Na hlavní stránku  
Právě je sob 20.04.2024, 11:21

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 86 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: 7denní půst
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
Citace:
Znas nekoho, kdo presel na pranu? ne ze by to byl teda muj vysneny cil, ale byla by to parada, kdyby se to povedlo, to by se usetrilo penez, odpadu, proste vseho :-)


otázka nebyla sice mně ... ale nu což ... odpovím z druhé strany :-)
pro tebe je spíše prioritně důležité vyřešit zdravotní stav ... takže postupně tělo pročišťuj podle kalenáře do 21 a pak když se to někdy povede 40 pak je možné myslet na pránu...nebo taky ne ale za to už si budeš užívat života, těla plného energie, že nebudeš vědět co s časem který ted věnuješ přípravě jídla, jezením a následným odpočinkem ...a dalšímu činnostmi které teď ještě považuješ za veledůležité
projdi diskuzi na pust.cz dovíš se velmi mnoho hodnotných informací... :-)


+hlavinka Hodnocení: +1
úte 29.07.2014, 09:51
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: 7denní půst
Uživatelský avatar

Registrován: pon 10.09.2012, 18:03
Příspěvky: 1287

Reputace: +443
Hlavinko, mám knížku od breathariána Monforta-Pránická výživa .... a je to zvláštní chlapík, takhle praštěná bych být nechtěla :lol: . Člověk už musí být na duchovní úrovni někde jinde a tím je prostě pro okolí "divnej" :-) . Na jednu stranu je to fascinující a krásný, být spjat s přírodou a vyššíma bytostma, na druhou stranu v téhle společnosti ...

Ale já jsem se tu od začátku netajila, že se mi čistě sobecky jedná "jen" o zdravé tělo :-) a nemám ambice být brethariánem. Ano, psychika se mi časem mění, přemýslím o věcech a lidech jinak, čtu knížky, které jsou k zamyšlení a užívám si jiný pohled na svět. Ale z opravdovýho duchovna a vyšších bytostí atd mám strach a nehodlám jim ťukat na dveře :-) . Stačilo mi jen číst o astrálním cestování a už jsem měla husinu a knížku po přečtení zaklapla, že tohle je sice úžasný, ale nic pro mě :)
A kluci i Abecedka (a předtím i Lenuška) mě sem do fóra i tak přijali, dali mi jiný náhled na svět, na sebe, na "vědomí", "žít tady a teď", "nic není náhoda", "člověku se staví do cesty jen zkoušky, které může zvládnout", "každý je tvým učtelem", "pokora", "respekt", "člověk žije v zajetí svých stereotypů", "řídit se pocity a intuicí, hlavu je potřeba si občas ufiknout a nasadit si hlávku zelí :-D " atd, atd ... za což jim děkuju :-)


+hlavinka Hodnocení: +1
úte 29.07.2014, 10:17
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: 7denní půst
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 24.07.2014, 05:04
Příspěvky: 38
Bydliště: Praha
vegetarián dosažený půst 7 dnů
Reputace: +8
ABCD píše:
Citace:
PRANA

Saba píše:
PRANA, astral


Dekuju za odpoved. Tim jsem samozrejme nemyslela, ze hned po tydnu pojedu na prane, to je jasny, chce to vyvoj.
Mne tyhle veci proste zajimaji a asi bych se toho ani nebala. Moc by se mi libilo to dovibrovat nekam vys a pochopit spoustu veci. Ano, nese to s sebou i ruzna negativa - presne, clovek je pak trochu mimo spolecnost, ale to by mi nevadilo. Byt napr. lecitel, pomahata vedet, to je moc pekne poslani. Otazka je, zda pak clovek nema "depku" z toho, ze nezvladne pomoc vsem a tak. Ale to zalezi na cloveku, jaky kdo je vnitrne nastaveny.

Kazdopadne diky za to, ze jsem vas tady nasla, inspirujete mne kazdy den :-) (vsichni)

_________________
Na promenu v lepsiho cloveka neni nikdy pozde aneb zacit se da vzdy


Hodnocení: 0
úte 29.07.2014, 12:40
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: 7denní půst
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
hlavinka píše:
Jsem zase uprimna, nebudu tam nic zapirat. Vilagos pokud bude zaslouzeny - prosim. Chybami se clovek uci.
Nejde o zaslouzeny vilagos, jde o varovani, jednoho uz ta chyba se zel. cajem v prvnich dnech navratovky stala pobyt na JIP-ce.
Je to stimulant jako prase, tak neblbni a z5 k vode.
Nikdo tady Ti samoze pismenkama nemuze zabranit v kombinacich a experimentech, pak si ale nesmis stezovat na mozne potize (viz vyse).

Co je nepochopitelneho na "Zbytek dne opět destilka" ? Vzdyt jsi si to nakopirovala na blog do "NAVRATOVKA", kde tam vidis zel. caj ? :-)
Cti pozorneji:). http://promena.eblog.cz/navratovka

Edit : sry za preklepy :-)


Naposledy upravil Cef dne úte 29.07.2014, 13:48, celkově upraveno 1

Hodnocení: 0
úte 29.07.2014, 13:23
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: 7denní půst
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
Citace:
dovibrovat nekam vys

ve skutečnosti jdeš dovnitř:-) časem pochopíš:-)

Citace:
clovek je pak trochu mimo spolecnost

ano pokud se sama vymezíš ... spíš je to formou že se obklopíš lidmi se kterými je ji dobře, s ostatními nabudeš plýtvat energiií páč budeš vědět jak ji využít lépe a směrem který má smysl pro sebe a pro své nebližší:-)

Citace:
Otazka je, zda pak clovek nema "depku" z toho, ze nezvladne pomoc vsem a tak.

ano mesiášským a spasitelským komlexem si projde hodně lidí ... viz výše uvedené ...obklop se lidmi se kterými je ti dobře, těmi pro které si přinosem a ty a oni tobě a ty si hýčkej ... lidi kteří přišli jen využívat pošleš do háje nebo odpadnou sami .... ztráty jsou i v podobě přátel .... a někdy jsou i podobě nejbližšíích takže jdi pomalu a postupně měn své vnitřní nastavení aby to i ten zbytek tvých nejmilovanějších měl čas vstřebat:-)


+ANTONÍN, +Cef, +Dave Hodnocení: +3
úte 29.07.2014, 13:38
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: 7denní půst
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 24.07.2014, 05:04
Příspěvky: 38
Bydliště: Praha
vegetarián dosažený půst 7 dnů
Reputace: +8
Cef píše:
hlavinka píše:
Jsem zase uprimna, nebudu tam nic zapirat. Vilagos pokud bude zaslouzeny - prosim. Chybami se clovek uci.
Nejde o zaslouzeny vilagos, jde o varovani, jednoho uz ta chyba se zel. cajem v prvnich dnech navratovky stala pobyt na JIP-ce.
Je to stimulant jako prase, tak neblbni a z5 k vode.
Nikdo tady Ti samoze pismenkama nemuze zabranit v kombinacich a experimentech, pak si ale nesmis stezovat na mozne potize (viz vyse).

Co je nepochopitelneho na "Zbytek dne opět destilka" ? Vzdyt jsi si to nakopirovala na blog do "NAVRATOVKA", kde tam vidis zel. caj ? :-)
Cti pozorneji:). http://promena.eblog.cz/navratovka

Edit : sry za preklepy :-)


Ty jo, fakt na Jipce? Fiha. Piju vodu, vodu, vodu :-) Ale jak jsem psala, spis jsem jela dle Malachova, protoze PM jsem (a nemamú detailne nastudovaneho. Ten zeleny caj (jen namoceny, hned vyndany) byl vysvetlen a priste se vyvaruju. diky

_________________
Na promenu v lepsiho cloveka neni nikdy pozde aneb zacit se da vzdy


+Cef Hodnocení: +1
úte 29.07.2014, 18:03
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: 7denní půst
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 24.07.2014, 05:04
Příspěvky: 38
Bydliště: Praha
vegetarián dosažený půst 7 dnů
Reputace: +8
ABCD píše:
Citace:
dovibrovat nekam vys

ve skutečnosti jdeš dovnitř:-) časem pochopíš:-)

Myslim, ze vim, co tim myslis. Uz ted vidim, ze jsem jina, nez napr. pred 10 lety. To jsem sla cestu vazne jen po kouskach, ted bych rada intenzivneji, ale trochu mne v tom brzdi deti :-D

Nikdy mi nevadilo byt spis sama s opravdovymi prateli nebo lidmi, co jsou opravdovi. A musim rict, ze falesni to asi ze mne citi a nemela jsem snad nikoho v okoli, kdo by se nalepil, vyuzival a tak.
V podobe nejblizsich bych to mozna videla spis o netoleranci a nepochopeni, holt nekdo je ryzi pragmatik a nechape to, co tady resime my nebo kam chceme dospet nebo jak to nazvat.

_________________
Na promenu v lepsiho cloveka neni nikdy pozde aneb zacit se da vzdy


Hodnocení: 0
úte 29.07.2014, 18:24
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: 7denní půst
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Vysvetleni prijato :)))) ..


+hlavinka Hodnocení: +1
úte 29.07.2014, 21:26
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: 7denní půst
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30.05.2012, 09:32
Příspěvky: 1961

Reputace: +992
hlavinka píše:
Moc by se mi libilo to dovibrovat nekam vys a pochopit spoustu veci.
Vše má svůj čas, už jsem i rád cuknul zpátky po "dovibrování někam výš". :)


+ANTONÍN, +Cef, +hlavinka Hodnocení: +3
úte 29.07.2014, 23:19
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: 7denní půst
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30.05.2012, 09:32
Příspěvky: 1961

Reputace: +992
Sába píše:
Ale já jsem se tu od začátku netajila, že se mi čistě sobecky jedná "jen" o zdravé tělo :-) a nemám ambice být brethariánem
Spřízněná duše se přesto pozná ;-) Je nás víc co takový ambice nemáme.


Hodnocení: 0
úte 29.07.2014, 23:24
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: 7denní půst
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30.05.2012, 09:32
Příspěvky: 1961

Reputace: +992
hlavinka píše:
To jsem sla cestu vazne jen po kouskach, ted bych rada intenzivneji, ale trochu mne v tom brzdi deti :-D

Kdepak toho využij, od dětí se můžeš i hodně naučit. Jsou přirozený dokud je výchova neskazí.


+jao Hodnocení: +1
úte 29.07.2014, 23:30
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: 7denní půst
Uživatelský avatar

Registrován: pon 10.09.2012, 18:03
Příspěvky: 1287

Reputace: +443
Petr píše:
Sába píše:
Ale já jsem se tu od začátku netajila, že se mi čistě sobecky jedná "jen" o zdravé tělo :-) a nemám ambice být brethariánem
Spřízněná duše se přesto pozná ;-) Je nás víc co takový ambice nemáme.

Dík :-)


Hodnocení: 0
úte 29.07.2014, 23:57
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: 7denní půst
Uživatelský avatar

Registrován: pon 10.09.2012, 18:03
Příspěvky: 1287

Reputace: +443
Hlavinko, mě děti naopak hodně posunuly. Jak píše Petr, stačí je pozorovat, jak hezky umí žít "tady a teď" . A jak jsem onehdy psala ve svým deníčku, díky nim jsem si uvědomila, že to jak vnímám-cítím své děti, tak tak lze vnímat i ostatní lidi. Těžko se to popisuje :-)


Hodnocení: 0
stř 30.07.2014, 00:16
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: 7denní půst
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 24.07.2014, 05:04
Příspěvky: 38
Bydliště: Praha
vegetarián dosažený půst 7 dnů
Reputace: +8
Petr píše:
hlavinka píše:
Moc by se mi libilo to dovibrovat nekam vys a pochopit spoustu veci.
Vše má svůj čas, už jsem i rád cuknul zpátky po "dovibrování někam výš". :)


Rada verim.
Je jedno, zda je uz pak nekdo jede na prane nebo na cem, spis jde o osobnost samotnou. Mne prekvapuje, kolik netolerance je - ackoliv prekvapuje asi neni to spravne slovo. Clovek hned soudi - to je blbost, to delas spatne. Ale jak to? Kazdy at dela, jak uzna za vhodne, kdyz neskodi jinym a ma-li pocit, ze se nekam posune nebo ze je stasny nebo tak.


Hodnocení: 0
stř 30.07.2014, 05:38
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: 7denní půst
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 24.07.2014, 05:04
Příspěvky: 38
Bydliště: Praha
vegetarián dosažený půst 7 dnů
Reputace: +8
Sába píše:
Hlavinko, mě děti naopak hodně posunuly. Jak píše Petr, stačí je pozorovat, jak hezky umí žít "tady a teď" . A jak jsem onehdy psala ve svým deníčku, díky nim jsem si uvědomila, že to jak vnímám-cítím své děti, tak tak lze vnímat i ostatní lidi. Těžko se to popisuje :-)


Ano, jsou momenty, kdy tohle plati. Ale ja to mam trochu slozitejsi, asi mne to ma neco naucit (ne)byt s detmi. Kdyz jsem bez nich kvetu a zarim, ale jak jsou tady, mam pocit, ze mne vysavaji, energie jde rapidne dolu. Je to asi neco ve mne, mam se proste neco naucit, ale stale nechapu co. Hlavne nechapu, proc mne to tak strasne moc vysiluje, nezarim, jsem spis tmave seda (pocit). Kdyz byly mimina, bylo to dobry, ale ted jak se strasne stale hasterej, neposlouchaj, tak jsem z toho vyrizena (3 a 5 let, holky).
Vyzkousela jsem mnoho metod, co by treba pomohlo, ale bez valneho ucinku na muj energeticky propad :-D


Hodnocení: 0
stř 30.07.2014, 05:48
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: 7denní půst
Uživatelský avatar

Registrován: pon 10.09.2012, 18:03
Příspěvky: 1287

Reputace: +443
Hlavinko, děti v tomhle věku vyčerpávájící jsou, o tom žádná :-) . Já mám taky holky dva roky od sebe, teď už 7 a 9 let. Už mají náročné roky za sebou a já si je užívám. Snad se to brzo podaří i tobě :flower:


+hlavinka Hodnocení: +1
stř 30.07.2014, 06:29
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: 7denní půst
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 24.07.2014, 05:04
Příspěvky: 38
Bydliště: Praha
vegetarián dosažený půst 7 dnů
Reputace: +8
Sába píše:
Hlavinko, děti v tomhle věku vyčerpávájící jsou, o tom žádná :-) . Já mám taky holky dva roky od sebe, teď už 7 a 9 let. Už mají náročné roky za sebou a já si je užívám. Snad se to brzo podaří i tobě :flower:


dekuju, já vím, musím vydržet :-)


Hodnocení: 0
stř 30.07.2014, 06:44
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: 7denní půst
Uživatelský avatar

Registrován: pon 10.09.2012, 18:03
Příspěvky: 1287

Reputace: +443
Pamatuju si, že jsem měla období, kdy jsem manželovi brečela, že musím aspoň jeden den v týdnu vypadnout a být sama, jinak se asi zblázním. A teď naopak mám silnou potřebu si je často k sobě přitisknout, srdeční čakrou na srdeční čakru. Teď si to ještě užívají, ale až mi za pár let řeknou...co blázníš, matko :-) ... tak nevím, co budu dělat :-)

Číhám na tvým blogu na doplnění, copak si včera papkala? :-)


+hlavinka Hodnocení: +1
stř 30.07.2014, 07:43
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: 7denní půst
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 24.07.2014, 05:04
Příspěvky: 38
Bydliště: Praha
vegetarián dosažený půst 7 dnů
Reputace: +8
Sába píše:
Pamatuju si, že jsem měla období, kdy jsem manželovi brečela, že musím aspoň jeden den v týdnu vypadnout a být sama, jinak se asi zblázním. A teď naopak mám silnou potřebu si je často k sobě přitisknout, srdeční čakrou na srdeční čakru. Teď si to ještě užívají, ale až mi za pár let řeknou...co blázníš, matko :-) ... tak nevím, co budu dělat :-)

Číhám na tvým blogu na doplnění, copak si včera papkala? :-)


jo, to je presny. je to vycerpavajici. ted jsem s nimi tyden doma, aby se pokryly prazdniny, ale uz se tesim do prace :-D

Jojo, jdu na to, vcera jsme byly skoro cely den pryc.

_________________
Na promenu v lepsiho cloveka neni nikdy pozde aneb zacit se da vzdy


Hodnocení: 0
stř 30.07.2014, 08:50
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: 7denní půst
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 24.07.2014, 05:04
Příspěvky: 38
Bydliště: Praha
vegetarián dosažený půst 7 dnů
Reputace: +8
Sába píše:
Pamatuju si, že jsem měla období, kdy jsem manželovi brečela, že musím aspoň jeden den v týdnu vypadnout a být sama, jinak se asi zblázním. A teď naopak mám silnou potřebu si je často k sobě přitisknout, srdeční čakrou na srdeční čakru. Teď si to ještě užívají, ale až mi za pár let řeknou...co blázníš, matko :-) ... tak nevím, co budu dělat :-)

Číhám na tvým blogu na doplnění, copak si včera papkala? :-)


Ctvrty den - utery 29.7.2014
Ranni vaha 59,1 kg (streva uz se plni :-). Snidane: hruska. Poledne salat: repa, ledovy salat, rajcata, okurka. Odpoledne: kedlubna a mrkev. Vecer: kukurice, rajce, ledovy salat.

Paty den - streda 30.7.2014
Ranni vaha 59 kg. Snidane svestky a merunky (3+3).

_________________
Na promenu v lepsiho cloveka neni nikdy pozde aneb zacit se da vzdy


+ANTONÍN Hodnocení: +1
stř 30.07.2014, 09:00
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: 7denní půst
Uživatelský avatar

Registrován: pon 10.09.2012, 18:03
Příspěvky: 1287

Reputace: +443
Hani, supr, za včerejšek pochvala :-)


Hodnocení: 0
stř 30.07.2014, 09:36
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: 7denní půst
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 24.07.2014, 05:04
Příspěvky: 38
Bydliště: Praha
vegetarián dosažený půst 7 dnů
Reputace: +8
Sába píše:
Hani, supr, za včerejšek pochvala :-)


Dekuju :-)


Hodnocení: 0
stř 30.07.2014, 14:30
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: 7denní půst

Registrován: čtv 19.06.2014, 00:37
Příspěvky: 3

Reputace: +4
Ahoj vsichni, tak už mám za sebou i pět dní půstu a trosku kazim popravdě navratovky:-), což mě štve, zelenina, ovoce v pohodě, ale děsně mě láká i chleba:-(((. Sice ne hned prvni den, ale nezvládla jsem to bez něj. Jinak snad dobry, na obvyklé chutě na sladké stačí ovoce. Maso nejím a mléčné výrobky hodne malo a po půstu mi vlastně ani nechybí a to ani sýry což se divím. Je zajímavé pozorovat jak se mění tím půstováním chutě a potřeba jíst:-) Už se těším až půjdu na 7-ku. Vlastně jsem si tu 5-tu docela užila, nevím jak to popsat, nejde o žádný příliv energie, spíš se tak nějak naladím na takovou vlnu klidu a míru, což je velmi příjemné. Nevím k čemu to přirovnat, ale mám to i při cvičení jógy. Teď už jsem nebyla tak vystresovaná jako při první trojce, třeba když se mi zvýšila teplota, tak to bylo fajn:-). Snad takhle budem pokračovat dál. Samozřejmě bez toho chleba:-((( protože jak jsem se dočetla, nerada bych otekla nebo si jinak ublížila:-(.
P.S. Nikdy bych netušila že vydržím 5dní bez jídla, ale teď je snazší nejíst než jíst jen něco, ty návratovky jsou fakt težké:-((((.
Pěkné dny všem.


+ANTONÍN, +jao Hodnocení: +2
ned 17.08.2014, 01:32
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: 7denní půst
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 24.07.2014, 05:04
Příspěvky: 38
Bydliště: Praha
vegetarián dosažený půst 7 dnů
Reputace: +8
Lucík píše:
Ahoj vsichni, tak už mám za sebou i pět dní půstu a trosku kazim popravdě navratovky:-), což mě štve, zelenina, ovoce v pohodě, ale děsně mě láká i chleba:-(((. Sice ne hned prvni den, ale nezvládla jsem to bez něj. Jinak snad dobry, na obvyklé chutě na sladké stačí ovoce. Maso nejím a mléčné výrobky hodne malo a po půstu mi vlastně ani nechybí a to ani sýry což se divím. Je zajímavé pozorovat jak se mění tím půstováním chutě a potřeba jíst:-) Už se těším až půjdu na 7-ku. Vlastně jsem si tu 5-tu docela užila, nevím jak to popsat, nejde o žádný příliv energie, spíš se tak nějak naladím na takovou vlnu klidu a míru, což je velmi příjemné. Nevím k čemu to přirovnat, ale mám to i při cvičení jógy. Teď už jsem nebyla tak vystresovaná jako při první trojce, třeba když se mi zvýšila teplota, tak to bylo fajn:-). Snad takhle budem pokračovat dál. Samozřejmě bez toho chleba:-((( protože jak jsem se dočetla, nerada bych otekla nebo si jinak ublížila:-(.
P.S. Nikdy bych netušila že vydržím 5dní bez jídla, ale teď je snazší nejíst než jíst jen něco, ty návratovky jsou fakt težké:-((((.
Pěkné dny všem.


Ahoj Lucko,

uplne Ti rozumim. Taky je pro mne jednodussi nejist nic, nez pak pri "normalni" strave vybirat co ano a co ne. Vetsinou jim hodne zeleniny a ovoce, ale obcas se neudrzim a zaradim i neco nezdraveho (tycinky ci susenky). Ale neni to kazdy den a zelenina prevlada tak ze 70%, tak si rikam, ze je to jeste v pohode. V navratovce jsem mela taky chut na chleba nebo syr ci rybu, nic nezdraveho, ale jak rikas, v te navratovce by skryta sul mohla byt problem.
Drzim moc palce, at sve chute ohlidas :-)

_________________
Na promenu v lepsiho cloveka neni nikdy pozde aneb zacit se da vzdy


Hodnocení: 0
pon 18.08.2014, 06:11
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: 7denní půst
Uživatelský avatar

Registrován: pát 18.07.2014, 08:23
Příspěvky: 249

Reputace: +141
hlavinka píše:
ale ted jak se strasne stale hasterej, neposlouchaj, tak jsem z toho vyrizena


Naomi Aldortová - Vychovávame deti a rosteme s nimi.
Po prečítaní knihy som kompletne zmenil výchovu a správanie sa k svojim deťom (2x9 rokov).


Hodnocení: 0
pon 25.08.2014, 11:35
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: 7denní půst
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 24.07.2014, 05:04
Příspěvky: 38
Bydliště: Praha
vegetarián dosažený půst 7 dnů
Reputace: +8
jao píše:
hlavinka píše:
ale ted jak se strasne stale hasterej, neposlouchaj, tak jsem z toho vyrizena


Naomi Aldortová - Vychovávame deti a rosteme s nimi.
Po prečítaní knihy som kompletne zmenil výchovu a správanie sa k svojim deťom (2x9 rokov).


Diky, zkusim se po te knize podivat. :-)
Ja jsem cetla treba Princip Kontinua nebo Respektovat a byt respektovan, ale rekla bych, ze na neco jsou moje holky jeste maly (3 a 5 let). Nicmene neco obcas zabere, tak aspon tak :-)

_________________
Na promenu v lepsiho cloveka neni nikdy pozde aneb zacit se da vzdy


Hodnocení: 0
pon 25.08.2014, 11:40
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 86 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz