Na hlavní stránku  
Právě je pát 19.04.2024, 09:23

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 41 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva

(David)
 Odkaz na příspěvek Lupenka
Uživatelský avatar

Registrován: ned 06.01.2013, 13:28
Příspěvky: 542
Bydliště: Zeme, slunecni system
pestrá strava dosažený půst 1 den dosažený půst 3 dny pozor kouše!
Reputace: +107
Vi nekdo jak na lupenku. Ty sampony nejak nepomahaji, jak jinak ze ;-)

_________________
"Scio me nihil scire or scio me nescire." -- Socrates

"Kde je vůle, tam je i cesta." -- Gaston Rébuffat

"In necessariis unitas, in dubiis libertas, in omnibus caritas."


Hodnocení: 0
stř 20.03.2013, 16:18
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: LUPENKA
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
no co čekáš že ti asi tak napíšem :lol: půstem ;-)
nicméně lupenka je záležitost jater ... takže optej se Sáby ty myslím s tím taky zápasí ta už přelezla 3 dny půstu tak by mohla napsat jesli jsou změny ...
pokud s tím problém nemáš Sabi tak nevím kde jsme to pobrala zrovna u tebe :-D
a jukni ještě na az-zdraví Jardy Zajíčka je tu někde i odkaz na jeho web
zkusit očistu jater ...ty jako drsoň tak bys to měl zvládnout :-D


Hodnocení: 0
stř 20.03.2013, 17:32
Profil

(Lenka)
 Odkaz na příspěvek Re: LUPENKA
Uživatelský avatar

Registrován: stř 18.04.2012, 20:25
Příspěvky: 900

Reputace: +839
Očistu játra jsem zmákla i já, a to několikrát. napoprvé to byl nářez. Nebudu rozebírat, jen řeknu, že nebýt několikanásobného klystýru, tak jsem byla vyřízená. Samo to nechtělo jít ven...
Jinak u Jardy na A-Z zdraví je celé vlákno na lupénku, tak si to tam pročti. Tělo proti něčemu protestuje, a manifestuje to lupénkou. Nic lepšího ho nenapadlo :-)


Hodnocení: 0
stř 20.03.2013, 19:55
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: LUPENKA
Uživatelský avatar

Registrován: pon 10.09.2012, 18:03
Příspěvky: 1287

Reputace: +443
Abecedko, pamatuješ dobře ;-)

Davide, mně změna stravy (na převážně vita), šťávy, krátké půsty na lupenku pomohly. Nevím co z toho víc, začala jsem všechno naráz. Mám ji teda jen ve vlasech. Ale moje kadeřnice ze mě byla odvařená, prý jakou zázračnou mastičkou se teď mažu, že se mi to tak zlepšilo, skoro vymizelo.
Ale nevím, jestli si chtěl slyšet "změna stravy", když míváš často problém se v jídle udržet. Snad najdeš něco lepšího a razantnějšího a pak dej vědět :-)


Hodnocení: 0
stř 20.03.2013, 20:33
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: LUPENKA
Uživatelský avatar

Registrován: ned 15.01.2012, 19:30
Příspěvky: 180
Bydliště: Karviná
vegetarián ájurvéda dosažený půst 40 dnů
Reputace: +156
S lupénkou a její léčbou mám bohaté zkušenosti, měla jí moje babička, má ji můj táta, mám ji já i náš starší syn. Každému z nás pomáhá něco jiného. U mně se lupénka projevila už ve čtyřech letech a jak právě počítám, tak je to necelých 40 let, co se snažím zmírnit její projevy. Posledních 10 let mám maličká ložiska na loktech, občas ve vlasech. Nejhorší to asi bylo, když jsem byla doslova obsypaná od hlavy k patě a to se psal rok 1996. Hned ten následující rok jsem začala s nejrůznějšími technikami očisty a též to byl čas, kdy jsem zvládla svou první čtyřicítku. Vlastně ani nevím co konkrétně mi pomohlo - od roku 1994 dělám Silvovu metodu, následovalo 7 očistných kroků podle Cingroše, kde jsem kladla největší důraz na očistu jater a žlučníku, jak píše Leňa, byl to mazec. Urinoterapie je fajn věc, ale používám ji až na výjimky pouze v klystýrech. Nejvýraznější zlepšení jsem zaznamenala po první očistě jater (to je to pití panenského oleje a citronové šťávy), to mi asi do dvou dnů přestala přibývat nová ložiska, do tří měsíců mi zůstaly na těle jen světlé fleky, které po opálení zmizely. Tenkrát mi zůstala ložiska jen na loktech a kolenech.
Mému tátovi pomáhají lázně - každý rok se jezdí léčit do Lipové lázně, viditelně se mu to vždy zlepší. No a našemu synovi (je obsypaný úplně celý) pomáhá ozařování lampou - přímo v ambulanci na kožním. Po očistě jater se u něj neprojevilo vůbec žádné zlepšení. Občas zaberou nějaké ty kortikoidní masti, ale to není řešení. Budu ráda za každičkou radu, za každou sdílenou zkušenost ;-)


Hodnocení: 0
stř 20.03.2013, 20:56
Profil ICQ
 Odkaz na příspěvek Re: LUPENKA
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Chodi sem jeste kolega pustar jardaeur a co jsem pochytil taky zaznamenal vyrazne zlepseni lupenky pomoci pustu, cize to bysme meli asi spolecneho jmenovatele - pust :-).


Hodnocení: 0
stř 20.03.2013, 21:23
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: LUPENKA
Uživatelský avatar

Registrován: pon 10.09.2012, 18:03
Příspěvky: 1287

Reputace: +443
JJ, Jarda psal tuším už o sedmičce, že mu pomohla. Ale záleží teda zřejmě hodně na rozvoji lupenky, když Ivče nepomohla úplně ani čtyřicet.

Ivo, máte to teda těžký, podědit to takhle přímo z kolena na koleno. Já to mám po dědovi a moje děti se zatím držím bez známek (mají 6 a 8let).


Hodnocení: 0
stř 20.03.2013, 21:32
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: LUPENKA
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Sabi a lvo, dedi se blby navyky od bab a dedu, ne nemoci. Je uz znama souvislost, ze kdyz se o necem doma intenzivne IMRVERE hovori (a IMRVERE se na to mysli) jses na dobre ceste to mit, Vesmir Ti to splni :-).

Uz jste si udelali cas na videjko o psychosomatice "Jak se nestat pacientem" (googlujte na YouTrubce) od Mudr. Hnizdila ?
Docela narez o cem tam mluvi :-).


+lva Hodnocení: +1
stř 20.03.2013, 21:42
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: LUPENKA
Uživatelský avatar

Registrován: ned 15.01.2012, 19:30
Příspěvky: 180
Bydliště: Karviná
vegetarián ájurvéda dosažený půst 40 dnů
Reputace: +156
Naprosto s Tebou souhlasím, Cefe, proto jsem se záměrně vyhnula slovu ZDĚDILA. U mně se lupénka dokonce projevila později než u mého táty, takže to nebylo dáno tím, že bych byla ovlivněna skutečností, že "máme lupénku" v rodině. Vnímám to jako způsob duše posunu vpřed.
Mudr. Hnízdil mi mluví z duše, viděla jsem hned několik videí s ním, včetně toho, kde říká, že byl členem Českého klubu skeptiků - Sisyfosu. To opravdu nemá chybu (:-)


Hodnocení: 0
stř 20.03.2013, 21:59
Profil ICQ
 Odkaz na příspěvek Re: LUPENKA
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Jj, presne, to je konkretne v tomto pres 2hodky videjku, rika tam doslova "Ja jsem pratele zacal byt skepticky ke skepticizmu tech skeptiku" .. a pry u nich ukoncil cinnost nadobro, hehe .. dobry, mas pamatovaka na sekvence jako ja :).


+lva Hodnocení: +1
stř 20.03.2013, 22:03
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: LUPENKA
Uživatelský avatar

Registrován: pon 10.09.2012, 18:03
Příspěvky: 1287

Reputace: +443
Já dědu ani nepoznala, umřel měsíc předtím než jsem se narodila.
Hnízdila jsem koukala a nosím v hlavě :-)


Hodnocení: 0
stř 20.03.2013, 22:08
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: LUPENKA
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
k lupénce... pust 21 a návrat a opakovat tak dlouho dokud projevy nevymizí ... po třetím kole by to mělo být ok. :-)


+Cef Hodnocení: +1
čtv 21.03.2013, 12:52
Profil

(David)
 Odkaz na příspěvek Re: LUPENKA
Uživatelský avatar

Registrován: ned 06.01.2013, 13:28
Příspěvky: 542
Bydliště: Zeme, slunecni system
pestrá strava dosažený půst 1 den dosažený půst 3 dny pozor kouše!
Reputace: +107
Jak to ted ctu, tak sem to blbe napsal nebo si pletu pojmy z dojmy.

