Na hlavní stránku  
Právě je pát 19.04.2024, 17:19

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 242 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Další
Autor Zpráva
 Odkaz na příspěvek Re: Arko - zmena z vnutra
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30.05.2012, 09:32
Příspěvky: 1961

Reputace: +992
Arko píše:
Taaaaak a prvy tyzden reality:

Plan: venovat sa denne 30 minut koncentracie/ meditacie...

Z počátku ti půjde nanejvýš pár minut, tak můžeš zkoušet i víckrát denně když si najdeš čas.


Hodnocení: 0
pon 04.03.2013, 10:07
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: Arko - zmena z vnutra
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
Petr má recht ;-)
posílám jednu stránku k inspiraci http://www.vegan-fighter.com/cz-vegan-galerie.html
informace vyzobat ;-) ... u půstařů dochází ke zpomalování metabolismu a rozběhnutí čaker... jedení několikrát denně zplsobí jeho zrychlení ...a zpomalení čaker


Hodnocení: 0
pon 04.03.2013, 10:11
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Arko - zmena z vnutra
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30.05.2012, 09:32
Příspěvky: 1961

Reputace: +992
Tý ženský na žebřinách bych se bál, od ní bych nechtěl dostat facku. :mrgreen:


Hodnocení: 0
pon 04.03.2013, 10:18
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: Arko - zmena z vnutra
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
no jo no ... pro mě zlatá střední cesta pevný tělo ale přitom taky zůstat ženská :-D
jsou tam docela dobré typy na jídlo a tím že to mají provázaný se sportem i vrcholovým může to být pro Arka inspitrativní stránka ... :-)


Hodnocení: 0
pon 04.03.2013, 10:24
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Arko - zmena z vnutra
Uživatelský avatar

Registrován: úte 24.04.2012, 08:54
Příspěvky: 147
Bydliště: Bratislava
pestrá strava dosažený půst 21 dnů
Reputace: +66
ABCD píše:
no jo no ... pro mě zlatá střední cesta pevný tělo ale přitom taky zůstat ženská :-D
jsou tam docela dobré typy na jídlo a tím že to mají provázaný se sportem i vrcholovým může to být pro Arka inspitrativní stránka ... :-)


Tu stranku uz sledujem dlhsi cas... Vadi mi tam to propagovanie tofu a nahrad masa. Ale inak myslienka je super.

Mne tiez vela ludi na treningu neveri ze nejem maso... asi som ani nikomu nepovedal ze som skusil aj 21dnovy post. To uz by ma mali za maximalneho blazna.

Petr píše:
Arko píše:
Taaaaak a prvy tyzden reality:

Plan: venovat sa denne 30 minut koncentracie/ meditacie...

Z počátku ti půjde nanejvýš pár minut, tak můžeš zkoušet i víckrát denně když si najdeš čas.

Niekde som to tu aj opisoval ze som mal pri "meditacii" problem sa udrzat v stave "pohody" dlhsie ako par minut. potom sa v mysli rozbehli myslienky len aby ma to odputalo od toho "nicoho"...


Hodnocení: 0
pon 04.03.2013, 10:31
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Arko - zmena z vnutra
Uživatelský avatar

Registrován: úte 24.04.2012, 08:54
Příspěvky: 147
Bydliště: Bratislava
pestrá strava dosažený půst 21 dnů
Reputace: +66
ABCD píše:
no jo no ... pro mě zlatá střední cesta pevný tělo ale přitom taky zůstat ženská :-D
jsou tam docela dobré typy na jídlo a tím že to mají provázaný se sportem i vrcholovým může to být pro Arka inspitrativní stránka ... :-)


Aj k nam do klubu chodia dievcata, ale nemaju ziadny tvrdy kontakt. Ked mame sparingy a idem s nejakym dievcatom taksom v krite a necham sa bit ako vrece:) Zvacsa tie rany od nich ani necitim.

Kazdopadne je to pekny pohlad na tie dievcata ako cvicia:)
Nase dievcata


Hodnocení: 0
pon 04.03.2013, 10:35
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Arko - zmena z vnutra
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Arko strihni si den-tri pustu a pak vecer zamedituj a uvidis sam ten rozdil, je to jak Abicko pise, zastavi se traveni a roztoci cakry, jde to pak o moc lip :-).
----------------
Jo Petre ta na zebrinach ma ramena pres cely zada, ale to uz bych asi doma nechtel, bych byl "taaakhle prtatavouckej Cruchot" kdyby neco :D))) ..


+Petr Hodnocení: +1
pon 04.03.2013, 10:43
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: Arko - zmena z vnutra
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
Arko píše:
Citace:
Tu stranku uz sledujem dlhsi cas... Vadi mi tam to propagovanie tofu a nahrad masa. Ale inak myslienka je super.

proto píšu vyzobat ;-) každému co je mu vlastní

Citace:
Niekde som to tu aj opisoval ze som mal pri "meditacii" problem sa udrzat v stave "pohody" dlhsie ako par minut. potom sa v mysli rozbehli myslienky len aby ma to odputalo od toho "nicoho"


proto je tam ten meditační předmět ..na který se máš koncentrovat ...a pokud se ti myšlenky rozběhnou ... máš se k němu vrátit... je jedno jestli je to svíčka nebo počítání


Hodnocení: 0
pon 04.03.2013, 10:46
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Arko - zmena z vnutra
Uživatelský avatar

Registrován: úte 24.04.2012, 08:54
Příspěvky: 147
Bydliště: Bratislava
pestrá strava dosažený půst 21 dnů
Reputace: +66
Cef píše:
Arko strihni si den-tri pustu a pak vecer zamedituj a uvidis sam ten rozdil, je to jak Abicko pise, zastavi se traveni a roztoci cakry, jde to pak o moc lip :-).
----------------
Jo Petre ta na zebrinach ma ramena pres cely zada, ale to uz bych asi doma nechtel, bych byl "taaakhle prtatavouckej Cruchot" kdyby neco :D))) ..


V piatok po treningoch rozmyslam ze hodim 3jku. Urcite to pomoze aj zdraviu a psychike.

Moje skusenosti z postov su taketo: Po 2 dni som zacal byt hrozne podrazdeny, kazda vec ma vytocila do nepricetnosti. Mal som vybuch agresie ale v kratkom okamihu som sa dal dokopy a bol som ako maly budha...

Okolo 15 dna som uz akoby nepocitoval ziadne emocie a nic ma nedokazalo rozhodit... Aj ked v tych cakrach stale tapam... Neviem s nimi vobec pracovat a cim viac o tom citam, tym vacsi chaos o tom mam...


Hodnocení: 0
pon 04.03.2013, 10:47
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Arko - zmena z vnutra
Uživatelský avatar

Registrován: úte 24.04.2012, 08:54
Příspěvky: 147
Bydliště: Bratislava
pestrá strava dosažený půst 21 dnů
Reputace: +66
ABCD píše:
Arko píše:
Citace:
Tu stranku uz sledujem dlhsi cas... Vadi mi tam to propagovanie tofu a nahrad masa. Ale inak myslienka je super.

proto píšu vyzobat ;-) každému co je mu vlastní

Citace:
Niekde som to tu aj opisoval ze som mal pri "meditacii" problem sa udrzat v stave "pohody" dlhsie ako par minut. potom sa v mysli rozbehli myslienky len aby ma to odputalo od toho "nicoho"


proto je tam ten meditační předmět ..na který se máš koncentrovat ...a pokud se ti myšlenky rozběhnou ... máš se k němu vrátit... je jedno jestli je to svíčka nebo počítání


Dnes vyskusam sviecku, ohen ma fascinuje a dokazem sa nanho dlho pozerat :)


Hodnocení: 0
pon 04.03.2013, 10:49
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Arko - zmena z vnutra
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30.05.2012, 09:32
Příspěvky: 1961

Reputace: +992
ABCD píše:
Citace:
Niekde som to tu aj opisoval ze som mal pri "meditacii" problem sa udrzat v stave "pohody" dlhsie ako par minut. potom sa v mysli rozbehli myslienky len aby ma to odputalo od toho "nicoho"


proto je tam ten meditační předmět ..na který se máš koncentrovat ...a pokud se ti myšlenky rozběhnou ... máš se k němu vrátit... je jedno jestli je to svíčka nebo počítání
Přesně tak :-) Není to hned naučit se ovládnout myšlenky, letí nekontrolovatelně, až časem to dokážeš nechat je vymizet na jak dlouho budeš chtít a jde i bez pomůcek.


Hodnocení: 0
pon 04.03.2013, 11:20
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Arko - zmena z vnutra
Uživatelský avatar

Registrován: úte 24.04.2012, 08:54
Příspěvky: 147
Bydliště: Bratislava
pestrá strava dosažený půst 21 dnů
Reputace: +66
logos píše:
ABCD píše:
...

Ja som mu poradil tak, ako to vidim ja. Z mojho pohladu je tu vela taranin a rozoberanie nepodstatnych veci. Nech si on sam z toho zobere co chce, je to jeho vec a jeho zivot.
Ja nikomu nic nepodsuvam. Mate svoje nazory, ja s nimi nie vzdy suhlasim ale respektujem, mate problem akceptovat moje videnie sveta, potlapkavajte sa navzajom po pleci, pokyvajte si navzajom hlavami, ale ci sa jeho problem vyriesi, tak to je uz druha vec.
Tak nech sa ti dari Arko najst vnutorny pokoj, svoju cestu si vyberas sam.

Pekny den


Ja som vdacny za kazdy nazor. Teraz vstupujem do stadia ze pocuvam, nechcem byt az taky pocuvany aby som zbytocne nehladkal moje ego.
Na kazdom klamstve musi byt trocha pravdy a tiez sa to da aplikovat na tieto prispevky.

V istom momentne zivota by som ti dal zapravdu v tomto "Mate svoje nazory, ja s nimi nie vzdy suhlasim ale respektujem, mate problem akceptovat moje videnie sveta, potlapkavajte sa navzajom po pleci, pokyvajte si navzajom hlavami, ale ci sa jeho problem vyriesi, tak to je uz druha vec."...
Teraz sa snazim vo vsetkom najst tu podstatu ktora mi pomoze, ci uz z tvojho prispevku alebo prispevkov potlapkavacov...


+Panda Hodnocení: +1
pon 04.03.2013, 12:33
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Arko - zmena z vnutra
Uživatelský avatar

Registrován: úte 24.04.2012, 08:54
Příspěvky: 147
Bydliště: Bratislava
pestrá strava dosažený půst 21 dnů
Reputace: +66
ABCD píše:
každému to bude fungovat přesně natolik nakolik bude v Pravdě
věřít něčemu je začátek ...pak by ael mělo nastoupit vědění ... :-)


Vladis - Viera
http://www.youtube.com/watch?v=CkQqwzpbyDA

Každý človek nosí v sebe mnoho tých príbehov.
Každy človek má svojich anjelov a démonov.
Každý prechádza svojim životom a svojou hrou.
Pre naplnenie svojho usudu a svojich snov.

No najsilnejšia sila v človeku je jeho viera.
Dokým neprestane veriť do vtedy nezomiera.
Pomáha ľuďom ísť hore, alebo byť jak zviera.
Pamätaj, že bez čiernej nebola by ani biela.

Viera, dokáže tvoriť aj z ničoho,
bez nej nepoznal tvoriť som nikoho,
Viera robí zázraky na zemi,
Vďaka nej pochopíš život je nádherný.
Viera nepozná limity, nedá sa zastaviť ako telefón vybitý.

Viera znamena umenie tvoriť, neprestať veriť o šťastie sa pobiť.

Ja verím vo svoje šťastie a život vážím ho,
keď moje svetlo mi zhasne nikto nevráti ho.
Ja verím vo svoju šancu, keď nevyjde táto tak vyskášam ďalšiu,
ľudia co neveria vo svoju pravdu, tak čoskoro na svoje kolená padnu,

Vieru nám nemôžu zničiť bude silnejšia, keď budeš ju cvičiť.
Vieru nám nemôžu zobrať aj keby nás chceli až do krvi zodrať.

Bez viery nedá sa byť hrdinom a víťazom,
bez viery nedá sa išť dopredu za svojím snom.
Víťazí silnejšia viera, silnejšia vízia,
život nie je čierna diera, život je misia.

Aj Napoleon sa cíti byť väčší, keď má v sebe vieru, že on je najlepší.

Viera dokaže liečiť a nie su to len prázne reči.
Viera mení nám osudy, vďaka nej nebude tvoj život konzumný.
Viera dá sa uplatniť všade aj keď si na poprave ona je nádej.


Hodnocení: 0
pon 04.03.2013, 14:26
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Arko - zmena z vnutra
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30.05.2012, 09:32
Příspěvky: 1961

Reputace: +992
Fakt že kdo ví nepotřebuje věřit, je si jist tím co dělá a ví jak to dělá. Často ale něco nefunguje z důvodu, že to rozum odmítá. Potom uvěřit někomu že něco nepůjde protože on měl takovou zkušenost může znamenat zavření vlastních dveří. Tady pozor, když věřit tak jen tomu co chci aby se dělo.


Hodnocení: 0
pon 04.03.2013, 15:00
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Arko - zmena z vnutra
Uživatelský avatar

Registrován: úte 24.04.2012, 08:54
Příspěvky: 147
Bydliště: Bratislava
pestrá strava dosažený půst 21 dnů
Reputace: +66
Petr píše:
Fakt že kdo ví nepotřebuje věřit, je si jist tím co dělá a ví jak to dělá. Často ale něco nefunguje z důvodu, že to rozum odmítá. Potom uvěřit někomu že něco nepůjde protože on měl takovou zkušenost může znamenat zavření vlastních dveří. Tady pozor, když věřit tak jen tomu co chci aby se dělo.


Ved ja verim ze ta moja cesta nebude trnista ale lahka:) ... Nechcem uverit ze sa budem trapit do konca zivota


+Petr Hodnocení: +1
pon 04.03.2013, 15:01
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Arko - zmena z vnutra
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30.05.2012, 09:32
Příspěvky: 1961

Reputace: +992
Hlavně být otevřený změnám (k lepšímu). Nezdá se to ale zvyk je železná košile, rozum se často brání a odmítá něco přijmout.


+Arko Hodnocení: +1
pon 04.03.2013, 15:13
Profil

(Mirek, admin)
 Odkaz na příspěvek Re: Arko - zmena z vnutra
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 15.12.2011, 10:43
Příspěvky: 3258

Reputace: +1690
Třeba že Zem je kulatá ... taková blbost, lidi by padali, to dá rozum.


+Arko Hodnocení: +1
pon 04.03.2013, 15:26
Profil Zobrazit autorovy stránky
 Odkaz na příspěvek Re: Arko - zmena z vnutra
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30.05.2012, 09:32
Příspěvky: 1961

Reputace: +992
Třeba tak. :-D


Hodnocení: 0
pon 04.03.2013, 15:32
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: Arko - zmena z vnutra
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
:lol: vy jste trubkýýý klucíí :lol:


Hodnocení: 0
pon 04.03.2013, 15:35
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Arko - zmena z vnutra
Uživatelský avatar

Registrován: úte 24.04.2012, 08:54
Příspěvky: 147
Bydliště: Bratislava
pestrá strava dosažený půst 21 dnů
Reputace: +66
ABCD píše:
:lol: vy jste trubkýýý klucíí :lol:


Obrázek


Hodnocení: 0
pon 04.03.2013, 15:44
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Arko - zmena z vnutra

Registrován: pon 26.11.2012, 12:40
Příspěvky: 161

Reputace: +93
ABCD píše:
ano je to tvé vidění světa

Ano , je to moje videnie sveta a to moje zdoraznujem preto, aby som podciarkol, ze to neznamena, ze ked je moje, tak to musi byt vseobecna pravda. Upozornujem, ze ide iba o moj pohlad. Tym aj pripustam omylnost mojho videnia sveta a zdoraznujem, ze ide o subjektivny pohlad.
Preto vety formulujem tak, aby som dal doraz na subjektivnost nazoru a tym nezovseobecnujem moje skusenosti na kazdeho a na vsetko a nepisem to obecne a ako nemennu pravdu.
Davam pozor na to, ze to co napisem, aby nebolo brane ako svata pravda len preto, ze mam za sebou napriklad niekolko dni postu. Vobec nemam pocit, ze som pojedol mudrost sveta, a neprezentujem sa tu ako spasitel, ktory vsetko vie.....
Preto vzdy zdoraznujem, ze ide o moj pohlad a moj nazor, ale nikoho nenutim, aby sa s nim stotoznil, skor upozornujem, ze ked je to moje, tak to vobec nemusi byt vseobecne a je to upozornenie, ze ide iba moj pohlad.

Ak mi niekto toto vycita a poukazuje prave na tuto skutocnost, tak to mi pripada skor trapne a nezrele..... no ale ako som uz predtym napisal, kazdy sme nejaky ....

Niekto pracuje, zamestnava ludi, plati dane a zivi tuto spolocnost a niekto je cely zivot uradnik a spotrebuvava iba to, co iní vytvorili.

Aj tak sa da zit, len ja by som bol potom v pripade rozdavania rozumov opatrnejsi.....


-Cef, +Panda, +ravima Hodnocení: +1
pon 04.03.2013, 17:05
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Arko - zmena z vnutra

Registrován: pon 26.11.2012, 12:40
Příspěvky: 161

Reputace: +93
Arko, je to tvoje vlakno, tak ti prajem, aby sa ti podarilo tu najst to, preco si tu prisiel.

Ja som tu rady ohladom postovania nasiel, tak som vsetkym ostatnym velmi vdacny za to, co mi poradili - a boli to dobre rady.

A tu nasu vymenu nazorov na niektore oblasti ber v pohode, dolezite je, aby si ty ten vytuzeny pokoj pre seba dosiahol. Zivot ti odpovie sam, co si robil dobre a co nie.


+Panda, +Petr Hodnocení: +2
pon 04.03.2013, 18:43
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Arko - zmena z vnutra
Uživatelský avatar

Registrován: úte 24.04.2012, 08:54
Příspěvky: 147
Bydliště: Bratislava
pestrá strava dosažený půst 21 dnů
Reputace: +66
Vcerajsi den zakonceny skuskou koncentracie pohladom na sviecku... Snazil som sa tok myslienok zastavit a upriamit sa len na plamen sviecky. Vobec sa mi to nedarilo... myslienky akoby zmizli ale strasne ma zacali rusit okolite zvuky... Byvam nedaleko rieky a cely ten "pozitok" mi kazil ten zvuk.... Ked som sa odosobnil od zvuku rieky tak som pocul psov vo vedlajsej izbe...

No bolo to tazke:) ale na zaciatok staci.

Prebudil som sa do krasneho dna, je trocha zima ale to slnko mi prinieslo pozitivnu energiu. Pocity nie su nejake zle... Su skor na urovni neutralnych... Mam chvilkove zablesky kedy myslim na moju byvalu ale hned v tom momente mysel upriamim na nieco ine.

Dnes nemam trening TB tak si idem konecne zabehat. Konecne pouzijem veci ktore som si nato kupil:)


Hodnocení: 0
úte 05.03.2013, 08:20
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Arko - zmena z vnutra
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30.05.2012, 09:32
Příspěvky: 1961

Reputace: +992
Arko píše:
Snazil som sa tok myslienok zastavit a upriamit sa len na plamen sviecky. Vobec sa mi to nedarilo... myslienky akoby zmizli ale strasne ma zacali rusit okolite zvuky... Byvam nedaleko rieky a cely ten "pozitok" mi kazil ten zvuk.... Ked som sa odosobnil od zvuku rieky tak som pocul psov vo vedlajsej izbe...

Pokud zmizely myšlenky alespoň na chvíli tak první úspěch. V klidný místnosti je to z počátku jednodušší, ale zvuky nevadí. Nech je plynout. Máš reakci na každý podnět, ale to je teď normální, je třeba zkoušet to vytrvale a postupně se začnou dostavovat úspěchy. ;-)


Naposledy upravil Petr dne úte 05.03.2013, 10:40, celkově upraveno 1

Hodnocení: 0
úte 05.03.2013, 08:36
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: Arko - zmena z vnutra
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
Arko píše:
Citace:
Snazil som sa tok myslienok zastavit a upriamit sa len na plamen sviecky. Vobec sa mi to nedarilo...

úsilí kterým chceš zastavit myšlenky směřuj do koncentrace na plamen nic jiného nedělej ;-)

Citace:
myslienky akoby zmizli ale strasne ma zacali rusit okolite zvuky... Byvam nedaleko rieky a cely ten "pozitok" mi kazil ten zvuk.... Ked som sa odosobnil od zvuku rieky tak som pocul psov vo vedlajsej izbe...

to je na začátku normální ;-)
Citace:
Prebudil som sa do krasneho dna, je trocha zima ale to slnko mi prinieslo pozitivnu energiu. Pocity nie su nejake zle... Su skor na urovni neutralnych... Mam chvilkove zablesky kedy myslim na moju byvalu ale hned v tom momente mysel upriamim na nieco ine.

no vidíš jak umíš použít koncentraci :ok:
Citace:
Dnes nemam trening TB tak si idem konecne zabehat. Konecne pouzijem veci ktore som si nato kupil:)

tak si to užij :sun:


Hodnocení: 0
úte 05.03.2013, 10:31
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Arko - zmena z vnutra
Uživatelský avatar

Registrován: úte 24.04.2012, 08:54
Příspěvky: 147
Bydliště: Bratislava
pestrá strava dosažený půst 21 dnů
Reputace: +66
Petr píše:
Arko píše:
Snazil som sa tok myslienok zastavit a upriamit sa len na plamen sviecky. Vobec sa mi to nedarilo... myslienky akoby zmizli ale strasne ma zacali rusit okolite zvuky... Byvam nedaleko rieky a cely ten "pozitok" mi kazil ten zvuk.... Ked som sa odosobnil od zvuku rieky tak som pocul psov vo vedlajsej izbe...

Pokud zmizely myšlenky alespoň na chvíli tak první úspěch. V klidný místnosti je to z počátku jednodušší, ale zvuky nevadí. Nech je plynout. Máš reakci na každý podnět, ale to je teď normální, je třeba zkoušet to vytrvale a postupně se začnou dostavovat úspěchy. ;-)


Myslienky zmizli. boli prec... sice som na ten plamen pozeral asi len 5 minut ale beriem to ako prvy trening...vsetci okolo mna by boli lepsi...

Inak nasiel som kopec vzukov o urcitych frekvenciach, ktore sa pouzivaju pri meditaciach... Verite tomu ze to prinesie uspech?
Kamarat mi spominal ze je nejaka frekvencia zvuku, ktora zvysuje hladinu testosteronu tak to pocuva...a vraj to funguje...len ci to nie je zasa podvedomim vsetko...


Hodnocení: 0
úte 05.03.2013, 10:45
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Arko - zmena z vnutra
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Arko píše:
...vsetci okolo mna by boli lepsi...
Nebyli :-) .


Hodnocení: 0
úte 05.03.2013, 11:01
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: Arko - zmena z vnutra
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
[quote="Arko
Citace:
Myslienky zmizli. boli prec... sice som na ten plamen pozeral asi len 5 minut ale beriem to ako prvy trening
...

„Sleduj své myšlenky, promění se v slova. Sleduj svá slova, promění se v činy. Sleduj své činy, promění se ve zvyk. Sleduj své zvyky, stanou se tvou povahou. Sleduj svou povahu, stane se tvým osudem.“ – Lao-c‘


+Petr Hodnocení: +1
úte 05.03.2013, 11:53
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Arko - zmena z vnutra
Uživatelský avatar

Registrován: úte 24.04.2012, 08:54
Příspěvky: 147
Bydliště: Bratislava
pestrá strava dosažený půst 21 dnů
Reputace: +66
ABCD píše:
[quote="Arko
Citace:
Myslienky zmizli. boli prec... sice som na ten plamen pozeral asi len 5 minut ale beriem to ako prvy trening
...

„Sleduj své myšlenky, promění se v slova. Sleduj svá slova, promění se v činy. Sleduj své činy, promění se ve zvyk. Sleduj své zvyky, stanou se tvou povahou. Sleduj svou povahu, stane se tvým osudem.“ – Lao-c‘


Pekna myslienka... plati univerzalne.

Stale rozmyslam nad tou vecou, ze vzdy musi prist od zivota neskutocna rana aby mal clovek motivaciu sa menit... Inak dogma ze sa clovek nedokaze zmenit je maximalna hlupost...

Som vdacny za rany zivota, ktore som dostal lebo ma posuvaju dopredu. Mam stale na pamati, ze su ludia ktori nemaju ani zdaleka tolko co ja a preto som vdacny ze som mlady a mam este vela casu na zmenu...


+ABCD, +Dave, +Panda, +Petr Hodnocení: +4
úte 05.03.2013, 12:27
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: Arko - zmena z vnutra
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
Arko píše:
Citace:
Stale rozmyslam nad tou vecou, ze vzdy musi prist od zivota neskutocna rana aby mal clovek motivaciu sa menit...

nemusí to tak být vždy ;-) ale je pravda, že většina k tomu potřebuje pořádnej kartáč od života aby se zastavil, rozhlédl se a zjistil že soudruzi z NDR asi někde dělaj chybu :-D


Hodnocení: 0
úte 05.03.2013, 12:49
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 242 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz