Na hlavní stránku  
Právě je sob 20.04.2024, 00:47

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 424 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Další
Autor Zpráva
 Odkaz na příspěvek Re: ANTONÍN
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Tondo .. znovu a jednoduse - poloz si vedle sebe (imaginuj) rodinu a pitomej rohlik z mouky, vic uz netusim jak Ti to rict srozumitelne:) ,
Mozna se nedokazu vcitit, na me ( krome zenina pahorku - zatmeni, hehehe:D ) zase az tak nic brutalne nepusobi co do mlhy preed ocima, cize u mena neznajet :) .


Hodnocení: 0
čtv 09.03.2017, 22:21
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: ANTONÍN
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.07.2012, 19:04
Příspěvky: 550
Bydliště: Horšovský Týn
pestrá strava sungazing dosažený půst 1 den dosažený půst 3 dny dosažený půst 7 dnů dosažený půst 21 dnů křesťan
Reputace: +298
Buď rád, že něznaješ ...

_________________
Sedm miliard lidí na planetě = sedm miliard cest.

Aneb

Žák se učí,
učitel má touhu vyučovat,
mistr inspiruje.

admin: Uživatel zesnul 2. května 2017. Vzpomínáme.


Hodnocení: 0
čtv 09.03.2017, 22:25
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: ANTONÍN
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30.05.2012, 09:32
Příspěvky: 1961

Reputace: +992
Toníku držíme palce dál. Jde o rozhodnutí jestli půst nebo mudři, a pokud půst tak udělat vše co je ve tvých silách. Je to o více 21 a nějaký náhodný rohlík s máslem ke konci návratu neřeš.


+ANTONÍN, +Cef, +detox Hodnocení: +3
čtv 09.03.2017, 22:27
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: ANTONÍN
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Taaaak !:)
To jsem zapomnel jeste dopsat, z jednoho rohliku se nestrili, pokud to ovsem neprozijes s tunou negativnich emoci a vyciek ! :-)
(negatiivni programing)


+ANTONÍN, +Petr Hodnocení: +2
čtv 09.03.2017, 22:29
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: ANTONÍN
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30.05.2012, 09:32
Příspěvky: 1961

Reputace: +992
No jasně hmota nikdy nesmí zlomit ducha. Rohlík je nepodstatný, vždy se dá napravit potřebnou pauzou mezi dalším jídlem. Až najedou čakry můžu další.


+Cef Hodnocení: +1
čtv 09.03.2017, 22:59
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: ANTONÍN
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
Toníku držím palce :flower:
Pokud to půjde přes 21 jdi dál .. ;-)


+Cef Hodnocení: +1
čtv 09.03.2017, 23:08
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: ANTONÍN
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.07.2012, 19:04
Příspěvky: 550
Bydliště: Horšovský Týn
pestrá strava sungazing dosažený půst 1 den dosažený půst 3 dny dosažený půst 7 dnů dosažený půst 21 dnů křesťan
Reputace: +298
Panda píše:
Sice jako 7čkář tady nemám moc co radit, tak spíš ke zvážení - mně se někdy stávalo, že jsem se snažil půst udržet dost silou, kdy jsem šel za hranice svých (psychických) sil a následkem pak bylo, že ukončení pak bylo překotné, neměl jsem už sílu na návratovku a úplně jsem ji zkazil. Mám Toníku dost obavy, aby se Ti to nestalo také. A zkazit návratovku po 21 už může být dost průšvih, obzvláště když člověk nemá ještě mnoho zkušeností z předešlých půstů. Jestli ten hlas, co říká "pokračovat", není jen ego, jen touha zvítězit, ukázat se. Myslím si, že pokud tělo získalo schopnost čerpat pránu, ta schopnost už nezmizí a projeví se to např. malou potřebou stravy při návratovce, která může přejít i k úplnému samovolnému odstavení jídla. Asi by chtělo ještě jednou zvážit a zkusit se podívat do svého nitra, zda opravdu cítí potřebu pokračovat. Spíše na své pocity, zda cítíš radost z nejedení. Myslím že 21 byl velký úspěch i tak, tak aby se to nepřetáhlo, asi není kam spěchat, o nic se nepřijde. Raději sbírat zkušenosti a dělat kroky třeba i malé, ale jisté, raději než skok a narazit. .... Ale to je jen můj neznalecký názor, nechci od pokračování odrazovat, kdyby náhodou to opravdu vyšlo buď na pránu nebo na delší půst. ... jak říká Werdin a jiní - pokud jdete správnou cestou, tak to VÍTE, neptáte se. Pokud jsou pochybnosti a otázky, není to ještě to správné. ... a jak jsem také pochopil, tyhle věci duchovního vývoje (včetně prány) jsou i o učení se pokoře kam patří i trpělivost. Rychle přejít na pránu znamená i rychle skončit, protože tělo sice bylo připravené, ale psychika ještě ne.


Díky Ábíčko za motivaci :flower: , ale dovolím si nesouhlasit.
Bohužel, musím dát zcela za pravdu Pandovi. :sun:
Stalo se to, co předvídal. :remorse:
Myslím si, že nyní je čas na pokoru a 100% trénink návratovek. A to vzhledem k tomu, že jsem to před tím zcela nedával. :evil: Krom toho mě příští měsíc čeká 14-ka, která mi chybí do úplného výčtu půstů ;-) :lol: . A to si přeci nemůžu nechat ujít. (:-)
Když jsem měl v ruce poslední diagnózu, měl jsem takové hnutí mysli, že bych šel okamžitě do 40-ky. 8-o Naštěstí už to pominulo. :sun:

_________________
Sedm miliard lidí na planetě = sedm miliard cest.

Aneb

Žák se učí,
učitel má touhu vyučovat,
mistr inspiruje.

admin: Uživatel zesnul 2. května 2017. Vzpomínáme.


Hodnocení: 0
pát 10.03.2017, 11:40
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: ANTONÍN
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
ANTONÍN píše:
Panda píše:
Sice jako 7čkář tady nemám moc co radit, tak spíš ke zvážení - mně se někdy stávalo, že jsem se snažil půst udržet dost silou, kdy jsem šel za hranice svých (psychických) sil a následkem pak bylo, že ukončení pak bylo překotné, neměl jsem už sílu na návratovku a úplně jsem ji zkazil. Mám Toníku dost obavy, aby se Ti to nestalo také. A zkazit návratovku po 21 už může být dost průšvih, obzvláště když člověk nemá ještě mnoho zkušeností z předešlých půstů. Jestli ten hlas, co říká "pokračovat", není jen ego, jen touha zvítězit, ukázat se. Myslím si, že pokud tělo získalo schopnost čerpat pránu, ta schopnost už nezmizí a projeví se to např. malou potřebou stravy při návratovce, která může přejít i k úplnému samovolnému odstavení jídla. Asi by chtělo ještě jednou zvážit a zkusit se podívat do svého nitra, zda opravdu cítí potřebu pokračovat. Spíše na své pocity, zda cítíš radost z nejedení. Myslím že 21 byl velký úspěch i tak, tak aby se to nepřetáhlo, asi není kam spěchat, o nic se nepřijde. Raději sbírat zkušenosti a dělat kroky třeba i malé, ale jisté, raději než skok a narazit. .... Ale to je jen můj neznalecký názor, nechci od pokračování odrazovat, kdyby náhodou to opravdu vyšlo buď na pránu nebo na delší půst. ... jak říká Werdin a jiní - pokud jdete správnou cestou, tak to VÍTE, neptáte se. Pokud jsou pochybnosti a otázky, není to ještě to správné. ... a jak jsem také pochopil, tyhle věci duchovního vývoje (včetně prány) jsou i o učení se pokoře kam patří i trpělivost. Rychle přejít na pránu znamená i rychle skončit, protože tělo sice bylo připravené, ale psychika ještě ne.


Díky Ábíčko za motivaci :flower: , ale dovolím si nesouhlasit.
Bohužel, musím dát zcela za pravdu Pandovi. :sun:
Stalo se to, co předvídal. :remorse:
Myslím si, že nyní je čas na pokoru a 100% trénink návratovek. A to vzhledem k tomu, že jsem to před tím zcela nedával. :evil: Krom toho mě příští měsíc čeká 14-ka, která mi chybí do úplného výčtu půstů ;-) :lol: . A to si přeci nemůžu nechat ujít. (:-)
Když jsem měl v ruce poslední diagnózu, měl jsem takové hnutí mysli, že bych šel okamžitě do 40-ky. 8-o Naštěstí už to pominulo. :sun:


Toníku naprosto v pohodě, pokud vnímáš, že je na to stále čas pak ano jdi podle kalendáře. :sun:


+ANTONÍN Hodnocení: +1
pát 10.03.2017, 12:01
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: ANTONÍN
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30.05.2012, 09:32
Příspěvky: 1961

Reputace: +992
Za sebe můžu říct že touha zvítězit a překonat sám sebe je naopak základním předpokladem pro delší půsty. A ano je v tom možná ego, ale jde o to dělat to sám pro sebe a ne z frajeřiny vůči okolí.
Bez silný touhy či vůle, říkejme tomu jak chceme, a bez trpělivosti nemá člověk šanci zvládnout půst delší jak týden. A že to po pár pokusech začne jít samo je už věc jiná, začátek jde vždy těžko a tady je to úplně stejný jako u sportu.
Co se týče návratovek, rozhodující je tak první třetina, pak už o tolik nejde.


+ANTONÍN, +Cef Hodnocení: +2
pát 10.03.2017, 15:11
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: ANTONÍN
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.07.2012, 19:04
Příspěvky: 550
Bydliště: Horšovský Týn
pestrá strava sungazing dosažený půst 1 den dosažený půst 3 dny dosažený půst 7 dnů dosažený půst 21 dnů křesťan
Reputace: +298
Bez toho by to asi nešlo Petře. To máš pravdu.

Tedy lidi to sou rady do života. :ok:

Tesám do svého osobního památníku,
až se mi jistkří od majzlíku. :)

_________________
Sedm miliard lidí na planetě = sedm miliard cest.

Aneb

Žák se učí,
učitel má touhu vyučovat,
mistr inspiruje.

admin: Uživatel zesnul 2. května 2017. Vzpomínáme.


+Petr Hodnocení: +1
pát 10.03.2017, 15:18
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: ANTONÍN
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
Petr píše:
Za sebe můžu říct že touha zvítězit a překonat sám sebe je naopak základním předpokladem pro delší půsty. A ano je v tom možná ego, ale jde o to dělat to sám pro sebe a ne z frajeřiny vůči okolí.
Bez silný touhy či vůle, říkejme tomu jak chceme, a bez trpělivosti nemá člověk šanci zvládnout půst delší jak týden. A že to po pár pokusech začne jít samo je už věc jiná, začátek jde vždy těžko a tady je to úplně stejný jako u sportu.
Co se týče návratovek, rozhodující je tak první třetina, pak už o tolik nejde.


tady naprosto a do punti souhlasím.
podepisuju a vytesat. :ok:


+Cef Hodnocení: +1
pát 10.03.2017, 15:47
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: ANTONÍN
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
ANTONÍN píše:
Když jsem měl v ruce poslední diagnózu, měl jsem takové hnutí mysli, že bych šel okamžitě do 40-ky. 8-o Naštěstí už to pominulo. :sun:

Tady je uzasne videt jak se lisime kus od kusu, u me to bylo presne naopak, myslenku "Kdo z koho" jsem velice kratce pestoval a v nejblizsim moznem tterminu (leto) jsem uz naskocil do 40 .
Pac se znam a stvalo by me dost dlouho, ze jsem to alespon nezkusil a nikdy uz se nedozvedel co by se stalo .. kdyby?:).
A ono taky u me to "kdyby" bylo jak uz jsem uz rikal nejmin 5 roku bez jakychkoli symptomu :-)) ..

Ovsem dneska uz bych nikoho k necemu podobnemu nikdy nenabadal, kalendaruj Toncku, hezky postupne .. casu mas kopu - to uz jsi doufam pochopil, ze mudri jen strasi casovou tisni pred IHNED rezanim, palenim + travenim chemo (vsecko toto zapovidal hipokrates, ale to oni nemaji dnes uz ani tucha) .
Ve skutecnostu nador je neco co Ti nedopusti "mentalni otravu" do celeho tela a usadi a zapozdri se i se svym kyblickem negativ nekde v tele a dopreje Ti tak kopu casu na poreseni - a to je na tech nasich podobnych zivotnich pruserech (ci spis zkouskach ci patnikach?) pozitivni, ne ? ;-)
Kdo lidem v techto pripadech krade a zkracuje cas jsou mudrove samotni, co Te vydesi k smrti ve svych zaprdenych odrdinacich a s psima ocima v sloup sdelujicich Ti temer "JISTY" ortel s pohrebnima kecama .
Jeste jim chybi spustit z repraku traummarš, ci jak se tem pohrebnim pisnickam rika ..

Cize asi tak nejak je potrebi na veci nahlizet - NE tragedie, ale na spolecny Tata Ti decentne dava cas na to poresit to co jsi v zivote podelal (ne Ty - ja samozrejme, Ty jako ze potazmo hovorove, chran Buh mi sahat myma prackama na Tvuj kriz a nebo lezt do Tvyho prostoru a neco tam se tam resit:) ) .
Ty jses totiz jediny kdo muze a ma tu moc, to ale podvedome citis a vis, ze jo? .. je to Tvuj prostor a potazmo Tvuj pochroumany skafandr do hmoty :))) .


+ANTONÍN Hodnocení: +1
pát 10.03.2017, 18:39
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: ANTONÍN
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Petr píše:
Za sebe můžu říct že touha zvítězit a překonat sám sebe je naopak základním předpokladem pro delší půsty. A ano je v tom možná ego, ale jde o to dělat to sám pro sebe a ne z frajeřiny vůči okolí.
Bez silný touhy či vůle, říkejme tomu jak chceme, a bez trpělivosti nemá člověk šanci zvládnout půst delší jak týden. A že to po pár pokusech začne jít samo je už věc jiná, začátek jde vždy těžko a tady je to úplně stejný jako u sportu.
Peto naprosto podepisuju kazdy slovo co tu ted pises - z meho pohledu se az tak moc nelisime, jen Ty(cvok) lezouci po horach, ja (cvok) a mezek jineho druhu, hahaha :))) ..
Je to zasluha za beh po Zverokruhu a zivotama, nebo dar ?
Tezko rict, spis to druhy (kdyz zapneme nutnou spetku pokory) ale diky Bohu za tento dar vule :-) .

Petr píše:
Co se týče návratovek, rozhodující je tak první třetina, pak už o tolik nejde.
Taaaak .. a pak uz rohlik ani nic jinyho (kdyz toho neni rovnou cely pekac) neublizi:) .
Jsem to delal uplne stejne uz po prvni zvorane navratovce po 21, ale nemuzu to za nc na Svete radit zacinajicim, to da rozum, ze jo .. pac nikdy nevis kdo sedi u druhe klabosnice a jak s timto infem nalozi:) .
Takze navratovka poctiva i nadale na tom se tu nic pro nove prichozi nemeni .. ALE(!!!) kdyz to Tondo ve TVÉM pripade zvladnes ovladat aspon ten tyden (s disciplinou na ovozelu .. a to se uz zvladnout da), jses za vodou a muzes svuj milovanej rohlik - co vyhlidky - uz ted lepsi ? :) ;-)


+Petr Hodnocení: +1
pát 10.03.2017, 18:47
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: ANTONÍN
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Moc lidi se mi divi proc mam porad ze vseho a vsech bzundu - a nemam mit po takovych zazitkach ??
Vsecko ostatni jsou ve stinu tohoto naprosty prkotiny - nase hry na ego - kariery, prachy, podnikani, baraky, super autaky za mega a vic .. blablabla ..
Treba to byl ucel, jak se dostat nad vec a koukat na ni z tohoto zoomu :) ..

Takze Zpet k veci - Tondo !:) .. vyuzij toho svyho zoomu z toho cim prochazis a bud taky nad veci, ("nad konzumentama KolaLokovy limonady") a jed po svym primo k cili:))) .
Nic lepsiho (krom dosazene 21) Ti uz poradit neumim:) .. zkusil bych ted 14 - 17 a ke konci by se videlo, to uz mas tu kyzenou 21 takrikajic na dosah .. hmmm ?:).
Ani vaha uz dolu mocka silne nepujde, to se nemusis bat vlka nic ( ani Tva zena) :) .


Naposledy upravil Cef dne pát 10.03.2017, 23:06, celkově upraveno 1

+ABCD, +ANTONÍN Hodnocení: +2
pát 10.03.2017, 19:02
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: ANTONÍN
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30.05.2012, 09:32
Příspěvky: 1961

Reputace: +992
Cefe výhoda je, že ve vánici se nemůžeš vzdát ani na chvíli, protože bys za hodinu nemusel řešit už vůbec nic. :) Jak máš na výběr je to těžší.


+ABCD, +ANTONÍN, +Cef Hodnocení: +3
pát 10.03.2017, 20:07
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: ANTONÍN
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Peto a to je presne ono .. "vanice" tehda svistela primo kolem me, nebo-li slo do tuhyho, proto obdivuju lidi jako ty, a Abicko:) .
V nadsazce rikam, ze jsem to mel hodne zjednodusenou volbu, vy jste nemuseli a presto dali (z me nepoznanych pricin) .

I kdyz nooo :) .. ted jsem rozjel projekt 3kW ostrovni FVE, stavim 2 elektrokola a posilhavam po ostrovni vrtuli co mi bude nabijet baterky i v noci, pac na nasem pahrbku v jednom kuse funi skoda to nevyuzit, hehe:).
A taky nemusim - muzu to suse nakoupit a zkonzumovat a sedet a zustat nemyslicim stoupou dal v klidku dal :D) ..


Hodnocení: 0
pát 10.03.2017, 23:11
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: ANTONÍN
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30.05.2012, 09:32
Příspěvky: 1961

Reputace: +992
To máte výhodu, v našem ďolíku je ze dvou stran les, z jedný kopec. To už musí být aby foukalo.


Hodnocení: 0
sob 11.03.2017, 20:27
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: ANTONÍN
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.07.2012, 19:04
Příspěvky: 550
Bydliště: Horšovský Týn
pestrá strava sungazing dosažený půst 1 den dosažený půst 3 dny dosažený půst 7 dnů dosažený půst 21 dnů křesťan
Reputace: +298
Dnes 4. den půstu.
Váhu už dávno neřeším. To řeší moje žena. :hyper:
Od doby co držím půst, tak energie mírně stoupla. Žádná energetická krize. Ale stále chodím o berlích. Problém hlavně s rovnováhou. Včera jsem zkusil opatrně rotoped. Dřív mě to docela semlelo, ale teď pohoda. Ani nohy nebolely.
První 3 dny se intenzívně čistila střeva.
Hlad už se dávno nekoná.
Dnes jsem si na zkoušku lehnul na bok a žádná extrémní bolest zad.
Vypadá to naprosto v pohodě.

Díky všem zapodporu a cenné rady. :flower: Moc si toho vážím. :clapping:

_________________
Sedm miliard lidí na planetě = sedm miliard cest.

Aneb

Žák se učí,
učitel má touhu vyučovat,
mistr inspiruje.

admin: Uživatel zesnul 2. května 2017. Vzpomínáme.


+ABCD, +Cef, +Petr Hodnocení: +3
ned 12.03.2017, 14:17
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: ANTONÍN
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.07.2012, 19:04
Příspěvky: 550
Bydliště: Horšovský Týn
pestrá strava sungazing dosažený půst 1 den dosažený půst 3 dny dosažený půst 7 dnů dosažený půst 21 dnů křesťan
Reputace: +298
Tak včera poslední den půstu a dneska návrat. :dance:
Včera jsme ještě byli se synátorem pálit klest na chalupě z poražených stromů. Sice jsem tam toho příliš nenadělal, ale vytopil jsem studenou kuchyni na chalupě na 21 stupňů, vařil čaj a potom jen tak šukal po světnici (to je z babičky nevzdělanci, nemyslete na sprosťárny). Tohle slovní spojení se mi extrémně líbí a na chalupu patří.
Večer jsme přijeli domů, lehce unaveni, ale já se cítil velice příjemně, jako už dlouho ne. :)
A ráno, světe div se mě pěkně prohnal obsah střev. 8-o Zřejmě dostatek pohybu urychlil peristaltiku a ta udělala své. Zajímavý poznatek. Ještě se mi to nestalo. :idea:
Kolem poledního jsem si dal hrst napařených šery rajčat. :delicacy: Dopoledne jsem byl ještě nakupovat, abych měl dost ovoce a zeleniny a nesněd nějakou jinou blbinu. :evil: No a teď se ploužím kolem té hromady, jak mlsný vlk a čekám na hlad. :delicacy: :evil: Chutě jsou obrovské a nepředstavitelné. Tak mi držte palce, ať to udržím na uzdě.
Jo zítra už bude hůř. :evil: :-o Přijede žena s dcerou z lyží a začnou se dělat různé kulinářské pasti. To začne ten pravý boj. :remorse: Taky emocionální náboj naší domácnosti se změní. :flirt: Jen vydržet.


Přátelé, obracím se na Vás ještě s jedním návrhem. :idea: A to o vymazání sdělení, že nejdůležitější je první třetina návratovky. :idea: Nerad bych, aby nějaký člověk s touto informací špatně naložil a po několika dnech návratu ukončil svůj život na vepřových hodech posilněn dávkami jídla z nedaleké svatební hostiny neb fast foodu. :evil: :evil: :evil: (:-) Co Vy na to? ;-)

_________________
Sedm miliard lidí na planetě = sedm miliard cest.

Aneb

Žák se učí,
učitel má touhu vyučovat,
mistr inspiruje.

admin: Uživatel zesnul 2. května 2017. Vzpomínáme.


Hodnocení: 0
čtv 16.03.2017, 19:22
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: ANTONÍN
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.07.2012, 19:04
Příspěvky: 550
Bydliště: Horšovský Týn
pestrá strava sungazing dosažený půst 1 den dosažený půst 3 dny dosažený půst 7 dnů dosažený půst 21 dnů křesťan
Reputace: +298
Cef píše:
ANTONÍN píše:
... kalendaruj Toncku, hezky postupne .. casu mas kopu - to uz jsi doufam pochopil, ze mudri jen strasi casovou tisni pred IHNED rezanim, palenim + travenim chemo (vsecko toto zapovidal hipokrates, ale to oni nemaji dnes uz ani tucha) .
Ve skutecnostu nador je neco co Ti nedopusti "mentalni otravu" do celeho tela a usadi a zapozdri se i se svym kyblickem negativ nekde v tele a dopreje Ti tak kopu casu na poreseni - a to je na tech nasich podobnych zivotnich pruserech (ci spis zkouskach ci patnikach?) pozitivni, ne ? ;-)
Kdo lidem v techto pripadech krade a zkracuje cas jsou mudrove samotni, co Te vydesi k smrti ve svych zaprdenych odrdinacich a s psima ocima v sloup sdelujicich Ti temer "JISTY" ortel s pohrebnima kecama .
Jeste jim chybi spustit z repraku traummarš, ci jak se tem pohrebnim pisnickam rika ..

Cize asi tak nejak je potrebi na veci nahlizet - NE tragedie, ale na spolecny Tata Ti decentne dava cas na to poresit to co jsi v zivote podelal (ne Ty - ja samozrejme, Ty jako ze potazmo hovorove, chran Buh mi sahat myma prackama na Tvuj kriz a nebo lezt do Tvyho prostoru a neco tam se tam resit:) ) .
Ty jses totiz jediny kdo muze a ma tu moc, to ale podvedome citis a vis, ze jo? .. je to Tvuj prostor a potazmo Tvuj pochroumany skafandr do hmoty :))) .


Když jsem se byl naposledy zeptat u Mudrů na výsledek mého vyšetření (který mě tak semlel :evil: :evil: :evil: ), byla tam nějaká nová, mladá, skoro hezká doktorka :mrgreen: :-D . A když se mě zeptala, kdy začneme léčbu, odvětil jsem kterou 8-o . A hovořili jsme o tom, zda budeme léčit srdíčko, hlavu, pankreas, … :mrgreen: A na závěr jsem jí vysvětlil, že už jsem leta bez léčby, a pořád jsem tady. ;-) A ona se zamyslela a říkala, že možná nedělám špatně. :idea: ;-) :-D Že při tolika diagnózách by stejně šly léčebné postupy proti sobě. Popřála mi všechno dobré, a že se těší za rok. :-*

_________________
Sedm miliard lidí na planetě = sedm miliard cest.

Aneb

Žák se učí,
učitel má touhu vyučovat,
mistr inspiruje.

admin: Uživatel zesnul 2. května 2017. Vzpomínáme.


Hodnocení: 0
čtv 16.03.2017, 19:29
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: ANTONÍN
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30.05.2012, 09:32
Příspěvky: 1961

Reputace: +992
Toníku my víme co je to šukat po světnici. :-D
Ohledně návratovky bych nic nemazal, snad je každý soudný a nedá si po půstu a zelenině hned vepřovou hlavu. :mrgreen:


Hodnocení: 0
čtv 16.03.2017, 19:50
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: ANTONÍN
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.07.2012, 19:04
Příspěvky: 550
Bydliště: Horšovský Týn
pestrá strava sungazing dosažený půst 1 den dosažený půst 3 dny dosažený půst 7 dnů dosažený půst 21 dnů křesťan
Reputace: +298
V pořádku Petře. Jen předběžná opatrnost. Pamatuju si na svoje skopičiny. :remorse: :mrgreen:



Tak jsem odolal všem chutím :dance: a přišel hlad. Ten rozdíl už poznám ;-) . Chuť mě poté přivedla na ledový salát :delicacy: . Ke svému zděšení jsem zjistil, že první je plesnivý :-o 8-o :mad: . Měli jsme ho doma už nějakou dobu.
Druhý vypadá dobře. :dance:
Zatopím v imaginárním krbu, ;-) první dva listy dám morčatům jako modlidbu bohu O:-) :sun: a pak už se budu těšit na salátek v křesílku :dance: :fruit: :fruit: . Nikým nerušen si vychutnám svojí další baštu. :delicacy: Jen si nejsem jist, jak u salátu přešně určit hrst. :innocent:

_________________
Sedm miliard lidí na planetě = sedm miliard cest.

Aneb

Žák se učí,
učitel má touhu vyučovat,
mistr inspiruje.

admin: Uživatel zesnul 2. května 2017. Vzpomínáme.


Hodnocení: 0
čtv 16.03.2017, 20:57
Profil

(Mirek, admin)
 Odkaz na příspěvek Re: ANTONÍN
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 15.12.2011, 10:43
Příspěvky: 3258

Reputace: +1690
Udrží se Ti celá hlávka na dlani? Tak pak to je hrst! :-D


Hodnocení: 0
čtv 16.03.2017, 21:20
Profil Zobrazit autorovy stránky
 Odkaz na příspěvek Re: ANTONÍN
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30.05.2012, 09:32
Příspěvky: 1961

Reputace: +992
Ve dvou dlaních je hrst. ;-)


Hodnocení: 0
čtv 16.03.2017, 21:23
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: ANTONÍN
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.07.2012, 19:04
Příspěvky: 550
Bydliště: Horšovský Týn
pestrá strava sungazing dosažený půst 1 den dosažený půst 3 dny dosažený půst 7 dnů dosažený půst 21 dnů křesťan
Reputace: +298
Petr píše:
Ve dvou dlaních je hrst. ;-)

Tolika bych teď asi nesněd.
Díky za radu hoši. :clapping:

_________________
Sedm miliard lidí na planetě = sedm miliard cest.

Aneb

Žák se učí,
učitel má touhu vyučovat,
mistr inspiruje.

admin: Uživatel zesnul 2. května 2017. Vzpomínáme.


Hodnocení: 0
čtv 16.03.2017, 21:42
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: ANTONÍN
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Tondo, mam podobnou super doktorku co me ted posledni cca 2 roky "observuje" jednou za cca 3-5 mesicu :)) .
A uz ji minule taky vrtalo hlavou jak to, ze ziju s trvalou elevaci zanetlivyho markeru CRP na 140, hehehe :D))) ..

Jinak taky soudim nic nemazat, netreba si tu na neco hrat, snad jsou lidi soudny a kdyz se dohrabou az k pustu zak snad uz i "dospeli":) .


Hodnocení: 0
čtv 16.03.2017, 22:59
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: ANTONÍN
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
Cef píše:
Jinak taky soudim nic nemazat, netreba si tu na neco hrat, snad jsou lidi soudny a kdyz se dohrabou az k pustu zak snad uz i "dospeli":) .


Cefe jsou dospělí ale někdy se chovají hůř než děti, obzvlášť když jde o žrádlo :lol: a je pravda, že ten kdo dospěl k půstu, by už měl být duševně vyspělejším jedincem. I když občas sem taky zabloudí mladá duše.
Nicméně souhlas taky bych nic nemazala, jen bych upozornila, že začátečníci by tohle základní pravidlo měli ctít, až do doby, kdy se poznají a budou natolik duševně pevní že si nepřivodí větší problém než kvuli kterému tohle všechno začali... pak bych upozornila především ženské, se solí i v další části návratu nadále opatrně... to platí hlaně pro ty ,které jsou náchylné na otoky, mají sedavé zaměstnání a ne zrovna dostatečně ten sicflajš kompezují během, či jinou každenní sport. aktivitou, která dostetčně rozproudí lymfu. I když startnete super je potřeba držet množství jídla a soli (včetně skrytých) na uzdě. Mám zrovna 3 týdny starý ukázkový případ kamarádky po 7, která už má za sebou několik 21 a přes to, že už byla po 7 denním návratu, požila ten nejzdravěji se tvářící chleba (asi žitný), šoupla tam dva plátky druhý den normálka a tak si ho dala znovu ke sváče a ráno už měla nohy mírně přifouklé a další den už oteklé .. dumala dumala po čem a po dvou dnech pak koukla ke kolegyňce co měla ke sváče podobný chleba a porovnaly obsah. A čuměly obě jak telata... ten tvářící se super zdravě měl daleko víc soli než ten obyč. Takže bacha na to ... čtete etikety a porovnávejte .. a hlavně má to setrvačnost jeden den nic po konzumaci nic a další den to tam skočí jako by se nechumelilo a pak pátráte kde jste udělali chybu ... pečivo v podstatě vůbec nejím neb ucpává a když tak velmi vyjímečně ale nikdy ne v návratu ani těšně po něm....takže jen na to upozorňuji ze zkušennosti druhých...

Pandi pokud to uznáš za vhodné přesuň to do návratovek. ;-)


+ANTONÍN, +Cef, +Petr Hodnocení: +3
pát 17.03.2017, 08:51
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: ANTONÍN
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.07.2012, 19:04
Příspěvky: 550
Bydliště: Horšovský Týn
pestrá strava sungazing dosažený půst 1 den dosažený půst 3 dny dosažený půst 7 dnů dosažený půst 21 dnů křesťan
Reputace: +298
Abíčko. Tos mi promluvila úúúúplně z duše. Je to totiž i moje vlastní zkušenost. A s otokama bojuju už od Vánoc. I když uznávám, že tam můžou být moje dipozice přitěžujičím faktorem (srdíčko a jen jedna operovaná ledvina).
S Tvým svolením bych část článku červeně vyznačil.

_________________
Sedm miliard lidí na planetě = sedm miliard cest.

Aneb

Žák se učí,
učitel má touhu vyučovat,
mistr inspiruje.

admin: Uživatel zesnul 2. května 2017. Vzpomínáme.


Hodnocení: 0
pát 17.03.2017, 09:00
Profil

(Mirek, admin)
 Odkaz na příspěvek Re: ANTONÍN
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 15.12.2011, 10:43
Příspěvky: 3258

Reputace: +1690
ABCD píše:
...Pandi pokud to uznáš za vhodné přesuň to do návratovek. ;-)
Nechal bych na Toníkovi, má větší přehled co se tu kde děje.


Hodnocení: 0
pát 17.03.2017, 09:16
Profil Zobrazit autorovy stránky
 Odkaz na příspěvek Re: ANTONÍN
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.07.2012, 19:04
Příspěvky: 550
Bydliště: Horšovský Týn
pestrá strava sungazing dosažený půst 1 den dosažený půst 3 dny dosažený půst 7 dnů dosažený půst 21 dnů křesťan
Reputace: +298
Z toho důvodu, co Píše Ábíčko bych to nechal v klidu tady. Nemaťme hlavu začátečníkům. Už tak můžou mít začátky nelehké. A kdo se bude snažit a číst- najde, a bude odměněn. Chtěl bych diskuzi široké aktivní veřejnosti. Dík.
Kruciš, už mě tlačí židle. Jdu se hýbat.

_________________
Sedm miliard lidí na planetě = sedm miliard cest.

Aneb

Žák se učí,
učitel má touhu vyučovat,
mistr inspiruje.

admin: Uživatel zesnul 2. května 2017. Vzpomínáme.


Hodnocení: 0
pát 17.03.2017, 09:21
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 424 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz