Na hlavní stránku  
Právě je pát 19.04.2024, 09:00

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva

(Mirek, admin)
 Odkaz na příspěvek Vitamín D
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 15.12.2011, 10:43
Příspěvky: 3258

Reputace: +1690
rudo píše:
dnes na AUS TV priznali ze strasenim pred slnkom dosiahli v celej populacii chronicky nedostatok vitD a teraz doktori zacali predpisovat chodit von
ale uz do toho naskocili aj ini lotri a vraj treba povinne populacii do chleba a mlieka a inych vyrobkov pridavat D
Je vidět, jak ti "u moci" snadno manipulují s davem. (Jak o podobném říkají i v těch dokumentech jako "Potraviny a.s." a pod.) Před nějakými 40 lety bylo populární být opálený, všichni se až přehnaně slunili aby byli tmaví. Pak začali strašit, že pobyt na slunci způsobuje rakovinu, tak všichni se začali až přehnaně vyhýbat slunci. Teď zas že proto mají lidi málo vitamínu D, tak že ho musíme suplementovat např. ve Floře. A my jak bezhlavé stádo následujeme co do nás někdo hučí, místo abychom se řídili vlastními rozumem a sledovali sami co nám svědčí. :roll:


Hodnocení: 0
stř 13.06.2012, 05:56
Profil Zobrazit autorovy stránky

(Lenka)
 Odkaz na příspěvek Re: Vitamín D
Uživatelský avatar

Registrován: stř 18.04.2012, 20:25
Příspěvky: 900

Reputace: +839
Já jsem ten divnej exot, co vždycky tvrdil, že sluníčko je třeba brát jako léčivý dar, a užívat ho střídmě. Takže před 40 léty jsem nebyla přepálená, před 20 léty jsem nezačala chodit do solárek, a teď se stále opaluju stejně- stačí 20-30minut na každou stranu, a za léto si člověk to D-éčko nastřádá. V zimě poslední dobou zobu i umělé, když si vzpomenu...
Nejlepší je zachovat si zdravý rozum ve všech oblastech. A když už opravdu nevím, tak se řídím pravidlem - všeho střídmě :-)


+Panda, +Renáta, +hajes Hodnocení: +3
stř 13.06.2012, 08:04
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz