Na hlavní stránku  
Právě je pát 19.04.2024, 05:51

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 242 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Autor Zpráva

(Robert)
 Odkaz na příspěvek Re: Rorobo - můj denník půstu
Uživatelský avatar

Registrován: pon 04.02.2013, 16:40
Příspěvky: 166
Bydliště: Loděnice u Mor.Krumlova, momentalne Bratislava
pestrá strava dosažený půst 21 dnů
Reputace: +49
ABCD píše:
hlídej si barvu moči a podle toho jaká bude barva podle toho pij netlač ji do sebe zbytečně

Ja se napiju jen kdyz telo rekne, nasilu to do sebe rozhodne neklopim. Barvu pozoruji, porad stejna cca zluta +-. Podle barvy mam pit nebo co si mela konkretne na mysli?

_________________
věřím, že je možné všechno.. :-)


Hodnocení: 0
ned 31.07.2016, 21:03
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: Rorobo - můj denník půstu
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
pij když máš žízeň ... pokud moč tmavne napij se víc.


Hodnocení: 0
ned 31.07.2016, 21:49
Profil

(Robert)
 Odkaz na příspěvek Re: Rorobo - můj denník půstu
Uživatelský avatar

Registrován: pon 04.02.2013, 16:40
Příspěvky: 166
Bydliště: Loděnice u Mor.Krumlova, momentalne Bratislava
pestrá strava dosažený půst 21 dnů
Reputace: +49
ABCD píše:
pij když máš žízeň ... pokud moč tmavne napij se víc.

Jsem napsal, ze presne to delam ... . O te tmavsi moci vim, dik :-)

_________________
věřím, že je možné všechno.. :-)


-Cef Hodnocení: -1
pon 01.08.2016, 07:30
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: Rorobo - můj denník půstu
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
rorobo píše:
ABCD píše:
pij když máš žízeň ... pokud moč tmavne napij se víc.

Jsem napsal, ze presne to delam ... . O te tmavsi moci vim, dik :-)


tak se pak neptej :-)


+Cef Hodnocení: +1
pon 01.08.2016, 08:03
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Rorobo - můj denník půstu
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
rorobo píše:
Mel bych ale 1 dotaz. Mam pocit ze oproti minulym pustum piju stejne kolem 2,5 litru vody ale jakoby nejak min curam a zadrzuji v sobe vodu. Zadne tlaky ani potize vubec nemam. Je to mozne a muze to nejak souviset s tou nemoci oci?...

Spis bych to videl na moznou souvislost s klistyry, cistis vodou z obou stran a pak v tom vodnim hospodarstvi mas bordel jak jej tu popisujes:).


Hodnocení: 0
pon 01.08.2016, 10:30
Profil

(Robert)
 Odkaz na příspěvek Re: Rorobo - můj denník půstu
Uživatelský avatar

Registrován: pon 04.02.2013, 16:40
Příspěvky: 166
Bydliště: Loděnice u Mor.Krumlova, momentalne Bratislava
pestrá strava dosažený půst 21 dnů
Reputace: +49
Cef píše:
Spis bych to videl na moznou souvislost s klistyry, cistis vodou z obou stran a pak v tom vodnim hospodarstvi mas bordel jak jej tu popisujes:).

To je mozny ale to asi nebude tim, pac curam min oproti minulym pustum, kdy jsem pil i klystyroval stejne.

_________________
věřím, že je možné všechno.. :-)


-Cef Hodnocení: -1
pon 01.08.2016, 13:59
Profil

(Mirek, admin)
 Odkaz na příspěvek Re: Rorobo - můj denník půstu
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 15.12.2011, 10:43
Příspěvky: 3258

Reputace: +1690
Spíš větším horkem oproti minule.


Hodnocení: 0
pon 01.08.2016, 14:05
Profil Zobrazit autorovy stránky

(Robert)
 Odkaz na příspěvek Re: Rorobo - můj denník půstu
Uživatelský avatar

Registrován: pon 04.02.2013, 16:40
Příspěvky: 166
Bydliště: Loděnice u Mor.Krumlova, momentalne Bratislava
pestrá strava dosažený půst 21 dnů
Reputace: +49
Den 15
Tak ocko porad trosku zlobi ale uz jsem opet zaznamenal zlepseni. Skrabani skoro ustoupilo a zarudnuti uz skoro ustoupilo takze tomu davam odhadem jeste 2 dny. Jinak den jsem prozil opet bez potizi. Nasbirali jsme plny kos hub a vecer byli 2h v aqua centru, kde jsem stridave plaval na kondici a relaxoval. Stale se hlidam abych neprekrocil sve meze a je to zatim fakt v klidu. Pak grilovacka, kde jsem se jen nacichal a sel najezeny do postele zkouknout MS v baseballu kadetu CR-Korea, pri nemz jsem pekne usnul, vzbudil se v 7 a sel hned zas do lesa se synovcem a psem :-)

_________________
věřím, že je možné všechno.. :-)


Hodnocení: 0
pon 01.08.2016, 14:09
Profil

(Robert)
 Odkaz na příspěvek Re: Rorobo - můj denník půstu
Uživatelský avatar

Registrován: pon 04.02.2013, 16:40
Příspěvky: 166
Bydliště: Loděnice u Mor.Krumlova, momentalne Bratislava
pestrá strava dosažený půst 21 dnů
Reputace: +49
Panda píše:
Spíš větším horkem oproti minule.

to by na to mohlo mit vliv :ok:

_________________
věřím, že je možné všechno.. :-)


Hodnocení: 0
pon 01.08.2016, 14:12
Profil

(Robert)
 Odkaz na příspěvek Re: Rorobo - můj denník půstu
Uživatelský avatar

Registrován: pon 04.02.2013, 16:40
Příspěvky: 166
Bydliště: Loděnice u Mor.Krumlova, momentalne Bratislava
pestrá strava dosažený půst 21 dnů
Reputace: +49
Cef píše:
Prectes-li pres sklenku noviny - je vse ok:). Neprectes-li, neco neni v poradku barva/nebarva, natlac vic vody, nepomaha, tak startnout (ve zkratce teda saturace /barva/ i zakal):).

Takoveto rady se mi libi Cefe :ok:
-------------
Ale ten uvod Cefe.. :remorse:
Ted pro zmenu vazne ja tobe - nepodsouvej a neprezentuj prosim opakovane dal Tvoje domnenky jako moje myslenky, ktere nejsou pravdive a ani jsem je zde neuvadel ..
1.Kde jsem psal ze ma meta je 21? Psal jsem, ze se budu ridit stavem oci a jak se budu citit..
2.Kdes prisel na to, ze se soustredim na to kolik curam vic nez co curam? Co curam je zatim v poradku, proto to neresim ale kolik curam je jine nez minule. Ptal jsem se proto, ze mne to proste zajima a ne proto, ze bych tomu prikladal nejvyssi prioritu. To sis zas neco jen domyslel... Jinak ja se ucim taky dlouhodobym pozorovanim, srovnavanim a analyzou podobnych procesu, ktere jsem si prozil. Je to ta nejlepsi skola k nastudovane teorii a zkusenosti jinych. Myslim, ze je to prirozene a dobre. Mozna sis zas domyslel, ze beru jeden pust jak druhej ale ver tomu, ze nejsem tak blbej a srovnani neberu jako bernou minci na 100 %..
3. Proc mi pises Nemysli a jed a Nespekuluj o blbostech? To je smesny.. Kdybych mel pri tomhle pustu nejake potize...ale jak sis asi vsiml, vse je zatim v poradku, takze to mam pod kontrolou a s tim jak a o cem premyslim a spekuluji jsem velmi spokojeny... [:-}

Nevim.. vypada to, ze mas vetsi obavy a strachy nez ja, takze ja Ti dam taky radu - tu Tvoji - Nemysli a jed a nespekuluj o blbostech.. :-) Ja rad uvitam tvoje rady ale jen k mym dotazum bez dalsich Tvych domyslivych pridavku jak a o cem mam premyslet. Tim nepomahas ale naopak zbytecne zatezujes. S tou mlecnou moci to bylo ok. Ale jestli se nepoucis z toho, co ti opakovane vycitam a dal mne budes vkladat do me mysli sve domnenky, prestanu na to reagovat.

_________________
věřím, že je možné všechno.. :-)


-Cef Hodnocení: -1
pon 01.08.2016, 21:26
Profil

(Robert)
 Odkaz na příspěvek Re: Rorobo - můj denník půstu
Uživatelský avatar

Registrován: pon 04.02.2013, 16:40
Příspěvky: 166
Bydliště: Loděnice u Mor.Krumlova, momentalne Bratislava
pestrá strava dosažený půst 21 dnů
Reputace: +49
Den 16
Oko se porad lepsi ale stale to neni ono. Rano jsme vyrazili na hodku na houby, odpo se psem jeste k potoko-rece. Ale jinak jsem to s aktivitama moc neprehanel. Svagr makal s brachem na baraku coz byla dost drina a radeji jsem se toho neucastnil a pomahal babam se zavarovanim a susenim hub :-) Krom par kliku behem dna uz jen leharo a odpocinek. Den v klidu, zadne potize. Zacalo prset a ja zacinam curat o trochu vic :-)

_________________
věřím, že je možné všechno.. :-)


Hodnocení: 0
úte 02.08.2016, 06:16
Profil

(Robert)
 Odkaz na příspěvek Re: Rorobo - můj denník půstu
Uživatelský avatar

Registrován: pon 04.02.2013, 16:40
Příspěvky: 166
Bydliště: Loděnice u Mor.Krumlova, momentalne Bratislava
pestrá strava dosažený půst 21 dnů
Reputace: +49
Den 17
Tak vcera opet den v klidu, prochazka lesem a navrat s plnym kosem hub. Vsiml jsem si i bez vahy ne nejak vyrazny ale preci dalsi rubytek vahy. Zalehl jsem uz po 20 a usl u klidnych a pozitivnich slov Eduarda Tomase. Dnes rano po probuzeni ale citim hned vetsi zmenu. Oko zas boli, skrabe a slzi stejne jako cca 3.den pustu. Kouknu do zrcadla a i zarudnuti se vratilo. Umyju si zuby kartackem a vodou a pri vyplachnuti ze mne vyleye spoustu krve. To vse behem noci. Jinak se ale citim celkove v pohode a beru to tak jak to je, nejspis se vyplavili nejake hlubsi srajdy. Necham telo at si dela co potrebuje a jedu v klidu dal. Jen si dam dnes oraz a do lesa ani cvicit nebudu, Citim ze to tak bude dneska lepsi. O tom jak to probehlo zitra.

_________________
věřím, že je možné všechno.. :-)


Hodnocení: 0
stř 03.08.2016, 07:45
Profil

(Robert)
 Odkaz na příspěvek Re: Rorobo - můj denník půstu
Uživatelský avatar

Registrován: pon 04.02.2013, 16:40
Příspěvky: 166
Bydliště: Loděnice u Mor.Krumlova, momentalne Bratislava
pestrá strava dosažený půst 21 dnů
Reputace: +49
Den 17
Tak vcera opet den v klidu, prochazka lesem a navrat s plnym kosem hub. Vsiml jsem si i bez vahy ne nejak vyrazny ale preci dalsi ubytek vahy. Zalehl jsem uz po 20 a usl u klidnych a pozitivnich slov Eduarda Tomase. Dnes rano po probuzeni ale citim hned velkou zmenu. Oko zas boli, skrabe a slzi stejne jako cca 3.den pustu. Kouknu do zrcadla a i zarudnuti se vratilo na cca 20%. Umyju si zuby kartackem a vodou a pri vyplachovani ze mne leze spoustu krve. To vse behem noci, kdy jsem m krasne eroticko-romanticke sny :-). Jinak se ale citim celkove v pohode a beru to tak jak to je, nejspis se vyplavili nejake hlubsi srajdy. Necham telo at si dela co potrebuje a jedu v klidu dal. Jen si dam dnes oraz a nikam nepudu a ani cvicit nebudu, Citim, ze to tak bude dneska lepsi. O tom jak to probehlo zitra.

_________________
věřím, že je možné všechno.. :-)


Hodnocení: 0
stř 03.08.2016, 07:51
Profil

(Robert)
 Odkaz na příspěvek Re: Rorobo - můj denník půstu
Uživatelský avatar

Registrován: pon 04.02.2013, 16:40
Příspěvky: 166
Bydliště: Loděnice u Mor.Krumlova, momentalne Bratislava
pestrá strava dosažený půst 21 dnů
Reputace: +49
Den 18
Prezil jsem :-) Sice kvuli opetovnemu zhorseni oka jsem se fyzicky i psychicky citil o neco hur ale behem dne se to natolik zlepsilo, ze jsem si troufl jit zas na 3 h do lesa. Citim jak se me telo stale cisti a zacinam mit trosku nove pocity, jakobych zacal vic vnimat sve telo, takove jemne mravenceni jako nejakou energii nebo co. Nejde to dost dobre popsat.. :-)

_________________
věřím, že je možné všechno.. :-)


+ANTONÍN Hodnocení: +1
čtv 04.08.2016, 13:29
Profil

(Robert)
 Odkaz na příspěvek Re: Rorobo - můj denník půstu
Uživatelský avatar

Registrován: pon 04.02.2013, 16:40
Příspěvky: 166
Bydliště: Loděnice u Mor.Krumlova, momentalne Bratislava
pestrá strava dosažený půst 21 dnů
Reputace: +49
Den 19
Vcera byl zatim "nejtezsi" den. Kvuli oku, ktere opet zacalo zlobit jsem byl otraveny a nic se mi nechtelo. Tak jsem jen polehaval kde se dalo. Na trave, v posteli, u potoka a snazil se na to nemyslet a brat to tak, ze si telo proste dela co potrebuje. Ale slo to chvilama dost tezko, pac to skrabani a slzeni bylo dost nesnesitelne, hlavne vecer. Nemohl jsem usnout a povedlo se mi to nekdy hodne po pulnoci. Taky se mi stalo neco, co jsem snad nikdy v zivote nezazil. Jak si tak lezim a posloucham besedu s Vilmou Partykovou, tak jsem najednou pocitil silenou slabost a jakoby ztratu kontroly nad svym telem. Rychle jsem se posadil, napil se a zacal zhluboka dychat. Trvalo to jen asi 10-15s ale bylo to dost sileny :-) Pak jsem tusim vytuh a od te doby zas klid a zadny naznak niceho spatnyho. Dnes se citim zas dobre i oko se opet sklidnuje. Jinak co se tyce moci, tak jsem posledni dny zacal chcat zas normalni davky, ktere odpovidaji tomu co vychlemtam. A barva moci je porad dobra, zadne zvlastni vykyvy zatim nenastali. Takze jedem dal a uvidime co se bude dit :-)

_________________
věřím, že je možné všechno.. :-)


Hodnocení: 0
pát 05.08.2016, 12:17
Profil

(Robert)
 Odkaz na příspěvek Re: Rorobo - můj denník půstu
Uživatelský avatar

Registrován: pon 04.02.2013, 16:40
Příspěvky: 166
Bydliště: Loděnice u Mor.Krumlova, momentalne Bratislava
pestrá strava dosažený půst 21 dnů
Reputace: +49
Den 20
Vcerejsek probihal ve znameni mirnych zmen k lepsimu. Protoze se mi do cesty "prikutalela" informace od Partykove, kdy mela pripad cloveka, ktery se dlouhodobe neuspesne lecil u lekaru se silnym zanetem oci a po tydnu jej vylecilo proplachovani urinou, tak jsem se oku rozhodl to taky zkusit a zacal to vcera praktikovat. A svete div se, po 3 proplachnutich behem asi 12 h citim vyraznejsi zlepseni. Zda je to placebo nebo co je mi sumafuk, hlavne ze se citim lepe :-) Ale to paleni po 1.proplachu bylo sileny, jako kdybych si tam narval chilli :-) Jinak, dnes je den navratu do Bratislavy. Takze Cefe, zatezkavajici zkousku jsem zvladl bez vetsich potizi a nic jsem nepodelal a jsem rad, ze nepatrim mezi tvych smyslenych 99,9%.

_________________
věřím, že je možné všechno.. :-)


-Cef Hodnocení: -1
sob 06.08.2016, 09:58
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Rorobo - můj denník půstu
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.07.2012, 19:04
Příspěvky: 550
Bydliště: Horšovský Týn
pestrá strava sungazing dosažený půst 1 den dosažený půst 3 dny dosažený půst 7 dnů dosažený půst 21 dnů křesťan
Reputace: +298
rorobo píše:
Den 20
...
Takze Cefe, zatezkavajici zkousku jsem zvladl bez vetsich potizi a nic jsem nepodelal a jsem rad, ze nepatrim mezi tvych smyslenych 99,9%.


Zatěžkávací zkouška teprve přijde.
A tou je návrat.
A třebas taky ne.
Drž se a tuž se. :ok:
Mimochodem, jak probíhali předchozí návraty?

_________________
Sedm miliard lidí na planetě = sedm miliard cest.

Aneb

Žák se učí,
učitel má touhu vyučovat,
mistr inspiruje.

admin: Uživatel zesnul 2. května 2017. Vzpomínáme.


+Cef Hodnocení: +1
sob 06.08.2016, 11:55
Profil

(Robert)
 Odkaz na příspěvek Re: Rorobo - můj denník půstu
Uživatelský avatar

Registrován: pon 04.02.2013, 16:40
Příspěvky: 166
Bydliště: Loděnice u Mor.Krumlova, momentalne Bratislava
pestrá strava dosažený půst 21 dnů
Reputace: +49
Tondo zatezkavajici zkouskou byla zmena prostredi o ktere jsem psal kolem 14.dne. Navratovka je samozrejme jina a dulezitejsi faze. Vzdy jsem jel par dni na naparene zelenine, pak postupne na syrove a neagresivnim ovoci. Nemel jsem zatim vaznejsi potize ani behem pustu ani behem navratovky.. Vse je popsane v denniku. Navrat zacnu az uznam za vhodne podle oka a jak se budu citit. Dik :ok:

_________________
věřím, že je možné všechno.. :-)


Hodnocení: 0
sob 06.08.2016, 21:44
Profil

(Robert)
 Odkaz na příspěvek Re: Rorobo - můj denník půstu
Uživatelský avatar

Registrován: pon 04.02.2013, 16:40
Příspěvky: 166
Bydliště: Loděnice u Mor.Krumlova, momentalne Bratislava
pestrá strava dosažený půst 21 dnů
Reputace: +49
Den 21
Dopo jsem se jen sbalil na cestu, lezel, hral si se psem a 'popijel kafe' s rodinou. Odpo jsme pak vyrazili napric Slovenskem domu. Celou cestu jsem vicemene prospal zabaleny v triku pac na mne prazilo slunko. Doma zkoukl chvili olympiadu a sel spat. Byl jsem v poho. Oko dal proplachuji urinou. Jo a vaha mi ukazala neco kolem 87. Blbne display tak nevim presne.

_________________
věřím, že je možné všechno.. :-)


Hodnocení: 0
ned 07.08.2016, 08:22
Profil

(Robert)
 Odkaz na příspěvek Re: Rorobo - můj denník půstu
Uživatelský avatar

Registrován: pon 04.02.2013, 16:40
Příspěvky: 166
Bydliště: Loděnice u Mor.Krumlova, momentalne Bratislava
pestrá strava dosažený půst 21 dnů
Reputace: +49
Den 22
Tak po par dnech navratu bolesti a mensiho trapeni s okem se zacalo blyskat na lepsi casy a bolest a zarudnuti opet mizi a citim i postupne znovunavraceni energie. Vcera jsem vytahl paty a zasel do lesa nasbirat nejake ostruziny. Jimak byl cely den v klidu a oko dal proplachuji urinou. Citim se dobre a tak pokracuji dal, dokud nebude oko uplne v poradku.

_________________
věřím, že je možné všechno.. :-)


Hodnocení: 0
pon 08.08.2016, 14:52
Profil

(Robert)
 Odkaz na příspěvek Re: Rorobo - můj denník půstu
Uživatelský avatar

Registrován: pon 04.02.2013, 16:40
Příspěvky: 166
Bydliště: Loděnice u Mor.Krumlova, momentalne Bratislava
pestrá strava dosažený půst 21 dnů
Reputace: +49
Den 23
Oko stale neni ok, takze nezbyva nez zustat dal trpelivy. Jen mam pocit, ze mentalni energie mam vic nez fyzicke. Na nejake intenzivnejsi a delsi aktivity uz se necitim, zvlast na slunku. A zacal jsem citit strevo jak opet neco produkuje, takze asi zas skusim klystyr. Jinak se citim stale celkem fajn.

_________________
věřím, že je možné všechno.. :-)


Hodnocení: 0
úte 09.08.2016, 14:58
Profil

(Robert)
 Odkaz na příspěvek Re: Rorobo - můj denník půstu
Uživatelský avatar

Registrován: pon 04.02.2013, 16:40
Příspěvky: 166
Bydliště: Loděnice u Mor.Krumlova, momentalne Bratislava
pestrá strava dosažený půst 21 dnů
Reputace: +49
Den 24
Oko stale neni ok a tak jedu dal. Zatim ziju :-) Zajimave je, ze jsem za 24 dni shubl "jen" 14 kg. Ze 100 na 86. A tuku kolem pasu mam stale na rozdavani, jen kolem pupku nych mohl uriznout sfleku aspon 10 kg. V minulych max 14-dennich pustech jsem hubl mnohem vic i z mensi pocatecni vahy.. No uvidime jak to pude dal..

_________________
věřím, že je možné všechno.. :-)


+Panda Hodnocení: +1
stř 10.08.2016, 15:19
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Rorobo - můj denník půstu
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.07.2012, 19:04
Příspěvky: 550
Bydliště: Horšovský Týn
pestrá strava sungazing dosažený půst 1 den dosažený půst 3 dny dosažený půst 7 dnů dosažený půst 21 dnů křesťan
Reputace: +298
To se to půstuje, když má člověk z čeho. :mrgreen:
To já, 185 cm 65 kg , to není z čeho brát. :-/
;-)

_________________
Sedm miliard lidí na planetě = sedm miliard cest.

Aneb

Žák se učí,
učitel má touhu vyučovat,
mistr inspiruje.

admin: Uživatel zesnul 2. května 2017. Vzpomínáme.


Hodnocení: 0
čtv 11.08.2016, 00:19
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Rorobo - můj denník půstu
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
ANTONÍN píše:
To se to půstuje, když má člověk z čeho. :mrgreen:
To já, 185 cm 65 kg , to není z čeho brát. :-/
;-)

Toniku neboj, telo v pustu pozna (1000x lip nez nase Egony) jak na tom skutecne je a zbytecny kila nebere:).
Zkus to nechat na nem, nebo uz si zkousel ?:)


Hodnocení: 0
čtv 11.08.2016, 10:03
Profil

(Robert)
 Odkaz na příspěvek Re: Rorobo - můj denník půstu
Uživatelský avatar

Registrován: pon 04.02.2013, 16:40
Příspěvky: 166
Bydliště: Loděnice u Mor.Krumlova, momentalne Bratislava
pestrá strava dosažený půst 21 dnů
Reputace: +49
ANTONÍN píše:
To já, 185 cm 65 kg.. ;-)

No jo, kazdy jsme jinej.. Ty treba nemas problem s ocima a s koleny..:-)

_________________
věřím, že je možné všechno.. :-)


Hodnocení: 0
čtv 11.08.2016, 12:50
Profil

(Robert)
 Odkaz na příspěvek Re: Rorobo - můj denník půstu
Uživatelský avatar

Registrován: pon 04.02.2013, 16:40
Příspěvky: 166
Bydliště: Loděnice u Mor.Krumlova, momentalne Bratislava
pestrá strava dosažený půst 21 dnů
Reputace: +49
Den 25
Tak mam dalsi den za sebou. Pozoruji, ze telo si posledni dny zada chodit driveji spat a pozdeji vstavat :tired: Hlave je to jedno, ta je ted pod papuci :-) Celkove se stale citim dobre. Kdyz se udrzuji v klidu a neprehanim to s fyzickou aktivitou (coz uz od minuleho tydna, kdy se mi opetovne zhorsil stav oka nedelam), necitim zadne motaky ani unavu ani zadne pocity slabosti. Oko se mi tak nejak pomalinku zas zacalo davat dokupy a bolesti a skrabani skoro zmizeli. Nejake slzeni a zarudnuti ale zustava a tak proste pokracuji v pustu. A ted, kdyz uz se to tak protahlo, tak pokracuji uz i kvuli kolenum, protoze muj hlavni cil byl dopracovat se postupne a vyzkouset na vlastni kuzi ucinky dlouhodobeho pustu nad 21 dni. Diky pretrvavajicimu problemu s okem to muzu prozivat prave ted a v nasledujicich tydnech a mesicich. Jsem za ty problemy vlastne vdecny O:-)

_________________
věřím, že je možné všechno.. :-)


Hodnocení: 0
čtv 11.08.2016, 13:21
Profil

(Robert)
 Odkaz na příspěvek Re: Rorobo - můj denník půstu
Uživatelský avatar

Registrován: pon 04.02.2013, 16:40
Příspěvky: 166
Bydliště: Loděnice u Mor.Krumlova, momentalne Bratislava
pestrá strava dosažený půst 21 dnů
Reputace: +49
Den 26
Oko se zacalo davat nejen citelne ale uz i viditelne dokupy a prestava mi tolik vadit svetlo, takze zacinam sundavat tmave brejle. Po navratu se sbirani ostruzin jsem pocitoval nejakou tihu vychazejici z oblasti strev a dal si klystyr. Zas ze mne neco vyslo.. Ale pak bylo hned lip :-) Jinak cely den zas v pohode a ja jedu daal [:-} Jo jeste se zminim, ze jsem si zmeril pas a ted mam nejakych 107, takze asi 7 cm dolu. Za 26 dni zadne terno ale i tak dobry. Hlavne, ze uz mam zas vic kolem prsou nez kolem bricha :-)

_________________
věřím, že je možné všechno.. :-)


Hodnocení: 0
pát 12.08.2016, 11:24
Profil

(Robert)
 Odkaz na příspěvek Re: Rorobo - můj denník půstu
Uživatelský avatar

Registrován: pon 04.02.2013, 16:40
Příspěvky: 166
Bydliště: Loděnice u Mor.Krumlova, momentalne Bratislava
pestrá strava dosažený půst 21 dnů
Reputace: +49
Den 27
Protoze jsem vcera citil cely den signaly k ukonceni pustu, tak jsem tak ucinil a dnes zacinam s navratovkou :-) Oko je skoro v cajku, tak na 99% ale prioritou bylo jak se citim celkove pri pustu. Vcera mi bylo cely den tak nejak tezko, citil jsem se divne a neklidne. Dokonce jsem mel i kruceni v brise a chvilema dost silny pocit hladu. Co vsak rozhodlo o ukonceni bylo to, ze jsem se vzbudil v noci kolem 4 a bylo.mi zle, skoro az na zvraceni. Rozdychaval jsem to nejakych 10 min a pak v klidu zas usl. Ale tohle byl pro mne jasny signal abych to dal nepokousel. Treba bych to mohl potahnout dal ale nasilu to delat nechci a za cenu rizika trhat rekordy taky ne. Jsem spokojen s tim jak to do ted probehlo a oko se behem navratovky spravi uplne. Ja v to verim. Jak to vidim ja, k bezpecnym delsim pustum by se mel clovek pripravovat postupne tak aby si telo i mysl zvykli. Je to stejne jak na kole. Kdyz zacinas, taky nedas hned 150-200 km pac to telo ani hlava nepobere a trva to nekolik mesicu nebo i let, jak u koho. To mam z vlastnich zkusenosti. Takze tak, de se na navratovku. :clapping:

_________________
věřím, že je možné všechno.. :-)


+Karin, +Panda Hodnocení: +2
sob 13.08.2016, 11:25
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Rorobo - můj denník půstu
Uživatelský avatar

Registrován: pon 10.09.2012, 18:03
Příspěvky: 1287

Reputace: +443
Robe, jak jde navratovka?
Pust jsi zvladl levou zadni :-) , preju, at ti tak lehce jde i navratovka.


+rorobo Hodnocení: +1
úte 16.08.2016, 02:06
Profil

(Robert)
 Odkaz na příspěvek Re: Rorobo - můj denník půstu
Uživatelský avatar

Registrován: pon 04.02.2013, 16:40
Příspěvky: 166
Bydliště: Loděnice u Mor.Krumlova, momentalne Bratislava
pestrá strava dosažený půst 21 dnů
Reputace: +49
Navrat 1-3
Sabo dik :-). Zatim vse probiha hladce. 1. den nekdy kolem 11h naparena mrkev, rajce a okurek, unava pretrvava a vecer jsem zacal citit mirne tlaky ve strevech. Nalada takova neutralni. 2.den rano jsem si soupl maleho rychleho klystyra a pomohl 1. mensi stolici i se 'zbytkama'. Hned bylo lip a tak jsem si i trochu pocvicil. Kolem obeda se dostavil hlad tak jsem si rozmixoval syrovy okurek, rajce, papriku, petrzelovou nat + 1/4 strouzku napareneho cesneku s trochou vody a udelal takovou fresh polivku. Vecer si dal 1 malinkou syrovou mrkev. Nalada i spanek o neco lepsi. 3.den bomba. Od rana jsem se citil lip a hlad prisel driv. Udelal jsem si opet 'gaspacho' a po nem behem hodinky citelny narust energie a nalady. Tak jsem vyrazil do lesa otestovat svoji fyzicku. Byl jsem prijemne prekvapen jak dobre se citim. Slo se mi lehce a v kloubech jsem citil po dlouhe dobe spis pruznost nez bolest. V nohach jsem celkove citil praci svalu nez bolestive skripani zadrenych a sedrenych kloubu - proste parada :-) Sel jsem ale v klidu pac pri par strmsich vyslapech tam byli hned naznaky zavrate. Ale super 2h prochajda. Vecer jsem si za odmenu troufl vysat duzinu se 3 mesicku grepu. Pomaloucku a poradne promisenou se slinama, zapite vodou. Vse v pohode. Vaha cca 85,5.

_________________
věřím, že je možné všechno.. :-)


Hodnocení: 0
úte 16.08.2016, 08:58
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 242 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz