autor:  Maitri [ stř 06.08.2014, 14:54 ]
Předmět příspěvku:  Borelioza

Máte někdo zkušenosti s léčbou boreliozy, prosím?


Půstem, například.. Nebo jakoukoliv jinou alternativní metodou, která může předcházet to, než si člověk dojde pro ATB..


Krásné letní dny!


maitri

:heart:

Autor:  imi [ čtv 07.08.2014, 11:09 ]
Předmět příspěvku:  Re: Borelioza

Osobní zkušenost nemám. Zde je přednes dr. Wolf-Dietera Storla, který "Br" prodělal: http://www.youtube.com/watch?v=JOZQ2B4MS1k, má to dva díly. Léčil se nějakou tinkturou ze štětky lesní, nebo štětky soukenické.
Tip na knihu: Wolf-Dieter Storl: Přírodní léčba BORELIÓZY, celostní terapie etnologická medicína praktické použití, ISBN: 978-80-7349-356-1, nakl. Pragma Hodkovičky. Stálo to 148 Kč, koupil jsem to zde: http://www.udzoudyho.cz, v Praze poblíž metra I. P. Pavlova.
Na přednášce dr. Partykové jsem potkal člověka, který se (podle jeho sdělení) z boreliozy vyléčil, nejbližší přednes je zde: http://www.urinoterapie.eu/u_prednaska.htm, e-mail na dr. Partykovou: dr.partykova@gmail.com, též na stránkách a v knihách dr. Partykové jsou jiné e-maily.
Poznámka k ATB: dr. Storl uvádí (v předmluvě k 2. vydání) " V počátečním stádiu lze lépe zastavit infekci pomocí antibiotik." Ale taky: "Neříkám, že antibiotika nepomáhají, nýbrž, že často nepomáhají."

Měj se pěkně Imi

Autor:  Maitri [ čtv 07.08.2014, 12:22 ]
Předmět příspěvku:  Re: Borelioza

Díky za všechny tipy a odkazy, až bude více času, tak se určitě podívám..

Já mám již asi nějakou starší formu boreliozy, asi jsem jí pomohla aktivovat se stresem. Nevím o žádném fleku a nikdy jsem nepozorovala jakýkoliv náznak. Jen začátkem roku jsem měla pocit, že ztrácím cit v rukou, že se mi zhoršuje zrak..

Pak jsem známa svým pokaženým půstem, tam jsem měla v některé dny pocit, že můžu celá ochrnout..


Potom jsem vzala vše zodpovědně a šla si své auto-diagnozy nechat potvrdit či vyvrátit lékaři a ta borelioza se mi potvrdila..

Nynější fáze je to, že mívám nateklé uzliny podpaží, potím se..


Velmi blahodárně na to působila další možnost půstu, ale z nějakých důvodů trval jen deset dnů..


Teď mám dvě možnosti..


1) Nějak se připravit na to, že vyzkouším nejméně 21, pokud mi to tělo a okolnosti dovolí.. Termín asi v září..

2) Panda říkal, že organismus po půstu a po určitém období přípravy a detoxikace je odolnější i vůči ATB. Takže pokud léčba ATB, je právě teď na to ten nejvhodnější čas a pak možná pomoci tělu očistit se i delším půstem, jenže to zase nevím, jestli budu mít možnost z hlediska okolností časových..


Jsem na vážkách, co je lepší?

A snad si ani nedělám naději, že mi někdo odpoví. Vím, že mám u vás velké černé puntíky..


S láskou,

m.

:heart:

Autor:  jao [ čtv 07.08.2014, 15:53 ]
Předmět příspěvku:  Re: Borelioza

Maitri:
Pri chronickej borelioze Ti antibiotiká vôbec nepomôžu. Len na určitý čas oddiališ ešte väčšie problémy. Mne pomohla alternatíva a za 5 mesiacov z ochrnutia fungujem bez problémov. Ale začínam mať pocit, že pravidelné pôsty by urobili podobnú službu.

Autor:  lva [ čtv 07.08.2014, 20:49 ]
Předmět příspěvku:  Re: Borelioza

Podle MUDr. Vilmy Partykové lze b. vyléčit půstem. https://www.youtube.com/watch?v=itIK8cjji-I

Autor:  Maitri [ čtv 14.08.2014, 08:16 ]
Předmět příspěvku:  Re: Borelioza

Díky moc za všechny tipy. V současné době jsem ve fázi přípravy, jak to skutečně dokázat, ale ráda bych nejprve našla stabilitu pro takový půst a nějakým způsobem odstranila co nejvíce podhoubí pro to, abych opakovala stále dokola ty samé chyby a tak. Když jsem hodně řešila, jestli ATB v současné době ano, nebo ne, tak jsem měla sen, kdy jsem si šla k doktorovi pro předpis a oni mě tam prostě úplně ignorovali. Beru to jako vzkaz o tom, co si tělo skutečně žádá.

Zatím je ve mě jakási varovná kontrolka toho, jak se do půstu nepouštět sama a předčasně. A právě v tuto chvíli by tělo asi uvítalo spíše ta ATB, než jiná rizika. V současné době jsem ve fázi chřipkových příznaků a občas mě píchá a brní různě po těle, trošku. Jak vylákat borelie z jejich úkrytu a neaktivity se mi asi povedlo docela dobře.

Knížky od Partykové jsem četla obě, o hladovění i urinoterapii. Jen tu druhou mám někde dobře uklizenou. Připravuji se i na možnost klystýrů s urinou, ale zapomněla jsem, jak ji odpařit na potřebné množství a tak. Ještě se podívám někde tu fóru, jestli někdo nenapsal, jak na to.

Díky za vše! m.

Autor:  Panda [ úte 23.01.2018, 12:51 ]
Předmět příspěvku:  Re: Borelioza

lva píše:
Podle MUDr. Vilmy Partykové lze b. vyléčit půstem. https://www.youtube.com/watch?v=itIK8cjji-I
Prý Partyková na borelii doporučuje 10-11denní suchý půst (-> Patricius)

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/