Lupy a lupenka je totez?

Je fakt, ze u nas v rodine ma lupenku babicka z matciny strany.

Ja mam nabeh na lupenku na tvari nejspis bo se mi to cim dal vic horsi a jeste navic nejaky bordel ve vlasech.

Jinak lupy, na co sem se chtel puvodne zeptat, mam dlouhou dobu. Mam podezdreni jak jsem prestal pouzivat "zazracne" sampony, tak se mi udelal i jakysi dalsi bordel ve vlasech a ted to casto svedi :-D

Jatro sem cistil jen bylinymi caji. Redukce vahy se mi dari uspesne i bez pustu a citim se stale lepe diky zmene stravy. A nebo je to hlavne tim, ze nejim ceske potraviny z polska :o) Jedno z toho, ale je fakt za posledni rok jsem dost hlidal co jim.

Jak se tak divam, tak bude treba poradny detox bo budu mit dost zaneseny "motor"

Co se tyce pustu. Mam za sebou 1 denni poradne provedeny vcetne navratu a zrovna mam temer u konce dalsi 1 denni. Problem je, ze nevim kdy je mam delat. Zacala sezona. Po celovikendovem lyzovani jsem na prasky i kdyz jsem byl po, ut v klidu regenerace a st, ct pust. Oproti minulemu pustu jsem pekne v p*deli.

_________________
"Scio me nihil scire or scio me nescire." -- Socrates

"Kde je vůle, tam je i cesta." -- Gaston Rébuffat

"In necessariis unitas, in dubiis libertas, in omnibus caritas."


Hodnocení: 0
čtv 21.03.2013, 14:34
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

(David)
 Odkaz na příspěvek Re: LUPENKA
Uživatelský avatar

Registrován: ned 06.01.2013, 13:28
Příspěvky: 542
Bydliště: Zeme, slunecni system
pestrá strava dosažený půst 1 den dosažený půst 3 dny pozor kouše!
Reputace: +107
Sába píše:
Abecedko, pamatuješ dobře ;-)

Davide, mně změna stravy (na převážně vita), šťávy, krátké půsty na lupenku pomohly. Nevím co z toho víc, začala jsem všechno naráz. Mám ji teda jen ve vlasech. Ale moje kadeřnice ze mě byla odvařená, prý jakou zázračnou mastičkou se teď mažu, že se mi to tak zlepšilo, skoro vymizelo.
Ale nevím, jestli si chtěl slyšet "změna stravy", když míváš často problém se v jídle udržet. Snad najdeš něco lepšího a razantnějšího a pak dej vědět :-)

problemy v jidle se udrzet nemam, pokud delam gaučing a pozing ;-)

momentalne jak na pustech pracuji na jezeni spravne stravy pro muj metabolicky a geneticky typ. takze stravu sem ted zmenil razantne, ale vyrazka se horsi. Nastesti mam spousty zaznamu k analyze, abych mohl odhalit chybu v mojich spatnych navycich.

_________________
"Scio me nihil scire or scio me nescire." -- Socrates

"Kde je vůle, tam je i cesta." -- Gaston Rébuffat

"In necessariis unitas, in dubiis libertas, in omnibus caritas."


Hodnocení: 0
čtv 21.03.2013, 14:38
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: LUPENKA
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
hajes píše:
Citace:
ale vyrazka se horsi.

ááá to je dobřeeee.. to značí že se to léčí :-)))
měla jsem problém s podivnou vyrážkou okolo nosu a brady ... v půstu se zhoršovalo a pak to zmizlo :-)


Hodnocení: 0
čtv 21.03.2013, 14:50
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: LUPENKA
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
jinak lupy jsou tuším nedostatek zinku
vlasy kůže nechty - játra


Hodnocení: 0
čtv 21.03.2013, 14:52
Profil

(David)
 Odkaz na příspěvek Re: LUPENKA
Uživatelský avatar

Registrován: ned 06.01.2013, 13:28
Příspěvky: 542
Bydliště: Zeme, slunecni system
pestrá strava dosažený půst 1 den dosažený půst 3 dny pozor kouše!
Reputace: +107
ja sem delal experimenty s ruznym jidlem bo ja nemam jist sacharidy bo mam na ne nejspis alergii. Ovsem slozene sacharidy jako fazole, celozrn ryze atd muzu. Sledoval sem ruzne efekty na vyrazku na tvari. Za posledni mesic vubec nezmizela a to se vzdy ukazovala vzdy tak jednou za mesic na necely tyden. TEd se toho nemuzu nejak zbavit.

To se mi nejak nezda, ze by se to lepsilo nebo to je posledni faze? Za posledni mesic jsem mel jen 2x 1 denni pust

_________________
"Scio me nihil scire or scio me nescire." -- Socrates

"Kde je vůle, tam je i cesta." -- Gaston Rébuffat

"In necessariis unitas, in dubiis libertas, in omnibus caritas."


Hodnocení: 0
čtv 21.03.2013, 15:15
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: LUPENKA
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
i když jí člověk tak aby do sebe necpal zbytečnou chemii stejně to baštíme chca nechca ... :-) takže na vyrážku opět půst ...
dočasné zhoršování stavu v případě změny stravování značí léčení problému ...pokud by si stravu nezměnil a vyrážka by se zhoršovala je to něco jiného


+hajes Hodnocení: +1
čtv 21.03.2013, 15:52
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: LUPENKA
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
trochu jsem o té lupénce pobádala a našla jsem ještě v knize od Dahlekho Nemoc jako symbol (tuším že je to tahle) násludující :-)

Lupy na hlavě
Tělesná rovina :kůže hranice na hlavě (hlava=hranice, kontakt, hůava =hlavní město těla)
Rovina příznaků: svlékat kůži , vylítnout z kůže, snaha sebrat se a jít.
Zpracování : dobrovolně se zříci starých obalů, svlékat kůži ve smyslu obnovovat ji
Splnění :
Vylítnout ze (staré)kůže a dát se novými cestami
Principiální vztah: Saturn

LupénkaPsoriáza, viz také vyrážka
Tělesná rovina: kůže(hranice, kontakt, něžnost)
Rovina příznaků:Tvorba pancíře, vyzbrojování hranic, charakterový pancíř/wilhelm Reich), strach ze zranění“za drsnou slupkou se skrývá měkké jádro“, ohraničení ve všech směrech, již nic nevpouštět a nevypouštět, ohraničování extrém vede k izolaci, citelné ztráty nejdůležitějších životních látek(bílkovina) tvořením šupinek:obětovat se pro hraniční opevnění, jestliže se takto opancéřované hranice prolomí, dojde k těžkým ztrátám(dřívější NDR) byla politicky obrazem lupénky
Zpracování:
Naučit se chránit jiným způsobem, abychom tělo zbavili tohoto úkolu, vytořit si chráněný prostor, kde můžeme sami přehlédnout a určit, co se dostává dovnitř a co vychází ven, v tomto vnitřních chráneném prostředí objevit vlastní citlivé měkké jádro a naučit se je užívat. Poznat následek toálního opancéřovvání a totální izolace, základní životní látky raději vkládat do smysluplnějších ochranných opatřeních ne do tvoření šupinek na fyzickém zbrojení, např. naučit se verbálně bránit(naostřit jazyk a stát se pohotovým, vyzbrojit se pádnými argumenty a získat rozsáhlé vzdělání), ujasnit si, že nejsilnější opancéřování se někdy prolomí, potom hrozí ztráty životní energie(krev) a nebezpeční nepřátelé (původci nemocí) snadno proniknou do těla, psychoterapie
Splnění ohraničit (vymezit) se a tím opět získat možnost se otevřít, opět se stát zranitelným, abyčlověk prožíval zázračné věci, opět se otevřít proudění živého prvku, lásky a vlídné, láskyplné pozornosti.
Principiální vztah: Venuše/Saturn(kůže)-Saturn(pancíř)


Hodnocení: 0
pon 25.03.2013, 11:57
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: LUPENKA

Registrován: ned 07.10.2012, 15:16
Příspěvky: 25
dosažený půst 21 dnů
Reputace: +1
Iva: Mám známého, který si vyléčil lupénku suchým půstem-devítidenním. Předtím ji ale měl nějakých 25-30 let. Kdybys chtěla, tak tě s ním zkontaktuju. :-)

Mám otázku. Co jíš, jak se stravuješ, prostě jakto, že se tě stále (i přes ty série dlouhých půstů) ta lupénka ještě drží?


Hodnocení: 0
úte 26.03.2013, 09:21
Profil

(David)
 Odkaz na příspěvek Re: LUPENKA
Uživatelský avatar

Registrován: ned 06.01.2013, 13:28
Příspěvky: 542
Bydliště: Zeme, slunecni system
pestrá strava dosažený půst 1 den dosažený půst 3 dny pozor kouše!
Reputace: +107
od doby co jsem prestal chlastat vodku, rum a pivo jsem nemocny. a prej, ze alkohol skodi :-D do te doby jsem byl zdravy jedinec.

Bo "Zivot je krasny, kdyz je clovek trosku nalitej." (:-)

_________________
"Scio me nihil scire or scio me nescire." -- Socrates

"Kde je vůle, tam je i cesta." -- Gaston Rébuffat

"In necessariis unitas, in dubiis libertas, in omnibus caritas."


Hodnocení: 0
úte 26.03.2013, 15:19
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
 Odkaz na příspěvek Re: LUPENKA
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30.05.2012, 09:32
Příspěvky: 1961

Reputace: +992
Když přestaneš chlastat, musíš i o něco omezit jídlo - část energie tekla do jater na odbourání alkoholu. Navíc, rozhodil jsi rovnováhu těla na kterou bylo zvyklý, musíš navyknout na jiný režim. Viděl jsem i u kuřáků co s tím přestali - tak onemocněli, než si tělo našlo novou rovnováhu.

Největší průšvih je tělo na citový úrovni - úrovni požitků. Je náročný, když odepřeš chlast nebo kouření, žádá si něco jinýho. Nejspíš nahradíš jídlem a tím ucpeš tělo který nestíhá čistit.

Taky hrají roli jiný okolnosti, když začneš s půsty tak než se tělo srovná a pročistí tak můžeš navodit nestabilitu a vytahat nemoci. Proto se jede kalendář a minimálně do 21 dnů, pak je jistota že tělo po fyzický stránce je na tom O.K. Při pátém dnu a víc už rychle tahá nemoci/zapomenutý kostlivce.


Hodnocení: 0
úte 26.03.2013, 15:50
Profil

(David)
 Odkaz na příspěvek Re: LUPENKA
Uživatelský avatar

Registrován: ned 06.01.2013, 13:28
Příspěvky: 542
Bydliště: Zeme, slunecni system
pestrá strava dosažený půst 1 den dosažený půst 3 dny pozor kouše!
Reputace: +107
ja nikdy nekouril pravidelne a chlastani bylo na vrcholove urovni :-D ale to jsou davne casy. ale je to zajimave.

muj kamarad/spolulezec kurak taky prestal pred lety a stezovali si jak je najednou nemocny :o)

druhy kamarad prestal kourit a ma problemy s hubnutim :o)

je to zajimave jak narusis "rovnovahu", aby si nasel novou rovnovahu.

_________________
"Scio me nihil scire or scio me nescire." -- Socrates

"Kde je vůle, tam je i cesta." -- Gaston Rébuffat

"In necessariis unitas, in dubiis libertas, in omnibus caritas."


Hodnocení: 0
stř 27.03.2013, 17:49
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
 Odkaz na příspěvek Re: LUPENKA

Registrován: úte 21.02.2012, 00:17
Příspěvky: 254

Reputace: +84
Já bych se s dovolením vmísil že 7 ma stacila diky bohu,,,
dianostikovano ze vzorku kuze ....od te doby klidek,,,,))

_________________
nejhorší způsob smrti je smrt z vyděšení ))


Hodnocení: 0
stř 27.03.2013, 23:10
Profil

(David)
 Odkaz na příspěvek Re: LUPENKA
Uživatelský avatar

Registrován: ned 06.01.2013, 13:28
Příspěvky: 542
Bydliště: Zeme, slunecni system
pestrá strava dosažený půst 1 den dosažený půst 3 dny pozor kouše!
Reputace: +107
ted ctu velmi zajimavou knizku od pani (jejiz knizku jsem zde daval drive). Ta pise, ze 80% "nemoci" zacina ve strevech. Vetsina lidi ma ruzne parazity v sobe a nedostatek travici kyseliny coz je ve vetsine pripadu zpusobeno stresem a spatnou vyzivou. Po 20-ti strankach jsem zjistil, ze moje streva a zaludek jsou na tom stejne :-D O kandide mi tu uz nekdo psal drive. Mimo jine zmena jidelnicku (nedostatek sacharidu, experiment s nizkosacharidovou dietou) a vyrazka je pryc.

V kazdem pripade pani pise, ze jaka koliv dieta je bez detoxu k nicemu. Pokud neni ciste jatro, jsi mrtve maso. Spatne se zpracovavaji tuky (mastna tuha cerna stolice), spatne se vstrebavaji ziviny a dochazi k nemocem vlivem nedostatku zivin. NIzky prijem sacharidu je velmi nebezpecny v pripade slabeho jatra !!! detox a pak zmenit jidelnicek.

_________________
"Scio me nihil scire or scio me nescire." -- Socrates

"Kde je vůle, tam je i cesta." -- Gaston Rébuffat

"In necessariis unitas, in dubiis libertas, in omnibus caritas."


Hodnocení: 0
pát 29.03.2013, 15:10
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: LUPENKA
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
první obranná linie je střevo, pokud není v pořádku střevo jsou na řadě játra a pokud ani ty nestíhají jsou na řadě ledviny ...... ;-)
vynecháním sachrů na nějaký čas problém dlouhodobě nevyřeší ...což si uvedl naprosto správně postuip může být následovný ... pokud někdo nezvládne 1 den půstu musí na to pomalu očiastami jednotlivých orgánu... a pak zkusit 1 ..půst má tu výhodu že nechá tělo inteligentně pracovat na proritním problému ...narozdíl od naší hlávky zelí na krku která určuje svou činností který orgán zrovna má čistit :-D


Hodnocení: 0
pát 29.03.2013, 16:29
Profil

(David)
 Odkaz na příspěvek Re: LUPENKA
Uživatelský avatar

Registrován: ned 06.01.2013, 13:28
Příspěvky: 542
Bydliště: Zeme, slunecni system
pestrá strava dosažený půst 1 den dosažený půst 3 dny pozor kouše!
Reputace: +107
hladovku zvladnu jakoukoliv, jen ten navrat :-D v kazdem pripade muj jiz treti 1 denni pust moc nezmenil. Jen to, ze pak zeru jak skolni zajezd a ucpu se. No chce to cas a doladit detaily. Momentalne ladim spravne jidlo, coz uz delam rok a zjistil sem, ze zase vse spatne :-D Holt na nektere veci jsem trubka, lepe receno mam syndrom nesmrtelnosti. Co uz umis automaticky...to prenasis i na nove veci. Chran buh jak se tu novou vec nenaucis hned, to je pak mela ROFL

_________________
"Scio me nihil scire or scio me nescire." -- Socrates

"Kde je vůle, tam je i cesta." -- Gaston Rébuffat

"In necessariis unitas, in dubiis libertas, in omnibus caritas."


Hodnocení: 0
pát 29.03.2013, 16:35
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

(David)
 Odkaz na příspěvek Re: LUPENKA
Uživatelský avatar

Registrován: ned 06.01.2013, 13:28
Příspěvky: 542
Bydliště: Zeme, slunecni system
pestrá strava dosažený půst 1 den dosažený půst 3 dny pozor kouše!
Reputace: +107
hlavne by me zajimalo jak pusty vyresi ledvinove.jaterni kameny a jine usazeniny.

to dovede pust tez?

momentalne me zajima detox bo muj motor potrebuje aditiva a pruplach ;-)

_________________
"Scio me nihil scire or scio me nescire." -- Socrates

"Kde je vůle, tam je i cesta." -- Gaston Rébuffat

"In necessariis unitas, in dubiis libertas, in omnibus caritas."


Hodnocení: 0
pát 29.03.2013, 16:36
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: LUPENKA
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
dovede..jen potřebuje dostetek času na opravu ...a správný start a návrat


Hodnocení: 0
pát 29.03.2013, 16:45
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: LUPENKA
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30.05.2012, 09:32
Příspěvky: 1961

Reputace: +992
Při půstu dochází k acidóze a ta rozpouští zásaditý ledvinový kameny. Pamatuju půstaře, který začal ne jednotkama ale rovnou jednadvacítkou. Při půstu ale hlavně v návratovce se mu začaly rozpadat kameny v ledvinách a měl pak v moči písek a krev. Ale ustál to. I další měli bolesti ledvin z uvolněných šutrů, někteří až po několikátém delším půstu. Takže rozpadání ledvinových kamenů je normální jev při půstech.


Hodnocení: 0
pát 29.03.2013, 19:34
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 41 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz