Na hlavní stránku  
Právě je pát 19.04.2024, 14:42

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
Autor Zpráva
 Odkaz na příspěvek 40ti denni pust

Registrován: sob 21.11.2015, 11:54
Příspěvky: 12

Reputace: +4
Zdravim, rada bych otevrela nove tema, pro me aktualni. Procitala jsem jiz vytvorene diskuze a myslim, ze konkretne toto jeste podrobne rozebrano asi nebylo. Poprve jsem hovorila, ohledne pachuti a zapachu v ustech. Tehdy o vanocich jsem 40citku nedokoncila. Umrela mi babicka a s blizicimi se vanoci, na me rodina zacala tlacit. Proto jsem pust asi po 25ti dnech prerusila. Asi se ted setkam s kritikou, ze delam pust moc brzo za sebou. Ano to je pravda, jsem extremista a bavi me to. Nebojim se, nasloucham telu a nehodlam jit pres mrtvoly. Jsem zdravy clovek, nic konkretniho me neohrozuje. Ma otazka zni, kdo z vas ma 40citku jiz za sebou a zaroven by me zajimalo, jak jste to zvladly psychicy i fyzicky, proste pohled dalsich lidi. Dnes jsem na konci 30teho dne, fyzicky to je bez vetsich ci netradicnich komplikaci. Jsem slaba, v noci se probouzim, ale opet usinam, zavrate pri rychlem vstavani a pohybech. Je pravda ze posledni dva dny mi rano bylo nazvraceni, ale v praci jsem byla prirazena k praci s chemikaliema. Boli me kolena. Co jsem postrehla ke sve radosti vlasy se mi nemastili skoro tyden. Prestala jsem se potit (ne moc velke prekvapeni) hlavne ruce na ktere trpim od mala, coz mi znacne zneprijemnuje praci a dalsi standartni veci.. Na vaze jsem ztratila asi 12kg a posledni cca tyden se vaha pohybuje furt nahoru a dolu a klesa uz jen mirne. Pocit hladu zazivam stale, ale rekla bych, ze to je uz tak prizozene, ze to skoro nevnimam. Neni to nic palciveho. Po strance psychicke.. Je to uz moc dlouhe, citim se frustrovana a varim ci pecu, to bych asi nemela, ale me to naopek uklidnuje. Mamka rika ze mam nejake sadomasochisticke sklony :D. Mozna :D. Pri praci v kuchyni nemam problem, neochutnavam. Vedomi, ze jsem tak daleko me popohani a na reci moc nedavam. Rada bych si precetla vasi zkusenost a postrehy, rady. Predem dik :).


Hodnocení: 0
sob 05.03.2016, 19:48
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: 40ti denni pust
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
pokud nemáš bolesti vydrž ;-)


Hodnocení: 0
sob 05.03.2016, 20:39
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: 40ti denni pust

Registrován: sob 21.11.2015, 11:54
Příspěvky: 12

Reputace: +4
Poslednich par dnu mi je na zvraceni, jsem bez nalady. Ale jinak komplikace nemam. Rozhodovala jsem se, zda bych to nemela jiz ukoncit, proto jsem si tahala andelske karty a zadala o pomoc. Vysla by tam vytrvalost a archandel uriel. Proto budu pokracovat a uvidim, jak se to bude dale vyvyjet. Dekuji za podporu :).


Hodnocení: 0
pon 07.03.2016, 19:28
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: 40ti denni pust
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
jak si na tom s barvou moči


Hodnocení: 0
pon 07.03.2016, 19:30
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: 40ti denni pust
Uživatelský avatar

Registrován: pát 18.07.2014, 08:23
Příspěvky: 249

Reputace: +141
Podobné problémy som mal pri 21tke. Jasné, že sa to s 40tkou zrovnávať nedá, ale mne pomohlo moje okolie, rodina a blízki priatelia. Čím viac som sa smial a bol v dobrej nálade, tým to bolo jednoduchšie. Onedlho sa chystám na 40 tiež, tak dúfam, že pri problémoch sa budem môcť obrátiť na Teba s prosbou o radu.
Držím palce :ok:


Hodnocení: 0
pon 07.03.2016, 19:34
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: 40ti denni pust
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
Jeba
pokud možno hlídej barvu moči, jakmile tmavne a nespraví to ani vypití většího množství vody..
pak je čas půst ukončit prostě není ještě z hůry dáno a není dobré to lámat
není to vůbec žádná prohra ba naopak svědčí to zdravém přístupu k věci.
pokud možno sem jednou denně nakoukni nebo napiš do SZ a rozepiš podrobněji průběh, nejen že se z toho člověk vykecá, ale můžem případně i včas zatáhnout ručku.
není kam spěchat ;-)


+Cef, +jao Hodnocení: +2
pon 07.03.2016, 19:42
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: 40ti denni pust
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Jen doplnim - moc musi byt cira, pruhledna, kratkodobe tmavsi byt muze (kdyz treba nemas po ruce piti), ale prusvih je tmava + kalna moc, to je pak urcite na startnuti:).
Jeden "kontroverzni pan" me kdysi velmi dobre naucil, ze pres sklenku moci musi jit precist noviny, jak to nejde, konecna a start :-).


+ABCD, +jao Hodnocení: +2
pon 07.03.2016, 23:40
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: AhrefsBot [Bot] a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz