Na hlavní stránku  
Právě je sob 20.04.2024, 00:02

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ] 
Autor Zpráva
 Odkaz na příspěvek Urinoterapie
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Nejake videjko o urinoterapii Vilma Partykova live:), zajimava je ta diskuse zhruba v polovine.


Hodnocení: 0
stř 15.02.2012, 18:05
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Urinoterapie

Registrován: ned 29.01.2012, 08:34
Příspěvky: 67

Reputace: +23
nektere teorie oznacuji urinu za kamen mudrcu. rad bych popsal jak jsem se s ni setkal a uveril. pred 7 lety mé jinak naprosto zdrave vesele a vysmate nekolikamesicni decko trapil zanet slzneho kanalku. z oka mu valil hnis a po mnoha peripetiich a vysetrenich bylo jasne ze pomuze jenom chirurgicky zakrok. nechtel jsem se s tim smirit zkusil jsem homeopatii kineziologii atd ale nic nepomohlo.
mam ve zvyku cist na zachode. tenkrat jsem se zajimal o terapii tmou(kde jinde chces najit svetlo) a koupil jsem si casopis regenerace. byl tam mj clanek od vilmy partykove o jiz zminene chcankologii jak rika muj kamos. ani jsem se tenkrat poradne neutrel a svihal jsem do zdrav. potreb a koupil tam sacky na chytani moci kojencu. napral jsem to borcovi pro jistotu do obou oci. ten den se nase manzelstvi hodne otraslo v zakladech. nepamatuju si uz jestli naproste bezbolestne a definitivni(trikrat klepu) vyleceni prislo za 2 nebo 3 dny ale stalo se a ja od te doby verim nejen bohu ale i vilme partykove a urinoterapii


+Panda, +inedia Hodnocení: +2
čtv 16.02.2012, 22:28
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Urinoterapie
Uživatelský avatar

Registrován: stř 22.02.2012, 22:17
Příspěvky: 11
Bydliště: Vysočina
vitarián dosažený půst 7 dnů
Reputace: +5
balada píše:
koupil tam sacky na chytani moci kojencu. napral jsem to borcovi pro jistotu do obou oci. ten den se nase manzelstvi hodne otraslo v zakladech. nepamatuju si uz jestli naproste bezbolestne a definitivni(trikrat klepu) vyleceni prislo za 2 nebo 3 dny ale stalo se a ja od te doby verim nejen bohu ale i vilme partykove a urinoterapii
Napsals pěkný příběh a já podepisuju, na urinoterapii nedám dopustit, mám s ní skvělé zkušenosti taky (prvně jsem sosal info z knihy Partykové Urinoterapie a nemoci). Mimochodem jednou jsem ochutnal urinu malého syna (6 let) a je to opravdu takřka dobrota. Navíc léčivá.


+Panda, +lva Hodnocení: +2
stř 22.02.2012, 22:24
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Urinoterapie
Uživatelský avatar

Registrován: pát 03.02.2012, 07:54
Příspěvky: 187
makrobiotik dosažený půst 21 dnů
Reputace: +118
Po minulorcnych nepravidlenych roznych skuskach s urinou, som sa odhodlal a zacal pravidelne(asi dva mesiace) na rano uzivat cca 3dl uriny. Okrem toho ze sa krasne vycistila a zjemnila, nemam nejake ine pozorovania, kedze nic konkretne nou neliecim.
Bezprostredne po poziti, sa vsak citim dobre energizovany po celom tele.

Raz za cas si davam aj urinove klistiry.

_________________
http://www.vitazdroje.eu
Oni môžu, lebo si myslia že môžu...


+Panda, +Renáta, +inedia Hodnocení: +3
úte 12.06.2012, 21:08
Profil

(Lenka)
 Odkaz na příspěvek Re: Urinoterapie
Uživatelský avatar

Registrován: stř 18.04.2012, 20:25
Příspěvky: 900

Reputace: +839
Doléčuju si pomocí urinového džala-néti zánět dutin. Po půstu jsem přestala smrkat nejen hnis a krev, ale vůbec cokoliv. Bylo mi to divné, protože záněty dutin se neléčí tak rychle. Nasadila jsem tedy na doléčení urinové néti, a ejhle, asi tak půl hodiny po aplikaci se mi pokaždé spustí z nosu takový sajrajt, že jsem ráda, že to jde ven. Kdybych neměla tu zkušenost, radostně bych se domnívala, že mám po problému. Ale někde hluboko v dutince by ten problém pomaličku zrál...
není nad čurinu léčivou (:-) :ok:


+inedia Hodnocení: +1
ned 17.03.2013, 19:16
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Urinoterapie
Uživatelský avatar

Registrován: ned 15.01.2012, 19:30
Příspěvky: 180
Bydliště: Karviná
vegetarián ájurvéda dosažený půst 40 dnů
Reputace: +156
Lenuška píše:
není nad čurinu léčivou

jo, jo, taky mám s tím jen ty nejlepší zkušenosti co se týče nejen při podpoře očisty, ale také jsem se vyhnula díky této léčivé tekutině operaci :ok: ;-)


+inedia Hodnocení: +1
ned 17.03.2013, 20:17
Profil ICQ
 Odkaz na příspěvek Re: Urinoterapie

Registrován: stř 08.02.2012, 09:34
Příspěvky: 162

Reputace: +38
Prosím, můžete mi někdo napsat, jakým způsobem odpařit urinu např. na 1/2 a pak ji následně použít do klystýru?

Jak dlouho to trvá, jaký je nejlepší postup, atd.

Díky!

m.


Hodnocení: 0
čtv 14.08.2014, 19:58
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Urinoterapie
Uživatelský avatar

Registrován: ned 15.01.2012, 19:30
Příspěvky: 180
Bydliště: Karviná
vegetarián ájurvéda dosažený půst 40 dnů
Reputace: +156
Maitri, odpařit urinu na 1/2 je velice jednoduché. Odpařuje se varem. Trvá to podle toho, kolik uriny máš nebo potřebuješ. Jednoduše - máš li 1 litr, vaříš tak dlouho, až se z toho množství polovina odpaří, tzn. 0,5 litru.
Před jakýmkoliv experimentováním opravdu doporučuji nastudovat příslušnou literaturu ( Cingroš, nebo Partyková). Tato odpařená urina má obrovský čistící účinek (rozpouští i velmi staré usazeniny) a do klystýru se zpočátku přidává jen malé množství.
Z počátku doporučuji začít dělat klystýry s čerstvou urinou, až s odstupem času použít odpařenou na 1/2.


+Dave Hodnocení: +1
sob 16.08.2014, 18:52
Profil ICQ
 Odkaz na příspěvek Urinoterapia

Registrován: pát 23.01.2015, 17:04
Příspěvky: 1

Reputace: 0
Dobry den, rada by som sa spytala na Vase skusensti s urinterapiou. Ja mam uz vyse mesiaca zanet moc.mechura, a boleli aj ledviny, preliecena s ATB zabrali, ale uz je to naspat. Je mozne ze to mohlo zacat po urinoterapii? robim ju 4 den. Rano pijdem 3dusky mocu, asi 100ml. teraz je to stvrty den, a zase zacinam mat krv v moci a tlak v podbursku, teploty a pravdepodobne hnis. Dakujem za odpovede.


Hodnocení: 0
pát 23.01.2015, 17:17
Profil

(Mirek, admin)
 Odkaz na příspěvek Re: Urinoterapia
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 15.12.2011, 10:43
Příspěvky: 3258

Reputace: +1690
Není lepší léčit záněty půstem? Co jsem tak zkoušel tak sice funguje (i když 1 dcl mi přijde docela málo), ale až tak extra ne. Půst je neporovnatelně účinnější. Navíc, u nemocí močových cest se urinoterapie nedoporučuje, protože tím se dostává nemoc do celého těla (předtím byla izolovaná jen v malé oblasti).

Pokud by nešel dělat půst, tak dobrou alternativou je léčba megadávkami vitamínu C.


Hodnocení: 0
pát 23.01.2015, 21:02
Profil Zobrazit autorovy stránky
 Odkaz na příspěvek Re: Urinoterapie
Uživatelský avatar

Registrován: pon 04.02.2013, 13:35
Příspěvky: 21
Bydliště: Stověžatá
pestrá strava křesťan
Reputace: +16
Máte někdo zkušenost nebo vědomost o injekční aplikaci uriny? Narazila jsem na pár zmínek (třeba i od dr. Partykové), ale marně hledám něco víc - proč, jak, kam, kolik...


Hodnocení: 0
pát 29.06.2018, 03:07
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz