Na hlavní stránku  
Právě je stř 29.06.2022, 23:45

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 53 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva

(Mirek, admin)
 Odkaz na příspěvek Afirmace, vizualizace
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 15.12.2011, 10:43
Příspěvky: 3019

Reputace: +1618
Dodatečně doplňuji poznámku - jak balada dále upozornil, správnější název pro zde uvedené je "afirmace".

Vizualizace může být jedním z nejúčinnějších prostředků nejen při přechodu na pránickou stravu, ale i v jiných oblastech. Stručně se dá popsat, jako "představování si stavu, jaký chci, aby se stal realitou".

Na první pohled se vizualizace může podobat sugesci. Ale rozdíl je markantní. Při sugesci můžeme přeprogramovávat své instinkty, např. přikázat svému tělu, aby necítilo hlad. Víme-li co děláme, může i sugesce fungovat dobře. V opačném případě ale může být velmi nebezpečná, protože můžeme tělu přivodit nečekané následky.

Naproti tomu vizualizace spočívá např. v představení si stavu, kdy jsme nezávislí na jídle, vyživováni pránou. Přikážeme tělu, že tohle je stav, který chceme aby nastal a přenecháme podvědomí, aby se postaralo o cestu. Podvědomí nám pak už zajistí, abychom udělali vše potřebné - např. nás přivede k provedení potřebných úkonů nebo dokonce ovlivní realitu tak, aby k tomu nastaly příhodné podmínky.

Jak a proč vizualizace může fungovat na fyzikálním základě lze pochopit z článku Plastická realita. Stručně - naše cesta je řízena naší představou o realitě, udržovanou v podvědomí. Víme-li v podvědomí, že přecházíme na pránickou stravu, naše vědomí se zaostřuje s vyšší pravděpodobností na takové spektrum realit, které k danému cíli vedou (ovlivňujeme odklánění celkového životního vědomí v toku realit).

Nejjednodušší způsob vizualizace popsal už Jung (Jungova metoda). Spočívá v tom, že každý den budeme chvíli nahlas slovně opakovat stav, jaký si přejeme aby nastal. Slovní vyjadřování má výhodu v tom, že nevyžaduje přesvědčení (vážně to funguje?) ani žádná meditační cvičení, tuto techniku je schopen ovládat každá. Je to pozvolné působení na naše podvědomí, až vyřčenému naše podvědomí začne věřit. Nejedná se přitom o přání nebo o změnu stavu, např. "Chci se stát úspěšným", protože tím by došlo k fixaci stavu "Chci se stát" a nikdy toho stavu nedosáhnete. Je potřeba si vytvářet obraz stavu "Jsem úspěšný". Teprve takto vyřčený stav se může skutečně projevit v naší realitě. Nemusí se přitom jednat o změny, které můžeme ovlivnit přímo, např. změnou naší osobnosti. Může se jednat o jakékoliv změny, protože jsme schopni takto ovlivňovat realitu. V realitě mohou takto nastat i pro nás příznivé události, jejichž pravděpodobnost je velmi malá. Vše můžeme ovlivňovat, vše je jen otázkou vztahu mezi naším přesvědčením a mezi úrovní pravděpodobnosti události.

Jistou formou vizualizace je modlitba. Při modlitbě prosíme božskou bytost, kterou si pro sebe vizualizujeme, o splnění našich přání. Ve skutečnosti také provádíme jen vizualizaci stavu, kterého si přejeme dosáhnout, tím zvyšujeme pravděpodobnost vzniku události. Toužíme-li po svém přání velmi silně, může nastat i velmi nepravděpodobná událost, kterou pak označujeme za zázrak a činíme za ni zodpovědnou Boha.

Ve skutečnosti ten, kdo tu změnu způsobil, nebyl Bůh, ale my. My máme sami v sobě schopnost měnit realitu podle našeho přání, protože my jsme tím Bohem. To je velmi důležité si uvědomit. Pak si uvědomíte, že už není třeba nikoho jiného prosit o splnění svých přání. Vše co je potřeba, je vlastní chtění, vlastní vůle.

Když se ponoříte do sebe, můžete si uvědomit, že máte sami o sobě nějakou představu, představu o své další cestě životem. Ta představa může obsahovat i naše negativní představy o sobě. Např. cítíme komplex méněcennosti - to znamená, že máme o sobě představu, že jsme bezvýznamní a že nic pořádně nedokážeme. Je nutné si uvědomit, že naše podvědomí touto naší představou řídí náš osud. Plaveme v toku realit tak, aby se vše dělo podle našich představ, které máme hluboko v podvědomí. Proto je potřeba se vyvarovat negativních vizualizací, typu "Nemaluj čerta na zeď". Jakákoliv představa, i strach, se může stát součástí našich představ a tím si můžeme přivodit její vznik. Proto je důležité myslet pozitivně a negativní představy si vůbec nepřipouštět, ani jako strach.

Když si to uvědomíme, uvědomíme si naši vnitřní sílu a moc, kterou máme k dispozici. Změnou naší představy o sobě samých jsme schopni náš život změnit. Jsme schopni vyjádřit svou vůli, říct "staniž se" a realita se podle naší vůle změní. Čím bude naše vůle pádnější a jistější (tedy ne jenom přání, protože přání obsahuje i pocit nejistoty), tím jistěji se naše vůle splní. Jsme schopni např. vytvořit si ve svém podvědomí obraz "Jsem breatharián a vyživuji se pránou" a naše podvědomí již zajistí vše, co je k tomu potřeba. Např. nás přivede k tomu, že s chutí a radostí zvládneme své závislosti, změníme správným způsobem svou stravu a začneme půstovat a tak během krátké doby změníme svůj život podle našeho vnitřního přání.


Naposledy upravil Panda dne pon 06.02.2012, 16:34, celkově upraveno 1

Hodnocení: 0
pon 06.02.2012, 15:02
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Vizualizace

Registrován: ned 29.01.2012, 08:34
Příspěvky: 67

Reputace: +23
diky za to vlakno pando. tesim se na prispevky protoze tady vidim svou nejzasadnejsi brzdu. to co popisujes jsou podle me spis ruzne formy afirmaci nez vizualizace prany jak ji popisoval monfort ale rad se necham poucit


Hodnocení: 0
pon 06.02.2012, 16:15
Profil

(Mirek, admin)
 Odkaz na příspěvek Re: Afirmace, vizualizace
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 15.12.2011, 10:43
Příspěvky: 3019

Reputace: +1618
Děkuji za upozornění, jak jsem si i našel na netu, afirmace je obvyklejší označení toho o čem jsem psal, v textu jsem to nechal a jen jsem na nepřesnost upozornil.

Myslím, že Monfort pránu dost zjednodušil, vytvořil představu, že je to energie volně plující prostorem. Ale jak se ukazuje, je to energie nacházející se mimo prostor, v každém z nás a není ji tedy nutné čerpat z okolí. Což jistě nevylučuje to, aby ji lidé "viděli" kolem sebe.


Hodnocení: 0
pon 06.02.2012, 16:39
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Afirmace, vizualizace
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1215
Miro, chces snad rict, ze kdyz si budu vizualizovat, ze mam levny plyn, ze mi jej Rus slevni ??
Tomu se mi nechce nejak verit ze by hamizni lidi dali na me vizualizace:).


Hodnocení: 0
pon 06.02.2012, 17:08
Profil

(Mirek, admin)
 Odkaz na příspěvek Re: Afirmace, vizualizace
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 15.12.2011, 10:43
Příspěvky: 3019

Reputace: +1618
Ano, je to tak. Jenže - je to souboj mezi silou přesvědčení a pravděpodobností události, jde pouze o rozvažování pravděpodobnostních vah. Jednak je velmi malá šance že by se tohle stalo, takže bys musel být velmi silně přesvědčený že se to stane, a jednak - Ty to víš, že je velmi malá šance aby se to stalo, a proto nemůžeš dosáhnout dostatečně silného přesvědčení že se to má stát. Kdybys byl bytostně přesvědčený o něčem nemožném, tak se i to nemožné může stát. Jenže to bys nesměl nic vědět o své malé šanci na úspěch, protože to přesvědčení by Tvou vůli silně oslabovalo. ... proto mají hlupáci větší štěstí v životě, protože nevědí že je nemožné něčeho dosáhnout a tak jim to pak opravdu i někdy vyjde. :-)

A neznamená to, že by jiní lidé dali na Tvou vizualizaci, ale že se změní realita ve které žiješ, např. se stane něco na světové burze která tu požadovanou situaci přivodí.


+ANTONÍN Hodnocení: +1
pon 06.02.2012, 17:25
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Afirmace, vizualizace
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1215
Chodi stesti dokola, obcas sedne na vola .. uz vim. :-)
Asi mas pravdu, lidi co se tresou strachy ze bude hur je vice, tim padem me pre-vizualizuji i kdybych si vizualizoval co chci.
Tak nic:).


Hodnocení: 0
pon 06.02.2012, 17:56
Profil

(Mirek, admin)
 Odkaz na příspěvek Re: Afirmace, vizualizace
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 15.12.2011, 10:43
Příspěvky: 3019

Reputace: +1618
S tímhle nevím ještě jistě, ale domnívám se, že reality různých lidí se mohou trochu lišit. Že vědomí každého člověka se soustředí s vyšší pravděpodobností na takové vlákno realit, které je pro něj výhodnější, resp. pro jeho vývoj. Asi jen v určitých mezích, aby se tím nenarušil celkový vývoj života.

Což by pak mohlo v důsledku znamenat, že Ty můžeš vidět, že se Ti věci dějí pro Tebe výhodněji než pro jiné lidi, Tvé vědomí a chtění má jakoby větší váhu než jejich. Ovšem - zjistit tohle nemůžeš, protože oni zase vidí ostřeji reality výhodnější pro ně a Tebe vidí v nevýhodě, ale mezi odlišnými realitami si to nemáte možnost jak sdělit (pokud neovládáte telepatii, protože vědomí je propojené i skrze reality).


Hodnocení: 0
pon 06.02.2012, 18:09
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Afirmace, vizualizace
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1215
Aha. Neco jako kazdy vidi Svet jinak, svyma ocima:).


Hodnocení: 0
pon 06.02.2012, 18:17
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Afirmace, vizualizace
Uživatelský avatar

Registrován: pát 03.02.2012, 07:54
Příspěvky: 187
makrobiotik dosažený půst 21 dnů
Reputace: +118
Tento sposob, do detailu popisal Joachim Werdin v jeho knihe Life Style Without Food, ktora je aj tu na stiahnutie
http://breatharian.eu/breath/polsko/werdin/

okolo strany 75 je tomu venovana kapitola, kde sa proces afirmacie(oznacovany niekde aj vizualizacie) popisuje.

V skratke:
1. jasny, realisticky film v mysli, ktoreho detaily su prezivane vsetkymi zmyslami
2. prezitie tychto vysledkov v mysli v pritomnosti
3. uvedomenie si ze je to realita
4. obklopit vsetko energiou lasky

Rozhodne sa nejedna o sugesciu. V podstate tento sposob vytvarania buducnosti/pritomnosti robime neustale.
Niekto je stale nestastny, pripadne sa mu stavaju veci, ktore sposobuju nezdar, co je dane z velkeho percenta tym,
ze ocakava tieto situacie a vlastne ich kontinualne privolava.
Naopak niekto je "stastne dieta", ktore neciti starost a strach a svoju buducnost/pritomnost si programuje jednoducho a krasne.

Verim, ze tento sposob je mozne aplikovat aj na prerobenie zitia na pranicku vyzivu.
Kedze vsak :lol: (cize uz mam podmienenost, ked to teraz pripustam) je tento program - musis jest lebo zomries, od malicka
starostlivo vprogramovany spolocnostou do mysli kazdeho jedinca, chce to vacsiu silu k vymazaniu tohoto programu.
Postupne skusenosti s dlhymi postami, idu s tym ruka v ruke a clovek sa jednak precistuje a jednak zistuje (preprogramovava) ze s tou potrebou jedla to nemusi byt celkom pravda...

_________________
http://www.vitazdroje.eu
Oni môžu, lebo si myslia že môžu...


Hodnocení: 0
úte 07.02.2012, 09:10
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Afirmace, vizualizace

Registrován: ned 29.01.2012, 08:34
Příspěvky: 67

Reputace: +23
Mirek píše:
Myslím, že Monfort pránu dost zjednodušil...

asi jo ale je to typek ktereho jsem videl na vlastni oci a narozdil od mistnich guruů(snad se opet nekoho nedotknu) jsem z nej citil pokoru nenadrazenost klid ... zjevne mu to funguje. zazil jsem to v indii kde jsem se setkal s lidmi kteri byli ve stavu kteremu tady rikame osviceni. vyzarovali podobnou energii taky se hodne smali(hlavne mym otazkam) ale jejich cesta pro me nebyla mozna. a najednou se tu objevi borec ktery mel za sebou priblizne to co my tady a rika - je to jednoduchy. tak proc to nezkusit nejdriv jednoduse jako on? kdyz to neklapne zkusime to jinak. mame na to cely zivot :-)


+Panda Hodnocení: +1
úte 07.02.2012, 23:14
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Afirmace, vizualizace
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1215
O kockach se rika, ze maji 9 zivotu, my pry mame v kolobehu zrozeni 700 pokusu, tak o co jde kdyz se to nepovede, ze jo ?
Casu vic nez dost tak do toho:).
Ovsem beze me balado, jeste tak nejak neplanuju byt Tvym zakaznikem:).


Hodnocení: 0
stř 08.02.2012, 11:04
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Afirmace, vizualizace
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1215
Jinak neco jeste k tematu, zajimave je toto video o vode samozrejme cele ( z hlediska pustaru:) ), ale v 10 minute se mluvi prave o sile imaginace:).
----------------
Tak me v te souvislosti napada, neni to odpoved na to, ze nekterym lidem voda nechutna, tim ze si k ni "pestuji" odpor a voda prijme tyto negativni vlastnosti a opravdu ji pak nemuzou ?
Nerikam, ze se v piti vody dlouhodobe v pustu zrovna vyzivam, ale vysloveny odpor k ni necitim jako nekteri lide.


Hodnocení: 0
stř 08.02.2012, 17:12
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Afirmace, vizualizace

Registrován: stř 08.02.2012, 10:11
Příspěvky: 11
Bydliště: Ostrava

Reputace: +4
Já si myslim že ano..vodu jde ovlivnit myšlenkou..na toto tema už proběhlo hodně vědeckych pokusu s užasnyma vysledkama...a taky jak řikaš když si někdo "pěstuje" vytvaři špatny vztah k něčemu, tak to samzdřejmě pak citi i když si to někteří neuvědomi... proto by člověk měl mit rád...milovat i tu vodu.. jinak si to zbytečně stěžuje... :-)
Super dokument, dava to vše smysl...diky moc za tip... ;-)
Na to by se měli kouknout všichni hodně to napovi i co se tyka přelaďovaní...

_________________
---Ať ten, který říká, že něco nejde, nezdržuje toho, který to dělá.


Hodnocení: 0
stř 08.02.2012, 19:36
Profil ICQ
 Odkaz na příspěvek Re: Afirmace, vizualizace
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1215
NZ, kdo hleda najde:). Ano, je ta skladacka pekna, kdyz se to nekam blizi a zacina davat smysl:).
Neco malo od Mirka (s dovolenim, nakoupil jsem u nej) a taky zajimave o duchovni ceste, Vesmiru a tak.
Okem Boha Hora ale to mas trochu na dyl:).


Hodnocení: 0
stř 08.02.2012, 21:46
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Afirmace, vizualizace

Registrován: úte 21.02.2012, 19:36
Příspěvky: 64

Reputace: +14
Možno niekomu môžu pojmy afirmácia a vizualizácia splývať, ale jedná sa o dve rozdielne veci, to si treba uvedomiť. Do našej mysle sa dostávajú informácie v podobe myšlienok a obrazov, ktoré potom spätne pôsobia tým spôsobom, že vytvárajú naše skúsenosti a tým ovplyvňujú našu realitu. Naša myseľ nám teda vytvára realitu okolo nás prostredníctvom programov v nej uložených. Používa na to dva nástroje. Myšlienky a obrazy. Ak chceme túto realitu ovplyvniť, musíme myseľ programovať. Použijeme na to tie isté nástroje, teda buď myšlienku, alebo obraz, resp. ich kombináciu.

Myšlienky realizujeme prostredníctvom afirmácií a obrazy pomocou vizualizácie. Obe metódy sa riadia princípmi, ktoré majú presne definované pravidlá, ktorých dodržiavanie zabezpečí, že budú fungovať tak, ako si to predstavujeme a vyhneme sa možným protichodným účinkom v prípade nesprávneho použitia. Môže sa stať, že i rovnaká afirmácia bude mať individuálny účinok. Preto by sme mali najskôr ozrejmiť a definovať pojem "Ja". Potom budeme mať jasnú predstavu s čím pracujeme, napr. pri definíciách "ja som" pracujeme s duchom, "ja mám" s hmotou a podobne. Ak pri práci s afirmáciou počujeme v mysli aj zvuk prislúchajúci danej myšlienke, akoby sme myšlienku vyslovili, umocníme jej silu pôsobenia.

Pri vizualizácii je dôležité, aby sme si vedeli ozaj veľmi živo, verne a niekedy aj veľmi detailne vybaviť v mysli obrazy s ktorými chceme pracovať. Napr. ak sa chceme zaoberať liečením, musíme si naštudovať anatómiu, aby sme si vedeli vybaviť obraz zdravých orgánov, ak chceme pracovať s energiami, musíme si vedieť vybaviť čakry, energetické dráhy a podobne. Veľmi dôležité je, vedieť si vybaviť farby. Každej farbe prislúcha iná frekvencia. Univerzálne farby sú žiarivo biela a zlatá.

Niekedy je lepšie použiť afirmáciu, inokedy vizualizáciu. Efektívnosť, akou tieto nástroje pôsobia závisí jednak na intenzite ich použitia, teda čím častejšie tým lepšie, alebo stav, v akom sa nachádzame (alfa). Tzv. hladinu alfa si môžeme navodiť i za bdelého stavu tréningom, alebo na kurzoch Silvovej metódy. Zatiaľ môžeme využívať prirodzený čas zaspávania a prebúdzania sa zo spánku, kedy tento stav nastáva automaticky a pôsobí niekoľko okamihov.

Pri vizualizácii používame tzv mentálnu obrazovku, čo je priestor pred tvárou vytvorený v mysli, ohraničený rámom. S vizuálnymi objektami pracujeme vnútri rámu, pričom ľavá časť obrazovky predstavuje minulosť a pravá budúcnosť. Ak chceme niečo zmeniť, predstavíme si dnešný stav v ľavej časti. Potom obraz zmažeme a vytvoríme žiadaný v jej pravej časti.

Sankalpa je technika, ktorá využíva tu popísané metódy a môžete sa s ňou podrobnejšie oboznámiť napríklad tu: http://jenia.sweb.cz/sank.html


+Panda Hodnocení: +1
čtv 08.03.2012, 13:55
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Afirmace, vizualizace

Registrován: úte 21.02.2012, 19:36
Příspěvky: 64

Reputace: +14
Techniku afirmácie a vizualizácie možno použiť i na programovanie vody. Keďže voda sa dostane do všetkých buniek v tele, techniku programovania vody možno použiť predovšetkým na programovanie buniek nášho tela. Najskôr treba dokonale zvládnuť techniky afirmácie a vizualizácie. Následne môžeme využiť energetický prenos do vody, ktorú následne vypijeme. Toto by mohlo fungovať vari i pri programovaní buniek pri prechode na pránu. Pri tomto programovaní by som však bol opatrný a neprogramoval priamo vyživovanie buniek pránou, ale skôr schopnosť buniek vyživovať sa pre ne výhodnejším spôsobom.


Hodnocení: 0
čtv 08.03.2012, 14:57
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Afirmace, vizualizace
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1215
Bebe píše:
Techniku afirmácie a vizualizácie možno použiť i na programovanie vody.
Presne o tom se v tomto dokumnentu mluvi:).


Hodnocení: 0
čtv 08.03.2012, 16:48
Profil

(Mirek, admin)
 Odkaz na příspěvek Re: Afirmace, vizualizace
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 15.12.2011, 10:43
Příspěvky: 3019

Reputace: +1618
Popis afirmace - vizualizace podle Joachima M Werdina (jak už se tu zmínil north108): http://www.breatharian.eu/breath/polsko ... j/052.html .


Hodnocení: 0
úte 20.03.2012, 13:19
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Afirmace, vizualizace
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1215
Miro, tak jsem si intenzivne afirmoval, ze mam uklizeno v dilne, ze uz mam polovicku svych nekdejsich "pokladu" (rozumej prevazne zeleznych kramu) vyhazenou venku na vleku na odvoz do srotu.
Ted je zrovna prizniva cena vykupu, tak budou tak od oka 4 mouchy jednou ranou
(1.budu mit misto, 2.strzim penizek, 3.koupim si nove veci pouze co potrebuju, 4.nebudu to muset sebou vlacet pri stehovani) :idea: :sun:
Ona ta vizualizace ma cosi do sebe clovece :mrgreen: .
A pak ze to bez pustu nejde, to urcite ten elixir, mam porad no limit energie jaksi kazdy den:)).


Hodnocení: 0
úte 20.03.2012, 13:48
Profil

(Mirek, admin)
 Odkaz na příspěvek Re: Afirmace, vizualizace
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 15.12.2011, 10:43
Příspěvky: 3019

Reputace: +1618
Já už myslel, že sis afirmoval úklid a někdo jiný ho za Tebe udělal. :)


Hodnocení: 0
úte 20.03.2012, 13:49
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Afirmace, vizualizace
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1215
TO JE NAPAD !!!
Ja si to afirmuju a mangelka se u toho zrealizuje, bombovka Mirku !:))
Ze me to blba nenapadlo hned, uz me slusne boli zada od toho osvobozovani se od hmoty v praxi :mrgreen: :remorse:


Hodnocení: 0
úte 20.03.2012, 18:28
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Afirmace, vizualizace
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1215
Cef píše:
Bebe píše:
Techniku afirmácie a vizualizácie možno použiť i na programovanie vody.
Presne o tom se v tomto dokumnentu mluvi:).
Dalsi super video co se po nem na Youtube slehla zem - "Voda - anomálie která umožnila život" uz je taky v coudu. :-/


Hodnocení: 0
sob 24.03.2012, 10:54
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Afirmace, vizualizace
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1215
Tak abych nebyl trpany jen s Vodou Mirku ;-), jeste jedna srdecni zalezitost co mi umoznila nahlidnout pod poklicku tajemství, ze zalezi jen na me co budu ci nebudu mit a jak budu ci nebudu zit. ("Volejte a budete vyslyseni, tlucte a bude Vam otevreno", ze ..)
http://www.youtube.com/watch?v=q0scKDJ1Pzc
Doporucuji pro usilujici breathariany jako povinnou "cetbu" vedle Vody:).


Hodnocení: 0
čtv 05.04.2012, 08:29
Profil

(Mirek, admin)
 Odkaz na příspěvek Re: Afirmace, vizualizace
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 15.12.2011, 10:43
Příspěvky: 3019

Reputace: +1618
Jak jsem našel, to je dokument natočený podle knihy Secret (Tajemství), kterou napsala Rhonda Byrne.


Hodnocení: 0
čtv 05.04.2012, 08:39
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Afirmace, vizualizace
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1215
Je to mozne .. pak je vsimava tahle Rhonda:).


Hodnocení: 0
čtv 05.04.2012, 08:40
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Afirmace, vizualizace

Registrován: pon 09.04.2012, 21:02
Příspěvky: 3
křesťan
Reputace: +1
Chtěl bych se zeptat na to jak vizualizaci zvládnout. Zkoušel jsem si vizualizovat určité předměty už několikrát, avšak podařilo se mi to pouze 1x.Vždy zavřu oči, a vidím pouze černo před očima, nic jiného. Žádám tímhle tedy o pomoc. Děkuji předem za odpovědi. :remorse:


Hodnocení: 0
pon 09.04.2012, 21:05
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Afirmace, vizualizace
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1215
jncz píše:
Chtěl bych se zeptat na to jak vizualizaci zvládnout. Zkoušel jsem si vizualizovat určité předměty už několikrát, avšak podařilo se mi to pouze 1x.Vždy zavřu oči, a vidím pouze černo před očima, nic jiného. Žádám tímhle tedy o pomoc. Děkuji předem za odpovědi. :remorse:
Zpocatku je potreba absolutni klid (idealne dum prosty blizkych:)) a vubec nejlepsi uspechy dosahnes po 1-2 dnech pustu, podstatou meditace a imaginace je stopnuti toku myslenek a soucasne se koncentrovat na imaginaci predmetu a to prave kratky pust usnadni.
Jedna se o maximalne vybalancovany stav, ktery je nutno cvicit jako ostatne vsecko, jakakoli myslenka anebo okolni podnet (doslova cinknuti onoho spadnuvsiho spendliku) predtstavu spolehlive zrusi, chce to trpelivost a hlavne ten alespon 1 denni pust a uvidis:).
Na predmety se zpocatku vybodni a vizualizuj si (velka) pismena, zkus treba I, to je tusim nejjednodussi, ale mozna se Ti bude darit jine lepe, je to hodne individualni.
To je vse co zatim potrebujes, casem az "das" celou abecedu zkus jednoduche predmety.
Dej sem potom feedback jak to slo, jinak vitej:).
-------------
(sakrys preklepy):).


Naposledy upravil Cef dne pon 09.04.2012, 21:56, celkově upraveno 2

+jncz Hodnocení: +1
pon 09.04.2012, 21:50
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Afirmace, vizualizace

Registrován: pon 09.04.2012, 21:02
Příspěvky: 3
křesťan
Reputace: +1
Cef, moc Ti děkuji, zkusím to více trénovat a zkusím to i s těmi písmeny :)


+Cef Hodnocení: +1
pon 09.04.2012, 21:55
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Afirmace, vizualizace
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1215
Tak trenuj, vyber vhodnou dobu a zacni od pismena co Ti pujde nejlip, pro zacatek samohlasky A E I O U Y - jednu si zvol (staci) a uvidis jak to pujde dal:).


Hodnocení: 0
pon 09.04.2012, 22:04
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Afirmace, vizualizace

Registrován: pon 27.02.2012, 20:05
Příspěvky: 31

Reputace: +9
a natoc kinosalu na sever :D :))))


+Cef Hodnocení: +1
úte 10.04.2012, 21:51
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 53 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz