Breatharián.eu
http://breatharian.eu/forum/

komplikace po půstu
http://breatharian.eu/forum/viewtopic.php?f=5&t=696
Stránka 1 z 1

Autor:  Mia [ úte 19.06.2018, 08:59 ]
Předmět příspěvku:  komplikace po půstu

Zdravím,
před 14 dny jsem ukončila 10-denní půst. 5 dní po ukončení půstu jsem dostala menstruaci, při které mě silně bolely bedra (něco jako skřípnutý nerv). Po 2 dnech se bolest přestěhovala do levé kyčle a přetrvává i po ukončení menstruace. Chůze je celkem bolestivá. Napadlo mě, zda jsem neukončila půst ve špatnou dobu, kdy se zrovna uvolňoval z těla zánět či nějaké škodliviny, které však již nestihly odejít a usadily se v této oblasti. Přemýšlím, že bych navázala dalším půstem do doby než bolest odezní. Má někdo podobnou zkušenost či radu?

Autor:  Panda [ úte 19.06.2018, 09:10 ]
Předmět příspěvku:  Re: komplikace po půstu

14 dnů je už dost dlouhá doba na to, aby se organismus po půstu srovnal. Je možné že návratovka byla příliš rychlá a tak se tam něco usadilo (možná dokonce borelie?). Možná někdo připíše lepší radu, já osobně bych asi ještě počkal pár dnů až to bude 2-násobek doby hladovění a když to nezmizí, tak zkusit pár krátkých půstů, co s tím udělají.

Další půst "než to odezní" by teď možná nemusel být dobrý, mohlo by to vyžadovat třeba 14 dnů a to bys teď po tom předešlém půstu asi nezvládla. Série krátkých půstů by měla být zvládnutelná a mohla by také něco pomoct.

Asi jsi předtím nedělala dostatek přípravných krátkých půstů a šla rovnou na 10 dnů?

Autor:  Mia [ úte 19.06.2018, 19:26 ]
Předmět příspěvku:  Re: komplikace po půstu

Díky moc za odpověď. Zkusím tedy sérii kratších půstů, v případě že bolest neodezní. Boreliózou jste mě zaskočil, ale zítra se objednám pro jistotu na krevní testy. Co se týče kratších přípravných půstů, prošla jsem si dvěma třídenními, jedním pětidenním, dvěma sedmidenními (poslední před čtvrt rokem) a teď desetidenním. Je pravda, že mám pár černých puntíků v návratovce :-?

Autor:  Panda [ úte 19.06.2018, 20:09 ]
Předmět příspěvku:  Re: komplikace po půstu

To ode mě raději s rezervou, je to jen tipování, moc netuším proč se to tak děje. Těch půstů předtím si myslím že bylo přiměřeně správně, tak tím to také nebude.

Autor:  jao [ pát 22.06.2018, 23:26 ]
Předmět příspěvku:  Re: komplikace po půstu

Ahoj Mia,
je to neslušná otázka, ale predsalen sa spýtam, či nemáš nadváhu a pôst držíš hlavne kvôli zníženiu hmotnosti ?

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/