Na hlavní stránku  
Právě je pát 19.04.2024, 05:47

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Odkaz na příspěvek Reiki

Registrován: čtv 21.08.2014, 21:19
Příspěvky: 2

Reputace: 0
před několika lety jsem byl zasvěcen do energie reiki. V tomto učení je hodně práce s tvz. bílým světlem, a jak jsem pochopil, tak prána, ki nebo čchi je jedno a totéž. Máte někdo zkušenost se zasvěcením do reiki a jeho možností využití při přechodu na pránickou stravu? Jirka


Hodnocení: 0
čtv 21.08.2014, 21:24
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: pránická strava - reiki?
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
vacoš píše:
před několika lety jsem byl zasvěcen do energie reiki. V tomto učení je hodně práce s tvz. bílým světlem, a jak jsem pochopil, tak prána, ki nebo čchi je jedno a totéž. Máte někdo zkušenost se zasvěcením do reiki a jeho možností využití při přechodu na pránickou stravu? Jirka


na reiky se nespoléhej ...prvotně půstuj a cvičením roztáčej čakry ... reiky ti pomůže v prvotních věcech uvědomit si že nějaká energie existuje a trochu s ní začít pracovat.. pak když půjdeš hloubš zjistíš,měl li si dobrého učitele a zapojil do toho své vlastní poznání zkrze trénink, jak funguje a kde je jeho hranice ...
uvědom si jednu zásadní věc a to je, odkud to "světlo" (ono totiž není čistě bílé) přijímáš, čím projde a co se k tomu všechno nabalí .. není tedy lepší si rozhýbat svou vlastní elektrárnu v podobě kundalíní ?
chápeš tady ten diametrální rozdíl? čím je tedy lepší ale i bezpečnější pracovat s energíí ze vnitř nebo zvenku :-D zkus o tom popřemýšlet


+ANTONÍN Hodnocení: +1
pát 22.08.2014, 09:59
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: pránická strava - reiki?

Registrován: čtv 21.08.2014, 21:19
Příspěvky: 2

Reputace: 0
ok, tohle chápu, přečetl jsem knihy Partikové, Malachova, skripta Máchy, začínám půstovat, to je ok, dík Jirka


Hodnocení: 0
sob 20.09.2014, 19:10
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: pránická strava - reiki?

Registrován: ned 26.07.2015, 08:02
Příspěvky: 13

Reputace: +9
Ahoj, prána, reiki i čchi je samozřejmě totéž. jde o ekvivalenty. Rei ve slovu Rei - ki v podstatě znamená jen vyjádření záměru používat ki (=čchi, pránu, ki) k léčení:-). Přešla jse na pránu v r. 2012 a jsem si jistá, že předchozích 17 let práce s reiki (od r 2004 učím, ale tím původním japonským způsobem - spousta věcí je tam jinak, hodně technik je zaměřených na práci se sebou) a praxe s tím spojené mi při přechodu hodně pomohlo. Pokud Tě zajímá něco bližšího, můžeš se podívat na www.mistosetkavani.cz nebo napsat (kontakt tamtéž), pokud potřebuješ něco bližšího. Hezký den, Lenka


+Panda Hodnocení: +1
čtv 10.03.2016, 22:41
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz