Na hlavní stránku  
Právě je pát 19.04.2024, 23:18

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 55 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Odkaz na příspěvek Re: Bolest kloubů při 3denním půstu,mám ho ukončit či pokrač
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Ze mas cvicit pevnou vuli sice ctes, ale koukam moc nedbas (rybka brambory) ..
Si se normalne prezral Evzene, telo to nestiha, delej co Ti rika Petr, pockej az vyhladnes a pak zase dal poctive navratovku:).


Hodnocení: 0
ned 03.08.2014, 22:52
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Bolest kloubů při 3denním půstu,mám ho ukončit či pokrač

Registrován: čtv 31.07.2014, 12:06
Příspěvky: 31

Reputace: +8
Cef píše:
Ze mas cvicit pevnou vuli sice ctes, ale koukam moc nedbas (rybka brambory) ..
Si se normalne prezral Evzene, telo to nestiha, delej co Ti rika Petr, pockej az vyhladnes a pak zase dal poctive navratovku:).

Dobře, děkuju ale že by to bylo přímo z tohohle se mi ani nezdálo :-S Proto jsem sem napsal. Takhle jsem se cítil v jednu chvíli i včera a to jsem se s jídlem držel na uzdě. Ale snad máte pravdu vy a bude to dobrý :-)


Hodnocení: 0
ned 03.08.2014, 23:48
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: Bolest kloubů při 3denním půstu,mám ho ukončit či pokrač
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
Psala jsem ze mas jit pomalu ze ta 3 byla na tebe dost. Takze drz se rady kluku.
Povoli to neboj.


Hodnocení: 0
pon 04.08.2014, 00:03
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Bolest kloubů při 3denním půstu,mám ho ukončit či pokrač

Registrován: čtv 31.07.2014, 12:06
Příspěvky: 31

Reputace: +8
ABCD píše:
Psala jsem ze mas jit pomalu ze ta 3 byla na tebe dost. Takze drz se rady kluku.
Povoli to neboj.

Dobře, budu. :-) Já vím, že Vy tady máte mnohem víc zkušeností a vědomostí! Vážím si toho, že mi radíte!


Hodnocení: 0
pon 04.08.2014, 00:07
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: Bolest kloubů při 3denním půstu,mám ho ukončit či pokrač
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
Evzen píše:
ABCD píše:
Psala jsem ze mas jit pomalu ze ta 3 byla na tebe dost. Takze drz se rady kluku.
Povoli to neboj.

Dobře, budu. :-) Já vím, že Vy tady máte mnohem víc zkušeností a vědomostí! Vážím si toho, že mi radíte!

Jop mame, ver ze nemluvime do vetru a je hezke ze si toho vazis jenze to neni prvotne o co nam jde. Jde predevsim o to abys nase rady nejen precetl kdyz uz si o ne rikas a my ti venujem timto svuj cas a energii ale hlavne taky dodrzel a uzival si nasledne dobre fungujiciho tela. O nic jineho tu ted nejde. Tak se drz a zadny brambory je tam skrob a okorenena ryba taky pekna hitparada se soli.:-)


Hodnocení: 0
pon 04.08.2014, 01:49
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Bolest kloubů při 3denním půstu,mám ho ukončit či pokrač

Registrován: čtv 31.07.2014, 12:06
Příspěvky: 31

Reputace: +8
ABCD píše:
Evzen píše:
ABCD píše:
Psala jsem ze mas jit pomalu ze ta 3 byla na tebe dost. Takze drz se rady kluku.
Povoli to neboj.

Dobře, budu. :-) Já vím, že Vy tady máte mnohem víc zkušeností a vědomostí! Vážím si toho, že mi radíte!

Jop mame, ver ze nemluvime do vetru a je hezke ze si toho vazis jenze to neni prvotne o co nam jde. Jde predevsim o to abys nase rady nejen precetl kdyz uz si o ne rikas a my ti venujem timto svuj cas a energii ale hlavne taky dodrzel a uzival si nasledne dobre fungujiciho tela. O nic jineho tu ted nejde. Tak se drz a zadny brambory je tam skrob a okorenena ryba taky pekna hitparada se soli.:-)

A mám být pořád na zelenině nebo už můžu zkusit nějaké ovoce, popřípadě jaké? Jinak dneska jsem si dal ráno jenom rajče protože se pořád cítím slabě :-/ A teď asi šest koleček mrkve na páře a taky nic moc :-/ Nadýmalo mě to a přitom jsem kousal na kaši..
Omlouvam se, musí to se mnou být hrozný! :-S


Hodnocení: 0
pon 04.08.2014, 12:18
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: Bolest kloubů při 3denním půstu,mám ho ukončit či pokrač
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
hrozný to není jen máš strach a to je normální....zase na druhou stranu kdo se bojí nesmí do lesa:-)
pravidlo je co dní půstu to dní návratu... kdy že si se to přejedl? :-)


Hodnocení: 0
pon 04.08.2014, 12:34
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Bolest kloubů při 3denním půstu,mám ho ukončit či pokrač

Registrován: čtv 31.07.2014, 12:06
Příspěvky: 31

Reputace: +8
ABCD píše:
hrozný to není jen máš strach a to je normální....zase na druhou stranu kdo se bojí nesmí do lesa:-)
pravidlo je co dní půstu to dní návratu... kdy že si se to přejedl? :-)

Včera odpoledne kolem 14 h :-/ Jinak žaludek mám takovej ztaženej a když dýchám do břicha tak mi v něm škrundá :) A napsal jsem to předtím špatně nenadýmá mě to, nutí mě to krkat..


Hodnocení: 0
pon 04.08.2014, 12:36
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: Bolest kloubů při 3denním půstu,mám ho ukončit či pokrač
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
Ok... tak ještě otázka na tělo je ti skutečně 18 let jak si psal? ;-)
další otázka jíš a piješ skutečně to a v množství které sem píšeš? :-) není to proto aby jsme ti vynadali ale proto aby jsme ti mohli skutečně dát relevatní info

takže dneska ještě na hlad zelenina (ta mrkev ti tam možná dělá neplechu zkus neco měkčího ) no a když nebude hlad nebude zelenina a zítra na hlad ovoce další dni už pomalu zvyšuj přijěm stravy a ne že si dáš vepřo knedlo zelo od maminky :-D to by jsme se tu motali pořád dokolečka ...uvědom si že je to tvoje tělo, jiný obleček nevyfasuješ, tak s ním taky podle toho zacházej :-)

Delší půst více jak jednička je na tebe ještě moc brzo.... takže žádný blbnutí s delšími půsty na ty teď zapoměň ;-)
připrav tělo sportem rozhýbej ho jakýmkoliv způsobem a dělej u toho pravidelně jedničky sám pak poznáš, jestli máš na půst delší než jedna:-)

držím ti palce :-)


Hodnocení: 0
pon 04.08.2014, 13:47
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Bolest kloubů při 3denním půstu,mám ho ukončit či pokrač

Registrován: čtv 31.07.2014, 12:06
Příspěvky: 31

Reputace: +8
ABCD píše:
Ok... tak ještě otázka na tělo je ti skutečně 18 let jak si psal? ;-)
další otázka jíšuž piješ skutečně to a v množství které sem píšeš? :-) není to proto aby jsme ti vynadali ale proto aby jsme ti mohli skutečně dát relevatní info

takže dneska ještě na hlad zelenina (ta mrkev ti tam možná dělá neplechu zkus neco měkčího ) no a když nebude hlad nebude zelenina a zítra na hlad ovoce další dni už pomalu zvyšuj přijěm stravy a ne že si dáš vepřo knedlo zelo od maminky :-D to by jsme se tu motali pořád dokolečka ...uvědom si že je to tvoje tělo, jiný obleček nevyfasuješ, tak s ním taky podle toho zacházej :-)

Delší půst více jak jednička je na tebe ještě moc brzo.... takže žádný blbnutí s delšími půsty na ty teď zapoměň ;-)
připrav tělo sportem rozhýbej ho jakýmkoliv způsobem a dělej u toho pravidelně jedničky sám pak poznáš, jestli máš na půst delší než jedna:-)

držím ti palce :-)

Jo opravdu!! Já bych nekecal, už kvůli sobě! Udělám to podle vás. Budu se toho držet do puntíku, zase uz kvůli sobě. A děkuju! :-)


+ANTONÍN Hodnocení: +1
pon 04.08.2014, 14:02
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: Bolest kloubů při 3denním půstu,mám ho ukončit či pokrač
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
:clapping: :ok:


Hodnocení: 0
pon 04.08.2014, 14:17
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Bolest kloubů při 3denním půstu,mám ho ukončit či pokrač

Registrován: čtv 31.07.2014, 12:06
Příspěvky: 31

Reputace: +8
ABCD píše:
:clapping: :ok:

A ještě se chci zeptat... O:-) Od ránního rajčete a dopolední pár koleček mrkve hlad nepřišel tak kdyby nepřišel už vůbec tak už teda nic a i přes to že bych teď už nic nesnědl tak zítra můžu na ovoci? :-) Jen se chci raději ujistit, děkuju!


Hodnocení: 0
pon 04.08.2014, 18:20
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: Bolest kloubů při 3denním půstu,mám ho ukončit či pokrač
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
Jdi ovoce v pohode neprezen to s mnozstvim nedavej hned citrusy ty az budes mit splneny 3 dny navratu. U tebe je nutne najizdet pomalu.
A co pohyb sport byl nejaky?


+Evzen Hodnocení: +1
pon 04.08.2014, 18:42
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Bolest kloubů při 3denním půstu,mám ho ukončit či pokrač
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Evzen píše:
A ještě se chci zeptat... O:-) Od ránního rajčete a dopolední pár koleček mrkve hlad nepřišel tak kdyby nepřišel už vůbec ..
Hladem v navratovce urcite nic nepokazis, naopak umocnis efekt pustu:).
Zadny jidlo nikam neutece, jidlo neni zajic aby Ti mohlo utyct, uc se ovladat chute :-).
S ovocem jak rika Abicko :-).


+Evzen Hodnocení: +1
pon 04.08.2014, 19:03
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Bolest kloubů při 3denním půstu,mám ho ukončit či pokrač

Registrován: čtv 31.07.2014, 12:06
Příspěvky: 31

Reputace: +8
ABCD píše:
Jdi ovoce v pohode neprezen to s mnozstvim nedavej hned citrusy ty az budes mit splneny 3 dny navratu. U tebe je nutne najizdet pomalu.
A co pohyb sport byl nejaky?

Dobře. Dneska jsem šel ráno asi na půl hodinovou svižnou procházku a teď večer půjdu ještě. Jinak jsem byl na brigádě takže jsem ani nějak víc nemohl :-/


+ANTONÍN, +Cef Hodnocení: +2
pon 04.08.2014, 19:40
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Bolest kloubů při 3denním půstu,mám ho ukončit či pokrač

Registrován: čtv 31.07.2014, 12:06
Příspěvky: 31

Reputace: +8
Cef píše:
Evzen píše:
A ještě se chci zeptat... O:-) Od ránního rajčete a dopolední pár koleček mrkve hlad nepřišel tak kdyby nepřišel už vůbec ..
Hladem v navratovce urcite nic nepokazis, naopak umocnis efekt pustu:).
Zadny jidlo nikam neutece, jidlo neni zajic aby Ti mohlo utyct, uc se ovladat chute :-).
S ovocem jak rika Abicko :-).

Dobře, budu se tím řídit :-)


+Cef Hodnocení: +1
pon 04.08.2014, 19:40
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Bolest kloubů při 3denním půstu,mám ho ukončit či pokrač
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.07.2012, 19:04
Příspěvky: 550
Bydliště: Horšovský Týn
pestrá strava sungazing dosažený půst 1 den dosažený půst 3 dny dosažený půst 7 dnů dosažený půst 21 dnů křesťan
Reputace: +298
Jinak lepší je dopoledne ovoce a odpoledne zelenina.
A zkoušel si vědomé jedení? viewtopic.php?f=31&t=180
To, že jsi nevydržel návratovku se stane. Ale snaž se příště návratovku zmáknout a hlavně neprodlužovat půsty.
A zkus se nějak vyrovnat s obavami. Nějakým pozitivním myšlením. Nějaké pozitivní afirmace. Jak jsi na tom s myšlenkami.

_________________
Sedm miliard lidí na planetě = sedm miliard cest.

Aneb

Žák se učí,
učitel má touhu vyučovat,
mistr inspiruje.

admin: Uživatel zesnul 2. května 2017. Vzpomínáme.


Hodnocení: 0
pon 04.08.2014, 22:30
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Bolest kloubů při 3denním půstu,mám ho ukončit či pokrač

Registrován: čtv 31.07.2014, 12:06
Příspěvky: 31

Reputace: +8
ANTONÍN píše:
Jinak lepší je dopoledne ovoce a odpoledne zelenina.
A zkoušel si vědomé jedení? viewtopic.php?f=31&t=180
To, že jsi nevydržel návratovku se stane. Ale snaž se příště návratovku zmáknout a hlavně neprodlužovat půsty.
A zkus se nějak vyrovnat s obavami. Nějakým pozitivním myšlením. Nějaké pozitivní afirmace. Jak jsi na tom s myšlenkami.

S myšlením to mám takový nestálý. Občas jsem v pohodě, říkám si, že to nic není, zase bude všechno v pohodě a tak ale občas mám pocit bezmoci a špatnej pocit z toho že jsem vůbec 3 neměl dělat :) Tak vždycky napíšu sem, už jen tím, že to napíšu se mi uleví a pak trochu napjatě čekám co mi odpovíte, protože jste znalý, a to mě potom hodí zase na chvilku do klidu :-)

Jinak o tom vědomém jedení jsem do teď nevěděl. Pokusím se o to. Ale jinak teď mám spíš pocity uplně obrácený než si myslím, že bych měl mít. Protože hlad nemám vůbec! Nevím jestli by to mohlo být tím že bych příliš pil ale je to tak. A taky mám hodně sucho v ústech jako v průběhu půstu ale přitom piju rozhodně dostatečně :-/ I když teď mi v břiše už trochu "kručí" :-)


Hodnocení: 0
pon 04.08.2014, 22:56
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Bolest kloubů při 3denním půstu,mám ho ukončit či pokrač
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30.05.2012, 09:32
Příspěvky: 1961

Reputace: +992
Svuj vnitrni strach si musis vyresit sam s tim ti nikdo nepomuze. Ventilovat ho sem k nicemu nepovede, jen si vytvaris zavislost na tech co ti radi. Ale pust te to nauci.
Heled kdyz sem zacinal vystacil jsem si s jednou konkretni radou od Pavla. Ostatni jsme si museli vicemene dohledat sami z literatury, k navratovce dal Pavel informaci na prvni dva dny s tim ze ostatni uz vam dojde. Tolik se s nama nemazal.
Moc to resis zatimco jsi pozbiral minimum informaci. Porid si Malachova, Partykovou , Machu a studuj. Nebo uz to mas vse precteny? Pust je hluboce mysticka zalezitost a ty zda se ani netusis jak mocny nastroj se ti dostal do rukou a co dokaze. Zatimco se prehnane strachujes abys neco nepokazil. Zkratka jez hrst jidla az budes mit hlad a cas venuj studiu a premysleni o tom co vlastne delas a ne zda jsi neco neudelal blbe. Antonin ma uplnou pravdu myslis negativne a to je tvuj nejvetsi problem.


+ABCD, +ANTONÍN, +Cef, +Dave, +Evzen Hodnocení: +5
úte 05.08.2014, 00:16
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Bolest kloubů při 3denním půstu,mám ho ukončit či pokrač
Uživatelský avatar

Registrován: pát 18.07.2014, 08:23
Příspěvky: 249

Reputace: +141
Evžene, mne sa tie bolesti objavili na druhý deň návratovky pri mojej prvej trojke. Veľmi nepríjemná tupá bolesť na konci chrbtice. Na ďaľší deň to zmizlo tak rýchlo, ako sa to objavilo.
Zrejme sa telo potrebovalo niečoho rýchlo zbaviť, tak to riešilo touto cestou.
S dovolením, skúsim malú úvahu. Krátkodobý stres pôsobí na telo pozitívne. V tele sa vytvárajú chemické látky, ktoré zvýšia prísun živín do tých orgánov, kam je v tom krátkom čase treba. Naopak dlhodobý stres pôsobí veľmi deštruktívne na všetky orgány. Telo je preťažené od chemických zlúčenín, ktoré sa pri dlhodobej produkcii ťažko odbúravajú a menia sa na toxíny. A na ich odbúranie je treba veľa energie. Preto nastupuje únava, letargia a zlá nálada. Tak, ako to tu skúsení mnohokrát už povedali, stačí sa trochu hýbať, prechádzky v lese a telo sa dá znovu do rovnováhy. K tomu trochu duševného tréningu, dobrých priateľov, rodinu a máme skoro vyhrané.


+Evzen Hodnocení: +1
úte 05.08.2014, 00:33
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Bolest kloubů při 3denním půstu,mám ho ukončit či pokrač
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.07.2012, 19:04
Příspěvky: 550
Bydliště: Horšovský Týn
pestrá strava sungazing dosažený půst 1 den dosažený půst 3 dny dosažený půst 7 dnů dosažený půst 21 dnů křesťan
Reputace: +298
Četls na úvodní stránce knížku pana Werdina?
Tam je popsáno tolik symptomů, které tě mohou potkat. Jsou u půstu normální. Vlastně jsou to věci, které se objeví, když se tělo čistí. A je to řekněme taková daň za předchozí neřesti. Všechno přejde. Pokud dále vydržíš.
A buď vděčný za to, že jsi objevil půst tak brzo, na prahu dospělosti. Můžeš tím natolik pozitivně zlepšit svůj budoucí život, že se Ti o tom teď ani nesní.
A to že nemáš hlad je dobře. Těš se na to, že přestaneš být závislý na jídle. A to zpočátku alespoň v tom směru, že Ti bude jedno, v jakém čase jíš. A nebo tak, že na krátké výlety nebudeš muset nosit svačiny a nebo případně hledat restaurace.
Pokud vydržíš přijdou dary. Můžeš se těšit.

_________________
Sedm miliard lidí na planetě = sedm miliard cest.

Aneb

Žák se učí,
učitel má touhu vyučovat,
mistr inspiruje.

admin: Uživatel zesnul 2. května 2017. Vzpomínáme.


+Evzen Hodnocení: +1
úte 05.08.2014, 04:16
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Bolest kloubů při 3denním půstu,mám ho ukončit či pokrač
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30.05.2012, 09:32
Příspěvky: 1961

Reputace: +992
ANTONÍN píše:
A je to řekněme taková daň za předchozí neřesti.

To je ovsem nejhlubsi pravda jaka tu byla za dlouhy cas napsana. Za vsechny svy neresti a jejich nasledky musime zaplatit a nikdo a nic to z nas nesejme. Ani pust nam neda nic zadarmo ale da silu se s tim vyporadat.


+Cef Hodnocení: +1
úte 05.08.2014, 08:07
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Bolest kloubů při 3denním půstu,mám ho ukončit či pokrač

Registrován: čtv 31.07.2014, 12:06
Příspěvky: 31

Reputace: +8
Petr píše:
Svuj vnitrni strach si musis vyresit sam s tim ti nikdo nepomuze. Ventilovat ho sem k nicemu nepovede, jen si vytvaris zavislost na tech co ti radi. Ale pust te to nauci.
Heled kdyz sem zacinal vystacil jsem si s jednou konkretni radou od Pavla. Ostatni jsme si museli vicemene dohledat sami z literatury, k navratovce dal Pavel informaci na prvni dva dny s tim ze ostatni uz vam dojde. Tolik se s nama nemazal.
Moc to resis zatimco jsi pozbiral minimum informaci. Porid si Malachova, Partykovou , Machu a studuj. Nebo uz to mas vse precteny? Pust je hluboce mysticka zalezitost a ty zda se ani netusis jak mocny nastroj se ti dostal do rukou a co dokaze. Zatimco se prehnane strachujes abys neco nepokazil. Zkratka jez hrst jidla az budes mit hlad a cas venuj studiu a premysleni o tom co vlastne delas a ne zda jsi neco neudelal blbe. Antonin ma uplnou pravdu myslis negativne a to je tvuj nejvetsi problem.

Už čtu Parykovou a mám připraveného Malachova a Werdina. Děkuju!!


Hodnocení: 0
úte 05.08.2014, 09:44
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Bolest kloubů při 3denním půstu,mám ho ukončit či pokrač

Registrován: čtv 31.07.2014, 12:06
Příspěvky: 31

Reputace: +8
jao píše:
Evžene, mne sa tie bolesti objavili na druhý deň návratovky pri mojej prvej trojke. Veľmi nepríjemná tupá bolesť na konci chrbtice. Na ďaľší deň to zmizlo tak rýchlo, ako sa to objavilo.
Zrejme sa telo potrebovalo niečoho rýchlo zbaviť, tak to riešilo touto cestou.
S dovolením, skúsim malú úvahu. Krátkodobý stres pôsobí na telo pozitívne. V tele sa vytvárajú chemické látky, ktoré zvýšia prísun živín do tých orgánov, kam je v tom krátkom čase treba. Naopak dlhodobý stres pôsobí veľmi deštruktívne na všetky orgány. Telo je preťažené od chemických zlúčenín, ktoré sa pri dlhodobej produkcii ťažko odbúravajú a menia sa na toxíny. A na ich odbúranie je treba veľa energie. Preto nastupuje únava, letargia a zlá nálada. Tak, ako to tu skúsení mnohokrát už povedali, stačí sa trochu hýbať, prechádzky v lese a telo sa dá znovu do rovnováhy. K tomu trochu duševného tréningu, dobrých priateľov, rodinu a máme skoro vyhrané.

Dneska ráno jsem byl na procházce a je to opravdu lepší. Myslím, věřím, že se to zase srovná. Cítím zlepšení. Děkuju!!


+jao Hodnocení: +1
úte 05.08.2014, 09:46
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Bolest kloubů při 3denním půstu,mám ho ukončit či pokrač
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30.05.2012, 09:32
Příspěvky: 1961

Reputace: +992
Evzen píše:
Už čtu Parykovou a mám připraveného Malachova a Werdina. Děkuju!!
Máchu případně můžeš půjčit v národní knihovně ale myslím že jen do studovny. Dál pokud zvládáš anglicky lze najít dost i na zahraničních diskuzích. Stojí za to přelouskat co nejvíc, nastudováním z různých zdrojů + vlastním ověřením ti teprve dojde o čem to je. Rozsáhlá uzavřená diskuze je i na pust.cz ale to asi víš.


+Evzen Hodnocení: +1
úte 05.08.2014, 12:37
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 55 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: AhrefsBot [Bot] a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz