Na hlavní stránku  
Právě je pát 06.12.2019, 21:16

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Autor Zpráva
 Odkaz na příspěvek Mám přerušit půst kvůli bolesti v krku a vykašlánání hlenu?

Reputace: 0
Zdravím, píšu sem, protože potřebuji rychle poradit a nikde jsem odpověď nenašel. Držím teď sedmý den půst a včera ráno mě začalo bolet v krku. Vím, že se to při půstech stává, tak jsem se neznepokojoval, i když mi bylo dost mizerně. Čekal jsem, že mi dnes už bude lépe, ale není. Ráno jsem se probudil s ostrou bolestí v krku jako při angíně a přes den jsem začal vykašlávat hustý hlen. Moje otázka zní: Mám teď půst ukončit, nebo ne? Obávám se, aby to nebyla přílišná zátěž na srdce... Když budu v půstu pokračovat, nebude to podobné, jako když se nemoc přechází? Děkuji předem za pomoc!

Hodnocení: 0
sob 14.01.2017, 20:09

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: Mám přerušit půst kvůli bolesti v krku a vykašlánání hle

Reputace: +830
Ahoj a vítej ;-)
první 7? ;-)

sob 14.01.2017, 21:08

Reputace: 0
Ahoj, díky za přivítání. Začal jsem na 3, pak jsem dal 8 a 14. Chtěl jsem dát 21, ale v tomhle stavu nevím... Myslíš, že můžu pokračovat?

sob 14.01.2017, 23:11

(ABCD-a)

Reputace: +830
Sla bych dal a dokud to neodezni pokud nejdes na destilce kup ji v lekarne a vic to prolej vodou kdyz to ani tak neustoupi vrat se a peclivy navrat, dalsim pust pujde jiste snadneji.
Nicmene rozhodnuti je na Tobe pokud citis ze jsi na hrane vrat se a zkus pak znovu. Je nekdy holt treba do toho tukat jako voda do kamene kdyz je to velky blok. Mentalne si projdi jeste 5 cakru treba najdes taky nejakou odpoved. Nekdy se staci koncenrovat a prodychat to.
Tak dej vedet
Drzim palec ;-)

+ANTONÍN Hodnocení: +1
ned 15.01.2017, 10:14

Reputace: +992
Winston Smith píše:
Zdravím, píšu sem, protože potřebuji rychle poradit a nikde jsem odpověď nenašel. Držím teď sedmý den půst a včera ráno mě začalo bolet v krku. Vím, že se to při půstech stává, tak jsem se neznepokojoval, i když mi bylo dost mizerně. Čekal jsem, že mi dnes už bude lépe, ale není. Ráno jsem se probudil s ostrou bolestí v krku jako při angíně a přes den jsem začal vykašlávat hustý hlen. Moje otázka zní: Mám teď půst ukončit, nebo ne? Obávám se, aby to nebyla přílišná zátěž na srdce... Když budu v půstu pokračovat, nebude to podobné, jako když se nemoc přechází? Děkuji předem za pomoc!

Táhni půst dál dokud bolest neodezní. Přecházení nemoci bude v případě přerušení půstu, kdy nedojde k vyléčení.

+ANTONÍN, +Cef Hodnocení: +2
pon 16.01.2017, 11:37

pestrá strava sungazing dosažený půst 1 den dosažený půst 3 dny dosažený půst 7 dnů dosažený půst 21 dnů křesťan
Reputace: +298
Vítej.
Souhlas s Petrem.
Jak Ti běžely návratovky po půstech?

Aneb

Žák se učí,
učitel má touhu vyučovat,
mistr inspiruje.

admin: Uživatel zesnul 2. května 2017. Vzpomínáme.

pon 16.01.2017, 16:36

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]