Na hlavní stránku  
Právě je pát 19.04.2024, 05:59

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ] 
Autor Zpráva
 Odkaz na příspěvek Pavel19
Uživatelský avatar

Registrován: stř 28.06.2017, 21:07
Příspěvky: 13

Reputace: +2
Ahoj všem,

Nějaký ten měsíc sleduji již tento super server.vč.pust.cz kde to vlastně všechno začalo. mam pročteno snad skoro všechny deníčky - byla to makačka :-D

Je mi 33let 185 aktuálně 75kg( před 2 lety 105kg) a od malička sportuji florbal. Po založení rodiny, sport už není priorita a snažím se hýbat alespoň 2x týdně.
Pravdou je , že jsem od malička nebyl skoro vůbec nemocný až na pár vyjímek tak se někdo může ptát co tady dělám :-) Na cestu sem mě přivedla Joga a zájem o půst a detoxikaci těla.

Již mám za sebou mnoho jedniček, kolem tří trojek a jednu sedmičku, kterou právě dokončuji dnes. (můj cíl byla doposud ´jen´ 7čka v budoucnu někdy 14,21 ale zatím to nepřipadá v úvahu)

U všech půstů jsem držel návratovku podle PM, která mi vyhovuje.

Všechny půsty jsem prošel víceméně v pohodě , párkrát se mi zamotala hlava, když sem rychle vstal, ale to je normální.

Co se týká sedmičky do třetího dne jsem měl docela hlad, poté již ne a bylo to super na konci sedmičky sem měl problém..

V půstu sem neměl stolici do pátého dne - tak jsem se rozhodl pro klystýr,( kohoutkovou vodou - nepřevařenou) který jsem dělal 3x ihned po klystýru se mi udělal vyrážka -hlavně v oblasti plic a zad . Docela jsem se zděsil a pátral počem by to mohlo být - v první řadě jsem si myslel že to bude detox a tělo se zbavuje toxinů a jiných nežádoucích látek a další věc moje velká blbost, že jsem si nepřevařil tu vodu..prostě sem to úplně vypustil. :remorse: ( na az zdraví to běžně dělají nepřevařenou)
Tak jsem klystýr vypustil na 5 dní v domnění, že vyrážka zmizí.
Vyrážka nezmizela ani v návratovce ba ještě to zesílilo. tak jsem ve čtvrtým dnu návratovky si dal urinový klystýr, který dělám doted. Ráno kolem 7 hodiny.
Jedna zajímavost byla a to ,že včera když sem se probudil tak vyrážka byla o hodně menší a když jsem si dal urinový klystýr tak to zase zesílilo.

Jinak se citím fajn a plný síly.

Je tedy možný, že se mi vyrážka udělala s kohoutkové vody a nebo se tělo opravdu čistí.. ;-) ?

Vím, že to působí dost zmateně - možná to neumím tolik vysvětlit :-[

děkuji moc za rady, odpovědi. Vím, že jste stokrát zkušenější a nejste moc zastánci klystýru v půstu..


Naposledy upravil Pavel19 dne stř 28.06.2017, 22:24, celkově upraveno 1

Hodnocení: 0
stř 28.06.2017, 21:53
Profil

(Mirek, admin)
 Odkaz na příspěvek Re: Pavel19
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 15.12.2011, 10:43
Příspěvky: 3258

Reputace: +1690
Jen tak malý tip co mě napadá že by to třeba mohlo být - že by se klystýrem zředil bordel ve střevech a jak se střeva při tom rozhýbou, tak by to tím zředěním a rozhýbáním mohlo snáz projít přes střevní stěny do těla. Tedy že se probudil střevní bordel který by tam jinak v klidu odpočíval, dokud by se nevyloučil pomalu a v tuhé formě.


Hodnocení: 0
stř 28.06.2017, 22:13
Profil Zobrazit autorovy stránky
 Odkaz na příspěvek Re: Pavel19
Uživatelský avatar

Registrován: stř 28.06.2017, 21:07
Příspěvky: 13

Reputace: +2
Panda píše:
Jen tak malý tip co mě napadá že by to třeba mohlo být - že by se klystýrem zředil bordel ve střevech a jak se střeva při tom rozhýbou, tak by to tím zředěním a rozhýbáním mohlo snáz projít přes střevní stěny do těla. Tedy že se probudil střevní bordel který by tam jinak v klidu odpočíval, dokud by se nevyloučil pomalu a v tuhé formě.

diky za odpoved Pando. To si také myslím. Ted jen otázka zda-li pořád dělat ty uriny klystýry nebo přestat vyrážka sama odezní..


Hodnocení: 0
stř 28.06.2017, 23:12
Profil

(Mirek, admin)
 Odkaz na příspěvek Re: Pavel19 - Deníček
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 15.12.2011, 10:43
Příspěvky: 3258

Reputace: +1690
Někteří doporučují, že klystýry při půstu nejsou vůbec potřeba, tělo se při půstu nejlépe čistí bez jakýchkoliv dalších zásahů. Asi je tohle jeden z případů ukázky, kdy to může být spíš na škodu, tělo dává jasné signály že spíš chce nechat být v klidu. Ani urinoterapie nemá jasné prokazatelné výsledky o prospěšnosti (pro ani proti), je spíš jen věcí subjektivního názoru.


+Cef Hodnocení: +1
čtv 29.06.2017, 01:54
Profil Zobrazit autorovy stránky
 Odkaz na příspěvek Re: Pavel19 - Deníček
Uživatelský avatar

Registrován: stř 28.06.2017, 21:07
Příspěvky: 13

Reputace: +2
Asi to tak opravdu bude :-) nicmene mimo pust cistit strevo neni spatne ne?


Hodnocení: 0
čtv 29.06.2017, 08:45
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Pavel19 - Deníček
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Vyzkousej a uvidis, zalezi jak se budes po nem citit :-) .
Jde o to, ze v pustu se telo cisti "po vode", kdezto klistyrem to tlacis "proti vode" a to muze prinest jenom nejakou potiz :-) .
Neni pravidlem, ale muze:) .


Naposledy upravil Cef dne čtv 29.06.2017, 12:07, celkově upraveno 1

Hodnocení: 0
čtv 29.06.2017, 10:08
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Pavel19 - Deníček
Uživatelský avatar

Registrován: stř 28.06.2017, 21:07
Příspěvky: 13

Reputace: +2
Dobre dekuji za ospovedi.necham tedy telo trosku odpocinout az se zbavy vyrazky a pak hura na jednicjy a trojky:-)


+Cef Hodnocení: +1
čtv 29.06.2017, 10:43
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: Pavel19 - Deníček
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
Pavel19 píše:
V půstu sem neměl stolici do pátého dne - tak jsem se rozhodl pro klystýr,( kohoutkovou vodou - nepřevařenou) který jsem dělal 3x ihned po klystýru se mi udělal vyrážka -hlavně v oblasti plic a zad . Docela jsem se zděsil a pátral počem by to mohlo být - v první řadě jsem si myslel že to bude detox a tělo se zbavuje toxinů a jiných nežádoucích látek a další věc moje velká blbost, že jsem si nepřevařil tu vodu..prostě sem to úplně vypustil. :remorse: ( na az zdraví to běžně dělají nepřevařenou)
...
Je tedy možný, že se mi vyrážka udělala s kohoutkové vody a nebo se tělo opravdu čistí.. ;-) ?

Ahoj a vítej :-)
oni to tu kluci už psali, jak si zředil spící bordel ve střevě dostalo se to přes stěnu tlustého střeva do krve :-) nepřevařenou vodou to není :-)
takže poděkuj svému tělu že je tak chytré a umí si s tím poradit a vem si z toho ponaučení, že nemáš strakat tykev do přirozeného procesu ;-)
s tím pohybem zkus něco udělat, děti nejsou překážkou naopak budou vděčné za každou chvilku strávenou hrou s rodiči :-)
jinak gratulace k 7 a dobrou návratovku :-)


Hodnocení: 0
čtv 29.06.2017, 20:10
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Pavel19 - Deníček
Uživatelský avatar

Registrován: stř 28.06.2017, 21:07
Příspěvky: 13

Reputace: +2
děkuji moc za přivítání. :-)

Každé tělo je jiné a moje tělo takhle zareagovalo..Příště nechám tomu volný průběh..Opravdu.. :-[

Děti jsou zlatíčka někdy mam pocit, že půstují semnou, jsou velmi chytré a nejspíše to vycítí :-)

S tím pohybem máš pravdu - mám aktivní dceru a rozhodně se sní nenudím a i ona mi v půstu pomohla - byl jsem pořád v pohybu i když někde sem měl dost :-)


Hodnocení: 0
čtv 29.06.2017, 23:38
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: Pavel19 - Deníček
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
Pavel19 píše:
děkuji moc za přivítání. :-)

Každé tělo je jiné a moje tělo takhle zareagovalo..Příště nechám tomu volný průběh..Opravdu.. :-[

Děti jsou zlatíčka někdy mam pocit, že půstují semnou, jsou velmi chytré a nejspíše to vycítí :-)

S tím pohybem máš pravdu - mám aktivní dceru a rozhodně se sní nenudím a i ona mi v půstu pomohla - byl jsem pořád v pohybu i když někde sem měl dost :-)


s tím volným průběhem u delších půstů je to v pořádku, pokud nejsou bolesti tmavá moč kterou nenaředí ani vypití většího množství vody tam je pak třeba zapojit tykev a půst ukončit ;-)

s dětmi už to u sebe nedoženu mám holku velkou, tak snad s vnoučatama.. ;-)
je třeba se od dětí zatím ještě nezkažených naší výchovou učit nenaápadně, ale učit ..a pozorovat jak si hrajou.. :-)


+Cef Hodnocení: +1
pát 30.06.2017, 09:36
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Pavel19 - Deníček
Uživatelský avatar

Registrován: stř 28.06.2017, 21:07
Příspěvky: 13

Reputace: +2
Dobře nechám volný průběh i když nebudu mít stolici celou 7cku..ale moč ok..

Je to tak, libí se mi Duškovo povídání jak ten systém je vlastně úplně špatně nastavenýa jak ty děti vlastně úplně řídíme a tlumíme. Je to fakt těžký, ale snažím se děti nechovávat strachem, ale dát jim prostor.. Někdy to je těžký, ale pak to bude stát za to..Bude to osobnost :-)


Hodnocení: 0
pát 30.06.2017, 23:09
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Pavel19 - Deníček
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Ono hlavne jde o to najit zase u deti rovnovahu mezi prostorem a respektem, preci jenom nas (rodice) k necemu maji, ze jo:) ..
Jinak by se taky mohly lihnout v nicim a nikym neomezenem "prostoru" nekde na stromech :)) .. (viz "roste jako drivi v lese") .
Cize s prostorem a osobnostma taky zachazet opatrne a s rozumem, aby jednoho dne nenarazily:))) .

( Př 13,24 : "Kdo šetří hůl, nenávidí svého syna, kdežto kdo jej miluje, trestá ho včas" ) .


+Pavel19 Hodnocení: +1
sob 01.07.2017, 09:44
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Pavel19 - Deníček
Uživatelský avatar

Registrován: pát 18.07.2014, 08:23
Příspěvky: 249

Reputace: +141
Ako sa telo automaticky a najrýchleším spôsobom zbaví toxínov z tela ?
- dávenie
- rýchly beh na záchod
- vyplavenie toxínov cez kožu
Treba sa pravidelne denne zapotiť pri fyzickej aktivite pri dobrom zásobovaní vodou a všetky vredy, vyrážky a iné okrasy kože samé zmiznú. Samozrejme bez nejakých mastičiek z "lékárny".
Ozaj, prečo sa to volá lekáreň, keď tie ich lieky skôr ubližujú ?


Hodnocení: 0
sob 22.07.2017, 12:57
Profil

(Mirek, admin)
 Odkaz na příspěvek Re: Pavel19 - Deníček
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 15.12.2011, 10:43
Příspěvky: 3258

Reputace: +1690
Jak vysvětluje J. Dušek - slovo "lékař" není odvozeno od slova "léčit", ale "lekat" (tedy "lekař"). Pacienti neodcházejí od lékaře vyléčení, ale vylekaní, ze zjištění jaké mají nemoci. Tedy původně "lekař" a "lekárna". Časem pak vnikly odvozeniny, aby lidi nebyli z lékaře tak vylekaní, tak v čeština se odlišilo "lékař" a ve slovenštině "ľakať", aby se zamaskovalo že lékař slouží pouze k lekání lidí. Protože - jejich problémy jim nikdo nevyřeší, potřebují jen "vylekat", aby si problémy začali řešit sami.


+Cef, +Pavel19, +jao Hodnocení: +3
sob 22.07.2017, 13:37
Profil Zobrazit autorovy stránky
 Odkaz na příspěvek Re: Pavel19 - Deníček
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Ano, v lekarne vyfasujes leky od lekarnika po navsteve lekare, vylekany durch und durch odchazis domu a svoji vylekanost jeste prizivis pojidanim leku :D) .
Uleknuti jedno za druhym :))) ..


Hodnocení: 0
ned 23.07.2017, 15:33
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Pavel19
Uživatelský avatar

Registrován: stř 28.06.2017, 21:07
Příspěvky: 13

Reputace: +2
AHoj, CHtěl bych Vám popřát krásný nový rok. Tento rok pro mne znamenal zásadní změnu v životě. Začal jsem půstovat a změnil jsem stravu. Vidím věci úplně jinak a hlavně díky tomuto foru. Takže moc děkuji všem lidem co se točí okolo tohoto fora. Mějte se krásně Pavel :heart:


+Panda Hodnocení: +1
ned 31.12.2017, 09:48
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Pavel19
Uživatelský avatar

Registrován: stř 28.06.2017, 21:07
Příspěvky: 13

Reputace: +2
Krásný den půstaři,

před rokem jsem dělal urinovou desítku a se švagrovou, která dělá na Homolce jsem udělal jen tak experiment odběr krve. Soubory přikládám. ASi Vám to nic neřekne, ale překvapilo mě, že sem měl více vápníků než před půstem. :-) Kyselina močová je přirozeně zvýšená. Jelikož sem urinu popíjel a i dělal klystýry, odpařoval apod :-)

Jen tak pro zajímavost..

Mějte se krásně.

PS: letos dám asi jen 10tku, chtěl jsem 14cku ale moje DJský koníček mi asi nepustí dělat delší půsty ;-)


Přílohy:
krev z 26.5.2018 1.jpg
krev z 26.5.2018 1.jpg [ 107.16 KiB | Zobrazeno 2740 krát ]
Krev 16.5.2018 1.jpg
Krev 16.5.2018 1.jpg [ 97.43 KiB | Zobrazeno 2740 krát ]
Hodnocení: 0
úte 12.02.2019, 17:11
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Pavel19

Registrován: sob 04.11.2017, 08:58
Příspěvky: 104

Reputace: +37
Ten vápník je zřejmě v rámci chyby měření (méně než 2%), z toho nemá cenu moc co vyvozovat.
Ale ten bilirubin je vysoký, to může ukazovat na nějakou jaterní zátěž.
A nízký hematokrit s mezní hodnotou MCV může poukazovat na trochu zádrhel v krvetvorbě, možná. Zkus B12, pokud máš nějaké potíže (šanku + žluč. očistu doufám děláš).

Ale já jsem úplný laik. Až když jsem začal mít potíže (polyneuropatie), tak jsem se o to začal zajímat (a potíže celkem ubyly). Obvoďáci toho obvykle moc neví. Musíš študovat sám (na netu) :).


Hodnocení: 0
sob 16.02.2019, 15:08
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Pavel19
Uživatelský avatar

Registrován: stř 28.06.2017, 21:07
Příspěvky: 13

Reputace: +2
Díky Zděnku máš přehled.

jaterní očistu jsem dělal před měsícem dle Partykové cca 3x no docela síla a příští rok plánuji dalši :-)

Potíže nemám B12 doplnuji chlolerou, ale moc jí neberu.

jj přesně sám sobě doktorem :-)


Hodnocení: 0
pon 18.02.2019, 11:40
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz